Savjet za jaci signal

poruka: 5
|
čitano: 3.923
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Savjet za jaci signal
Susjed mi daje wifi signal, ali signal je nejak pa po kuci negdi ga i nema. Sad bi ja kupija jedan AP da mi on bude repiter i da signal mogu hvatat po cijeloj kuci. Ima te li vi iskustva sa ovim? Koji ap preporucili? Itd..?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za jaci signal
Zar niko nezna sta da uzmen, koji ap?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet za jaci signal

probaj Linksys WRT-54GL, on ti u sebi ima čak pojačavanje snage do 250mW, ali da bi to dobio moraš promjeniti firmware routera

u DD-WRT (ali tada gubiš garanciju). 

14 godina
offline
Savjet za jaci signal

Potraži od "Planeta" Wnap-1120PE uređaj koji radi u raznim modima, postavi ga u "univerzal repeater" mod, nazovi ga imenom koje ti paše, spoji ga sa susjedovim "root AP"(routerom)na mjestu gdje imaš najbolji signal i imat ćeš mrežu sa svojim nazivom, te se neće ispreplitati sa susjedovim, sve pojedinosti se nalaze u uputama za uređaj. Ovo je jako dobro u zgradama gdje bi bilo potrebno više repeatera, a koji se svi mogu nazvati različitim imenom (SSID) a svi se spajaju na isti glavni router koji je isti na svim AP (ESSID) ili jedan na drugoga u nizu. nije ti potreban adsl, jer ionako primaš signal od susjeda. Postoje i drugi jeftiniji repeateri, ali je njihov SSID isti kao od onog koji šalje signal, pa postaji mogućnost da se povremeno ometaju.

http://www.lost.hr/novi/ponuda4.php?artikl=18638&grupa=337

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2012 15:14 (ivo454).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Savjet za jaci signal

Ovo sam ja napravio ... uzmi staru riblju kost (antena za tv) i označi da ti najkraća 1cm , a najduža 5cm zbog niskih frekvencija i povuci liniju od 1cm do 5cm i odreži viškove . Preostaj ti spojiti antenu na laptop , usb s kojim hvatas signal .Nadam se da sam pomogao

MONKey
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice