Wirless Problem?

poruka: 13
|
čitano: 3.166
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Wirless Problem?

Imam dva računala u kuči. Oba imaju istu wireless karticu airlive turbo-g wireless. E sad treba mi tutorial kako naprabiti wireless mrežu ali bez acces pointa tj. peer to peer. Jer spajam samo dva računala. Na internetu postoji tutorial samo za ap. Molim pomoć!!!

 

Hvala !

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wirless Problem?

ako si pisa u google peer-to-peer nije ni cudo da nisi dobia nista korisno... triba si pisat ad-hoc.... http://www.home-network-help.com/ad-hoc-wireless-network.html 

btw, sa ap-om je infrastructure...

15 godina
neaktivan
offline
Wirless Problem?

Sve sam sredio i radi ali imam problem s internet sharing kad ga stavim na share on crkne tj nemogu na internet niti na jednom niti na drugom računalu a kad maknem internet share onda sve radi.

 

Molim Pomoc!Cool

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Wirless Problem?

Problem Rješen Cool

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Wirless Problem?

Da ne otvaram novu temu...nemre se spojit s laptopom na wirless (wirless je 100% provjeren) i javi mi na laptopu uvjek "An unexpected error has occurred.  The troubleshooting wizard can't continue." error code: 0x80131701

 

Ima možda ko kakav savjet (problem je od moje frendice) ?

 

Unaprijed hvala...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 21:30 (dec54).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Wirless Problem?

jesi riješio problem?

14 godina
offline
Re: Wirless Problem?
gudeljenator kaže...

jesi riješio problem?

Pa ako znaš kakav savjet kaj da probam predloži...problem je od frendice al mislim da ga nije riješila...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Wirless Problem?

pa daj malo bolje to objasni... laptop hvata wireles normalno s drugih nekih routera? ...a neće samo kod nje doma? koji router ima?

 

...jer tak sam nekak skužio kad si rekao da je wireles provjeren ...ili si možda mislio da drugi neki laptop hvata signal normalno od tog routera ... ili kaj

14 godina
offline
Re: Wirless Problem?
gudeljenator kaže...

pa daj malo bolje to objasni... laptop hvata wireles normalno s drugih nekih routera? ...a neće samo kod nje doma? koji router ima?

 

...jer tak sam nekak skužio kad si rekao da je wireles provjeren ...ili si možda mislio da drugi neki laptop hvata signal normalno od tog routera ... ili kaj

Riješen je problem :D

 

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 14:01 (dec54).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Wirless Problem?

u čem je na kraju bio problem?

14 godina
offline
Re: Wirless Problem?
gudeljenator kaže...

u čem je na kraju bio problem?

U softweru neš je trebala maknut nezz točno...evo ako imaš volje bio bi ti zahvalan kad bi meni pomogo ja imam isto vrlo identičan problem...

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-mrezni-problemi/spajanje-modemwirlessroutera-wirless-rotera/50262.aspx?page=0&jumpto=1997996&sort=asc&view=flat

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 15:40 (dec54).
13 godina
neaktivan
offline
Wirless Problem?
Imam veliki problem.Naime jucer sam uzeo USB wifi stick od kolege sa foruma.I gledo sam brzinu interneta i pogledam max je.Idem malo prije pogledat ponovo ono WTF OMG 1 mega bit od 4.4 max.Samo odjednom padne brzina.Imam WPA-PSK Version: WP2.Zvat cu T Shrot pa cu vidi sta je
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Wirless Problem?

pa možda ti je isto ono što je meni bilo... promijeniti kanale u postavkama rutera... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice