EFS Encrypted word documenti

poruka: 6
|
čitano: 2.766
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
EFS Encrypted word documenti
pitanje

Da pocnem...formatiran disk, bila ukljucena enkripcija i sada ogrovna kolicina dokumenata koja se nalazila na particiji D: je doslovno neuporabiva, dokumenti se nemogu kopirat, premijestat, ili otvarat..

 

Probao sam recovery pomocu "Elcomsoft.Advanced.EFS.Data.Recovery.Pro" ali ne ide, naravno pametan sam bio dovoljno da ne napravim backup key....zanima me dali postoji rijesenje bilo kakvo?

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: "What is it?" * Me: "An operating system." * Friend: "Like Firefox?"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
EFS Encrypted word documenti

Možeš korisiti programe za razbijanje šifri i enkripcija, ali šanse za razbijanje šifri u nekom normalnom vremenu su premale.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EFS Encrypted word documenti
autorov komentar

Dakle da stavimo tacku na "znj" nema realnog rijesenja za ovaj problemcis:(...

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: "What is it?" * Me: "An operating system." * Friend: "Like Firefox?"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: EFS Encrypted word documenti
mejt kaže...

Dakle da stavimo tacku na "znj" nema realnog rijesenja za ovaj problemcis:(...

 Ima realnog rješenja, ali je predugotrajno i time totalno neupotrebljivoNamigiva
Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
14 godina
offline
RE: EFS Encrypted word documenti
Naravno da ima rjesenje.. Znas li sa koliko je byta kodiran?
15 godina
offline
RE: EFS Encrypted word documenti
autorov komentar
passat kaže...
Naravno da ima rjesenje.. Znas li sa koliko je byta kodiran?

Ne a pobrisao sam i onako sve vec...prihvatio sam onaj gore odgovor...ako ti znas neko rijesenje ajd napisi mozda nekomu drugom pomognes....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: "What is it?" * Me: "An operating system." * Friend: "Like Firefox?"
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice