Google chrome

poruka: 1.206
|
čitano: 382.916
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Ovako, imam spremljene zaporke koje mi fkt trebaju, ali želim ih nekako zašititi da ih nitko osim mene nemože vidjeti. Npr. frend dođe do mene i kad izađem iz sobe, on ode tam i čita šifre. Sad dali postoji kakva main pasw. il nešto sl?

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Evo opet imam jedan problem u vezi Chromea. Danas dođem na Bug forum i samo odjednom mi se gore pokaže žuta traka u kojoj piše da flash player ne reagira. Ja lijepo to ugasio i refrešao stranicu ali opet se isto pojavljuje čak i na onim stranicama koje nemaju ni jedan flash objekt. Trenutno ću koristiti Operu dok ne riješim problem...

Opali HVALA ↓↓↓
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 11:54 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
Marko :D kaže...

Evo opet imam jedan problem u vezi Chromea. Danas dođem na Bug forum i samo odjednom mi se gore pokaže žuta traka u kojoj piše da flash player ne reagira. Ja lijepo to ugasio i refrešao stranicu ali opet se isto pojavljuje čak i na onim stranicama koje nemaju ni jedan flash objekt. Trenutno ću koristiti Operu dok ne riješim problem...

Ma sve ti je U redu kolega, samo ti je malo komp zaštekao, kod mene se isto tako zna dogoditi, a postoji barem dva razloga zašto najmanje, od preopterećenosti linije ili etera do malo slabijeg procesora po mojem razmišljanju, tako da samo chill out, neka sve odvergla koju sekundu i sve bi trebalo biti U najboljem redu!!

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
ExStazy kaže...

Ovako, imam spremljene zaporke koje mi fkt trebaju, ali želim ih nekako zašititi da ih nitko osim mene nemože vidjeti. Npr. frend dođe do mene i kad izađem iz sobe, on ode tam i čita šifre. Sad dali postoji kakva main pasw. il nešto sl?

Ja znam da u firefoxu ima Master Password, i to je dobro , ali u za chrome ne znam :/

13 godina
offline
Google chrome
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome

s chrome se ne možeš zarazit i da hoćeš. ako se ja nisam zarazio nitko neće. surfao sam po stranicama koje nisu nužno uvijek čiste (potrega za divx filmovima i tv serijama) i nikad ništa nisam pobrao. od zaštite imam samo kingsoft av, a prije je dugo vremena bila panda cloud.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
11 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Imam problem, ne radi mi web kamera niti na jednoj stranici na GOOGLE CHROME!!!!

 
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome
kakve veze ima kamera s chrome?
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
15 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Možda su uključili WebRTC?

Early adopter
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Google chrome

evo kakve veze ima kamera sa chrome!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome

ja koristim kameru često i imam chrome, ali nikad mi nije bilo vezano jedno uz drugo. nemam fb, nit mi treba to {#}

imam skype šta ću komplicirat bez veze, skype ima najbolju kvalitetu slike i zvuka.

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2013 17:59 (glagoljica).
14 godina
offline
Google chrome

el se to samo kod mene u zadnje vrijeme chrome ponaša full retard ili nisam jedini?

npr kad dvaput fast-forwardam video - skrši se shockwave flash :S

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

I meni u zadnje vrijeme shockwave radi probleme :S

15 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Ja sam na canary buildu, dakle, pa bih pitao nekoga tko je na istom channelu - da li se i njemu smanjio UI font?

Early adopter
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome

na fejsu sam pokupila nekakav virus, i piše mi da odem na opcije u tools - extensions i maknem- međutim kad hoću ući ne otvara mi prozor nego tu stranicu s virusom.

što sad da radim, prvo ne mogu to maknuti, drugo ne mogu vratiti profil na fejsu. {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google chrome
glagoljica kaže...

s chrome se ne možeš zarazit i da hoćeš. ako se ja nisam zarazio nitko neće. surfao sam po stranicama koje nisu nužno uvijek čiste (potrega za divx filmovima i tv serijama) i nikad ništa nisam pobrao. od zaštite imam samo kingsoft av, a prije je dugo vremena bila panda cloud.

hahahahahhahahaha
ja sam cak trazio i bluray filmove...isto nikad nista nisam pobrao  (Y) {#} 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

nisam ja zarazila chrome nego fejs, i automatski sve svoje frendove- ali govorim da na chrome ne mogu tamo u extensions maknuti tu glupost, jer mi ne otvara prozor, nego mi otvara tu glupu stranicu s virusom - a kod oporavka profila na fejsu piše da to trebm maknuti

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2013 23:05 (iris1801).
12 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome
ja imam hrpu extenzija i ne znam što bi to trebalo biti na toj stranici, možda si instalirala neko zloćudno proširenje koji nije iz chrome web store? sumnjam da je tako, al uzmimo da je. proskeniraj s malwarebytes antimalware pa javi kako je prošlo, a u samom chrome nemaš što podešavat glede zaštite od virusa.
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
14 godina
offline
Re: Google chrome
iris1801 kaže...

nisam ja zarazila chrome nego fejs, i automatski sve svoje frendove- ali govorim da na chrome ne mogu tamo u extensions maknuti tu glupost, jer mi ne otvara prozor, nego mi otvara tu glupu stranicu s virusom - a kod oporavka profila na fejsu piše da to trebm maknuti

Reinstaliraj GoogleChrome, ostatke ocisti sa Ccleaner-om, na fb-u izbrisi sve aplikacije kojima si (nedavno) pristupila, skeniraj i kompjuter sa npr Avast-om kojeg bi vec davno trebala imat (ili nesto slicno njemu).
Zahvali mi poslije (Y) 

15 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Došao Canary do nekog bijesnog builda koji:

a) radi bez greške (tj. ne ruši sebe ili ekstenzije)

b) ima animaciju UI a i odličan rendering

c) instant radi, i to dobro..

 

Google Chrome 27.0.1444.0 (Službeni sastavak 188678) canary - dakle, sweet spot.

Early adopter
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google chrome
Teerex kaže...

Došao Canary do nekog bijesnog builda koji:

a) radi bez greške (tj. ne ruši sebe ili ekstenzije)

b) ima animaciju UI a i odličan rendering

c) instant radi, i to dobro..

 

Google Chrome 27.0.1444.0 (Službeni sastavak 188678) canary - dakle, sweet spot.

C/P
"...it's designed for developers and early adopters, and can sometimes break down completely." :)

15 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Spustit će se uskoro to do vas na dev, beta i stable channelu, samo vam najavljujem da dolazi good stuff. {#}

Early adopter
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Imam čudan problem; kada se idem ulogirati u npr. fejs ili ovdje na forum, svaki pouta moram upisivati lozinku, a prvi puta kada sam seprijavljivao, stavio sam save password opciju... 

Znači, username je uvijek ispunjen, ali same lozinke nema, svaki puta je treba ponovno upisivati, pomalo je iritantno.

u čemu je stvar?

kuku lele
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome

pogledaj u settings da li ti je spremio pass

Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.3.2013 18:58 (glagoljica).
11 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Je, pod "Manage saved passwords" se nalazi fejs, bug, studomat itd., imena i lozinke.

kuku lele
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome
a šta reć, probaj izbrisat pa ponovno spasit
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
13 godina
offline
Google chrome

Jel zna netko možda kako maknuti "View WOT scorecard" iz desnog klika u Chromeu?

:)
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Google chrome
makni wot.
nećeš ništa izgubit.
Po mudrosti Nestor, po genijalnosti Sokrat, po umjetnosti Vergilije. Zemlja pokriva, narod plače, a Olimp ga ima
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

dali neko moze zna zasto na YOUTUBE nemam full scream,a na sve ostalo ima...???

kolektivna svijest
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
borg111 kaže...

dali neko moze zna zasto na YOUTUBE nemam full scream, a na sve ostalo ima...???

WTF; ili screen-a pretpostavljam ili stream-a ili što godar, ali to što si ti napisao {#} {#}?!?!

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice