Laptop big problem logiranje (HITNO)

poruka: 9
|
čitano: 2.641
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Laptop big problem logiranje (HITNO)

Ovako stric mi ima problema sa laptopom znaći ovako napravio je korisnićki raćun i stavio je password no on je izgubio ga a probao sam preko safe moda ali nemože se logirat stavio je ovako kao na slici...a windows NE SMIJE RUŠITI jer mu je to laptop od tvrtke ima podatke raćune i take stvari gore jer to ne smije izgubiti molim vas pomozite!!

6gb ddr3 XFX HD5850 Intel Q9550 hdd 2x500gb mbo gigabyte monitor 23" samsung os win7 RTM b7600 x64 http://svijet-racunala.lefora.com/
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Laptop big problem logiranje (HITNO)

Kad odem po laptop onda ču snimit video kako izgleda problem!

6gb ddr3 XFX HD5850 Intel Q9550 hdd 2x500gb mbo gigabyte monitor 23" samsung os win7 RTM b7600 x64 http://svijet-racunala.lefora.com/
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Laptop big problem logiranje (HITNO)

A da ti napišeš koji su windowsi, mudrijašu i malo progooglaš???

 

Imaš čak i video kako se to radi!!

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2009 14:52 (Sum_of_all_fears).
14 godina
protjeran
offline
RE: Laptop big problem logiranje (HITNO)
Sum_of_all_fears kaže...

A da ti napišeš koji su windowsi, mudrijašu i malo progooglaš???

 

Imaš čak i video kako se to radi!!

Windows XP SP2

laptop je ja mislim neki acer

ako vas još neš zanima samo recite!!

6gb ddr3 XFX HD5850 Intel Q9550 hdd 2x500gb mbo gigabyte monitor 23" samsung os win7 RTM b7600 x64 http://svijet-racunala.lefora.com/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop big problem logiranje (HITNO)

odi u safe mode i ulogiraj se ako adimn, ako možeš. pošto je od fireme, vjerujem da su stavili pass na admina, ali probaj...

14 godina
protjeran
offline
RE: Laptop big problem logiranje (HITNO)
r420r kaže...

odi u safe mode i ulogiraj se ako adimn, ako možeš. pošto je od fireme, vjerujem da su stavili pass na admina, ali probaj...

Čuj nemoš se logirat na admina a niko ne koristi laptop sem njega!!  znači on je sebi napravio profil i više se nemože na svoj profil logirat a niko na admina nije stavljo password...bolje rećeno taj laptop mu je za prinatnje računa i takvih stvari...a moja sestrična je kriva za taj password ona je stavila password pa je njemu dala on ga nezna ona ga nezna a administratora niko ni je tako!!

6gb ddr3 XFX HD5850 Intel Q9550 hdd 2x500gb mbo gigabyte monitor 23" samsung os win7 RTM b7600 x64 http://svijet-racunala.lefora.com/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop big problem logiranje (HITNO)

daj ti mene "čuj"!

 

možeš se logirat na admin account zato što svi windowsi imaju admin account. ako nema passworda na admin accountu, logiraj se i makni password sa drugog accounta i to je to.

 

BTW, daj se bar potrudi napisatv nešto čitljivo. svaki tvoj post moram 3 puta pročitat...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop big problem logiranje (HITNO)
r420r kaže...

daj ti mene "čuj"!

 

možeš se logirat na admin account zato što svi windowsi imaju admin account. ako nema passworda na admin accountu, logiraj se i makni password sa drugog accounta i to je to.

 

BTW, daj se bar potrudi napisatv nešto čitljivo. svaki tvoj post moram 3 puta pročitat...

Smijeh Smijeh Smijeh

 

Poslušaj čovjeka što ti kaže:

idi u safe mode;

upiši u user - administrator, a password nema

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. Napoleon Bonparte
16 godina
neaktivan
offline
RE: Laptop big problem logiranje (HITNO)
SZKlemen kaže...
r420r kaže...

daj ti mene "čuj"!

 

možeš se logirat na admin account zato što svi windowsi imaju admin account. ako nema passworda na admin accountu, logiraj se i makni password sa drugog accounta i to je to.

 

BTW, daj se bar potrudi napisatv nešto čitljivo. svaki tvoj post moram 3 puta pročitat...

Smijeh Smijeh Smijeh

 

Poslušaj čovjeka što ti kaže:

idi u safe mode;

upiši u user - administrator, a password nema

A ako to ne radi onda hirens boot cd  ili erd commander i resetuj passsword

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice