Ne mogu instalirati niti jedan program

poruka: 17
|
čitano: 24.832
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirati niti jedan program
pitanje

Pozdrav....

Eo ovako. Imao sam velikih problema sa laptopom(Lenovo Thinkpad R52) stalno mi se restartao , međutim taj problem sam riješio.

Srušio sam sistem i ponovno ga digo. Imam windows Xp. Sada se pojavio sljedeći problem, ne mogu ništa instalirati. Bilo koji program da pokrenem izbaci mi grešku "could not initialize installation. C:\Document and Settings\moje ime\desktop\setup_program.exe The system

cannot find the path specified."Tražio sam riješenje na službenoj stranici, progooglao , tražio po forumima ...Pokušavao sve i svašta, ali jednostavno ništa ne pomaže. Bio bih jako zahvalan ako bi mi mogli pomoći. Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne mogu instalirati niti jedan program

hm kao da si imao neku verziju vundo virusa ili onog sircam-a  pa ti ostao njegov trag u registryu koji provlaci sve exe fajlove kroz sebe...

ima jedan programcic zove se exefix_xp.com i on ukloni to iz registrya... valjda je to kod tebe problem...

hmmm...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program

Na prvi pogled se radi o kaosu na tvojem računalu što nije niti daleko od istine. Da nisi na računalu imao kojim slučajem instaliran Ad-Aware Pro? Ne radi se o virusu već o problemu koji se može jedino riješiti nanovom instalacijom OS-a. Nažalost, ne pomaže niti system restore niti system file checker. Govorim iz iskustva! Jawohl!

s.t.a.l.k.e.r.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program
autorov komentar
moguće , ja također sumnjam da me virus teško oštetio...probat ću što se tiče programa ..hvala.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program

Ako su ti sve ikonice na računalu defaultne, odnosno nisu registrirane ni sa jednim programom i kada klikneš na itijednu od njih, računalo ne može pronaći put do programa, onda je nažalost to - to. Instalacija nanovo OS-a, prije toga obaviti i formatiranje hard diska jer repair OS-a ne prolazi također. Jawohl!

s.t.a.l.k.e.r.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program
autorov komentar

Hm. Neznam. Pokušat ću napraviti sve prije nego nanovo instaliram OS, to mi je zadnja i najgora opcija. U svakom slučaju hvala

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program

Jasno, to ti je zadnja moguća opcija, nema na čemu i drugi put.

s.t.a.l.k.e.r.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program

Takav sam i ja problem imao kad mi je bio komp pun virusa,,Čudim se kakko se windows dizao uopće,

Nisam nikakav program mogao instalirat niti sam mogao pržit išta,ali s nikakvim programom nije bilo moguće to popravit

pa sam formatirao disk i ponovo instalirao windows,,to preporućujem tebi,

ali prije svega stavi sve podatke na cd ,prilikom formatiranja nemoj quick format nego full,,

Imaš virus u kompu 100%

Spasi sve dok ti poslje ne bude žao.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program
autorov komentar

Sve sam najvažnije podatke spremio na cd. Ali prije nego formatiram disk isprobat ću ostale varijante. Također hvala.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program

Neki tvrde suprotno pa i mene zanima da li je to virus ili ne, skeniraj računalo sa nekim od online virus scannera tipa NOD ili Bitdefender, jer ja tvrdim da nije riječ o virusu no, ljudi smo! www.eset.com www.bitdefender.com

s.t.a.l.k.e.r.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program
autorov komentar

Prvo sam skeniro sa svojim programima AVG i Zone alarm , nije pronađen niti jedan virus, sada skeniram i sa online scanom pa ću vas obavjestit.

Evo napravio sam i to . Virusa nema.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2009 12:36 (royal).
16 godina
offline
Ne mogu instalirati niti jedan program

Možda ti odumire hard, proskeniraj ga malo pa vidi ima li bad sectora

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne mogu instalirati niti jedan program

Evo ,imao Vundo iz iskustva mogu reči da ga se jako teško rješiti,zapravo ne pomaže ni jedan AV, osim jednog,a zove se MALWAREBYTES ili tako nekako .

Odi na google i traži pod tim imenom ,mislim da ćeš naći i s njim skeniraj comp,ako je Vundić u pitanju rješit će problem.

Zapravo jest MALWAREBYTES evo i link http://malwarebytes.org/

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.2.2009 22:52 (CROIMANI).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program
CROIMANI kaže...

Evo ,imao Vundo iz iskustva mogu reči da ga se jako teško rješiti,zapravo ne pomaže ni jedan AV, osim jednog,a zove se MALWAREBYTES ili tako nekako .

Odi na google i traži pod tim imenom ,mislim da ćeš naći i s njim skeniraj comp,ako je Vundić u pitanju rješit će problem.

Zapravo jest MALWAREBYTES evo i link http://malwarebytes.org/

 meni je to rješila avira Belji se
15 godina
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program

Riješio je i meni Kaspersky ! Mislio sam.No kad sam bacio jedan Hijack,uvidio sam da postoji kljuć u registriju,koji se je zakačio za internet explorer i nije se dao obrisati ni prekidanjem procesa ni specijaliziranim alatima za ubijamje procesa,a kad bi u save modu obrisao ključ,kod novog restarta on bi bio već nazad,isključih system restore ali on opet nazad,tad mi je frend preporučio MALWAREBYTES ,kad ono nema ništ i od onda sve ok !

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu instalirati niti jedan program
stalker kaže...

Ako su ti sve ikonice na računalu defaultne, odnosno nisu registrirane ni sa jednim programom i kada klikneš na itijednu od njih, računalo ne može pronaći put do programa, onda je nažalost to - to. Instalacija nanovo OS-a, prije toga obaviti i formatiranje hard diska jer repair OS-a ne prolazi također. Jawohl!

 Ja mislim da ima tu neka caka ,,ali ko će to sve znat ,,probaji nešto napravit valjda ćeš uspit,,sretno, ako ne onda znaš šta treba :) :)
15 godina
neaktivan
offline
Ne mogu instalirati niti jedan program
autorov komentar

Evo ovako...ponovno sam srušio system, instalirao windowse i sad sve radi!Smijeh

Probat ću još skenirati sa "MALWAREBYTES" kako kaže "Jurluk" za svaki slučaj..

Hvala na rješenjima!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice