Potplayer pucketanje zvuka

poruka: 10
|
čitano: 2.067
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Potplayer pucketanje zvuka

Imam sljedeći problem sa Potplayerom. Naime dok gledam neki video ponekad čujem nešto kao pucketanje. Probao sam sa više videa i isto se događa.Svi driveri na računalu su uredno instalirani. Probao u sam iste datoteke otvoriti preko Potplayera na drugom računalu i ista stvar dok mpc-hc reproducira te iste datoteke bez problema. Izvukao sam sam zvuk iz videa preko Potplayera na dijelu gdje se može čuti to pucketanje. Datoteka se nalazi u linku,a pucketanje se može čuti na dijelu gdje kaže: Your boss is dead

Link

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Potplayer pucketanje zvuka

???

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Potplayer pucketanje zvuka

Pokušaj koristiti neki drugi video player, recimo KMP je veoma dobar, mislim da sa njim neće biti problema. 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Potplayer pucketanje zvuka

KMP ista stvar.Mpc-hc,Gom... reproduciraju tajvideo bez problema. Potplayer mi se od najviše sviđa ali se događa to pucketanje,kmplayer ista stvar+kmplayer sadrži reklame, gom sve super samomi smeta što ne čita mkv titlove,mpc-hc sve super ali mi nekak ne paše, vlc 720p i 1080p mi trzaju(konfa pod moj pc, to je vec treca konfa zaredom gdje mi 1080p i 720p trzaju tak da ne razumijem u čemu je problem sa vlc-om milioni ga koriste ali se samo mene događa to trzanje, valjda zato što ne gledam yify ripove. I za koji player da se odlučim kad svakom pronađem neku manu

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 19:30 (sebnov).
12 godina
neaktivan
offline
Potplayer pucketanje zvuka

Probaj sa BS Playerom, meni se svidio, najviše zbog toga što sam pronalazi titlove i sa njim nikad nisam imao problema. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Potplayer pucketanje zvuka

Ruši se, Mislim da nije problem sa windowsima jer sam ih instalirao prije par dana

11 godina
neaktivan
offline
Potplayer pucketanje zvuka

Mozda ti je do struje(nemas uzemljenje) tak je i meni bilo, nisam imo uzemljenje pa sam nulovo uticnice i sad sve radi.

Prvo probaj spojit u drugu uticnicu zvucnike! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Potplayer pucketanje zvuka
Dema kaže...

Pokušaj koristiti neki drugi video player, recimo KMP je veoma dobar, mislim da sa njim neće biti problema. 

 

Potplayer je fork KMPlayera.

Lieber tot als rot
12 godina
neaktivan
offline
Re: Potplayer pucketanje zvuka
Fr0st kaže...

Mozda ti je do struje(nemas uzemljenje) tak je i meni bilo, nisam imo uzemljenje pa sam nulovo uticnice i sad sve radi.

Prvo probaj spojit u drugu uticnicu zvucnike! :)

nije

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 13:48 (sebnov).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Potplayer pucketanje zvuka

Meni se to pucketanje (KM Player) dešavalo poslije updatea drivera za zvučnu, pa sam vraćao na što stariji driver. Nedavno sam tako tražio (i našao i instalirao) driver za XP, i bolje se ponaša. Mada, moguće da kod tebe nije to u pitanju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice