Problem sa duplim pjesmama?

poruka: 14
|
čitano: 5.044
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa duplim pjesmama?

E ovako....Problem je sljedeći...Imam jedan folder na računalu u kojem se nalazi oko 12 000 pjesama. Problem je u tome što tu ima jako puno duplikata samo pod drugim nazivom. Zanima me dali postoji neki program koji bi to znao prepoznati i nepotrebne duplikate obrisati??

 

Hvala!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem sa duplim pjesmama?
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Problem sa duplim pjesmama?

U postu prije ti je ponudjen vec Similarity, jako je dobar program, ja sam s njime isto pretrazivo svoje pjesme na 6000 nasao je oko 500 duplih :P

Uglavnom, nece ti sam brisat, vec mores ti vidjet a i poslusat te dvi pjesme koje su slicne.+

Mores po sadrzaju i po taggovima trazit, ja bi ti preporucio po sadrzaju trazit, sve sto je preko 80% slicno je ista pjesma, kod mene je bilo samo 2 izuzetka, a i ispod 80% nadje se jos dosta isti pjesama, sretno :)

When life gives you lemons throw them at the mean people and hope it gets them in the eyes.
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Problem sa duplim pjesmama?

bolje je odma početi slagati kolekciju po izvođačima i albumima jer inače se sve zmješa

Sk8er Boi
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa duplim pjesmama?
filip avril_fan kaže...

bolje je odma početi slagati kolekciju po izvođačima i albumima jer inače se sve zmješa

Najlakše je poslije bitke biti heroj!!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa duplim pjesmama?

Nešto mi nije jasno u vezi ovog programa....Kada označim pjesme sa lijeve strane kao što je prikazano na slici i obrišem ih, program obriše i one pjesme koje su u istom redu pored ovih koje sam označio mada te pjesme sa desne strane nisu ni približno slične sa onima s lijeve strane..... Neke je dobro stavio (kopiju jednu pored druge i piše da su iste 100%) i to štima al ovo nekako ne valja baš....

u čemu je problem?

 

P.S. Nadam se da me razumijete što hoću reći.

program program
Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
15 godina
odjavljen
offline
Problem sa duplim pjesmama?

Nisam siguran dal sam shvatio bas pitanje, jel hoces pitat sta se desi s ostalim pjesmama s lijeve strane koje se ponavljaje kada izbrises jednu il sto?

 

ovo sto ti oznaci da su 8 il 12 il 20 % slicne, desi se da se presjeku, slobodno zanemari, al bit ti je, kad pregleda sve pjesme, kliknes da ti poslaze od najveceg postotka prema najnizem, i krenes odozgo, tu ces puno moc pjesama izbrisat bez da puno gledas.

 

Tek kad postotak padne ispod 80% onda ce ti se desavat da bas i nisu iste pjesme

When life gives you lemons throw them at the mean people and hope it gets them in the eyes.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa duplim pjesmama?
Amrapheus kaže...

Nisam siguran dal sam shvatio bas pitanje, jel hoces pitat sta se desi s ostalim pjesmama s lijeve strane koje se ponavljaje kada izbrises jednu il sto?

 

Da, baš sam to htio pitati.....Šta se dogodi sa tim pjesmama?????

Probat ću na ovu foru što si rekao od najveće prema dolje...

 

Hvala!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa duplim pjesmama?

Evo da se malo pohvalim....Uspio sam izbrisati sve duplikate....Uštedio sam 3Gb prostora na disku al što je najvažnije rješio sam se ponavljanja pjesama u Winampu kad pokrenem playlist.....

 

Hvala Vam ljudi na trudu!!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
protjeran
offline
RE: Problem sa duplim pjesmama?
dr.House2222 kaže...
filip avril_fan kaže...

bolje je odma početi slagati kolekciju po izvođačima i albumima jer inače se sve zmješa

Najlakše je poslije bitke biti heroj!!

poslje bitke??

 

taj savjet ne vrjedi za tebe ako imaš 10 000 pjesama ali ako neko ima 200 i želi dalje skidati bolje da počne slagati pjesme u mape.

Sk8er Boi
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa duplim pjesmama?

Imaš jako dobar programčić ( samo 793 KB) imenom "doublekiller"(bing bang enterprises- proguglaj malo) Radi fantastično!Besplatan, savršen!(mogu ti ga poslati private na e-mail)

poletarac u duši i još sasvim zelen
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2009 20:39 (žeto).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa duplim pjesmama?

taj savjet ne vrjedi za tebe ako imaš 10 000 pjesama ali ako neko ima 200 i želi dalje skidati bolje da počne slagati pjesme u mape.

OPROSTI! Mislio sam da mene savjetuješ. Namigiva

 

Btw. Žeto riješio sam problem....Hvala

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2009 23:18 (dr.House2222).
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa duplim pjesmama?

Probaj Duplicate Files Deleter. Naci ce duple fajlove i onda ih mozes izbrisati. Skenira brzo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem sa duplim pjesmama?
angelo85 kaže...

Probaj Duplicate Files Deleter. Naci ce duple fajlove i onda ih mozes izbrisati. Skenira brzo.

 Vrlo korisan savjet nakon 6+ godina. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice