Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom zaključana tema

poruka: 151
|
čitano: 27.314
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom
yugomilicija kaže...

SERVISER MI JE ZAMIJENIO CIJELI HARD DISK,MATIČNU I UPDATEO BIOS

 Zamijeni servisera,ovo sve skupa ne vodi nikam.
16 godina
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Bas to. Toliko vremena pokusavat i molit za pomoc, dobit sve moguce odgovore i dalje da je ista prica djeluje pomalo cudno.

Gigabyte P35-DS3R,Socket775/Intel Core 2 Duo E4400/4GB DDR2,800MHz,Kingmax/Segate,320GB,7200rpm 16MBcache/Gigabyte 8800GTS/CHIEFTEC,GPS-500AB-A/Thermaltake MiniTyphoon,CL-P0268/1xCh120mm, 4xCh 92mm/Kućište Chieftec SG-01B,midi/LG FLATRON,19"/Trust WirelessDS-3250
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Ma nije bitan samo serviser ako su ti podvalili slupane dijelove,probaj isprobat istu konfiguraciju samo nove dijelove,pa nek se i oni malo muče

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Pa reko sam, neka vrati taj komp i cekat dok mu ga ne vrate, (u razumnom roku), potpuno funkcionalnog. Ali je napomenu da je komp radio normalno dok nije valjda pokupio nekog virusa i od tada problemi. Ali ako je mjenjao i HDD ta prica ne drzi vodu, jer nema smisla.

Gigabyte P35-DS3R,Socket775/Intel Core 2 Duo E4400/4GB DDR2,800MHz,Kingmax/Segate,320GB,7200rpm 16MBcache/Gigabyte 8800GTS/CHIEFTEC,GPS-500AB-A/Thermaltake MiniTyphoon,CL-P0268/1xCh120mm, 4xCh 92mm/Kućište Chieftec SG-01B,midi/LG FLATRON,19"/Trust WirelessDS-3250
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom
autorov komentar

stvarno vam ne lazem ali sve je tehnički s hardverom u redu

ovi na servisu ne igraju igre tako da mi ne mogu ih testirati nakon sto probaju nesto popravit s kompom

zar mislite da bi ljude mučio okolo i nešto izmišljao sam tako??

dobro da vas ne gnjavim ako mi mozete i mislite pomoć pomozite mi a ako ne ne stavljajte nešto bezveze

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

pa možda je stvar u operativnom sustavu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Isprobao si skoro sve solucije.Jedino možda da probaš s Vistom SP1 ili ako je već koristiš XP SP3.

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

dobro ti raja kaze... na servis odnesi i fino im reci "boli me k****, ili ce radit ko singerica ili mi lovu vratite"

 

i kakva im je to prica molim te da ne mogu testirati na igrama jer oni su samo "serviseri"...  vjerojatno veze nemaju sta je s masinom, pa onda kofol ne testiraju igrama... vidi, neko lud ovdje stali?

 

uglavnom, boli te tuki, odnesi i mozes im slobodno reci gore navedeno, sta te koji klinac vozaju... ako ne znaju sta je nek ti pare daju i cao!

15 godina
protjeran
offline
RE: Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom
benito kaže...

dobro ti raja kaze... na servis odnesi i fino im reci "boli me k****, ili ce radit ko singerica ili mi lovu vratite"

 

i kakva im je to prica molim te da ne mogu testirati na igrama jer oni su samo "serviseri"...  vjerojatno veze nemaju sta je s masinom, pa onda kofol ne testiraju igrama... vidi, neko lud ovdje stali?

 

uglavnom, boli te tuki, odnesi i mozes im slobodno reci gore navedeno, sta te koji klinac vozaju... ako ne znaju sta je nek ti pare daju i cao!

  Baš tako.
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom
autorov komentar

ne mogu dobit pare natrag jer sa  softverom i hardverom sve radi tako da garancije ne vrijede

samo igre trzaju

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

instaliraj vistu.

Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Zvucat ce malo glupo,jedan moj frend je kupio komp od poznanika,kod kojeg smo visili danima,igrali igre na tome kompu,kad ga je donio doma,ista stvar kao kod tebe...

Na kraju tjedan dana mucenja,isprobavanja svega i svacega,na kraju je problem bio u adapteru za monitor,kratki spoj pinova,zvuci glupo,pogledaj,mozda je tako kod tebe,neki banalan razlogIzlanuo se

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Ma čuj! Pročitao sam samo 2 zadnje stranice! Ljudi su ti lipo govorili! Platio si komp, sigurno dosta, za te pare OČEKUJ i JE**NU podršku! Pa ja mislim da bi ja njih u servisu pila dok im krv ne bi izašla na uši! Pa lipo, donesi komp u servis, spoji ga na monitor i pokaži im neku igru da vide da šteka! Nek ti daju novi JE**NI komp ako to ne mogu popraviti! Šta dopuštaš da te hebu u mozak! Daj trzni se, ja bi to riješio sam za 2 dana!

Mount Vision Pro
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Tu sad polako dolazimo do tehničke podrške tj. nedostatka kvalitetne u naših distributera (Ve-mil, HG-spot..). Veliki dio njihovih servisera je katastrofa. Osim neljubaznosti, krasi ih i nestručnost popračena određenom dozom drskosti (iza koje skrivaju vlastitu nekompetentnost). Kada treba prodat stroj onda se radi o mrcini pred kakvom bi se i Alienware postidio, no ako kupac dođe s nedajbože nekakvom reklamacijom (koja je btw sasvim opravdana), eeee   tada počinju problemi i greške u komunikacijskom kanalu, te raznorazna upučivanja na servise u svim dijelovima grada (u biti provođenje filozofije 'muko moja prijeđi na drugoga).

Ako je u tvom slućaju neispravan hardver (grafulja recimo), a još je sve pod garancijom te pokušavaš istjerati pravdu u vidu zamjene ili popravka neispravne komponente u nekom od navedenih servisa imam samo 3 riječi za tebe: Bog ti pomogao Šutim

 

P.S. nadam se da sam u krivu (samo komentiram iz osobnog iskustva i iskustava nekolicine prijatelja)

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Provjeri jednu stvar. Desilo se jednom mom frendu nešto slično tebi, ko zna zašto. Display properties -> Settings -> advanced -> Troubleshoot. Hardware acceleration klizač mora biti skroz desno na Full.

15 godina
protjeran
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

možda ti je netko ovo već preporučio, ali možda je problem u napajanju, pa daj to provjeri.

Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Znači promijenil si sve i opet ne radi...  Ostaju nam znači još miš i tipkovnica. Probaj zakapčiti drugu tipkovnicu ,valjda prijatelj serviser ima kakvu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

 Yugomilicija jesi uspio rijesti problem?Osmijeh

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom
autorov komentar

ako sam dobro shvatio vi bi htjeli da ja uradim sljedeće:uđem u servis i kažem p**** vam m******* vratite mi j***** pare komp mi je totalno s***** ništa mi ne radi itd.

pare sigurno ne mogu dobit natrag a kao niti novi komp nemam novca niti ga neću imati za ps3 i nemogu nikako popraviti kompjuter

hvala svima na trudu ali mislim da neću nikad popravit komp

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Gdje živiš?

Mount Vision Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

E da provjeri hardware acceleration i adapter za monitor ako ga imas!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Ekipo preporucite mu neki pouzdano dobri servis, a ti riskiraj nesto love i odnesi ga tamo.

Ovo na daljinski nece proci, vec se svi muce a nis od toga.

EVE ONLINE http://www.afk-wrecking.com/ (EVE kanal "ELITC") http://cro4life.freehostia.com/ Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

a da kupis novi komp i rjesiš svoje nedaće

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom
brezzakona kaže...

a da kupis novi komp i rjesiš svoje nedaće

 sta nisi stavio sliku od quad crossfire-a??? Ljepse izgleda od 3way sli
15 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom
autorov komentar

nemam novca niti ga neću dugo imati za novi komp tako dugo dok se ne zaposlim a tek sam 1. razred srednje škole

ovaj sam platio 5000kn

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Moras to rijesit nekak! Neces sad valjda 3-4 godine bit bez igrica?

Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,1Ghz / HD4870 2D(300,250)- 3D(780,950) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA770-DS3 + zalmn NBF47 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

Instaliraj FRAPS i snimi video ili snimi mobom pa da vidimo dal nas z*******š ili govoriš istinu.Ako je istina stavi novi CPU pa da vidimo dal će onda štekat.

nečitak ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom

svi će reći da je ovo glupa ideja, ali probaj uninstalat sve sa C diska (ne formatiranje, nego apsolutno SVE, uključujući i windowse), i onda instalirati novu verziju windowsa xp, a igre za ubuduće instaliraj na D disk (ako imaš 4GB RAMa), zato što bi za kompjuter bilo najbolje (najbrže bi ti radio) da je C disk oko 50% prazan (zato što onda komp sa njega čita samo operativni sistem, pa je manje opterečan).

Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom
I like chineese kaže...

svi će reći da je ovo glupa ideja, ali probaj uninstalat sve sa C diska (ne formatiranje, nego apsolutno SVE, uključujući i windowse), i onda instalirati novu verziju windowsa xp, a igre za ubuduće instaliraj na D disk (ako imaš 4GB RAMa), zato što bi za kompjuter bilo najbolje (najbrže bi ti radio) da je C disk oko 50% prazan (zato što onda komp sa njega čita samo operativni sistem, pa je manje opterečan).

 Ajde kako ćeš uninstalat windowse (ako ne misliš na repair)bez formatiranja?
nečitak ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
protjeran
offline
RE: Trzanje u svim igrama s jakom konfiguracijom
lzgr kaže...
I like chineese kaže...

svi će reći da je ovo glupa ideja, ali probaj uninstalat sve sa C diska (ne formatiranje, nego apsolutno SVE, uključujući i windowse), i onda instalirati novu verziju windowsa xp, a igre za ubuduće instaliraj na D disk (ako imaš 4GB RAMa), zato što bi za kompjuter bilo najbolje (najbrže bi ti radio) da je C disk oko 50% prazan (zato što onda komp sa njega čita samo operativni sistem, pa je manje opterečan).

 Ajde kako ćeš uninstalat windowse (ako ne misliš na repair)bez formatiranja?
 pa dok se windowsi pokreću, ubaciš windows xp cd i onda ti komp boota sa cd-a, i odvede u neki izbornik di možeš izabrat brisanje svega diska C, ili sa D i ostalih (ako ih imaš).
Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice