Upomoc kakoda rijesim problem s kompom

poruka: 5
|
čitano: 1.025
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Upomoc kakoda rijesim problem s kompom

evo odlucio sam se registrirati  jer ne vidim rijesenje dalje  naci imam 

ploca  msi z97a gamming 7

proc i5 4690k

rami 12 gb 1600 ddr3 

grafa asus gtx 970 oc

hdd 500 baracuda 

napajnje tx 650 corsair   

 

 

naci u windows modu mi proc radi 50% 70% divlja ko lud temperatura normalna u chrome je  na videima. cak do 80% u world of tanks nemogu vise od 40 fps.a 

 danas u linksu u servisu mjenjamo druge rame druga grafa drugi proc drugi hdd  i  nowi windowsi koristim 7 64 bit i isto nista se ne mjenja ? upomoc ekipa neznam kaj da vise radim i kak  da to rijesim

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2016 22:21 (sil4c).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Upomoc kakoda rijesim problem s kompom

pa pogledaj u "task mangeru" koji "procesi" ti kolju cpu/gpu!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Upomoc kakoda rijesim problem s kompom

nist nema niceg kriticnog da bi ubialo procesor :/ a budem sutra slikao i ovdije postavio pa provijeri ja vise neznam kak i  zasto :/

15 godina
online
Re: Upomoc kakoda rijesim problem s kompom

čarobna kugla kaže da je to vjerojatno stvar win.update/agenta i skiseljene-yogurt licence. Dok ne prođeš update, cca 50% i 3-4GB će konstantno biti zauzeto, pošto je sve online istovremeno kao da seedaš torent.. pa se ne čuditi lošem FPSu. MS gleda svoje interese... :) .. preduvijeti za prolaz updatea je i SP1+nekoliko KBxxxx updatea. Ponekad samo treba čekati (čekati.. čekati, satima/dan-noć) i prođe.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
neaktivan
offline
Upomoc kakoda rijesim problem s kompom

mislim da je rijeseno bar mislim promjenili smo prcesor nist  rame nista hard nista grafiku nista  I DANAS MATICNU I RADI PERFEKTNO VRATIMO SVE PONOVO NA MOJU I OPES SERE ... -.-

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice