Yahoo mail

poruka: 9
|
čitano: 5.738
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Yahoo mail

do danas nisam imao nikakvih problema sa yahho mailom . Danas sam pokušao otvoriti mail i antivirus me upozorava na Malware (imam avira premium sicurity suite , koji radi odlično ) . A poruka koja se pojavljuje  je :Requested URL: http://ad.yieldmanager.com/st?ad_type=iframe&ad_size=300x250&site=140464§ion_code=13174591&cb=1244467601534170&zip=&ycg=m&yyob=1967&pub_redirect_unencoded=1&pub_redirect=http://us.ard.yahoo.com/SIG=15pr282u7/M=715481.13174591.13345298.11167105/D=mail/S=150550690:LREC/_ylt=Ah9gmmckDIKqixvM5VLMTrKiOPkI/Y=YAHOO/EXP=1244474801/L=BxoHLNG_a4Tk8juxSiZKfwEDXYojEUotEZEABdVX/B=0i7iENG_fzA-/J=1244467601534170/K=KajeT9EdYmFbEbX_37JWDw/A=5404711/R=0/*
Category/categories: Malware
Dodajem da u mailu nemam nikakvih neobišnih mailova , sve su uglavmom od košarkaškog saveza , spam je prazan , trash je prazan .Može li mi itko objasniti što se dešava .Tu e-mail adresu koristim već godinama

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Yahoo mail

To je neka stranica s reklamama. Dali Yahoo ima Adove? Ako da, i ako koristiš Firefox, instaliraj si AdBlock i to bi trebalo biti to.

15 godina
neaktivan
offline
Yahoo mail

Dali Yahoo ima Adove? Što su to adovi i kako to mogu vidjeti . I imam instaliran firefox .

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Yahoo mail

Ako je malware , instaliraj Malwarebytes ,pa odskeniraj.Prije toga ga ,normalno, up-datiraj.Nemaš kaj izgubiti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Yahoo mail

Ako si siguran da u mailu nema ništa od malicioznog koda onda otvori aviru i deaktiviraj web guard te mail guard. Pročitaj mail te kasnije ponovno aktiviraj!

Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Yahoo mail
pop84 kaže...

Dali Yahoo ima Adove? Što su to adovi i kako to mogu vidjeti . I imam instaliran firefox .

 Adovi su reklame.
Instaliraj ovo pa pokušaj ponovo vidjeti hoće li to biti:
15 godina
neaktivan
offline
Yahoo mail

Hvala svima na trudu ,ali problem je bio u antivirusu .deinstalirao ga pa ponovo innstalirao i sada je sve ok.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Yahoo mail

Jel samo meni vec par dana ne otvara mailove..?!

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Yahoo mail

Hello.

Pošto sam novi na forumu pa ne znam gdje da se točno obratim,molio bih za pomoć ako netko zna.

Naime imam Yaho mail na koji sam se logovao preko mobitela gdje sa mn imao aktivacijski ključ i broj mobitela za oporavak,kao sto nemam ni e-mail adresu za oporavak Problem je sad što mi broj više nije u funkciji a i mobitel se pokvario pa više ne mogu pristupiti mailu jer mi uvijek traži jednu od te 2 stavke da li putem laptopa ili nekog drugog smartphona.

Kontaktirao sam Yahoo servis i dali su mi sajt gdje treba upisati 5 kompanija i 5 osoba sa kojima sam najviše u kontaktu. 2 puta sam im slao zahtjev sa točnim podacima i oba puta sam odbijen.

Zanima me ima li tko od vas još kakvu ideju i da li je više moguće da se pristupi tom mailu?

 

Unaprijed hvala i veliki pozdrav svima. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 18:07 (longara).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice