LG Optimus 4X

poruka: 1.296
|
čitano: 267.686
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus 4X".
14 godina
offline
LG Optimus 4X

neznam kaj imaš sve na mobu, ali ti nešto papa bateriju i to fino :)

meni prek noći ako padne 1-2%

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

Sto se tice baterije meni je evo vec 39 sati bez punjenja i trenutno je na 17%,standardno koristim telefon,surfam po netu i igram igrice, nista brutalno kako inace znam al nakon HTC-a ovo je super.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

još jedan ponosli vlasnik ovog Transformera :)...zaista sam zadovoljan, istina da crpi dosta baterije, al logično je jer ga još istražujem i non stop prčkam po njemu.

i još sam htio pitat ako je neko od vas kupovo micro sd karticu za njega, jel sasvim svejedno kakvu kupim jer sam vidio da često pišu neke Class 4 itd..? i ako ste već kupili, di je best buy  :D tnx.

p.s. naravno ciljam na 32gb :) 

"you hit me we hit you"-mafia
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2013 13:01 (debs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG Optimus 4X

moj savjet je da kad već pucaš na 32gb, uzmi slobodno jeftiniju ili class4 ili class6.

zlatna sredina je class6 jer nemaš nekakve velike koristi od class10,osim što više košta.

 

jest da je class10 brža, ali ne toliko da se osjeti u radu telefona,pristupanju slika ili što god već misliš držat na kartici ,

ponajprije se osjeti razlika u brzini najviše na kamerama i fotoaparatima.

 

2 dana sam potrošio na čitanje foruma o sd karticama,

i u dosta situacija se ispostavilo da su class 4/6 ,

iako deklarirano sporije!, brže ili tu sa class10 karticama ,

koje su najčešće radile na točno deklariranim brzinama ili možda mrvičak brže.

 

za mobitele su "najpopularnije" su Adata i Sandisk,pa Kingston i Kingmax.

 

odeš na Nabava+micro sd 32gb pa biraj :)

 

trenutno imam u mobu Transcend 16gb c10 ,

 

probao sam i 32gb c10 i 32gb c6 i nisam osjetio ikakvu razliku.

 

 

 

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
LG Optimus 4X

Kad mislite da ce doci Jelly Bean nadogradnja i na koju tocno verziju ce nadograditi ? 
Ja bi rekao da u roku tjedan dana mozemo ocekivati,barem se nadam...

 

ima li kakav docking za LG-a ? 

 

i preporuka nekog appa da mogu u pozadini freezati procese poput fejs,gmail,tapatalk i da mi periodicno se pale i provjere ima li novoga necega ( radi procesora i memorije )

i nekakav app sto bi takodjer periodicno palio mobilnu mrezu ( 3G/HDSPA ) da provjeri ima li novosti ?

ili se to ne moze bez rootanja ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2013 0:25 (doky01akablava).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 4X

I usput kak ste vi instalirali flash :-$ 

 

 

"you hit me we hit you"-mafia
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2013 17:41 (debs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
doky01akablava kaže...

Kad mislite da ce doci Jelly Bean nadogradnja i na koju tocno verziju ce nadograditi ? 
Ja bi rekao da u roku tjedan dana mozemo ocekivati,barem se nadam...

 

ima li kakav docking za LG-a ? 

 

i preporuka nekog appa da mogu u pozadini freezati procese poput fejs,gmail,tapatalk i da mi periodicno se pale i provjere ima li novoga necega ( radi procesora i memorije )

i nekakav app sto bi takodjer periodicno palio mobilnu mrezu ( 3G/HDSPA ) da provjeri ima li novosti ?

ili se to ne moze bez rootanja ?

LG kaže da bi JB za o4x trebao doć do kraja 1 kvartala (31.03.2013) ,stoga uskoro.

dobivamo verziju 4.1.2., a možda nas LG iznenadi pa dobijemo 4.2.2 {#}

 

teško da budeš mogao kaj freezati(ili brisati kakav bloatware) ukoliko ne rootaš mob.

sve takve konkretnije stvari su vezane uz root nažalost(nebitno o kojem se mobitelu radi).

vjerojatno i postoje aplikacije koje ne zahtijevaju root, ali većina radi površno ili osnovno.

debs kaže...

I usput kak ste vi instalirali flash :-$ 

 

 

fleš nemam instaliran, niti sam ikad dobio takvo upozorenje.

kaj si radio(koja aplikacija) da te traži flash?

napokon dočekao DNF i Diablo 3
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 4X

debs kaže...

I usput kak ste vi instalirali flash :-$ 

 

 

fleš nemam instaliran, niti sam ikad dobio takvo upozorenje.

kaj si radio(koja aplikacija) da te traži flash?

pa nisam ni ja dobio nikakvo upozorenje nego jednostavno za surfanje mi je potreban jer neke stvari se nisu htjele prikazivati...btw uspio sam ga instalirat ali za sve one koji koriste crome treba reći da ga on ne podržava..

"you hit me we hit you"-mafia
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2013 20:42 (debs).
14 godina
offline
LG Optimus 4X

stavi Operu i nebuš imao takvih problema {#}

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG Optimus 4X

eto jedna "korisna" i đabe:) aplikacija,mali widget koji pokazuje

takt procesora,load,temperaturu i slobodnu memoriju

 

Temp+cpu V2

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
LG Optimus 4X

ACHTUNG,ACHTUNG vlasnicima O4X:

 

Updates to Android 4.1.2 for the devices P880 Optimus 4X HD and P700 Optimus L7 expected to be published as follows:

  • 4X HD: end of March 2013
  • L7: end of March 2013

 

LG Blog source(prevedeno na eng)

 

LG Blog (njemački)

 

 

znači .... USKORO {#}

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus 4X

Falim te Boze,nadam se da JB donijet mi sat-dva screen timea.

Uspio sam nagurati 3 sata i 5 min screen timea,2g mreze,Rijecalica-i9gag-Facebook-mVijesti-24sata-Tapatalk,svjetlina oko 75%,mreza se gasi i pali ( narihtano preko Juice Defender Ultimate )...

po meni je to katastrofalno malo za 2150maH bateriju,barem bi trebao jos sat vremena dobiti

jel mozete vi vas setup postati ?

sutra cu probati 50 % svjetlina,Juice Defender da pali mrezu svakih 15 minuta,2g mreze eventualno 3g za slike pa cemo vidjeti...

i dobivamo 4.1 Jelly Bean,ocekivao sam 4.2.2 barem,ali nista od toga

 

a da LG izda kojim slucajem 5.0 kao sto S3,Note 2 dobivaju,nema ni u nijednom svemiru ;) 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
LG Optimus 4X

meni je brightness podešen na 40%

wifi je doma skoro stalno upaljen

3g koristim kad provjerim mail/tapatalk/facebook/pulse reader (vani) sveukupno oko 2h dnevno

svaku večer imam oko 1h youtube gledanja

+danas sam prčkao po google maps+gps oko sat vremena

 

sad sam na 34% sa malo manje od 5h screen on time.

skinut sa punjača jučer popodne od 18h {#}

 

nisam nikaj igrao ovih dana ,

inaće bi bilo još bar 20% manje baterije za koji sat easy gaminga.

 

IMHO, pali 3g/gps/sync po potrebi,

čemu da ti cucla bateriju i budi mob svakih 15min?

 

mislim da ti pregledavanje mVijesti,24sata,9gag i slični puno brže troše bateriju nego da gledaš sve iz recimo Opera mini preglednika ,

koji je ipak optimiziraniji za takve stvari.(i pozivi i poruke naravno :) )

+kaj je Riječalica igra ,tako da je tih 3-4h čak i ok s obzirom na intenzivnije korištenje.

 

 

 

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2013 0:02 (vrx).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
vrx kaže...

meni je brightness podešen na 40%

wifi je doma skoro stalno upaljen

3g koristim kad provjerim mail/tapatalk/facebook/pulse reader (vani) sveukupno oko 2h dnevno

svaku večer imam oko 1h youtube gledanja

+danas sam prčkao po google maps+gps oko sat vremena

 

sad sam na 34% sa malo manje od 5h screen on time.

skinut sa punjača jučer popodne od 18h {#}

 

nisam nikaj igrao ovih dana ,

inaće bi bilo još bar 20% manje baterije za koji sat easy gaminga.

 

IMHO, pali 3g/gps/sync po potrebi,

čemu da ti cucla bateriju i budi mob svakih 15min?

 

mislim da ti pregledavanje mVijesti,24sata,9gag i slični puno brže troše bateriju nego da gledaš sve iz recimo Opera mini preglednika ,

koji je ipak optimiziraniji za takve stvari.(i pozivi i poruke naravno :) )

+kaj je Riječalica igra ,tako da je tih 3-4h čak i ok s obzirom na intenzivnije korištenje.

 

 

 

probao sam tim tvojim nacinom i mozda sam dobio uvrh glave sat-sat i pol' duze trajanje baterije

primjer pregledavam i9gag ( app za 9gag,nije official,ali meni najbolji ),wifi ( 12mb bnet ako nesto znaci ),svjetlina oko 60-70% i za 10 minuta ode 10 % baterije 

to mi je nesto sumnjivo i to ode previse baterije,aj da je 3G pa bi nekako shvatio,ali ovako

ili citam mVijesti i isto ode tako,kao i Tapatalk ( govorim sve o WiFi ),preko 3G jos brze ode

tako da mi ode za 10 minuta 10-15% baterije sto ne bi smjelo,barem mislim

sve vise sumnjam da je baterija dotrajala ili nesto je krivo,slusao sam sve savjete,probao raznorazne appove za ustedu baterije ( Juice Defender,Easy Battery Saver itd.) i mozda dobijem malo duze trajanje baterije

 

probao skinuti i9gag,HD Images ukljuci,namjesti 70% svjetlinu i probaj preko WiFi i onda preko 3G ako imas prometa pa da usporedim

;)

a kad odigram malo,recimo temple run 1/2 ili Subway Surfers ode 10% baterije za 5-10 minuta igranja

 

i jos jedno pitanje,da li mob ima LED-icu kao S3 za dolazne notifikacije ? nisam primijetio,jel moguce da je to ono lijevo od zvucnika ili ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2013 0:22 (doky01akablava).
15 godina
offline
LG Optimus 4X

na ovom linku se može provjeriti za koje je područje vaš mob namjenjen i koji je zadnji software za vaš mob,iza znaka= je potrebno upisati IMEI vašeg moba u browser i stisnuti enter,nakon toga čete dobiti tekst u kojem pišu podaci o mobu.

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=

 

moj mob je kupljen u tele 2,otključan je na sve mreže i piše da je za mađarsko tržište,AHUNBK je oznaka-HUN je Hungary,BK je black,zadnji software za njega je V10H.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus 4X

Link ti ne radi 

I koja je svrha ovoga,hoce mi pomoci da brze dobijem Jelly Bean ili sto ? :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X

ne čitaš pažljivo,stisni na taj link i iza znaka= upiši svoj imei i stisni enter,otvorit če ti se stranica sa podacima o tvom mobu,za koje je tržište i koja je zadnja službena verzija za njega.

naravno da neče ubrzati dolazak JB,za par dana bi trebao biti dostupan JB pa se još budemo strpili ako smo mogli več čekati sve ove mjesece.

svrha tog linka je da se vidi koji je zadnji SW za mob i za koje je tržište mob,jer je to važno za otključavanje bootloadera što se pokazalo s leakanim JB-om,sve ima na xda ako koga više zanima.

12 godina
offline
LG Optimus 4X

ajd da i ovdje pitam kad niko nece da odgovori a hitno mi treba

 

 

8 HOX
13 LG 4x HD
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Over(C)lock kaže...

ajd da i ovdje pitam kad niko nece da odgovori a hitno mi treba

 

 

bmk za prste dole,idi na LG,ja nisam pozalio,najveca zamjerka softver

meni vec nedostaje prostora na mobu i planiram jacu bateriju kupiti,a koliko cujem HOX ima jos katastrofalniju bateriju,LG ima bolji ekran

a HOX navodno kameru,veca softverska podrska,kao bolja izrada i dizajn,sve to ovisi o tebi sto ces odabrati

 

12 godina
offline
LG Optimus 4X

je i LG 1900 dok HOX 2200, jedino sta moram crnog uzet a manje mi se sviđa .. jer sam se dogovorio s čovjekom za primopredaju jos sam reko da moram odlucit ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
doky01akablava kaže...
Over(C)lock kaže...

ajd da i ovdje pitam kad niko nece da odgovori a hitno mi treba

 

 

bmk za prste dole,idi na LG,ja nisam pozalio,najveca zamjerka softver

meni vec nedostaje prostora na mobu i planiram jacu bateriju kupiti,a koliko cujem HOX ima jos katastrofalniju bateriju,LG ima bolji ekran

a HOX navodno kameru,veca softverska podrska,kao bolja izrada i dizajn,sve to ovisi o tebi sto ces odabrati

 

stvarno bi volio da mi neko rece zbog cega svi glasaju za hox, po meni se nečini bolji mobitel osim eventualno izgleda ali to je stvar ukusa ..

15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Over(C)lock kaže...

je i LG 1900 dok HOX 2200, jedino sta moram crnog uzet a manje mi se sviđa .. jer sam se dogovorio s čovjekom za primopredaju jos sam reko da moram odlucit ..

Necu ti govoriti da uzmes LG pa da pozalis,ja sam vidio HTC prije toga,a LG ne,HTC mi se nije svidio dizajn i jos par stvari koje su isle u korist LG,ti stavi sve na papir i prevagni si kojeg ces.
Za par dana dolazi Jelly Bean za LG tako da se nece moci govoriti o softverskoj superiornosti HTC,otkljucani bootloaderi te ocekuj vecu podrsku modderske zajednice.

A vezano za kameru,podjednake su,nije to neka velika razlika,i LG radi vrlo dobre fotke ;) 

15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
skrba kaže...

ne čitaš pažljivo,stisni na taj link i iza znaka= upiši svoj imei i stisni enter,otvorit če ti se stranica sa podacima o tvom mobu,za koje je tržište i koja je zadnja službena verzija za njega.

naravno da neče ubrzati dolazak JB,za par dana bi trebao biti dostupan JB pa se još budemo strpili ako smo mogli več čekati sve ove mjesece.

svrha tog linka je da se vidi koji je zadnji SW za mob i za koje je tržište mob,jer je to važno za otključavanje bootloadera što se pokazalo s leakanim JB-om,sve ima na xda ako koga više zanima.

ma citao sam to i pratio,ali nisam htio stavljati nista prije official JB pa onda kad krenu custom ROM-ovi i ostalo nadam se...

dobio sam neke podatke,ali ne kuzim se pak u to

15 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
Over(C)lock kaže...
doky01akablava kaže...
Over(C)lock kaže...

ajd da i ovdje pitam kad niko nece da odgovori a hitno mi treba

 

 

bmk za prste dole,idi na LG,ja nisam pozalio,najveca zamjerka softver

meni vec nedostaje prostora na mobu i planiram jacu bateriju kupiti,a koliko cujem HOX ima jos katastrofalniju bateriju,LG ima bolji ekran

a HOX navodno kameru,veca softverska podrska,kao bolja izrada i dizajn,sve to ovisi o tebi sto ces odabrati

 

stvarno bi volio da mi neko rece zbog cega svi glasaju za hox, po meni se nečini bolji mobitel osim eventualno izgleda ali to je stvar ukusa ..

dodji u S3 temu pa pitaj jel bolji HTC One X ili S3 kao i da dodjes u Apple Iphone 5 temu i pitas S3 vs Iphone 5

puno fenbojeva koji dice svoje mobitele,ja ne dicim i dizem u nebesa nego hocu reci da je best buy,svake kune vrijedi...

samo cu ti reci da je ekran fantazija za gledanje filmova ( HD rezolucija ) kao i surfanje

12 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
doky01akablava kaže...
Over(C)lock kaže...

je i LG 1900 dok HOX 2200, jedino sta moram crnog uzet a manje mi se sviđa .. jer sam se dogovorio s čovjekom za primopredaju jos sam reko da moram odlucit ..

Necu ti govoriti da uzmes LG pa da pozalis,ja sam vidio HTC prije toga,a LG ne,HTC mi se nije svidio dizajn i jos par stvari koje su isle u korist LG,ti stavi sve na papir i prevagni si kojeg ces.
Za par dana dolazi Jelly Bean za LG tako da se nece moci govoriti o softverskoj superiornosti HTC,otkljucani bootloaderi te ocekuj vecu podrsku modderske zajednice.

A vezano za kameru,podjednake su,nije to neka velika razlika,i LG radi vrlo dobre fotke ;) 

neću požalit oba mobitela su performansama slična ili je LG mrvicu bolji, ali neznam nisam pametan moram do sutra odlucit do sutra :)

11 godina
odjavljen
offline
LG Optimus 4X

Zahvaljujuci dobroj volji forumasa @nik_02 kupio sam LG Optimus 4x HD..za sada sve pohvale za mob, jedino sto mi se ne svidja je korisnicko sucelje ali dobro...sreca pa ima dosta launchera sa googla playa,,)..odlican telefon, definitivno best buy. 

I veliko hvala forumasu @nik_02 koji mi je puno pomogao.

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: LG Optimus 4X
doky01akablava kaže...
Over(C)lock kaže...
doky01akablava kaže...
Over(C)lock kaže...

ajd da i ovdje pitam kad niko nece da odgovori a hitno mi treba

 

 

bmk za prste dole,idi na LG,ja nisam pozalio,najveca zamjerka softver

meni vec nedostaje prostora na mobu i planiram jacu bateriju kupiti,a koliko cujem HOX ima jos katastrofalniju bateriju,LG ima bolji ekran

a HOX navodno kameru,veca softverska podrska,kao bolja izrada i dizajn,sve to ovisi o tebi sto ces odabrati

 

stvarno bi volio da mi neko rece zbog cega svi glasaju za hox, po meni se nečini bolji mobitel osim eventualno izgleda ali to je stvar ukusa ..

dodji u S3 temu pa pitaj jel bolji HTC One X ili S3 kao i da dodjes u Apple Iphone 5 temu i pitas S3 vs Iphone 5

puno fenbojeva koji dice svoje mobitele,ja ne dicim i dizem u nebesa nego hocu reci da je best buy,svake kune vrijedi...

samo cu ti reci da je ekran fantazija za gledanje filmova ( HD rezolucija ) kao i surfanje

evo odlučio sam se priklonit LG-u i nadam se da se neću razočarat :) sutra oko podne idem na primopredaju pa ćemo vidjet ;) msm da je 1900kn i više nego dobra cijena za takav mobitel :)

15 godina
offline
LG Optimus 4X

50 % vjerojatnost da ce staviti na download servere 31.3.2013. u 23 : 59 ili da ce ga odgoditi {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
LG Optimus 4X

nadamo se :)

koliko čitam, pojavio se i firmware v20b!

a i ekipa koja prati upload na LG serverima piše da je nedavno stavljeno par friških update-ova.

 

uz par špekulacija i svugdje potvrđeno da će krajem 3 mjeseca ,

mislim da bumo ipak dobili uskoro, nema smisla odgađati, osim ako ne neđu neki opaki bug.

po leakanom v20a se vidi da je sve u redu i da su ljudi zadovoljni.

 

btw, ja sam nedavno rootao (procedura za bedake :D )

i ubacio titanium backup i greenify :D

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice