Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.621.236
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

To mislis za ovaj nightly build?

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Pozdrav dali se isplati uet ovaj mob kakva su vam iskustva
L.P
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
xXTheLuka1998xX kaže...
Pozdrav dali se isplati uet ovaj mob kakva su vam iskustva

 Pa mobitel je dobar, ali osobno smatram da je puno "fluidniji" i brži u radu kad staviš neki custom ROM. Sad ne znam koliko ti se da navlačit s tim, ali nije teško, a podrška na Xda je full dobra..Pozz

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Da. Trenutno izasla novija verzija. Radi ko zmaj. Tu i tamo ekran zna bljeskati, ali uskoro i to popravljeno. Sto se tice ostalog, nemam zamjerke.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
RhckTeam kaže...
Da. Trenutno izasla novija verzija. Radi ko zmaj. Tu i tamo ekran zna bljeskati, ali uskoro i to popravljeno. Sto se tice ostalog, nemam zamjerke.

 Ajde malo promatraj bateriju pa javi dojmove.

TrustNo1
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Decki ,koji rom preporucujete da je brz i to a da je Touchwiz ,nesto me oficionalni zeza pali gasi nakon nekog koristenja posle flasha?poz

Pozdrav
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

moze preporuka rom-a posto dosada nijedan nisam stavljao na mob hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
dameoff kaže...

Decki ,koji rom preporucujete da je brz i to a da je Touchwiz ,nesto me oficionalni zeza pali gasi nakon nekog koristenja posle flasha?poz

Po meni Blekota Note 4 radi super.

 

toma20 kaže...

moze preporuka rom-a posto dosada nijedan nisam stavljao na mob hvala :)

Blekota Note 4 Lite v5.2 (Touchwiz 4.4.4 KitKat)

ArchiDroid V3.1.5 (CM 5.1.1 Lollipop)

 

CyanogenMod 13 Official (CM 6.0.1 Marshmallow)

 

Ukoliko trebaš pomoć oko flashanja, samo se javi. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2015 15:56 (RhckTeam).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Moze neka procjena, zanima me za koliko bi mogao prodati svoj s3. Razbijen je ekran na pola i ima nekih znakova ostecenja,dodatna baterija i punjac za dodatnu bateriju,maskica,punjac,slusalice ako ih nadem, instaliran zadnji archidroid.

Markinho19
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pozdrav,

 

kakav vam je CyanogenMod 13 Official (CM 6.0.1 Marshmallow)?

 

 

Jel to mogu nagurati i na 9305?

Rock hard, die free!!
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Radi vrhunski. Danasnji nightly i boeffla 5 beta6 rade vrhunski. Mobitel je puno brzi od stock roma, a i od cm12.1. Zadnja 2 update-a popravljen je battery drain i sada baterija jos dulje drzi. Ja sa svojom 2 i pol godine starom baterijom navucem 2h:30min screena i baterija dura po dan i pol.
Sumnjam da ce ti raditi, ali vidi negdje na xda za unofficial verziju. Sigurno je netko portao.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

vidim da je izasao novi cm11 snapshot, jeli ga tko probao?I dali vam neki streamovi sa 1080p(source kvalieta) na Twitch stekaju odnosno slika se zamrzne a audio radi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
jazz kaže...

Pozdrav,

 

kakav vam je CyanogenMod 13 Official (CM 6.0.1 Marshmallow)?

 

 

Jel to mogu nagurati i na 9305?

 za 9305 lte ima samo CM11 koliko vidim ali vjerojatno da postoji neku custom rom za njega sa marshmallowom

8 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

pozdrav !

Kupio sam u Zarebu Sg3 u srpnju prošle godine novi uređaj, stigao je u original kutiji itd, sve radi ok, no smeta mi što na ekranu ima od početka kao neko staklo ili foliju i to se već pomalo oštetilo iako pazim na mobitel. Čak su se na sredini ekrana odn te folije ili stakla pojavile dvije rupice.

trebao bi imati gorilla glass 2 pa mi nije baš jasno ?!

 

Postoji li način da ustanovim autentićnost, je li proizvod izašao iz Samsungove tvornice ili je staklo kinesko a uređaj Samsungov.

 

Ta "smjesa" je dosta tvrda pa mi se čini kao kaljeno staklo, no možda je i tvornička folija ?!

 

dok sam imao još prvi samsung galaxy s gorilla glass 1 mobitel, tri godine nije imao niti jednu crticu na ekranu a ovaj kao da svaki put kad ga izvučem iz džepa popuši neku lakšu ogrebotinu.

 

Hvala na savjetu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2016 22:44 (Povoljni reketari.com).
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Molim ako može odgovor, hitno mi je

Od sinoć se već prešlo pet stranica.

 

Aj, skontao sam.

gore je tvornički stavljena zaštitna folija.

Kako su je samo dobro stavili, mamicu im Bojim se skidati ju da nešto ne izgrebem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2016 17:36 (Povoljni reketari.com).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Slobodno ju skini. S3 ima kaljeno staklo i nećeš ga zgrebati.

 

 

Btw. Jeli ima bug free Marshmallow za skinut?

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Chome kaže...

Slobodno ju skini. S3 ima kaljeno staklo i nećeš ga zgrebati.

 

 

Btw. Jeli ima bug free Marshmallow za skinut?

 Imaš CM13 ( 6.0.1 Marshmallow), ali je još nightly, tako da sigurno ima nekih bugova. Ja sam za sada na TW stock Eclipse 4.4.4 ROM-u i zadovoljan sam.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Koristim cca 2 mjeseca CM13 na s3, i ja kao prosjecan korisnik nisam uocio nikakve bugove koji bi mi zasmetali, sve je fluidno i stabilno pa svakako preporuka da probate.

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Istina, ali zna se ponekad u nekom buildu nesto razmrdat. Zadnjih par buildova je imalo neke sitne probleme. Iako, ja kada god sam stavio CM13, sve je ok radilo jer sam uvijek radio clean install. Inace tjedno znam promijeniti 4-5 puta ROM jer mi bude dosadno. :D
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

U mene još uvijek CM13 star mjesec dana, odnosno 18.2. Istina da izlazi daily tj. nightly i zna se dogoditi da u nekim novim verzijama imaju neke sitne probleme stoga treba pratiti xda forum kakav feedbackimaju korisnici.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Da li za flashanje trebam sd karticu?

I gdje ima full upute za nadogradnju? uzeo bi nightly build CM13

Tako da znam gdje šta skinuti, gdje ima GAPPS itd.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2016 8:17 (makopos).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
makopos kaže...

Da li za flashanje trebam sd karticu?

I gdje ima full upute za nadogradnju? uzeo bi nightly build CM13

Tako da znam gdje šta skinuti, gdje ima GAPPS itd.

Forum za CM13

ROM - sustav

TWRP - recovery

boeffla - kernel

Open GApps

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Gdje staviti sve te zipove? u root folder?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
makopos kaže...

Gdje staviti sve te zipove? u root folder?

 Ja sebi stavljam u Download folder. Ukoliko nemaš, napravi si.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

pozdrav ljudi..moze savjet za nekakav dobar ROM, naime, G4 mi je trenutno na servisu pa koristim S3 kao zamjenu...stavio sam na njega 4.1.2 ali je neprihvatljiv čak i na toj verziji...imam na njemu messenger, facebook, viber i chrome...i to nikako ne radi, sve je uzasno sporo, vuče se ko puž...eto ako može kakav savjet ljudi koji ga koriste everyday...imao sam ga davno, pa sam malo izašao iz štosa..da stavim CM il ima neki dobar TW rom na xda?

TiONiO
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pozdrav svima...

Za sve one koji traže dobar ROM za SIII mogu preporučiti Temasek's UNOFFICIAL CyanogenMod 13. Link: Temaseks-unofficial-cyanogenmod-13

ROM je ODLIČAN, puno bolji nego bilo koji LLP ROM za SIII (prije sam koristio ArhciDroid).

Uz tweakanje sam uspio dobiti da mi je nakon što se digne operativni sustav oko 340 MB slobodnog RAMa, što je za mobitel sa 1GB RAMa i više nego odlično.

Pogasio sam sve aplikacije koje nisu nužne da se dižu sa sustavom i isključio hrpa servisa koji mi nisu nužni. Trbebalo mi je 2 dana da mobitel dovedem u ovo stanje čitajući postove po internetu, ali isplatilo se. Ne koristim trenutno nikakav poseban kernel, ROM i sa ovim koi dolazi s njim radi čisto dobro. Preko noći mi gubi 1-2% baterije.

Razmišljao sam o kupnji novog mobitela, ali nakon što sam ovo posložio mislim da će mi SIII poslužiti još neko vrijeme :)

Moj PC  
6 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Potvrđujem, koristim temasekov ROM već godinu dana i najbolji mi je od svih aosp romova koje sam do sada probao.
10 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ljudi kakva vam je kamera na CM-u u odnosu na stock? Dosta ekipe na XDA žali se da je kvaliteta lošija pa se pitam kakva su vaša iskustva.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

@Yo Momma

 

Pozdrav!

 

Ne koristim stock ROM već sigurno 2 godine, tako da se ni ne sjećam kakve su fotografije bile na stock-u. Za fotografiranje i snimanje videa koristim Snap Camera i nemam nikakvih zamjerki što se tiče kvalitete fotografija...

10 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ha! Baš sam jučer nakon dugog vremena odlučio dati šansu aplikacijama za kameru i otkrio Snap kameru, ne znam ni za jednu drugu koja ima toliko korisnih funkcija kojima se super jednostavno barata, a još je k tome i brza. A još još... možeš dodijelit okidač tipki za glasnoću. Teško nadhebivo.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice