Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.020.073
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
J... ti ove greške na forumu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 19:21 (R36).
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Da, Antutu... Stvarno gomila ljudi zna što je to

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Fanu kaže...
maks0806 kaže...

Zašto bih uopće morao rootati mob u 2015. koji je kao mrcina i jaci od sveg živog kako bi radio fluidno? No thanks. Ne fascinira me ništa zasad ali je m9 bar unaprijedio sve što je bilo na m8, dok je s6 unazadio mnogo toga. Ako m7 sa svojim s600 procom može raditi sa 0 lagga i maximum fluidno na stocku, očekujem da samsung može na svom 14 nm procu koji je tako stronk i guzi sve pred sobom. Očito ne može. Ali to je samdung i to si može dozvoliti očito

 

zasto bih morao rootati mob? da instaliram ad-away i ne pusim reklame u facu u browseru, youtubeu, ostalim aplikacijama + da imam mogucnost uninstalirati sistemske aplikacije

jedino sto je m9 unaprijedio naspram m8 su prednja/zadnja kamera i procesor (no ovo za proc ostaje tek vidjeti s obzirom na sve glasine oko s810) - dizajn je takav da je odnaprijed meni nemoguce razlikovati m8 i m9:

 

http://cdn.gsmarena.com/vv/reviewsimg/htc-mwc-2015/1335aab5/phone/gsmarena_005.jpg

 

hajdemo vidjeti sta je s6 unaprijedio (ne unazadio):

 

-precizniji fingerprint scanner

-bolji ekran (koji je btw za 0.1" veci od M9 a u manjem pakiranju - usporedjujem sa S6 Edge)

-kvalitetniji dizajn/materijali

-bolja prednja/zadnja kamera

-najbrzi CPU i puno brza memorija od bilo kojeg drugog moba na trzistu

 

sto je unazadio:

-waterproofing

-usb3.0 vratili na usb2.0

-nema microsd

-nezamjenjiva baterija (no samsung je bio jedan od rijetkih proizvodjaca high end smartphonea koji je nudio ovu opciju dosad)

 

 

sto se tice softvera mogu staviti sta hoce na mob, ionako planiram staviti neki custom rom (kao i na svaki mob dosada)

 

trenutno imam sony z1 i s6 edge mi je uvjerljivo najbolji smartphone predstavljen dosada

treba jos vidjeti sta ce sony napraviti sa z4 i lg sa g4 ali sumnjam da ce to tako skoro

 

sto je unazadio:

-waterproofing - Nepotrebno...o tome već pisao na temi o S5 prije godinu dana

-usb3.0 vratili na usb2.0 - to koristi 1% korisnika...neki ni ne znaju da to postoji.

-nema microsd - o tome isto pisao...čemu sd kad Microsoft daje 100GB cloud-a. 

-nezamjenjiva baterija (no samsung je bio jedan od rijetkih proizvodjaca high end smartphonea koji je nudio ovu opciju dosad) - s ovim se slažem!!!

Edge kaže...
R36 kaže...

 Čuj S6 unazadio mnogo toga... šta ekran, procesor,ram, kameru, otisak prsta - to je unazadio. Jer ja i ti gledamo isti mob i specifikacije. Da ti ne gledaš mpžda S2 a ne S6.Pričaš nebuloze.

 

O kojem ti lagu pričaš...uhvatili ste se tog lika koji mob ne zna dotaknut...drži ga kao pič....! Pogledaj malo druge zapise.

 

Šta to mi M9 - po meni nema ništa. Unaprijedio kameru i stavio jači procesor koji je u usporedbi s Exynos 30% slabiji. Pazi HTC M9 na Full Hd vrti 55000 Antutu, a Samsung na QHD vrti 69000. Stavi na M9 QHD ekran i bit će kao moj LG G3 s 801 procesorom. Pogledaj koliko M9 ima mesa.,pa G2 je prije dvije godine imao manje rubove nego M9. Oni nisu u stanju napravit ekran od ruba do ruba. Ovo što ima M9 ima svaki malo bolji Kinez...ne mislim na Xiaomi i Meizu...,nego ovi do 200-300 dolara.

 

M9 je M8+

 

Sve se ovako i onako svodi na profit i prodajni rezultati će pokazat da se HTC zajebo...kao i prethodne dvije godine.

 

To što ste Vas tu 5-6 fanovi HTC i očito je da serete po Samsungu bez pokriča.

  

Ja sam prvi popljuvao S5.,i ja sam prvi koji će popljuvat bilo koju kompaniju... Trenutno je Samsung preskočio s S6 dvije generacije mobitela konkurencije.,jer Snapdragon 820 izlazi tek sredinom 2016. god a do tad će Samsung i dalje biti konkurentan s svojim Exynosom.

 

Pogledaj malo druge forume a pogotovo mobilne stranice : Pa nitko ni ne priča od M9...

 

Jel te mogu pitat sto tocno za tebe znaci 69k score na antuntu i procesor koji je 20% bolji od konkurencije ako nema aplikacija, radnji, obrade, modeliranja koji bi te resurse moglo upotrijebit ili na bilo koji nacin pokazati tu prednost?

 

Osim toga kad je Antuntu bio 100% mjerodavan, koga uostalom briga za score na benchmarku, lol? Prednost se jedino moze pokazati u radu s aplikacijama i opcenito u radu sucelja (a tu ce HTC biti bez razmisljanja bolji jer bolje od toga skoro da i ne moze).

 

G2 jos uvijek ima bolje iskoristenu prednju stranu nego g6, tak da s time i svog konja (s6) spustas. 75% (G2) > 72% (S6) > 69% (M9)

 

Kako bilo da bilo slazem se da je Samsung napravio iskorak, ali ne toliki da je mobilni svijet poludio, 95% ljudi opet ne zna tko ima jaci proc (vecina opet gleda GHz), 95% ljudi ce mislit da HTC ima bolju kameru zbog vise Mpx, iako to nije mjerodavna stavka (mozda i ima, ne znam kak tu stoje stvari), i na kraju vecina ce procjenit da oba mobitela imaju jednaku RAM memoriju (3GB) i tu se prednost zanemaruje.

 

Po meni je ogromni gubitak microSD, to je bila perfektna stvar za multimediju, puno prostora malo love, sad za 30 GB vise mora se platit 100€ , dok je micro SD tog kapaciteta bila cca. 10€.

 

Full HD je samo prednost nad QHD, a ta prednost ce se vjerojatno pokazat na bateriji, ne moze procesor biti toliko stedljiv koliko ekran moze crpit, uvijek je ekran taj koji jede najvise.

 

 

Da nije jačih procesora ne bi bilo 4k snimanja, QHD zaslona, vrhunskih kamera i ostalih đinjđa minđa... za poruke, pozive i sl je dosta jednojezgrene procesor a za ostalo ipak treba jači. Zato je bolje jače, nego slabije.

Ja nisam rekao da ću kupit S6, meni je G3 trenutno odličan i ne mislim ga samo tako promjenit.

G3 kao i G2 imaju toliku iskoristivost ekrana jer nemaju fizičku tipku a i imaju općenito vrhunske zaslone (TV)...S6 ima fizičku tipku + senzor otiska prsta., a M8 i M9 niti imaju fizičku tipku niti senzor otiska prsta i opet imaju najlošiju iskoristivost prednjeg ekrana. Po meni je to 0 bodova.

markom63 kaže...

@Edge ima pravo... Cak i ljudi koji vole malo gledati u detalje specifikacija, vidit će isti takt procesora, istu količinu RAMA... kaj misliš koliki će postotak znati za 14 nm i bržu memoriju? Pa dobar dio tih ljudi koji ulaze u "detalje" misli da je ona Mediatekova glupost od 8 Cortex A7 jezgri bolja od S801.  Kao prednost kod M9 će vidjeti kameru, jer ljudima više mpx znači bolja kamera. Isto zato će i na S6 smatrati QHD kao prednost, ako uopće i gledaju to. Jer kao što sam i prije rekao, ljudi gledaju 3 stvari kod kupnje- brand, dizajn i kameru. Naravno, ovdje mislim na prosječne korisnike. 

 

Gle budimo realni.,pa ne kupuju samo curice mobitel (prosječni korisnik)...danas se svi znaju služit internetom, tako da nije to baš tako. Mislim ako daješ 5000-6000kn za mobitel dobro češ pogledat recenzije, iskustva i ostalo pa onda kupit. Nisu ljudi baš tolike budale da daju novce za M9 zato jer eto on ima 20mpix kameru. 

Samsung je uvijek imao vrhunsku kameru pogotovo Galaxy serija i svaka im je bila bolje od prethodne.,šta ti stvarno misliš da M9 20mpix kamera može bit bolja od Samsungove - nemoj me nasmijavat

A ovako i onako curice kupuju Iphone.

Hann kaže...
R36 kaže...
maks0806 kaže...

Zašto bih uopće morao rootati mob u 2015. koji je kao mrcina i jaci od sveg živog kako bi radio fluidno? No thanks. Ne fascinira me ništa zasad ali je m9 bar unaprijedio sve što je bilo na m8, dok je s6 unazadio mnogo toga. Ako m7 sa svojim s600 procom može raditi sa 0 lagga i maximum fluidno na stocku, očekujem da samsung može na svom 14 nm procu koji je tako stronk i guzi sve pred sobom. Očito ne može. Ali to je samdung i to si može dozvoliti očito

 Čuj S6 unazadio mnogo toga... šta ekran, procesor,ram, kameru, otisak prsta - to je unazadio. Jer ja i ti gledamo isti mob i specifikacije. Da ti ne gledaš mpžda S2 a ne S6.Pričaš nebuloze.

 

O kojem ti lagu pričaš...uhvatili ste se tog lika koji mob ne zna dotaknut...drži ga kao pič....! Pogledaj malo druge zapise.

 

Šta to mi M9 - po meni nema ništa. Unaprijedio kameru i stavio jači procesor koji je u usporedbi s Exynos 30% slabiji. Pazi HTC M9 na Full Hd vrti 55000 Antutu, a Samsung na QHD vrti 69000. Stavi na M9 QHD ekran i bit će kao moj LG G3 s 801 procesorom. Pogledaj koliko M9 ima mesa.,pa G2 je prije dvije godine imao manje rubove nego M9. Oni nisu u stanju napravit ekran od ruba do ruba. Ovo što ima M9 ima svaki malo bolji Kinez...ne mislim na Xiaomi i Meizu...,nego ovi "lošiji" do 200-300 dolara.

 

M9 je M8+

 

Sve se ovako i onako svodi na profit i prodajni rezultati će pokazat da se HTC zajebo...kao i prethodne dvije godine.

 

To što ste Vas tu 5-6 fanovi HTC i očito je da serete po Samsungu bez pokriča.

 

 

Ja sam prvi popljuvao S5.,i ja sam prvi koji će popljuvat bilo koju kompaniju... Trenutno je Samsung preskočio s S6 dvije generacije mobitela konkurencije.,jer Snapdragon 820 izlazi tek sredinom 2016. god a do tad će Samsung i dalje biti konkurentan s svojim Exynosom.

 

Pogledaj malo druge forume a pogotovo mobilne stranice : Pa nitko ni ne priča od M9...

 

Citam ponekad mob.hr, pa sam i prilikom ovog predstavljanja procitao txtove, kao i komentare.

Da ti nisi slucajno onaj lik Ica? To je jedini od komentara kojeg cu uvijek pamtiti, jer veceg fanboya od njega nisam vidio. Stil pisanja vam je 100% isti, a nacin razmisljanja 110% isti.

Koliko te ovi iz Samsunga placaju, i da li im treba jos pomoci pri tom pisanju nebulostina?

 

Nisam Ica ali znam tko je Ica...

 

Šta hočeš reći svi koji hvale Samsung S6 su ja - daj molim te.

 

 

Prvo što će prodavat seriju S6, je ovaj S6 edge - ima zakrivljen zaslon i kupci če pada na to.

Drugo - najbolji procesor...antutu sve govori

Treće - QHD zaslon koji s novijim procesorom ima smisla., jer neće toliko trošit bateriju

Četvrto - kamera i prednja i zadnja.

Peto - Samsung pay...

Marketing će se vodit oko ove 4 stvari.

 

Ne kažem ja da će S6 obarat rekorde u prodaji ali da će se bolje prodavat od S5 ako ne i S4 - hoće. Na kraju je cilj profit...

14 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Ja imam osjećaj da ljudi s tobom pričaju preko telefona, a ti ih ne čuješ dobro, pa onda stalno ponavljaš isto da utvrdiš gradivo.

 

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
7 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Call me crazy, ali meni je ova S serija postala čista sprdancija, po meni je Note serija pravi flagship od Samsunga.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
explorer 4 kaže...

Ja imam osjećaj da ljudi s tobom pričaju preko telefona, a ti ih ne čuješ dobro, pa onda stalno ponavljaš isto da utvrdiš gradivo.

 

 

 Ima ljudi koji malo teže shvačaju pa zato moram ponavljat neke stvari. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
R36 kaže...

 Ima ljudi koji malo teže shvačaju pa zato moram copy/paste iz Samsungove knjizice neke stvari. 

 

Eto ga. Popravljeno. Sve osim ovog boldanog dijela. Nemam zivaca to citati, a kamo li ispravljati. A nemam ni hrv jezik instaliran pa ga ni ne mogu ispraviti osim copy/pasteom, ali tebi ostavljam taj dio :)

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Da nije smiješno bilo bi žalosno ali Vi koji ga pljujete će te sutra prvi stat u red da ga kupit.

 

 

 
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
R36 kaže...

Da nije smiješno bilo bi žalosno ali Vi koji ga pljujete će te sutra prvi stat u red da ga kupit.

 

 

 To onda isto znaci da ces ti prvi stat u red za HTC One M9? :)

 

EDIT: Da ne bude kompletno offtopic. 

 

S6 kvalitetom izrade je napokon dosao do vrha klase, gdje je vec vecina flagship smartphonea. QHD rezolucija ekrana je totalni overkill i jos k tome i slabiji kapacitet baterije. Bas me zanima kako ce to izgledati. Drago mi je da su stavili drugaciji citac otisaka prstiju jer ono na S5 je bilo uzasno. Ne kuzim foru s micanjem utora za SD karticu, posto je jako puno korisnika kupovalo S liniju samo radi toga, no dobro. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 20:46 (Dodge_167).
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

@R36 da, većina ljudi koji će kupiti takav mobitel neće čitati recenzije, nego će samo reći uuuuu došao je novi Samsung Galaxy, idemo ga kupit! Isto kao i za iPhone. Boli ih briga za jezgre, RAM, benchmarke itd... Jedinu specifikaciju "u koju se razumiju" je broj megapiksela kamere.

Nisam ja nigdje rekao da je HTCova kamera bolja od Samsungove, samo sam rekao da ako pitaš ljude da bi većina odabarala 20 mpx prije nego 16, kad već mogu birati. Jer imaju logiku više mpx=bolja kamera.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2015 20:56 (markom63).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
maks0806 kaže...
Onda uživajte u ovom super telefonu momci. Jednom fanboji, uvijek fanboji. Ima i s5 50k na antutu i radi lošije od midrange telefona stoga mi to niš ne znači

 

ne kontam

onaj koji hoce, ce nabaviti mobitel i uzivati u njemu

onaj koji nece, ce nabaviti neki drugi

sto zelis reci?

 

je, mobitel je super (edge verzija, obicna verzija mi izgleda bijedno) i jedva cekam da ga vidim uzivo

od featura ima sve a i vise od konkurencije

stoga cu radje za njega iskesirati 500-600€ nego za M9 - dobivam vise za svoj novac a u lijepom pakiranju je.

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Dodge_167 kaže...
R36 kaže...

Da nije smiješno bilo bi žalosno ali Vi koji ga pljujete će te sutra prvi stat u red da ga kupit.

 

 

 To onda isto znaci da ces ti prvi stat u red za HTC One M9? :)

 

EDIT: Da ne bude kompletno offtopic. 

 

S6 kvalitetom izrade je napokon dosao do vrha klase, gdje je vec vecina flagship smartphonea. QHD rezolucija ekrana je totalni overkill i jos k tome i slabiji kapacitet baterije. Bas me zanima kako ce to izgledati. Drago mi je da su stavili drugaciji citac otisaka prstiju jer ono na S5 je bilo uzasno. Ne kuzim foru s micanjem utora za SD karticu, posto je jako puno korisnika kupovalo S liniju samo radi toga, no dobro. 

 

 ista ta većina ljudi (ako govorimo u kontekstu prosiječnog korisnika) bi (u slučaju da postoji sd utor) kupila karticu od 8gb jer misle da im je to dovoljno.

ovo znam i vidim iz "prve ruke".

to što ti, ja i slični geekovi smatramo bogohuljenjem stavljanje kartica manjih od 16gb je druga priča, takvih je malo.

 

zato je komentar niže ko budali šamar za raspravu o sd karticama, odnosno izostanku iste

markom63 kaže...

 da, većina ljudi koji će kupiti takav mobitel neće čitati recenzije, nego će samo reći uuuuu došao je novi Samsung Galaxy, idemo ga kupit! Isto kao i za iPhone. Boli ih briga za jezgre, RAM, benchmarke itd... Jedinu specifikaciju "u koju se razumiju" je broj megapiksela kamere(i eventulano veličina ekrana)

Nisam ja nigdje rekao da je HTCova kamera bolja od Samsungove, samo sam rekao da ako pitaš ljude da bi većina odabarala 20 mpx prije nego 16, kad već mogu birati. Jer imaju logiku više mpx=bolja kamera.

 

napokon dočekao DNF i Diablo 3
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava

I sa cijenama prate Iphone...hhhhh

 

Edge verzija 32gb 942e

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2015 8:55 (galinjo24).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

ALO LJUDI. Ovaj thread nije komentar članka već otvorena rasprava za S6. Molim sve trolere koji su ovdje došli lupati thumb downove i koji namjeravaju flejmati neka lijepo promijene adresu. Imam namjeru kupiti ovaj uređaj i nije potrebno da ova tema bude spamana ljubomornom malom djecom koja vode tuđe brige. Ovdje bi se trebala izmjenjivati iskustva ljudi koji imaju namjeru posjedovati ovaj telefon. Ostali otvorite neku drugu temu i tamo rješavajte svoje frustracije.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
KRISTIJANJE kaže...

ALO LJUDI. Ovaj thread nije komentar članka već otvorena rasprava za S6. Molim sve trolere koji su ovdje došli lupati thumb downove i koji namjeravaju flejmati neka lijepo promijene adresu. Imam namjeru kupiti ovaj uređaj i nije potrebno da ova tema bude spamana ljubomornom malom djecom koja vode tuđe brige. Ovdje bi se trebala izmjenjivati mišljenja ljudi koji imaju namjeru posjedovati ovaj telefon. Ostali otvorite neku drugu temu i tamo rješavajte svoje frustracije.

 

jaska jaska jaskaja
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
KRISTIJANJE kaže...

ALO LJUDI. Ovaj thread nije komentar članka već otvorena rasprava za S6. Molim sve trolere koji su ovdje došli lupati thumb downove i koji namjeravaju flejmati neka lijepo promijene adresu. Imam namjeru kupiti ovaj uređaj i nije potrebno da ova tema bude spamana ljubomornom malom djecom koja vode tuđe brige. Ovdje bi se trebala izmjenjivati iskustva ljudi koji imaju namjeru posjedovati ovaj telefon. Ostali otvorite neku drugu temu i tamo rješavajte svoje frustracije.

 Evo ti definicija rijeci 'forum':

http://www.thefreedictionary.com/forum

 

Sad se slobodno zatvori u svoja 4 zida i radi sta te volja. Nitko ovdje jos uvijek nema S6, komentira se ono sto se procita/vidi. Naravno da nisu svi odusevljeni, kao sto je normalno i da neki jesu.

E sad, ako zelis samo ljubljenje svog prekrasnog uredjaja, onda odes na sammobile ili neki slican portal. Ovdje ce naravno biti i pljuvanja, a ako te to smeta, odlogiras se i miran si :)

12 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Tocno to, tema se zove rasprava, a ne hvalospjevi

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

 

ne primjecujem nikakvo stekanje na ovom videu

dapace, aplikacije se otvaraju bez ikakvih zastoja i recent apps lista je glatka

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Fanu kaže...

 

ne primjecujem nikakvo stekanje na ovom videu

dapace, aplikacije se otvaraju bez ikakvih zastoja i recent apps lista je glatka

Instaliraj FB/Messenger, ubaci koji widget, koristi ga 3mj pa neka ti onda Touchwizz pokaže svoje pravo lice

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Meni nije problem ako TW steka kao do sad, ali taj TW definitvno ne ide u premium klasu, jer izgleda djecje, a meterial design je u TW svemirski daleko. E sad, kako staklo, kao i plastika nije dobar toplinski vodič, treba viditi koliko će problema sa pregrijavanjem i gušenjem imat S6 prilikom zahtjevnih operacija, poput igranja zahtjevnih igara ili snimanja 4k videa. Svi znamo probleme kod 4K snimanja kod G3/S5Z3, pa da vidimo koliko će S6 izdržat. HTC je na M8 dokazao da sa pregrijavanjem nema problema, a kamoli s gušenjem. S obzirom da jedini imaju full metal unibody i da su eksperti za interni dizajn i hladjenje, treba viditi kod finalnih jedinica kako će se ponašat. Što je tanji uredjaj, to je lošija termalna provodljivost. Ljudi danas misle da je bolje imat hladan mobitel i užarenu točku, nego cijeli mobitel topal...
ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
sardax kaže...
Meni nije problem ako TW steka kao do sad, ali taj TW definitvno ne ide u premium klasu, jer izgleda djecje, a meterial design je u TW svemirski daleko. E sad, kako staklo, kao i plastika nije dobar toplinski vodič, treba viditi koliko će problema sa pregrijavanjem i gušenjem imat S6 prilikom zahtjevnih operacija, poput igranja zahtjevnih igara ili snimanja 4k videa. Svi znamo probleme kod 4K snimanja kod G3/S5Z3, pa da vidimo koliko će S6 izdržat. HTC je na M8 dokazao da sa pregrijavanjem nema problema, a kamoli s gušenjem. S obzirom da jedini imaju full metal unibody i da su eksperti za interni dizajn i hladjenje, treba viditi kod finalnih jedinica kako će se ponašat. Što je tanji uredjaj, to je lošija termalna provodljivost. Ljudi danas misle da je bolje imat hladan mobitel i užarenu točku, nego cijeli mobitel topal...

Izgleda dječije...pogledaj Iphone, a prodaje se u 80 milijuna komada...To sve je subjektivno tako da...

Uspoređuješ Snapdragon 801 na G3 i 4K snimanje i Exynos na novom S6. Ne možeš vjerovat.Pomješao si kruške i jabuke.

Pa šta se HTC ima pregrijavat kad ima FULL HD zaslon.,pa ni S5 se ne pregrijava. 

 

 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Ne uopce... Snimao sa 4k gorio je pod rukom. Uza sve to laggav je ko govno.

Meni samo nije jasno kako se osoba koja ima zenu i starija je može ponašati kao 12-godišnji fanboj

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Čovjek je htio reći da odabir materijala i raspored komponenti kod HTC-a jako dobro rasporedi toplinu kroz cijeli uređaj, zašto je M8 tako snappy? Zato jer upravo radi toga puno manje throttla od ostatka ekipe, još ima i responzivniji touchscreen

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
maks0806 kaže...

Ne uopce... Snimao sa 4k gorio je pod rukom. Uza sve to laggav je ko govno.

Meni samo nije jasno kako se osoba koja ima zenu i starija je može ponašati kao 12-godišnji fanboj

Sta zenu i starija je...kakve veze ima zena s odabirom mobitela.

 

Mozemo mi tu raspravljat do imendana ali 100 ljudi 100 cudi...necemo se nikad slozit tako da.Ni meni u dep ni meni iz depa.U svakom slucaju neka svatko kupi ono sto mu odgovara. Pozdrav.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
R36 kaže...
sardax kaže...
Meni nije problem ako TW steka kao do sad, ali taj TW definitvno ne ide u premium klasu, jer izgleda djecje, a meterial design je u TW svemirski daleko. E sad, kako staklo, kao i plastika nije dobar toplinski vodič, treba viditi koliko će problema sa pregrijavanjem i gušenjem imat S6 prilikom zahtjevnih operacija, poput igranja zahtjevnih igara ili snimanja 4k videa. Svi znamo probleme kod 4K snimanja kod G3/S5Z3, pa da vidimo koliko će S6 izdržat. HTC je na M8 dokazao da sa pregrijavanjem nema problema, a kamoli s gušenjem. S obzirom da jedini imaju full metal unibody i da su eksperti za interni dizajn i hladjenje, treba viditi kod finalnih jedinica kako će se ponašat. Što je tanji uredjaj, to je lošija termalna provodljivost. Ljudi danas misle da je bolje imat hladan mobitel i užarenu točku, nego cijeli mobitel topal...

Izgleda dječije...pogledaj Iphone, a prodaje se u 80 milijuna komada...To sve je subjektivno tako da...

Uspoređuješ Snapdragon 801 na G3 i 4K snimanje i Exynos na novom S6. Ne možeš vjerovat.Pomješao si kruške i jabuke.

Pa šta se HTC ima pregrijavat kad ima FULL HD zaslon.,pa ni S5 se ne pregrijava. 

 

 

 

Ja sam ipak mislio, s obzirom na godine i da su situiran, da je moguće s tobom imati konstruktivnu raspravu i nadasve, argumentiranu, no prevario sam se. 

 

Dakle, kakve veze ima FULL HD zaslon sa snimanjem 4K videa? 

Naravno da je subjektivno o svakom dizajnu govoriti, dizajn je ideja, kao i političko ili vjersko uvjerenje ili navijačko. Ne pratim što si s tim htio reći? Appleov iOS je neusporedivo kvalitetnije vizualno dizajniran OS od TW-a, miljama. 

G3, Z3, S5 se gadljivo pregrijavaju kod snimanja 4K videa (osobno, meni nepotrebnog), a G3 se pregrije jer stoji na suncu?! Mislim, što ti tu nije jasno? S6 ćemo vidjeti, bilo bi super da je to rješeno, jer onda ćemo u narednim godinama gledat kvalitetnije uređaje s nekim novim idejama. 

ptspclan.com | visit us ^^
9 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Meni niti treba micro sd, kad slikam, stavim fotke na  komp, brišem fotke na mobu i opet imam dosta mjesta na mobu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

1 korak unaprijed-dizajn

3 koraka unazad-baterija,sd,vodootpornost

My toughts

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S6-Rasprava

Tocno to, mislim sa osobom starijom cca 10 g od mene voditi konstruktivnu raspravu. Ocito ne mogu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
MARKOZD15 kaže...
Fanu kaže...

 

ne primjecujem nikakvo stekanje na ovom videu

dapace, aplikacije se otvaraju bez ikakvih zastoja i recent apps lista je glatka

Instaliraj FB/Messenger, ubaci koji widget, koristi ga 3mj pa neka ti onda Touchwizz pokaže svoje pravo lice

 molim te, ne planiram provocirat ni nista, ali kakve veze ima touchwuz sa fb/messengerom ?

realno ui se nalazi unutar memorije os-a i nije u nekakvom dodiru sa aplikacijama niti sto se tice s ramom niti sto se tice s pohranom.. a pogotovo sa fb i messengerom.. pitanje je kako bi se odnosio nakon promjene teme samog mobitela (osim dodatnih stock tema koje se dobiju na izbor).. između ostalog nemojte mislit da dizem samsung u nebesa, tw mi je ocajan i najveca boljka samsunga, po ovome što sam vidio ne šteka, iz prije navedenog videa stane zato što čovjek dira ekran kad pomice prstom (što je samo pokazatelj da edge nece bit bas user friendly prema ljudima s manjim rukama ukoliko planiraju koristit mobitel jednom rukom)

između ostalog na s4 bez kakvog roota nisam doživio bug kojih godinu dana osim što sporije ulazi na aplikacije sa memorijske kartice (nista cudno posto je 32 gb natrpana class6 kartica stara par godina), pa cak nemam niti lag prilikom ulaska u galeriju (slike su na mobitelu onih par koliko ih imam 10-15)... 

što se tiče samog unaprijeđenja, više bih volio da riješe problem random brisanja imeia iz matične, dogodilo mi se i na s2 i na s4 te dvojici frendova na s5, bez roota flasha i ostalog..

sve u svemu edge je dobio moju pozornost, mislio sam lg g5 uzimat, ali ukoliko samsung usavrsi dogodine iduci model razmislit cu ozbiljno

ps. nadam se da tw nece opstat koliko je opsto symbian u suprotnom sto dalje od sam..

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 1:25 (LUNAT1C).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6-Rasprava
Hann kaže...
KRISTIJANJE kaže...

ALO LJUDI. Ovaj thread nije komentar članka već otvorena rasprava za S6. Molim sve trolere koji su ovdje došli lupati thumb downove i koji namjeravaju flejmati neka lijepo promijene adresu. Imam namjeru kupiti ovaj uređaj i nije potrebno da ova tema bude spamana ljubomornom malom djecom koja vode tuđe brige. Ovdje bi se trebala izmjenjivati iskustva ljudi koji imaju namjeru posjedovati ovaj telefon. Ostali otvorite neku drugu temu i tamo rješavajte svoje frustracije.

 Evo ti definicija rijeci 'forum':

http://www.thefreedictionary.com/forum

 

Sad se slobodno zatvori u svoja 4 zida i radi sta te volja. Nitko ovdje jos uvijek nema S6, komentira se ono sto se procita/vidi. Naravno da nisu svi odusevljeni, kao sto je normalno i da neki jesu.

E sad, ako zelis samo ljubljenje svog prekrasnog uredjaja, onda odes na sammobile ili neki slican portal. Ovdje ce naravno biti i pljuvanja, a ako te to smeta, odlogiras se i miran si :)

 Aj molim te, pratim teme za SGS1, Note2, Note4, iP6 i nijedna ni približno nije spamana kao ova. Ponavljam OVO NIJE KOMENTAR ČLANKA. Vidim da je tema otvorena prerano jer ćemo sad imati 10000 postova nepametnog drobljenja dok uređaj ne izađe. Zaboga, netko napiše da mu je uređaj lijep i odmah 10 td. No to više govori o nama samima nego o uređaju. 

jaska jaska jaskaja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice