Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.021.621
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Meni se nenormalno trosi baterija na mobu pa sam pokusala:
1. backup preko smart switcha
2. Flashanje nekog starijeg rom-a sa sammobile (tele 2) preko odina
3. Restore preko smart switcha
4. Wipe cache

Stanje je neznatno bolje ali jos uvijek ni blizu onome kako bi trebalo biti. Ne znam da li je do baterije, rom-a ili nesto trece? U manje od pola sata otislo 11% baterije a upaljen mi je data promet i automatska svjetlina na cca 50%. Od aplikacija koristen gmail 5 minuta i 15ak minuta Chrome


 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
zvrle kaže...
Dali netko ima problem da mu na automatskom osvijetljenu na suncu titra ekran, stalno smanjuje i povecava svjetlost... Tako je od kad je dosao sa servisa, dali je do senzora ili softwera ?

 jucer dosao sa servisa i vidim tritra, al bas kad je suprotno od sunca, inace ne.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Kupila sam s6 prije tjedan dana,zadovoljna sam mobitelom,s obzirom da svi kritiziraju bateriju,ja sam zadovoljna. Nego muci me to sto se mobitel zagrijava jako brzo. E sada da li se to desava svima? :/
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

to je jedna serija imala probleme sa pregrijavanjem, neki nemaju

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Namjestio sam otkljucavanje uzorkom i kad ga upalim iz "stand by-a" prvo moram povuci po ekranu i tek onda otkljucavati. Totalna glupost. Mogu nekak narihtati da odmah bude uzorak?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
I sto da radim sada?
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Marinamimica kaže...
Kupila sam s6 prije tjedan dana,zadovoljna sam mobitelom,s obzirom da svi kritiziraju bateriju,ja sam zadovoljna. Nego muci me to sto se mobitel zagrijava jako brzo. E sada da li se to desava svima? :/

 Ovisi što radiš.

Igraš igre ili ti se to događa tokom dopisivanja i sličnih stvari?

S6 ima moćan čipset pa nije začuđujuće tokom igranja zahtjevnih igara.

 

root
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Pa ono,iskreno nista ekstra,npr tokom razgovora,surfanja netom. U igru ako udjem 1-2 puta dnevno par minuta,i to je to. Znaci normalno koristim fb,whatsapp,viber..samo sto znaci nakon odprilike 15 minuta neprekidnog koristenja on je zagrijan. Citala sam da je to to. Ali opet posto se ne razumijem bas u mobitele,ne znam da li bih to trebala smatrati normalno ili vec sto..
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Marinamimica kaže...
Pa ono,iskreno nista ekstra,npr tokom razgovora,surfanja netom. U igru ako udjem 1-2 puta dnevno par minuta,i to je to. Znaci normalno koristim fb,whatsapp,viber..samo sto znaci nakon odprilike 15 minuta neprekidnog koristenja on je zagrijan. Citala sam da je to to. Ali opet posto se ne razumijem bas u mobitele,ne znam da li bih to trebala smatrati normalno ili vec sto..

 Viber ti pregrijava mob radi novih stickera.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
To je kao feature...kad je na automatic brightness onda kad je ekran na direktnom suncu on pojaca svjetlinu i jace nego sto max se moze rucno povecat svjetlina...to je kao neki sun mode ili tako nesto...ima na forumima vise o tom
juka
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Juka_91 kaže...
To je kao feature...kad je na automatic brightness onda kad je ekran na direktnom suncu on pojaca svjetlinu i jace nego sto max se moze rucno povecat svjetlina...to je kao neki sun mode ili tako nesto...ima na forumima vise o tom

 ma znam za to, al u sekundi ide na naj jace pa ful oslabi i tako u krug, dok se ne okrenem npr od sunca da ne svijetli u ekran

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ja sam evo na svom stavio drugu verzija preko smart switcha i sada normalno se ponasa na suncu...
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

To je dobra vijest, znači da je hardware OK!

11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

koju sad verziju najbolje staviti, jer imam neku portugalsku koju su mi stavili na servisu, baterija opet ocajna. danas 2h  40%

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Edge, pokusao sam to napraviti i stanje se popravi par dana, ali onda bude sve isto.

Zvrle, mozes li mi reci u koji servis si ga nosio, koliko je trajao popravak i sto su radili na servisu? Ne bi želio da mi drze mobitel na servisu tjedan-dva i da mi na kraju samo reinstaliraju sustav - to mogu i sam.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ja sam svoj predao u tcom a oni proslijededili u mesc, ja sam ga predao zbog zraka ispod ekrana, zamijenili su prozor ekrana, home tipku i modul punjenja...
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Popravak je bio otprilike tjedan dana...
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

kod mene ista stvar, daj samo pogledaj koji scs imas preko apk samsung info, da li su ti isto portugalsku verziju stavili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ma jesu ali ja sam preko smart switcha stavio drugi... sada imam ovaj
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

koja je to verzija tocno i kolko ti bat izdrzi?

tu verziju mogu i preko odina?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ne znam gdje mogu provjeriti tocnu verziju smart switch je sam skinuo ali u pregledniku je pocetna stranica bila od bonbona, pa zasad nije nista bolje nego sad ali mora proci par dana....
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

csc code koji je i csc country?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ovo ?
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ako trebate zaštitne maske za S6 i S6 edge, javite mi se u inbox.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Evo baterija sa ovim androidom, meni zadovoljava potrebe...
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Stim da je odkako je skinut sa punjac do 1 bio na mobilnim podatcima na 4g+...
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

danas se nekako baterija popravila,jutros skinuo sa punjaca u 7 i 30 trenutno na 44% imam 1h57min SOT spojen sam cijeli dan na wifi jer imam drugi mob koji ima hotspot pa sam na njega spojen, jucer puno losija baterija a isto bio spojen na hotspot.

 

samo sam za danas iskljucio google backup i neke stvari disableao sa onim programom. al nesto sitno.  sad treba vidit sa 3g/4g kolko ce biti 4g ne palim jer nema potrebe a trosi bateriju znatno vise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Jel ima još netko da mu se neki put (ne uvijek) prilikom paljenja Kamera aplikacije na sekundu-dvije čuje zujanje iz mobitela (Edge model)? Malo sam google-ao i navodno bi to moblo biti povezano sa optičkom stabilizacijom, ali ne znam na kraju jel to normalno ili nije?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Najnormalnije...OIS je hardverski dio koji je *labav* dok se ne koristi al kad se kamera pali onda on se i in krece . Zapravo je to skup pokretnih djelova pa se zato cuje kad se pali kamera
juka
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
tahaa7 kaže...

Jel ima još netko da mu se neki put (ne uvijek) prilikom paljenja Kamera aplikacije na sekundu-dvije čuje zujanje iz mobitela (Edge model)? Malo sam google-ao i navodno bi to moblo biti povezano sa optičkom stabilizacijom, ali ne znam na kraju jel to normalno ili nije?

 Sasvim normalno

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice