Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.021.592
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Zdravo imam jedno pitanje dali jos kome ne radi kod facebook aplikacije live prenos videa?
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Za zadnjim Poljskim firmwareom nestao battery drain od Android OS

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Almin94 kaže...

Za zadnjim Poljskim firmwareom nestao battery drain od Android OS

 

Koji je to update, jel mozes napisat oznaku?

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Nista, opet se vratilo. Nekoliko dana nakon instalacije je bilo ok, sada opet zeza. Zadnja Poljska verzija na Sammobile, malo skrolaj i ugledat ces.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Danas sam skuzio da ne radi GPS kak spada, prekida, neprecizan je, izokreno me 10 puta, doslovno mi je doslo da ga bacim o pod. Izgleda da ce na garanciju...

Kak vama ostalima?
http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Perfektno. S6. juce koristio u gradu medju drvoredima i visokim zgradama i perfektno radi...

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Gps isto radi normlano

Ali u zadnje vrijeme imam problem s google maps. Cesto jako sporo nađu rutu ili ne nađu a kada ju uspijem naći cim malo promijenim rutu ne pokaze novu i neuptrebljivo je.

Probao neke druge karte i normalno rade
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pored sygic truck sta ce ti google maps ;)

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Meni sa maps.me radi odlično.

http://diyaudio.com.hr/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pozdrav. Jedno pitanje za vas. Da li se isplati uzimati Samsung S6 sada? Nemam nikakvog iskustva sa Samsung telefonima jer do sada nisam ni jedan posjedovao pa me zanimaju vaša iskustva. Kakva je baterija na njemu s obzirom da mi se čini po kapacitetu mala. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Za Google maps meni pomoglo kada sam ugasio gps u "način lociranja" i označio samo "wifi i mobilne mreže".
Luc
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
malina22 kaže...

Pozdrav. Jedno pitanje za vas. Da li se isplati uzimati Samsung S6 sada? Nemam nikakvog iskustva sa Samsung telefonima jer do sada nisam ni jedan posjedovao pa me zanimaju vaša iskustva. Kakva je baterija na njemu s obzirom da mi se čini po kapacitetu mala. Hvala.

 Ako je dobra cijena naravno. Ja minjema svake godine mob i ovo je prva godina da me nista ne vuce sa S6 na S7. JEdnostavno dostigao je nivo kad mu ne mozes bog zna sta ni dodati...

Luc989 kaže...
Za Google maps meni pomoglo kada sam ugasio gps u "način lociranja" i označio samo "wifi i mobilne mreže".

 Kakava je korist od navigacije ako ne koristis GPS. Ovaj nacin lociranja sto si ti izabrao je pomocni da brze locira pocetni polozaj jer na osnovu informacija  koje dobije od mobilne mreze zna koje satelite treba traziti i tako ubrza prvi lock. Ali to nije nacin da radi navigacija jer je neprecizno za to...

16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Budem testirao jos sutra GPS malo, uglavnom najveci problem je bio da nije radio google maps, tocka lokacije umjesto da bude plava bila je siva. Googlanjem sam naisao da je lik rijesio problem tak da je u postavkama ukljucio da automatski postavi vrijeme (sat, datum), i kad ono stvarno google maps proradi.

 

Skinuo sam i aplikaciju GPS status i dosta brzo nadje veci broj satelita, greska je cca 6 - 12m sto je normalno. 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pozdrav svima,

 

kupio sam nov otkljucan mobitel na kojem je dosao sa softwerom operatera i bloatwareom. Preko odina sam nabacio nebrandiran "cisti" firmware. Sada me interesuje ako uradim software Initialization preko Samsung Smart Switch-a, da li ce se restoreati zadnji firmware koji sam nabacio preko Odin-a ili ce vratiti prvobitni brandirani firmware? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Mislim da možeš vidjeti koji firmware će instalrati u zadnjem koraku.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pise na dvije teme i lijepo pise latest version.... NEma sanse da ce dobiti verziju koju je dobio sa mobom ako to nije zadnja a nije.... Kako ce smartswitch znati sa kojom verzijom je dobio mob?

15 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Evo stigao mi je telefon, zanima me pošto nikad nisam imao Samsung telefon kakva je procedura kod njih sa otkljucavanjem bootloadera i rootanje. Ako neko ima tutorial bio bih mu zahvalan da podijeli.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
malina22 kaže...

Evo stigao mi je telefon, zanima me pošto nikad nisam imao Samsung telefon kakva je procedura kod njih sa otkljucavanjem bootloadera i rootanje. Ako neko ima tutorial bio bih mu zahvalan da podijeli.

 

 

 

A šta će ti root...

 

Imaš you tube...pa traži!!

 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Sta se tebe tice sta ce mi root,ako mkzes pomozi ako ne bez filozofije.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Covjek ti je odgovorio a ti tako. Nije to lijepo...A root ti stvarno ne treba plus gubis garanciju....

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
malina22 kaže...

Evo stigao mi je telefon, zanima me pošto nikad nisam imao Samsung telefon kakva je procedura kod njih sa otkljucavanjem bootloadera i rootanje. Ako neko ima tutorial bio bih mu zahvalan da podijeli.

 

 

 

CF-Auto-Root

Sve imaš ovdje: http://dmryt.weebly.com/

 

16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Kakva je stvar kod nas kaj se tice garancije ako se aktivira knox counter?

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
malina22 kaže...
Sta se tebe tice sta ce mi root,ako mkzes pomozi ako ne bez filozofije.

U 21 stoljeću gdje postoji Google i You tube ti nas pitaš da ti mi stavimo uputu za root. Pa daj ne budi lijen pa si sam nađi. Hočeš još da ti ga i rootamo.

 

Šta će ti root ako nisi u stanju sam naći uputu. 

 

Za S6 ti ne treba root osim ako nećeš stavljat s xda custom rom. Ako ne znaš što je xda imaš google. Ako hoćeš maknut bloatware imaš na google play aplikaciju...

 

Ako misliš stavljat custom romove samo znaj da ti je najćešće kamera u banani i da je najbolja kamera na stock-u. Sjebat ćeš si kameru da dobit ćeš ništa., tj ništa bitno da bi ga root-a

 

Ako si i dalje uvjeren da ja filozofiram - slobodno ga rootaj...

Torent kaže...

Covjek ti je odgovorio a ti tako. Nije to lijepo...A root ti stvarno ne treba plus gubis garanciju....

A šta da ti kažem kolega...Vidjela žaba da se konj kuje pa digla i ona nogu.

 

Hoće rootat S6 i pita nas uputu. Ako se nije u stanju služit Google-om i You tube-om onda ne kužim kako će ga root-at. I u slučaju da nešto sjebe (što nije nemoguće) bit će u problemima jer se neće znati snaći., i onda će opet tu doći pitat.

 

Ali sve 5...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2016 19:12 (R36).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Edge kaže...

Kakva je stvar kod nas kaj se tice garancije ako se aktivira knox counter?

 Možeš zaboravit na garanciju jel ne možeš maknut knox counter.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Ne nuzno, u EU uglavnom prolazi garancija bez obzira knox counter bio aktiviran ili ne.
http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Edge kaže...
Ne nuzno, u EU uglavnom prolazi garancija bez obzira knox counter bio aktiviran ili ne.

 U HR ne...gledaju to...

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Torent kaže...

Pise na dvije teme i lijepo pise latest version.... NEma sanse da ce dobiti verziju koju je dobio sa mobom ako to nije zadnja a nije.... Kako ce smartswitch znati sa kojom verzijom je dobio mob?

 zar smartswitch to ne kotrolira preko IMEi broja?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Zasto bi to radio? Treba imati bazu IMEI-a i za svaki imei znati tacno koji firmware je imao? Smrtswitch ti sluzi da ga vratis iz mrtvih da tako kazem i stavlja najnoviju verziju firmware-a. Pa neko gore je okacio i lijepo pise LATEST!!! Sta tu nije jasno....

 

AL dzabe uvijek se nadje pametnjakovic koji dodje ovdje pitati i kad mu se odgovr ne svidi onda pocne pametovati. Pa ako zna sto pita ovdje... Ne mislim na tebe naravno...

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2016 21:31 (Torent).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Dupli post, brisati... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 15:41 (Dan1234567890).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Smartswitch pomocu S/N broja (ispod poklopca baterije, na mom uređaju) i modela mobitela, vraća tj. instalira verziju (poljski, slovenski, hrvatski, ht, vip i sl.) FW koja je bila na uređaju kad je uređaj izašao iz tvornice/samsunga. Naravno, instalira posljednju dostupnu verziju. Znaci upravo tako, imaju bazu svih uređaja i FW...
Znaci ta mogućnost je dostupna kroz smartswitch, ja sam je koristio par puta...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice