Bitdefender obmana ?

poruka: 3
|
čitano: 4.804
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Bitdefender automatic renewal prevara

Nakon isteka godišnje licence antivirusnog programa Bitdefender može Vam se dogoditi da se putem paypal računa automatski naplati puni iznos nove bez Vašeg odobrenja .
Meni su bez ikakvog objašnjena sa paypal računa skinuli iznos od 69.99 € za licence koje su inače u prodaji za 29,95 € ...Prilikom prve instalacije se uključuje opcija autorenewal koju je potrebno isključiti posebnom procedurom , također Vam se i na paypal računu aktivira trajni nalog za svako iduće produženje .
Na webu imate više postova koji govore o navedenom problemu i nezadovoljstvu korisnika ...
Pripazite da ne ostanete bez kojeg eurića nepotrebno ...

 

EDIT : Poslao još nekoliko upita korisničkoj podršci na link ispod  , zaprimljeni ticketi i ništa.. niti para niti glasa..a licence su mi isključili ...omg

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2015 19:55 (raubercro).
13 godina
odjavljen
offline
Bitdefender obmana ?

piše ovdje da ispuniš zahtjev za povrat novca na kreditnu karticu ako ne želiš automatic renewal, pa nam javi kako je prošlo:

 

http://www.bitdefender.com/support/i-do-not-want-the-automatic-renewal-542.html

14 godina
offline
Bitdefender obmana ?

Koji su to žmukljeri, ta opcija za automatsko obnavljanje je sigurno napisana največim slovima, jel 

 

Takva stvar ni u kojem slučaju ne bi smjela biti defoltno uključena!!!

 

Zbog takvih situacija ja se niti ne koristim paypal-om niti bilo kojim drugim servisom te vrste a što se tiće AV programa, ima ih nekoliko jako dobrih besplatnih a za te pare radije vodim cijelu familly u kino ili nešto slično.

 

Some people are so poor... all they have is money!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice