Ah ta škola...

poruka: 12.601
|
čitano: 1.651.739
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

svaki pismeni dobijem 5 iako me i tu uspije shebat na banalnim stvarima,tipa napišem rečenicu,ona zamijeni mjesta dvaju riječi,a u sljedećoj rečenici imam gramatičku pogrešku i to ogromnu(they didn't felt....) i to mi ni ne pogleda a kamoli ispravi....ali zato kad je usmeni,onda me shebe(pita lekciju iz 9-tog mj.)

fra Krsto Narkoman
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2014 21:08 (kivic15).
13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
kivic15 kaže...

hebem ti bogove,ja više učim vjeronauk,negoli 'rvacki,yebem im familiju lopovsku,i još mi dođu svaka 2 tjedna da uplatim u caritas po 5kn,dao bih i 50kn kad bih znao da idu u prave ruke,al zapravo idu fratru i časnoj za kavu i kondome

Pa vjeronauk je izborni predmet samo se ispiši.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
11 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

ne mogu....njemački i talijanski se može ispisat,vjeronauk ne :S a i ne bih ga ispisivao jer se kasnije ne mogu krizmat

fra Krsto Narkoman
11 godina
offline
Ah ta škola...

Glupost je to sto ako neces etiku onda  vjeronauk moras izabrat . Kad vidim da imam dva vjeronauk pozlije mi . Koja je svrha prevrtat po istome i u crkvi i u skoli ??

13 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Rucipe kaže...

Glupost je to sto ako neces etiku onda  vjeronauk moras izabrat . Kad vidim da imam dva vjeronauk pozlije mi . Koja je svrha prevrtat po istome i u crkvi i u skoli ??

Pa moraš tako izabrat ili njemački ili engleski ili neki treći a mislim da se može prebacit na etiku pitaj razrednicu

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
offline
Ah ta škola...

De Rucipe, ionako pod vjeronaukom gledamo filmove

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
10 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Ljudi u zadnje vrijeme mi starci pune glavu tim da ako pođem elektrotehniku ili neku drugu tehničku četverogodišnju biti nemoguće upasti na FESB zbog loše podloge za maturu, koliko ima istine u tome?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
petar_im kaže...

Ljudi u zadnje vrijeme mi starci pune glavu tim da ako pođem elektrotehniku ili neku drugu tehničku četverogodišnju biti nemoguće upasti na FESB zbog loše podloge za maturu, koliko ima istine u tome?

Moguće je upasti na FESB, gimnazijalci će biti u prednosti što se tiče mature (matematika i fizika), ali ne znači da ti je nemoguće upasti.

14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Looka kaže...
petar_im kaže...

Ljudi u zadnje vrijeme mi starci pune glavu tim da ako pođem elektrotehniku ili neku drugu tehničku četverogodišnju biti nemoguće upasti na FESB zbog loše podloge za maturu, koliko ima istine u tome?

Moguće je upasti na FESB, gimnazijalci će biti u prednosti što se tiče mature (matematika i fizika), ali ne znači da ti je nemoguće upasti.

Ja sam sad 4. razred elektrotehnike. Podloga je i vise nego dobra.

Mislim da je 15 ili vise proslogodisnjih maturanata elektrotehnike iz moje skole upisalo FESB.

BBC2 nick: reader562 BF3 nick:reader562
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
petar_im kaže...

Ljudi u zadnje vrijeme mi starci pune glavu tim da ako pođem elektrotehniku ili neku drugu tehničku četverogodišnju biti nemoguće upasti na FESB zbog loše podloge za maturu, koliko ima istine u tome?

upast na fesb najvise ovisi o tebi samom... a ne vidim razloga zbog kojeg bi ti elektrotehnika dala ista manje od neke desete skole. 

sama matura je u potpunosti unistila skolstvo, pogotovo u strukovnim skolama, jer se previse svi koncentriraju na f...n drzavnu maturu koja je apsolutna glupost...

inace, u st vise od 60-70% nastavlja iz elektrotehnicke na fesb ili fer. na samom faksu u pravilu su u prednosti pred ostalima osim u matematici, dok svi ostali predmeti prve godine su im prelagani... 

11 godina
offline
Ah ta škola...

Jel netko pročito Patnje mladog Werthera ?? Ako je , nek mi se javi u inbox da mi pomogne s nekim pitanjima ako nije problem :) Hvala unaprijed :) 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
kivic15 kaže...

btw,jel i vi imate lektiru iz engleskog? {#} fakat živim u sj. korei

Imamo, svaku godinu.

sad po nekim novim pravilima mora bit od 100 str. no prije je bila i vise - 180-200 i vise.

11 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

zar uopće itko ide zadnji tjedan u školu? :P

fra Krsto Narkoman
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...

imam problema sa kemijom..... ima li tu netko da mi pomogne? {#}

cvek
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Cvek07 kaže...

imam problema sa kemijom..... ima li tu netko da mi pomogne? {#}

Kad bi možda napiso šta ti treba možda bi ti netko i mogao odgovoriti...

12 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Cvek07 kaže...

imam problema sa kemijom..... ima li tu netko da mi pomogne? {#}

Kemija je lagana, profesorica je problem.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
dombak1608 kaže...
Cvek07 kaže...

imam problema sa kemijom..... ima li tu netko da mi pomogne? {#}

Kemija je lagana, profesorica je problem.

Debela je ? :D

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
12 godina
offline
Re: Ah ta škola...
nul-3 kaže...
dombak1608 kaže...
Cvek07 kaže...

imam problema sa kemijom..... ima li tu netko da mi pomogne? {#}

Kemija je lagana, profesorica je problem.

Debela je ? :D

No, luda ko šiba.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
11 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Evo malo da se uključim u temu.

Naša profa iz fizike je otišla na porođajni.I dođe neka druga koja nema nikakve veze s fizikom.Kasnije se ispostavilo da je ona zapravo profa iz hrvatskoga -.-.Sve kaj ju pitaš kaže da se trenutno nemre sjetit ALI ZNA.Moš mislit :D.

I tako su u školi stavili neki sandučić s prijavnicama za profesore iz fizike i tako ja lijepo to ispunim i pustim unutra.Mislim si bolje budem objasnil od nje haha.Inače mi idu fizika, matematika i takvi predmeti i žao mi je kad dobijemo nekog profesora/profesoricu koja nije ni završila za ovo što predaju.Kako nas onda uopće može imati taj predmet.Iako tu nije kriva profesorica nego ovi klaunovi u školi koji ne mogu pronači jednog profesore iz fizike nego nam dođe neka profa iz hrvatskoga.Žalosno...

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Bruno_K!ng kaže...

Evo malo da se uključim u temu.

Naša profa iz fizike je otišla na porođajni.I dođe neka druga koja nema nikakve veze s fizikom.Kasnije se ispostavilo da je ona zapravo profa iz hrvatskoga -.-.Sve kaj ju pitaš kaže da se trenutno nemre sjetit ALI ZNA.Moš mislit :D.

I tako su u školi stavili neki sandučić s prijavnicama za profesore iz fizike i tako ja lijepo to ispunim i pustim unutra.Mislim si bolje budem objasnil od nje haha.Inače mi idu fizika, matematika i takvi predmeti i žao mi je kad dobijemo nekog profesora/profesoricu koja nije ni završila za ovo što predaju.Kako nas onda uopće može imati taj predmet.Iako tu nije kriva profesorica nego ovi klaunovi u školi koji ne mogu pronači jednog profesore iz fizike nego nam dođe neka profa iz hrvatskoga.Žalosno...

Da si ravnatelj i da je u pitanju rodbinska veza/pare/ilineštotreče i ti bi postavio tu osobu. Pa bar u Hrvatskoj ima puno nezaposlenih, mora bit i profesora iz Fizike

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
13 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Ima li tko da razmišlja o FOI-u, PITUP?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Simon_says kaže...
Cvek07 kaže...

imam problema sa kemijom..... ima li tu netko da mi pomogne? {#}

Kad bi možda napiso šta ti treba možda bi ti netko i mogao odgovoriti...

soli karboksilnih kiselina jednadžbe

cvek
14 godina
online
Ah ta škola...

Govore neki u mojoj skoli da bi sljedece godine moglo/trebalo biti nekakvih izmjena na Drzavnoj Maturi... {#}

 

Znate li mozda kakvih? Mozda kakav link na vijest ili nesto? 

EUW: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.4.2014 16:18 (Ferritin).
14 godina
offline
Ah ta škola...

Kakva su vam iskustva s e imenicima?

Moje će ideje jednoga dana pokretati svijet! Ne postoji zastava dovoljno velika da prekrije nevine ljudske žrtve!!
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Top Bugovac kaže...

Kakva su vam iskustva s e imenicima?

Super. Baš je danas pao net u šk. I imenici skup s njim..

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ah ta škola...
Cvek07 kaže...
Simon_says kaže...
Cvek07 kaže...

imam problema sa kemijom..... ima li tu netko da mi pomogne? {#}

Kad bi možda napiso šta ti treba možda bi ti netko i mogao odgovoriti...

soli karboksilnih kiselina jednadžbe

Osnovna ili srednja škola ?

 

Ajde napiši što te zanima.


LP!
:)

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
Ferritin kaže...

Govore neki u mojoj skoli da bi sljedece godine moglo/trebalo biti nekakvih izmjena na Drzavnoj Maturi... {#}

 

Znate li mozda kakvih? Mozda kakav link na vijest ili nesto? 

To je Jovanović najavio pred par mjeseci, danas sam čuo i neki intervju s njime na radiju gdje je spominjao izmjene, ali sumnjam da će biti velikih promjena.

 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
neaktivan
offline
Ah ta škola...

Ma neće se ništa mijenjat još barem godinu, dvije. 

btw. maturanti, jeste već smislili slogane za majice. moj je razred napravio pa ako vam se da lajkajte ovo da možemo osvojiti tramvaj parti. {#}

http://www.sib.hr/lifestyle/najbolji-maturantski-slogan-2014/13078-palac-pokazuje-smjer-struje-prsti-pokazuju-smjer-magnetskog-polja.html

14 godina
offline
Re: Ah ta škola...
izet995 kaže...

Ma neće se ništa mijenjat još barem godinu, dvije. 

btw. maturanti, jeste već smislili slogane za majice. moj je razred napravio pa ako vam se da lajkajte ovo da možemo osvojiti tramvaj parti. {#}

http://www.sib.hr/lifestyle/najbolji-maturantski-slogan-2014/13078-palac-pokazuje-smjer-struje-prsti-pokazuju-smjer-magnetskog-polja.html

Ne znam, najavili su promjene od iduće godine, što će taman zahvatiti mene. Možda bude dobro, ali sumnjam...

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
online
Re: Ah ta škola...
power_user kaže...
izet995 kaže...

Ma neće se ništa mijenjat još barem godinu, dvije. 

btw. maturanti, jeste već smislili slogane za majice. moj je razred napravio pa ako vam se da lajkajte ovo da možemo osvojiti tramvaj parti. {#}

http://www.sib.hr/lifestyle/najbolji-maturantski-slogan-2014/13078-palac-pokazuje-smjer-struje-prsti-pokazuju-smjer-magnetskog-polja.html

Ne znam, najavili su promjene od iduće godine, što će taman zahvatiti mene. Možda bude dobro, ali sumnjam...

Dobro, ali kakve su to promjene?

EUW: Ferritin
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice