Algebra

poruka: 5
|
čitano: 1.904
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Algebra

Pozdrav svima. Znaci imam par pitanja. Zavrsio sam srednju sad me zanima sto mislite o daljnjem skolovanju u algebri? Iskljucivo me zanima ovaj njihov smjer multimedijski tehnicar u trajanju od 5 godina. Ono cime bi se ja volio bavit je web dizajn, video obrada, animacije i tako to. Sada, ovo je dosta skupo, najradje ne bi ni spominjao cijenu. 28K. Da li se isplati? Ili se mozda vise isplati nesto drugo uvezi toga ili mozda poloziti tecajeve? Svaki savjet bi dobro dosao. Hvala unaprijed!

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2016 22:50 (IvanDado).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Algebra

 

Studiram na Algebri multimedijski smijer, prva sam godina i mogu ti reći da sam zadovoljan, imaju svoju aplikaciju preko koje ti idu sve informacije, vijesti, prijava ispita.

 

Profesori su jako dobri i ozbiljni s puno iskustva, kasnije  na 2,3 godini se najviše fokusiraju na bitne programe koji se traže  najviše za posao,  fokusiraju se  na struku i praksu koja će ti biti potrebna kasnije za zapošljavanje. Oni kao faks ti sami pronađu praksu  i preporuke za posao kasnije kad završiš prediplomski i diplomski. Zaposlenost studentata sva 4 smjera trenutno  je dosta dobra.

Jedino što je teško na prvoj godini jest matematika i programiranje to su ti dva main predmeta koja moraš učiti da bi prošao, za druge predmete nije teško sve se uspije dati u rokovima ako se uči na vrijeme.

Multimedjski smjer ti ima više dijelova od php, web programiranja pa do razvijanja video igara, 3D dizajna i modeliranja i još dosta toga  na tebi je što ćeš odabrati.

 

Cijena je opravdana sa sigurnostću nije da se hvalim ali opremu imaju najjaču na područiju računarstva u hrvatskoj, to sam spominjao i u prijašnjim temam i to spominjem sad.

 

Nadam se da sam ti pomogao ako trebaš ikakve informacije javi se.

 

 

 

 

 

 

 

 

Greetings
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2016 23:13 (ris).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Algebra
ris kaže...

 

Studiram na Algebri multimedijski smijer, prva sam godina i mogu ti reći da sam zadovoljan, imaju svoju aplikaciju preko koje ti idu sve informacije, vijesti, prijava ispita.

 

Profesori su jako dobri i ozbiljni s puno iskustva, kasnije  na 2,3 godini se najviše fokusiraju na bitne programe koji se traže  najviše za posao,  fokusiraju se  na struku i praksu koja će ti biti potrebna kasnije za zapošljavanje. Oni kao faks ti sami pronađu praksu  i preporuke za posao kasnije kad završiš prediplomski i diplomski. Zaposlenost studentata sva 4 smjera trenutno  je dosta dobra.

Jedino što je teško na prvoj godini jest matematika i programiranje to su ti dva main predmeta koja moraš učiti da bi prošao, za druge predmete nije teško sve se uspije dati u rokovima ako se uči na vrijeme.

Multimedjski smjer ti ima više dijelova od php, web programiranja pa do razvijanja video igara, 3D dizajna i modeliranja i još dosta toga  na tebi je što ćeš odabrati.

 

Cijena je opravdana sa sigurnostću nije da se hvalim ali opremu imaju najjaču na područiju računarstva u hrvatskoj, to sam spominjao i u prijašnjim temam i to spominjem sad.

 

Nadam se da sam ti pomogao ako trebaš ikakve informacije javi se.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Hvala ti puno na javljanju. Ti si imao polozenu maturu ili si isao na njihov prijemni? Ako se iso na prijamni, jer mozes malo reci kakav je, jel tezak ili se da prirediti za njega do 9 mj? Reko mi je covjek da traze Engleski i Matematiku.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Algebra

Nisam išao na prijamni, imaju neke kriterije sa mature koje moraš pokriti, samo što trebaš je otići na razgovor snjima u vezi faksa i to  sve ako se odlučiš, imaju prijamni ali na njega ne trebaš ići ako imaš sve  kriterije mature položene.

 Razgovor u vezi faksa ti vodi Renato Barišić voditelj centar karijera odeš do njega prvo mu se javiš na mail i on će ti reći koje sve dokumente  treba da doneseš kad upadneš na faks, on će ti još sve detaljno objasnit u vezi faksa kad dođeš do njega.  Kriteriji mature nisu zahtjevni lako ćeš upasti .

Greetings
10 godina
odjavljen
offline
Re: Algebra

Odlicno, hvala puno na informacijama!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice