Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.589.620
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Antonija123 kaže...

zanima me da li pri trčanju ispitivač govori kad prođe minuta ili ? tj kako znat koliko imamo do kraja :) hvala unaprijed na odgovoru

 Poneses si sat sa stopericom?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Pa nzn jel se smije ,zato pitam :)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Moze netko rec koliko ce trajati testiranje
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
7 sati
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Jel se zna onda kolko tocno nas se prijavilo? :)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

1500-1700

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Smije li se na trcanju nosit sat?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Antonija123 kaže...
Smije li se na trcanju nosit sat?

 Možeš imat sat...

 

Ima li ko odavde testiranje 18.4 u 7:00?

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

imam ja ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
I ja
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Ivan97 kaže...
I ja

 Jel neko od vas na akademiji dan prije?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Dolazim u ponedeljak popodne
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Gospodo može li netko reći kako je bilo od vas koji ste bili danas? Vara li se na vaganju i mjerenju? Kakvi su ispitivači?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Koliko ima otprilike pitanja na inf? I bude li ono prebacivanje u dekadski binarni?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Koliko ima otprilike pitanja na inf? I bude li ono prebacivanje u dekadski binarni?
8 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb
Jucer od 200 vas samo se 133 pojavilo
7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Evo ja san bia odma jucer prva grupa u 7 uri, od nas 100 doslo je 76. Idete laganini unutra pretres neki lagani i onda bas udete unutra. Tamo vas prozivaju i posloze po prezimenima (traje cirka 15 20 min) pa idete risavati psihotestove i te stvari. Bilo je negdi oko 6 testova ja msm i to traje negdi oko uru uru ipo. Tu je palo negdi 10ak ljudi. Kad sve to zavrsi idete doli u svlacionu, skidaj se u kratku maju i gace i bosi bez carapa na hodniku cekate to mjerenje mase i visine i tu vam se gleda bas tocno nema krade na nicemu. 3 ih bude unutra i gleda i jos neki ljolje to sve snima sa kamerom. Onda idete u dvoranu na testove. Skupite se svi u dvi vrste po jedan iza drugog i oni vas podile u grupe. Jedna grupa prvo ide na dipove, druga na poligon, treca na trbusne i cetvrta na skok u dalj. Kad vasa grupa zavrsi cekate da druge grupe budu gotove onda idete dalje na test koji je sljedeci. Tu je otpalo negdi 10ak ljudi a dosta njih je vatalo samo po bod 2 3 iz svake vjezbe. Onda vam podile brojeve idete nazad u svlacionu, obuvas se i ides vanka trcati. Nama je vrime bilo uzas za trcanje, -730 stupnjeva vani, sve mokro od kise i klizavo od onih pizdarija sto padaju sa stabla. Trcite 4 ipo kruga i to trcite svi odjednom samo ste podiljeni drukcijim ljudima (sve ce vam sad objasniti). To su ljudi skoro rigali, bacali se u travu kad je sve bilo gotovo ali nije problem tu vam preporucam da ne dolazite u nogometnim patikama ili u onim sto imaju ravan don nego si uzmite one adidas boost, air max i slicne patike sto imaju onu pjenu ili gumu ili sto vec doli na donu jer vam je lakse u njima trcati masu. I tu na trcanju je popadalo ljudi. Posli trcanja nazad u svlacionu, presvlaci se i odma ides vani tamo di si trca. Tamo vas prebroje koliko vas je ostalo i idete risiti 3 dodatna testa (engleski, informatika i opca informiranost) ovo nisu eliminacijski testovi nego tu skupljate bodove i stvarno su pizdarija tako da ne brigajte i to vam traje oko uru vrimena. Od nas 76 koliko je bilo na pocetku zavrsilo nas je 36 tako da gledajte. Usli smo u 7 uri unutra izasli oko 2.45-3. Vrime van brzo prode i uopce ne skuzite da ste toliko bili unutra.

Moj savjet za kraj vama koji ostanete. Cim izadete vani noge ce vas ubijati od trcanja pa odma u prvi kafic udarite pivu dvi i noge van nece vise biti napete.

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Jel moze netko reći koliko minimalno treba napraviti sklekova , trbušnjaka , koje je vrijeme za trcanje i tako to

7 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Jel ima mjesta za auto parkirat tamo negdje? Ima jos koga 24. da ima teatiranje? :D
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Ja 24. u 10
13 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Ljudi koji se inace bave sportom malo ozbiljnije a upisali su akademiju,jeste se morali pozdravit sa time dok ste tamo ili se nađe vremena za sebe barem 2-3h?

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2017 22:55 (cvancek).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Pozdrav , imali netko tko je bio danas ili jucer na testiranju ? Zanima me kakav je tip zadataka na tom testu inteligencije . Hvala :)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Bok, bila sam ja, sta te tocno zanima?
11 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

zanima nas sve haha, da i mene zanima kakava su pitanja na tom psihotestu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Koji su sve tipovi zadataka u testu? Hvala
7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Mene zanima što sad kad smo to sve prošli? Čekamo da nas opet pozovu na službenim stranicama? Prvo moraju svi završit ili? 

7 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Psihotest su vam standard pitanja npr. volite li proljece ? jeli vam majka dobra zena ? jel uzivate viti kad neka zivotinja pati ? jeste li drustvena osoba ? i tako nemate sto mislite nego odgovarajte iskreno.

sad ti testovi inteligencije to su vam pitanja npr izbaci lik koji tu ne pripada pa vam ponude 3 trokuta i jedan krug i tako te stvari. onda imate neki lik koji je presavijen pa vam je pitanje kad bi taj lik odsavili kako bi izgleda pa vam tu ponude 4 rjesenja i zaokruzite tocno. dalje vam je test slicnosti i suportnosti, punudene su van 4 rici i oznacite 2 suportne ili slicne (slatko-slano)(polegnut-lezeci). Pa van ide matematika, 1/3 od zbroja 5+7 i tako 30 zadataka iz svakog dijela testa.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
A dali ima nesto teze iz matematike ili su tako jednostaviji razlomci ? I kako izgleda poligon natraske ( od cega se sastoji) puno ti hvala !
7 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Svi zadaci iz matematike su na isti princip i svi su lagani, manje vise mozes i iz glave sve. Poligon ima dve prepreke, jednu prolazis tako da prodjes iznad nje,a drugu tako da prodjes ispod nje.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice