EP u nogometu - Francuska 2016

poruka: 1.803
|
čitano: 105.775
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Sad Francuzi moraju Portugalcima zabit 5 komada.
11 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

A neće švabe ni gol, stative, centimetri pored vratnice ali nikako gol... Dakle finale Afrička reprezetacija Vs Kikica & co. Ne volim ni jedne ni druge tako da mi je svejedno tko osvaja 

8 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Čista namještaljka
10 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

ne znam tko mi je ljigaviji finalist, nema šanse da to pogledam, danas je umro nogomet i potpuno završio euro

8 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Portugal je ludilo prema ovim ljigavim Francuzima+sudac
16 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Jbg rekao sam još prije početka prvenstva, ne možeš osvojiti prvenstvo bez napadača. Jedini pravi napadač je 10ak godina prestar. Finale blagi užas.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Ne mogu vjerovat da ovi štakori francuski idu u finale.

10 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Nema sanse portugal da osvoji ovims u krađi nitko nijd ravan
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

Ovo se nezna tko je veci guzicar..dal portugalci ili francuzi...uzas...njemci jbga nemaju srece...finale mislim da necu ni gledat...

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Nemaju srece? Pa oni su meni danas bili prelosi,finale ah lose francuzi osvajaju 100%
11 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Zaboravil si na srecu koju su imali protiv Italije. Bravo Francuska!
13 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Nije dovoljno sto su ukrali Nijemcima finale vec i Islandanima proslavu 'Huh'..... 

 

Nije bilo srece veceras za Nijemce jbga, a Rizolli malo je rec da je navlacio za Francuze... 

E sad da vas vidimo u anketi, Portugal-Francuska, koji je vas favorit...?? 

Evo ja cu prvi, Portugal.. 

12 Portugal
13 Francuska
16 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Naravno za Francusku ! Portugalci najgori na prvesntvu sa sminkerchicem.

11 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Kome želite da izgubi u finalu? 

 

 

8 Francuskoj
8 Portugalu
18 Obadvojma
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2016 23:05 (ibme74).
16 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Kakav glupan ovaj beusan 

11 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Vidim kad Njemci ne prodju da nemaju srece ili im sudac kriv..... kratke pameti kolko hoces.... mi smo na ovom prvenstvu igrali protiv 12 Spanjolaca i pobjedili. Ooooo kako mi je drago sto necu zvaljavog Milera gledat kako pehar dize!
8 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

sad story...

14 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Ne vezano za igru, ali jel tko još primjetio da Balog stalno miješa Sissokoa sa Sagnom? 

8 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Ako Portugal osvoji EP, očekujem masovno medijsko svršavanje Čačića na to kako smo u šaci držali osvajača prvenstva i kako su ih samo sreća i sudac spasili.

12 godina
neaktivan
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

Navijac sam Reala i sve, al portugalu ne zelim bas da osvoje prvenstvo, sve super ronaldo, pepe i ostali...al i dalje stojim iza recenog, da ne zasluzuju osvojit, niti tu dokud su dosli, jer su ispali veci guzicari pa cak i od talijana za koje se zna da da skor stalno kalkuliraju da sa minimalnom pobjedom i bilo kakvom igrom prodju...mi smo mogli dogurat daleko, da su nasi krenuli kao protiv spanjolske, a ne rezervirano, al sta je tu je...cacic ocito nema muda za velike utakmice...iako iznenadio je protiv spanolske, al prije ce bit da s to igraci na svoju ruku...

Origin ID: ReaLazio
9 godina
neaktivan
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
MacTheBig kaže...

Ne vezano za igru, ali jel tko još primjetio da Balog stalno miješa Sissokoa sa Sagnom? 

Da ahhahhahah kakav mrtvi debil. Čovjek je totalni antitalent za komentiranje, a kometira najbolje utakmice, vjerojatno bu još i finale komentiro.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2016 23:47 (el pistlero123).
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
el pistlero123 kaže...

Da ahhahhahah kakav mrtvi debil. Čovjek je totalni antitalent za komentiranje, a kometira najbolje utakmice, vjerojatno bu još i finale komentiro.

Finale je Ćosićevo.

Stručnjak za odmaganje...
9 godina
neaktivan
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
mario.L_hr kaže...
el pistlero123 kaže...

Da ahhahhahah kakav mrtvi debil. Čovjek je totalni antitalent za komentiranje, a kometira najbolje utakmice, vjerojatno bu još i finale komentiro.

Finale je Ćosićevo.

 Pa kaj se nije Ćosić vratio u HR?

9 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Zamislite da Portugal postane Europski prvak hahahah. Portugal koji ima jednu pobjedu u regularnom dijelu i prosao je kao treceplasirani u grupi. Nije stvar samo u Portugalu, boli me ona stvar i da osvoje ali realno ovo je TESKA komedija od europskog. Ne sjecam se da su ikad igrale finale dvije momcadi koje su se toliko provlacile kroz cijelo prvenstvo. Jako slabo finale ako ne gledas Francuske zvjezdice.. Retardiran zdrijeb i jos gora opcija prolaska kao treceplasirani i jos punoo toga.. Ko kaze da nije komedija?! 

Barcelona - Mes que un club
11 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
el.šef kaže...

Zamislite da Portugal postane Europski prvak

 ne bi me cudilo, posto su ucili od najboljih.

grcka 2004

uplay: LeftY_CRO | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
MacTheBig kaže...

Ne vezano za igru, ali jel tko još primjetio da Balog stalno miješa Sissokoa sa Sagnom? 

 Ne samo njega, nego bih stavio ruku u vatru da je jučer svakog crnog igrača Francuske nazvao Sissoko barem u jednom trenutku 

 

Valjda su zato ovi u studiju i komentirali da je Sissoka uvijek pun teren...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
protjeran
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Što je rekao Beusan, jel bio penal?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
12 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Nisam jučer imao tv pa nisam mogao gledat.pa sam razmisljao da ukoliko prodje Njem,bit ce repriza SP 2014.,a ak Francuska prodje mislim da Portugal cak i ima sanse osvojiti.Nisam znao do prije 20 min ko je prosao haha

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
10 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Prince-Artas kaže...

Što je rekao Beusan, jel bio penal?

 Schweinstaingerova ruka je bio cisti penal, a faul na kroosu je bio prekrsaj ali van 16m

15 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
ATJLučko kaže...

* * * ali da na kraju kao pobjednici prođu Njemci! 

* * *

Ja sam uvijek za promjenu. Iskreno mi je muka od Španaca, Njemaca i Fracuza. Inače moji fudbalski favoriti su Brazil, Italija, Obala Slonovače, Senegal i nitko više. Tim redom.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice