FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.211
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sergi Roberto nije postao onakav igrac kako se ocekivalo da ce postati, on je dobar za neke manje utakmice da ude u 65. minuti i da se dodaje, ali decko ima 22 godine, i nije napravio nikakav skok u igri, rade da se prilika ponekad da Sergiju Samperu ili Babunskom, a Rafinhi je ovo prva godina u Barci od povratka pa i njemu se treba pruzit prilika da se uklopi

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
fcbarca kaže...

Jel zna neko koji k**** je sa Vermalenom?

 

Taj lik vise ne igra nego kaj igra i samo je jos jedan u nizu promasaja za Barcu.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 12:45 (dad0r).
10 godina
offline
FC Barcelona

sva sreća pa imamo barcu b u kojem ima puno talenata

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

sva sreća pa imamo barcu b u kojem ima puno talenata

Talenti koji mogu drzat mjesto u ligi koje plasira u eu natjecanja? Da

 

Talenti koji mogu osvojit ligu/lp? Ne

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
offline
FC Barcelona

nama u momčadi treba netko kao što je u realu ramos, bayernu boateng, juventusu chielini, a mi to od odlaska puyola nemamo

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
A ni Modrića ako ćemo realno
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

Barcelona je totalno propala kad su joj otišli ključni igrači(puyol,Sanchez,fabregas),a xavi i iniesta više neigraju kao prije i Messi se treba vratiti u svoju staru formu

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 13:30 (The_K).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

U sredini fali hitrine i okretnosti...xavi iniesta i busqets su spori...

Treba nam igrac tipa Modric,Silva D,Gundogan....

 

U obrani falj jedan ludjak kao Pepe.Ili netko kao sto je Vidic bio.Glavom u kopacku.

 

Busqetsa i Piquea ohladiti i stavit Bartru i Maschea...Iniesta i Xavi nikako skupa

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

U sredini fali hitrine i okretnosti...xavi iniesta i busqets su spori...

Treba nam igrac tipa Modric,Silva D,Gundogan....

 

U obrani falj jedan ludjak kao Pepe.Ili netko kao sto je Vidic bio.Glavom u kopacku.

 

Busqetsa i Piquea ohladiti i stavit Bartru i Maschea...Iniesta i Xavi nikako skupa

 

 

To nam vec odavno fali a kaj se tice Piquea,Pedra i Biskvita te jazavce je odavno trebalo prodati toliko su beskorisni da mi je bolno gledati dok oni igraju.

 

Najveci problem je da Messi ne igra kao nekad i to je zalosno da smo bez jednog igraca goli kur*c.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 13:37 (dad0r).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
dad0r kaže...
Boixus Nois PS kaže...

U sredini fali hitrine i okretnosti...xavi iniesta i busqets su spori...

Treba nam igrac tipa Modric,Silva D,Gundogan....

 

U obrani falj jedan ludjak kao Pepe.Ili netko kao sto je Vidic bio.Glavom u kopacku.

 

Busqetsa i Piquea ohladiti i stavit Bartru i Maschea...Iniesta i Xavi nikako skupa

 

 

To nam vec odavno fali a kaj se tice Piquea,Pedra i Biskvita te jazavce je odavno trebalo prodati toliko su beskorisni da mi je bolno gledati dok oni igraju.

 

Najveci problem je da Messi ne igra kao nekad i to je zalosno da smo bez jednog igraca goli kur*c.

Kad je cjela taktika njemu podredjena...

Nemamo plan B da damo gol iz kontre ili kornera....

 

Real nam jucer dao 3 lagana gola...mi nismo zabili gol da je netko oduzeo loptu i dao je iz prve otkad je fabregas asistirao messiju proslre godine na gostovanju u Valenciji

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

sad sam išao ponovno pogledati snimke od sinoć.

mascherano je bio zadužen za čuvanje benzeme a pique za ronalda, kao što ste mogli vidjeti, a pogledajte ponovno, mascherano u 2 prilike benzeme prije nego je real izjednačio uopće ne gleda gdje je benzema i ovaj mu protrči uvijek par metara ispred.

sreća da je benzema panj inaće bi barca izgubila uvjerljivije. pique je krivac za 1:1, a kod gola pepea iz kornera, vidjeh da ga čuva busquets, a kad lopta iz kornera počne letiti prema 16ercu, busqets neobjašnjivo odlazi 2-3 metra ispred pepea i pušta ovoga samog, a isto tako u skoku sudjeluje i dani alves koji neobjašnjvo pada na pod misleći da će sudac svirati kontra faul.

kod gola za 3:1, krivac je mascherano koji dolazi do inieste a on je već imao tu loptu. Naravno tada u obrani nam sudjeluje iniesta i busquets koji nemaju pojma o obrani, dok se pique i mathieu polako vračaju a ronaldo, james i benzema se šetaju kao da igraju protiv drugoligaša.

 

mascherano nije stoper, kao što bousquets nije defanzivni vezni (nije ni rakitić), pique je igrao loše, ali lošiji je bio mascherano, mathieu je imao dobre ubačaje sa boka, bolje od alvesa 100 put, ali obrambeno je bitniji, a ne znam što se ne koriste jordi alba, i po meni još bolji adriano koji ima šutinu.

messija nema na terenu, suarez za debi je dobar, neymar je čak jučer bio naš najbolji igrač.

ne znam zašto neymar i messi ne probijaju po krilima kao što to rade ronaldo i bale, puno je opasnije nego silovanje lopte u krug. nisu toliko brzi, ali to su radili ronaldinho i messi u vrijeme dok je s njima još u napadu bio eto'o

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Kad je cjela taktika njemu podredjena...

Nemamo plan B da damo gol iz kontre ili kornera....

 

Real nam jucer dao 3 lagana gola...mi nismo zabili gol da je netko oduzeo loptu i dao je iz prve otkad je fabregas asistirao messiju proslre godine na gostovanju u Valenciji

 

Pa naravno mislim jasno da budes baziral taktiku oko najboljeg igraca no budimo relani dugo vec ne igra ko prije kad je doslovno zabijal 3 komada po tekmi i trebali bi se svi malo prilagoditi tome i okrenuti plocu , sad imas Neymara koji konacno umjesto simuliranja zabija golove a i tu je sad Suarez koji znamo da je sposoban za trpanje.

 

To je istina da nemamo plan B ali i da ja se ne sjecam kad smo mi dali gol in kontre...

 

EDIT: Evo i ovo sta gore kolega iznad mene pise to silovanje Mascha na stopera je jeb3na idiotarija i treba igrati svoju priprodnu poziciju na kojoj je 10 puta korisniji i bolji igrac pogledajte ga samo u Argentini kako igra..

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 13:53 (dad0r).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo zanimljiva slika na koju sam naišao. Iako je Xavi puno stariji jos uvijek je njegova statistika puno bolja od Rakitićeve. Mislim da nije preuzeo ulogu koju je trebao u Barceloni.

 

.. ..
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Zuja007 kaže...

Evo zanimljiva slika na koju sam naišao. Iako je Xavi puno stariji jos uvijek je njegova statistika puno bolja od Rakitićeve. Mislim da nije preuzeo ulogu koju je trebao u Barceloni.

 

Takve statistike su apsolutna glupost i ne predstavljaju ništa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Zuja007 kaže...

Evo zanimljiva slika na koju sam naišao. Iako je Xavi puno stariji jos uvijek je njegova statistika puno bolja od Rakitićeve. Mislim da nije preuzeo ulogu koju je trebao u Barceloni.

 

Kolko Xavi ima minuta, 120?

 

Lol kakva glupost, pogotovo ovo greške u obrani, da mi je znat čime to mjere da bude objektivno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 15:35 (Mitch).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Zuja007 kaže...

Evo zanimljiva slika na koju sam naišao. Iako je Xavi puno stariji jos uvijek je njegova statistika puno bolja od Rakitićeve. Mislim da nije preuzeo ulogu koju je trebao u Barceloni.

 

Kolko Xavi ima minuta, 120?

 

I 5 više stvorenih prilika?

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Song u Engleskoj se rugs...stvarno igra dobro...

 

Volio bih vidjeti maschea i raketu u sredini a ispred njih iniesta ili rafinha.na desnom krilu messi,neymar lijevo a suarez klasicna spica...bartra i mathieu stoperi lijevo alba a desno montoya koji je defenzivno bolji od alvesa.

po meni najbolji sastav za jace utakmice

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 20:59 (Boixus Nois PS).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
Mitch kaže...
Zuja007 kaže...

Evo zanimljiva slika na koju sam naišao. Iako je Xavi puno stariji jos uvijek je njegova statistika puno bolja od Rakitićeve. Mislim da nije preuzeo ulogu koju je trebao u Barceloni.

 

Kolko Xavi ima minuta, 120?

 

I 5 više stvorenih prilika?

Pa da Raketa ima podrsku igraca i da dobiva loptu, imao bi...

on pored inieste prakticki ne smije dodat naprijed osim alvesu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
4-2-3-1 je ono sto svima pada napamet, jedan pravi DM i jedan ne bas pravi (Rakitic) pa ispred njih Iniesta, a u jacim utakmicama cak gurnuti Rakitica naprijed, a Busquetsa i Mascherana zajedno... 3 jaka napadaca i ofenzivni vezni + bekovi su dovoljni za bilo kakvo napadanje... ali Messi vise nije igrac koji ce po krilu trcati, driblati, ubacivati, vracati se u obranu... zapravo nitko ne zna za sto je on vise sposoban... uglavnom mi se ovdje mozemo igrati Managera, ali kad su 3-4 trenera zaredom tvrdoglava i ne pokusavaju nista novo, ne da mi se vise ni razmisljati. Ogromno opcija se moze staviti na papir, ali za najjacu utakmicu se izabere ona najgora i jbg. Bas sam od Enriquea ocekivao da isproba razne sisteme, najavljivani su 3-2-3-2 4-2-3-1 i sta sve ne, ali nista... bitno da se korneri izvode dugim loptama i nitko ne ide na skok.
Real eyes realize real lies...
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ja bi prije gurnuo Rakitica naprijed nego Iniestu
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
marsovac zemaljski kaže...

. pique je krivac za 1:1, 

Ne, krivac je onaj tko je dozvolio da Marcelo prođe u 16-erac a to je Alves koji je bio korak iza Marcela. Jedanesterac je sam po sebi lakrdija jer je lopta pique-a pogodila dok je bio u padu, nema tu namjere igranja rukom,

 (ključni trenutak je na 2:10). 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
15 godina
offline
FC Barcelona

U subotu mi je kćerki bio 4-ti rođendan.

Bez mog nagovora mala je želila tortu na (vidi sliku). {#}

Jbg. još da smo dobili....

Battlelog: MUDO_HR
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2014 15:24 (amater_2).
14 godina
offline
FC Barcelona

Jučer smiješne dodjele nagrada od strane LFPerez. Atletico osvojio ligu i niti jedan njihov igrač nije dobio nagradu niti je uvršten u najboljih 11 (!). Ramos najbolji obrambeni igrač, pored Atleticovih Godina i Mirande prošle sezone koji su osvojili ligu i imali najbolju obranu lige (Godin zabio i odlučujući gol za naslov). Navas najbolji golman pored Courtoisa.

Pa onda dalje, a ovo je najsmješnije, prošle sezone Messi je dobio nagradu za najboljeg igrača lige. Cristiano je počeo plakati da neće doći na dodjelu, pa je za njega posebno izmišljena nagrada (MVP prvenstva) i dobio ju je bez glasanja (!). Ove godine, vidii čuda, ta nagrada je nestala.

Da ne spominjemo da je Vela nominiran ispred Messija za najboljeg napadača. A Messi čak nije niti nominiran za najboljeg južnoameričkog igrača. Ipak pored vanserijskog igrača kakav je Carlos Bacca, Messi nije imao šanse.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 15:44 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Cini se da to cijeli svijet vidi osim navijaca Real ili ti ga navijaca C.Ronaldo F.C.

To su zasljepljeni ljudi nevide prst pred ocima,a ja ih pokusavam na pravi put izvesti ali to je nemoguca misija

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tko je Messiju kriv, sta nije izgradio svoj muzej kao CR pa bi mu poklonili neki suvenir? :)
Real eyes realize real lies...
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...{#}

Cini se da to cijeli svijet vidi osim navijaca Real ili ti ga navijaca C.Ronaldo F.C.

To su zasljepljeni ljudi nevide prst pred ocima,a ja ih pokusavam na pravi put izvesti ali to je nemoguca misija

Isuse, kako placem... {#}{#}{#}{#}

 

Izvedi narod na pravi put, molim te... tebe smo cekali cijelo ovo vrijeme... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...

ABU DABI BERNABEU, ahahahahaaaa......

Sad će umjesto onih ružnih trenirki izlazit na teren sa onim krpama na glavi, a ček malo.....a frizura penaldu ???

Ne može to tako....   Prvo fašisti, a sad muslimani, jadan Bože čega se i ti sve nagledaš na ovom svijetu....

 

Piksic,Matic i Boxius su dobili novoga clana u svojem team-u izgleda pa jel moguce da netko odrasli razmislja na takav retardirani nacin zajedno sa ovim biserima koji ti lupaju TU {#}

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 20:00 (dad0r).
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Real Madrid (3) - (1) FC Barcelona, tocka
Lessi pretrcao manje od prosjecnog osnovnoskolca na satu tjelesnog, tocka
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
circle kaže...
Real Madrid (3) - (1) FC Barcelona, tocka
Lessi pretrcao manje od prosjecnog osnovnoskolca na satu tjelesnog, tocka

Ako neznas tocka na tipkovnici se nalazi desno od zareza ili pod kutem od 280 stupnjeva od slova L koje se nalazi lijevo od slova č.

 

E ovo je zreli navijac Real Madrida,odmah se vidi po pisanju.

Upute da bi postao navijac Reala su da na 10 postova napises Lessi ili da na barem 20 mjesta na FB spomenes rijec UEFALONA.

 

Djecarac ajde pisi zadacu,nemoj pricat o necem o cemu nemas pojma.

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice