FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.196
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Rakitić u City za 15 milijuna funti....

 

 

Ja to stvarno podrzavam, ali srozat ce igru Barce. Da je on mogao igrat ono sto Iniesta igra bila bi to druga prica

 

Pa jasno kad bi mogao ali ko i veliki broj igraca u Barci prisiljen je igrati "krive" pozicije nema tu kruha niti ce ga biti dok ne prestanu s tim glupostima.

twice the pride double the fall
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ma kakve krive pozicije...Lik ili se boji ili nije klasa za Barcu.Neznam sto ga branite...

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nije lose,bar bi vratili potroseno...znao sam da cemo plakati za Fabregasom,lik je 5 puta veca klasa,iako je Raketa nas treba priznati da nije kalibar za Barcu,kao i vecina igraca u timu,pocevsi od obrane

13 godina
offline
FC Barcelona

Bio je i Modrić najgore pojačanje godine. Malo brzate sa takvih procjenama, bez obzira bio netko "naš" ili ne.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

nije stvar u brzanju nego da se boji.To mene nervira kad nema zelje da rjesi utakmicu.Suki igra lose ali ide kao da mu je zadnji dan u zivotu.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FC Barcelona

Pa dobro ali ovo su nebuloze.

 

Rakitic je sigurno kalibar za Barcu.

Pa Suarez je jos gori pa vidis da njega ne prodaju.

No sto se tice Rakitica osobno, ja bih njega najdraze htio vidjeti u Man Utd ili Cityu.

Zaradit ce si novaca, uvijek ce igrat, a i ide u klubove koji ce moci financirati nove zvijezde i transfere. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

nije stvar u brzanju nego da se boji.To mene nervira kad nema zelje da rjesi utakmicu.Suki igra lose ali ide kao da mu je zadnji dan u zivotu.

Trebali su tebe staviti u sredinu terena u Barcu pa da vidimo kako ćeš se ti snaći tamo. Dežurni pesimist i svakom loncu poklopac. Najlakše je biti negativno nastrojen prema igraču. Dajte mu vremena. Enrique svako malo kombinira sa sastavom i jednostavno je teško nametnuti se. Ali, brate, najlakše je odmah na čovjeka mačem i toljagom.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Čovjek je bio u najužem (top 3) izboru svih španjolskih i europskih novina za najboljeg ofenzivnog veznog...
o čemu pričamo?


Enrique nema pojma, a za Raketino dobro je bolje da ide u Premiership gdje fali takvih igraca.


Barca mora dovesti Vidala, Pogbu i sl.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...
Boixus Nois PS kaže...

nije stvar u brzanju nego da se boji.To mene nervira kad nema zelje da rjesi utakmicu.Suki igra lose ali ide kao da mu je zadnji dan u zivotu.

Trebali su tebe staviti u sredinu terena u Barcu pa da vidimo kako ćeš se ti snaći tamo. Dežurni pesimist i svakom loncu poklopac. Najlakše je biti negativno nastrojen prema igraču. Dajte mu vremena. Enrique svako malo kombinira sa sastavom i jednostavno je teško nametnuti se. Ali, brate, najlakše je odmah na čovjeka mačem i toljagom.

Gledam svaku utakmicu Barce tako da znam o cemu pricam.Nisam pesimist ali Rakituc nije trajno rjesenje za vodu Barcelone kao sto je Xavi bio.Tako da ako igraju na tu kartu sumnjam da je sposoban to raditi na visokom nivou iz utakmice u utakmicu.Treba se dovesti David Silva,Gundogan ili Pogba.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

gundogan sa kroničnom bolesti leđa, paaametno {#}

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ma kakve krive pozicije...Lik ili se boji ili nije klasa za Barcu.Neznam sto ga branite...

 

Koga vraga se boji , zna se ko ima zadnju rijeci i kome se mora dodati na sredini terena bolje bi bilo za njega da ode i da moze igrati do svojeg punog potencijala nego da ga tu za majmuna imaju.

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
dad0r kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ma kakve krive pozicije...Lik ili se boji ili nije klasa za Barcu.Neznam sto ga branite...

 

Koga vraga se boji , zna se ko ima zadnju rijeci i kome se mora dodati na sredini terena bolje bi bilo za njega da ode i da moze igrati do svojeg punog potencijala nego da ga tu za majmuna imaju.

Dovedu igraca koji je cijelu karijeru igrao prem naprijed iza spice i onda ga stavi na defanzivnog veznog.... cak je i Kovac to skuzio i stavioga tamo di treba igrat. Ali ne, bolji je on kad igra sa Alvesom mantinelu, da mu se da sansa igro bi kako treba... i u ovoj roli daje vise nego sta treba. Neka ide iz ovog trulog kluba kad vec ne moze igrat ono sta treba i ode tamo gdje ga zele za ono sta je najbolji.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
dad0r kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ma kakve krive pozicije...Lik ili se boji ili nije klasa za Barcu.Neznam sto ga branite...

 

Koga vraga se boji , zna se ko ima zadnju rijeci i kome se mora dodati na sredini terena bolje bi bilo za njega da ode i da moze igrati do svojeg punog potencijala nego da ga tu za majmuna imaju.

Zasto to Iniesta neradi?Zasto mali Rafinha dribla svaku utakmicu?

 

Je ste i vi cudaci mora dodati Messiju.Da se samo dodaje Messiju Barca bi pobjedila Getafe.Kako Kroos u Real Madridu cijeli zivot igra ispred Schweinsteigera i Martineza a sad u realu zadnjeg veznog?

 

Nadam se da sam u krivu ali Rakitic igra kao i Douglas.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
dad0r kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ma kakve krive pozicije...Lik ili se boji ili nije klasa za Barcu.Neznam sto ga branite...

 

Koga vraga se boji , zna se ko ima zadnju rijeci i kome se mora dodati na sredini terena bolje bi bilo za njega da ode i da moze igrati do svojeg punog potencijala nego da ga tu za majmuna imaju.

Dovedu igraca koji je cijelu karijeru igrao prem naprijed iza spice i onda ga stavi na defanzivnog veznog.... cak je i Kovac to skuzio i stavioga tamo di treba igrat. Ali ne, bolji je on kad igra sa Alvesom mantinelu, da mu se da sansa igro bi kako treba... i u ovoj roli daje vise nego sta treba. Neka ide iz ovog trulog kluba kad vec ne moze igrat ono sta treba i ode tamo gdje ga zele za ono sta je najbolji.

A ti odi više iz ove teme, nisi više nikom zanimljiv. Što više ti si trul a ne Barca.

“Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove”
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
dad0r kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ma kakve krive pozicije...Lik ili se boji ili nije klasa za Barcu.Neznam sto ga branite...

 

Koga vraga se boji , zna se ko ima zadnju rijeci i kome se mora dodati na sredini terena bolje bi bilo za njega da ode i da moze igrati do svojeg punog potencijala nego da ga tu za majmuna imaju.

Dovedu igraca koji je cijelu karijeru igrao prem naprijed iza spice i onda ga stavi na defanzivnog veznog.... cak je i Kovac to skuzio i stavioga tamo di treba igrat. Ali ne, bolji je on kad igra sa Alvesom mantinelu, da mu se da sansa igro bi kako treba... i u ovoj roli daje vise nego sta treba. Neka ide iz ovog trulog kluba kad vec ne moze igrat ono sta treba i ode tamo gdje ga zele za ono sta je najbolji.

Ma ti nikad negovris kontra Barcelone...

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
FC Barcelona

Vidio sam da si me pohvalio u Real temi kad sam nesto reko kontra njega... zato ti sada ovo ne stoji bas, licemjerno. A ovaj gore sa brojevima, na njega se niti ne obracam... 

 

Trulo je kad se ne moze dovesti normalna trener sa iskustvom, ma koliko god kosta...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Pohvaljujem sve one koji se slazu samnom....A koga bi ti u ovom trenutku doveo za trenera? 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Rakitic je tata za Gundogana. Covjek nije odigrao ozbiljniju tekmu na nivou na kojem igra protiv Herthe i sl ekipa.

Pogba i Rakitic nisu isti igraci.

Rakitic igra ono sto nije, on je cisti CAM, on treba zamjeniti Iniestu, a ne Xavija.
No to je problem Enriquea.


Ja ga vidim da se izvrsno uklapa u Man Utd...imao bi slobodu tamo kakvu ne bi imao nigdje..
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...

Dovedu igraca koji je cijelu karijeru igrao prem naprijed iza spice i onda ga stavi na defanzivnog veznog.... cak je i Kovac to skuzio i stavioga tamo di treba igrat. Ali ne, bolji je on kad igra sa Alvesom mantinelu, da mu se da sansa igro bi kako treba... i u ovoj roli daje vise nego sta treba. Neka ide iz ovog trulog kluba kad vec ne moze igrat ono sta treba i ode tamo gdje ga zele za ono sta je najbolji.

 

Pa upravo tako eto svi pljujete Sime-a na kraju vam objasni kako stvari stoje to kaj su neki fanboi pa ne zele vidjeti ocite stvari nije moj problem.

 

Boixus Nois PS kaže...

Zasto to Iniesta neradi?Zasto mali Rafinha dribla svaku utakmicu?

 

Je ste i vi cudaci mora dodati Messiju.Da se samo dodaje Messiju Barca bi pobjedila Getafe.Kako Kroos u Real Madridu cijeli zivot igra ispred Schweinsteigera i Martineza a sad u realu zadnjeg veznog?

 

Nadam se da sam u krivu ali Rakitic igra kao i Douglas.

 

Zato jer je to Iniesta i on moze kaj oce da stoji 90 minuta i ne dotakne loptu opet mi ljudi ljubili dupe nazalost.

 

Raketa svaki j*beni put ili vrati Alvesu ili pak Iniesti ili ko je u tome trenutku u sredini ternea nedaj boze da odigra prema naprijed kaj je radil vise nego odlicno prosle sezone mogli su tako bilo koga staviti da dodaje lopte na sredini terena.

 

Ista prica sa Mashceranom lik koji igra svoju prirodnu poziciju u repki je zivotinja i cuda radi kad krene napred ali ne u Barci mora izigravati stopera jer su ovi imbecili nespobni dovesti prave stopere nego jos uvijek drze ovog Piquea koji nije niti za Dinamo ili pak ODLICNA kupnja Vermaelen-a koji je odigral nula minuta a niti nece jer je lik cijelu karijerju ozljeden ovi u Arsenalu jos sad ne vjeruju valjda koliko su para dobili za njega.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
FC Barcelona
Viggo Mortensen (actor): "I'm a Madrid fan, but that doesn't mean I support Cristiano. Messi is the best player around. He's a true artist. Messi is a simple, modest guy. What I like most about him is that he never goes down and keeps going like a bull. Besides, if Messi scores, he celebrates with his teammates and he's not waiting for them to come and congratulate him."
Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
http://www.thesportbible.com/articles/the-first-annual-fallon-d-floor-nominees Evo osim Ballon d' or C. Ronaldo nominiran i za Fallon d' floor, jos i da Oskara dobije stvarno bi bio najkompletniji....
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
MrSkunk43 kaže...
http://www.thesportbible.com/articles/the-first-annual-fallon-d-floor-nominees Evo osim Ballon d' or C. Ronaldo nominiran i za Fallon d' floor, jos i da Oskara dobije stvarno bi bio najkompletniji....

Napravi temu cristiano ronaldo tamo postuj gluposti

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Rakitic je tata za Gundogana. Covjek nije odigrao ozbiljniju tekmu na nivou na kojem igra protiv Herthe i sl ekipa.

Pogba i Rakitic nisu isti igraci.

Rakitic igra ono sto nije, on je cisti CAM, on treba zamjeniti Iniestu, a ne Xavija.
No to je problem Enriquea.


Ja ga vidim da se izvrsno uklapa u Man Utd...imao bi slobodu tamo kakvu ne bi imao nigdje..

Rakitic da zamjeni Iniestu treba biti dribler netko tko ce 1 v1 rijesiti situaciju,ali on nije taj tip ograca.Vise podsjeca na Xavija,a to sto on igra lose mozda je trenera mozda do kluba,mozda do postave,mozda do suigraca....

Tako da ima tu kombinacija puno,ali mislim da je to sto Barcelona igra lose pa se traze krivci a posto je u sredini Barcelona nprepoznatljiva onda su sve svi ako i ja okomili na Rakitica....

 

Ja bih bio najsretniji kad bi Rakitic napravio ono sto se od njega ocekuje jer je normalan momak nije neka umisljena zvijezdica...Tako da ako je ispalo hejterski nije namjerno jer tesko je upasti u Xavijeve kopacke,jednog od najboljih veznih igraca ikad.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Čekajte malo, smirite tu priču o Rakitiću. Modrić je prve sezone u Realu bio proglašen kao promašaj, a sad je možda i najvažniji igrač Reala. To je samo jedan primjer.
Tim više što je ovdje riječ o Barci, malo pročitajte izjave igrača koji su dolazili u Barcu, treba vremena za privikavanje. Puno igrača je reklo da dolaskom u Barcu kao da opet uče igrati nogomet ispočetka.
Ovdje već počelo "tjeraj ga, nema pojma" i "bolje nek ide iz tog trulog kluba". Nakon 4 mjeseca. Baš onaj pravi balkanski mentalitet čovječe.

I tu se nešto piše da Rakitić ne dobiva šanse i čak ste pisali da mu je zabranjeno pucati i slične gluposti. Dajte razmislite prije nego nešto napišete, nije to Inter Zaprešić nego jedan od najvećih klubova na svijetu.

Kod nas kad je riječ o našim igračima, imaš jednu grupu ljudi koji uvijek osporavaju naše igrače, a ona druga grupa ljudi za sve neuspjehe naših igrača krivi klubove i piše da ih oni namjerno uništavaju. Nema kod nas između, uvijek neko preuveličavanje.

Eto Barca je kupila Rakitića i platila ga 20-ak milijuna eura i sad mu ne daju da igra kako zna, ne daju mu da ispuni svoj potencijal. Kakva sranja još neću pročitati.

 

Čisto je stvar privikavanja na stil igre, ništa više. Doći će to na svoje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 0:10 (antimadridista).
14 godina
offline
FC Barcelona
Messi: "I was really lucky to play with Thierry, I will never forget the amazing moments we experienced together."
Henry: "I've played with many greats. None were close to Messi."
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Navodno prema sport.ee i drugim spanjolkim medijima Arsenal dovodi Pedr za 33 milijuna eura. Vjerujem da postoji interes za njega ali nevjerujem da ce ga toliko platiti.Za te novce moze i Alves sa nim u paketu.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Nešto sam vidio na fejsu da će Pedro biti prodan u Arsenal za cca 33 milijuna eura, ne znam ako je istina.

EDIT: Kolega me preduhitrio, nisam vidio {#} 

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 20:13 (Jack Black).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Arsenal dovodi sve osim obrambenih koji su im najpotrebniji...
Real eyes realize real lies...
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ma Wenger je budala, skaut a ne trener.

Točno se vidi da od kad nema bivšeg asistenta da padaju u igri totalno, a imaju možda najbolje mlade igrače osim Sterlinga.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
14 godina
offline
FC Barcelona
Kad bi svi igrali nogomet na ovaj način, bilo bi puno bolje za gledati, a i poštenije, lakše za suce.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice