FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.383.107
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Znači ništa od nas niti ove godine...

I always tell the truth.Even when I lie.
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

PA JEL MOGUĆE ??????

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Da bi seuigrao trener mora neku ideju imat, viziju i prema

tome uigravat ekipu. Na zalost ne vidim da enrique ima tu neku viziju

jer sve im se svodi na isto. Nema tu nekih ideja, vise manje ono

sto individualno naprave, ili m,edusobno odigraju, al neke ideje

se tu ne vide bas.. Osim ako mislis da se rakitic i alves trebaju uigrati

za paseve jedando drugog... Trenutno barca ne igra kako treba 

i imaju puno problema sa sredenijima momcadima, u ligi prvaka,

sad i u prvenstvu. Na zalost po nas Real ima ancelotija koji je cini se poslozio

neke stvari i za asda im ide i vise nego dobro,. uvaljaju 4-5 komadadosta cesto...
Kvragu i nama su 3 uvaljali...  :/
Nadam se da ce enrique ipak posloziti to, jer nas imnace cekaju teske sezone,

s obzirom da ni pojacanja ne mogu dovoditi... Za sada ne izgleda dobro...
Vidit cemo sta ce biti.... 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

nemojte se zivcirati,ipak celta spada u sami europski vrh,nasi baletani igraju za messijev rekord,a ne za svetinju,zalosno.

15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Slazem se. Ovo je nista s nicim. Samo neka ubacivanja i... nista drugo zapravo. 

Da je danas živ imao bi 170 godina.
15 godina
offline
FC Barcelona

Katastrofa, ko Man UTD su

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

nemaju oni vremena za igru,tijekom utakmice razmisljaju sta ce kao status staviti na fejsi u kojoj ce se pozi slikati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 21:50 (kexzoR).
15 godina
offline
FC Barcelona

Eto i prvi poraz od slabijih klubova(kiks) je tu, a ovakvom igrom definitivno ne i zadnji za ovaj mjesec...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 21:50 (Mitch).
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sramota. Sad su sve syebali. Znao sam da nema šanse ništa napravit u Ligi prvaka, ali nema od njih ništa ni u la ligi. Messi je totalno propao slučaj.

Ljudi moji ma koja jaka celta ? Ma o čemu pričate, ovo je trebalo pregazit sa 3-4 komada u mreži....

15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pretpostavljam da ovaj Lucho nije za posao trenera u Barceloni. Nista se ne mijenja na dobro od utakmice protiv PSG-a kako bi se moglo reci da je tu trener imao svoje prste. 

 

 

Da je danas živ imao bi 170 godina.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nemojte sr*ti po treneru,jer je Barca imala blago receno 10 prilika za zabiti gol od kojih je barem 5 trebalo zavrsiti u mrezi.

Igraci uopce nisu bli lose poslozeni nego su previse solirali i zbog tog je utakmica izgubljena.

Sad se zna na cemu smo,ima vremena za popravak Real zasluzeno 1. na ljestvici jer zabijaju ko lud a igraju odlicno.

Bit ce bolje tek je sezona pocela treala je ovakva utakmica da se malo spuste na zemlju i da se krene gristi i napadati.

 

Busqets napolje,Masche i Raketa zadnja 2 vezna i Iniesta/Rafinha poluspicevi.

Bartra i Mathieu stoperi.

 

Messi da nije skrt dodao bi Xaviju na povratnu i on bi to sa 13 metara zabio...Messi prode 2-3 igraca ali kao da neodabere pravi pas.

Suarez sut je najbolja obrana koju sam vidio zadnje 2 sezone.Lik je bio zaklonjen i uspio obrnaiti sut koji je isao u malu mrezu.Uz to onaj udarac glavom je tezak promasaj.

Neymar umjesto da zabije ono 1v1 iz kosa,on dodaje Messiju.

Raketa solidan,podreden Alvesu.

Alves krivac za gol,jer umjesto da izbije on se odifgrava sa Busqtesom.

Busqets odlican fini pas,ali u fazi obrane nedovoljno agresivan.

Mathieu najbolji igrac veceras svaka mu cast.

Alba imao sansu da puca on dodaje...

Mascher odkad je usao na veznog samo nered napravio a netocnim pasovima.

Rafinha nista posebno,nit smrdi nit mirise.

Bravo sve brani kao inace,nema mu se sto prigovoriti.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 22:07 (mirc11).
14 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Ma užas jedan. Pod hitno trebamo nešto promijeniti, Busquets kao da je zaboravio igrati, Alves je za ništa, Xavi i Iniesta su prošlo svršeno vrijeme. Enrique tu ništa ne može, on je najbolji izbor jer poznaje klub. Trebamo kupiti nove igrače ovaj prijelazni rok jer ovako ne možemo stići i prestići onaj atomski Real.

Losing all hope was freedom
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Uz zabranu transfera, dovest ćemo Ronalda na zimu ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
piksic kaže...

Ma užas jedan. Pod hitno trebamo nešto promijeniti, Busquets kao da je zaboravio igrati, Alves je za ništa, Xavi i Iniesta su prošlo svršeno vrijeme. Enrique tu ništa ne može, on je najbolji izbor jer poznaje klub. Trebamo kupiti nove igrače ovaj prijelazni rok jer ovako ne možemo stići i prestići onaj atomski Real.


Ti kao da si pao s Marsa. Imamo kaznu i nemozemo dovesti nove igrace. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
piksic kaže...

Ma užas jedan. Pod hitno trebamo nešto promijeniti, Busquets kao da je zaboravio igrati, Alves je za ništa, Xavi i Iniesta su prošlo svršeno vrijeme. Enrique tu ništa ne može, on je najbolji izbor jer poznaje klub. Trebamo kupiti nove igrače ovaj prijelazni rok jer ovako ne možemo stići i prestići onaj atomski Real.

Pa kaj nisi ti za Real?

I always tell the truth.Even when I lie.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Formacija 3-4-3

 

Golman - Claudio Bravo

Obrana - Mathieu,Pique,Bartra (Pique dok se Vermallen nevrati,a neznam zasto sad Bartra neigra)

Vezni red - Mascherano,Rakitic,Alba i Adama Traore (1v1 nitko ga bnemoze cuvati,nema takvog igraca koji ima brzinu i fizicku snagu kao on)

Napad - Suarez,Neymar,Messi (Suarez centralni napadac Messi desno krilo)

 

Sa ovakvom postavom imas sve,ogledajte Bayerna za koji ce mnogi reci da to nije to ali pobjediti 7-0 Romu na gostavanju je apsurdno.

Danas protiv BVB su imali 25 suteva na gol...

 

S aovakvom smo postavom igrali i kad je Guradiola bio,vise ovaj sustav ngo 4-3-3.

 

Samo me zanima dali Enrique moze Messija staviti na klupu,ali buduci da je izbacio Piquea...

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
piksic kaže...

Ma užas jedan. Pod hitno trebamo nešto promijeniti, Busquets kao da je zaboravio igrati, Alves je za ništa, Xavi i Iniesta su prošlo svršeno vrijeme. Enrique tu ništa ne može, on je najbolji izbor jer poznaje klub. Trebamo kupiti nove igrače ovaj prijelazni rok jer ovako ne možemo stići i prestići onaj atomski Real.

Lik trolla.

14 godina
offline
FC Barcelona

Nisam gledao tekmu sad vidim rez... Šta je ovo ??? Jesu tako loše igrali ili su ovi imali toliko sreće?

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

da su 4 preck zavrsile u golu onda bi govorili da su najbolji...nije toliko lose ilo koliko ljudi pricaju

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jedino rjesenje za Barcelonu je da proda Messia za brutalne pare i dovede par dokazanih mladih igraca i promijeni taktiku jer sa ovim sada kadrom nece nista postici..

Messi se izgleda zasitio Barcelone i treba nove izazove, pa on je cijelu svoju karijeru u tom klubu..

Tako bi profitirala i Barcelona i Messi a i nogomet kao igra jer je steta takvog igraca uzimati zdravo za gotovo....

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...

Jedino rjesenje za Barcelonu je da proda Messia za brutalne pare i dovede par dokazanih mladih igraca i promijeni taktiku jer sa ovim sada kadrom nece nista postici..

Messi se izgleda zasitio Barcelone i treba nove izazove, pa on je cijelu svoju karijeru u tom klubu..

Tako bi profitirala i Barcelona i Messi a i nogomet kao igra jer je steta takvog igraca uzimati zdravo za gotovo....

Nije jedino rješenje, ali je jedno od najlogičnijih. Ovo bi i ja bi htio da se dogodi, prodaj fino Messija Cityju il PSGu za 200 milijuna i kupiš 5-6 brutalaca i bok.

I always tell the truth.Even when I lie.
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
jako losa igra danas... Totalno individualna, bezidejna i jadna...
11 godina
online
Re: FC Barcelona
circle kaže...
jako losa igra danas... Totalno individualna, bezidejna i jadna...

ti trollu možeš lagano iz teme s glupim komentarima.

 

šta se tiče tekme, sve ok, sve bilo dobro, samo nije htjela ući.

mislim o čem vi pričate?

pa nije da nismo šansu stvorili, stvarno je moglo bit 5-0 za nas da su samo ziceri ulazili.

ono što su neymar,suarez danas sve uspjeli promašit se dogodi jednom u godini, ko da je bitno, idemo dalje.

 

a i vi što odma po messiju da ga treba prodat, ma vas ovakav klub ne treba za navijače.

nije zabio pa ga se treba odreći jel?

pa trudio se, trčao, stvarao prilike...

da je on imo neymarove šanse barca bi jučer dobila.

 

a i oni koji po treneru seru, koji je vama?

ko da on može uć i zicere pospremat.

nije da smo bili dominirani od strane protivnika pa je on podbacio, o čem pričate...

stvarno ste samo navijači kad se pobjeđuje.

užaš.

&Black_Sheep
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
u2Noobish4Me kaže...

a i vi što odma po messiju da ga treba prodat, ma vas ovakav klub ne treba za navijače.

nije zabio pa ga se treba odreći jel?

pa trudio se, trčao, stvarao prilike...

da je on imo neymarove šanse barca bi jučer dobila.

Fake ti je Madriđanin i samo ovdje podgrijava stvari, a ovog Brunu ne vidim često ovdje ;)

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
u2Noobish4Me kaže...
circle kaže...
jako losa igra danas... Totalno individualna, bezidejna i jadna...

ti trollu možeš lagano iz teme s glupim komentarima.

 

šta se tiče tekme, sve ok, sve bilo dobro, samo nije htjela ući.

mislim o čem vi pričate?

pa nije da nismo šansu stvorili, stvarno je moglo bit 5-0 za nas da su samo ziceri ulazili.

ono što su neymar,suarez danas sve uspjeli promašit se dogodi jednom u godini, ko da je bitno, idemo dalje.

 

a i vi što odma po messiju da ga treba prodat, ma vas ovakav klub ne treba za navijače.

nije zabio pa ga se treba odreći jel?

pa trudio se, trčao, stvarao prilike...

da je on imo neymarove šanse barca bi jučer dobila.

 

a i oni koji po treneru seru, koji je vama?

ko da on može uć i zicere pospremat.

nije da smo bili dominirani od strane protivnika pa je on podbacio, o čem pričate...

stvarno ste samo navijači kad se pobjeđuje.

užaš.

ne bih mesija nikada prodao,ali realno gledano on ne igra na svojoj razini vec drugu godinu.u njegovimm godinama ronaldinho je bio najjaci na svijetu,messi umjesto da raste on pada,ne znam u cemu je problem,prije je mogao preci 4,5 realovih igraca,sad toga nema.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.11.2014 9:25 (kexzoR).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
u2Noobish4Me kaže...

a i vi što odma po messiju da ga treba prodat, ma vas ovakav klub ne treba za navijače.

nije zabio pa ga se treba odreći jel?

pa trudio se, trčao, stvarao prilike...

da je on imo neymarove šanse barca bi jučer dobila.

Fake ti je Madriđanin i samo ovdje podgrijava stvari, a ovog Brunu ne vidim često ovdje ;)

Ja sam za Barcelonu, naravno, ali ne pišem često nego više čitam. {#}

Ne znam štovi mislite, ali ja bi isto da se Messi proda i bez beda možemo kupiti 5-6 vrhunskih igrača.Na Messiju se vidi da se je zasittio svega i da mu se neda, barem ja dobio takav dojam, ne znam za vas.

I always tell the truth.Even when I lie.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messija bi jedino prodao ako nebi htio igrati desno krilo.Pa kad god je jucer Suarez bio kao srednji napadac to je licilo na nesto jer je puno direktniji (iako budimo realni lopta ga neslusa,ipak nijeigrao 4 mjseca) dok se Messi vrati do Busqetsa i onda stoperi imaju vremena za pokriti sve.

 

Nznam kako Neymar nekad neuzme da opuca slobodni udarac,ili Xavi koji je u Barci 20 godina...

To mi nikako neide u glavu..

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Bruno_K!ng kaže...
piksic kaže...

Ma užas jedan. Pod hitno trebamo nešto promijeniti, Busquets kao da je zaboravio igrati, Alves je za ništa, Xavi i Iniesta su prošlo svršeno vrijeme. Enrique tu ništa ne može, on je najbolji izbor jer poznaje klub. Trebamo kupiti nove igrače ovaj prijelazni rok jer ovako ne možemo stići i prestići onaj atomski Real.

Pa kaj nisi ti za Real?

Neznam ako nije,vidim da nezna da Barca ima zabranu kupovanja sljedeća 2 prijelazna roka..

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Par loših rezultata i vi bi prodali najboljeg igrača u povijesti. I vi ste mi neki navijači Barce, sramota ste.

http://freebitco.in/?r=624635
15 godina
offline
FC Barcelona

Barca bez Messija nije Barca.

Pa taj covjek je u svom primeu, prima 20 mil € godisnje, bas ce se njemu dat igrat....ne isplatit koju placu i stavit ga na klupu pa da vidis najboljeg igraca

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice