FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.400.939
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Eto sada vidite da umor nije problem, problem je u njihovim glavama.
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Naslov je u pitanju, atm i real su dobili, a oni ovako igraju, pa jebote ja ne znam šta im onda treba da ih pokrene.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ja stavrno neznam što je sa Ineistom.Nijedno dodavanje u prostor nije pogodio ima 2 mjseca.Suadc je kreten svijetske klase.

 

Imali smo par polu-prilika a neide...Ali vjerujem da ovo dobivamo.Naš presing više en prolazi odkad gospoda iz napada ne raadi svoj dio obrane.Kkao god ovo se mora pobjediti kako god znamo i umijemo.

 
Upravo to. Presing ne moze raditi ako ne stiscu svi. A u jednoj situaciji Barca izgubi loptu,
messi stoji pokraj, dok jedan igrac barce trci pokusavajuci vratit loptu, messi lagano pokraj njih hoda.
Pa borite se za titulu 3 kola prije kraja, daj vise ginit krente. Sporo se igra, a ovo za iniestu,
kod njega se bas vidi pad forme veliki, jos ejdan razlog zasto Barci treba pojacanje u vezi,
mlade naravno.
Nadam se da ce saqd stisnit i dat koji gol i uzet tri boda, jer za sad je to dosta slabo i sporo.

9 godina
offline
FC Barcelona

Ima i Barca 3 žuta, s obzirom kakav je sudac, moglo bi biti 10 na 10.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Izgubili smo magiju i t se vidi.Nekako preko noći su prestali igrati.Svi igraju isto rotiv Barce a prije su sa lakoćom probijali blokove sa 10 ograča.A sad ništa.

Igra nije tečna nije sam Mesis kriv,Rakitić i Iniesta nisu nijednu šansu stvorili ima 3 kola.Alvesa probije stranu do 16 metara ali što mu to vrijedi kad nijedan nabačaj ne pogodi Suareza.

 

MSN nema porpuru ostatka ekipe i obrnuto u fazi orane i napada.aNe sjećam se kad je netko od veznih rješio utakmicu.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

MAESTRALNI LEO MESSI, AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOO

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Izgubili smo magiju i t se vidi.Nekako preko noći su prestali igrati.Svi igraju isto rotiv Barce a prije su sa lakoćom probijali blokove sa 10 ograča.A sad ništa.

Igra nije tečna nije sam Mesis kriv,Rakitić i Iniesta nisu nijednu šansu stvorili ima 3 kola.Alvesa probije stranu do 16 metara ali što mu to vrijedi kad nijedan nabačaj ne pogodi Suareza.

 

MSN nema porpuru ostatka ekipe i obrnuto u fazi orane i napada.aNe sjećam se kad je netko od veznih rješio utakmicu.

 Tako je, bez abrakadabra i bacanja uroka, teško Barca može išta napraviti. Vanzemaljcu neide bez gatanja babe Vange.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

 Ako je to najjača postava Barcelone, onda je ovo što sam gledao prčija od nogometa. Kako bi tek izgledalo sa malo slabijom postavom, pogotovo protiv jednog Betisa i još s igračem više? S ovakvom igrom ne zaslužuju osvojiti naslov.

 Apsolutno se slažem, nažolost ni sami ne znaju sta se dogadja s njima. 

 

Inace Rakitic zabio. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 21:39 (el.šef).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sredina je najlošija. Ja bi doveo Pjanića, kompletniji je igrač od Arde i puno više bi bio od koristi.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma kakav pjanić, mislim da bi dosta dobra opcija bila coutinho, dečko ima sezonu života u lpoolu.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
offline
FC Barcelona

Evo prijenos na srpski pa tko hoce neka gleda http://livestream-l.info/video/425683.html .Barcelona je srusila sve rekorde od visokih pobjeda do ispustanja bodova sad koliko vidim natjecu se tko ce imat vise tocnih dodavanja ili ubacaja , ne znam ili pokusavaju da ju kurcem gurne sa gol crte u mrezu.

15 godina
offline
FC Barcelona

nikakav Pjanić, po meni je on poluigrač... jedino što zna zabit iz slobodnog i to je to...

 

 

suki 

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

I to je sukijeva druga već, koliko takvih golova nije zabio ove sezone, imao bi barem 10+ golova ispred svih.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Jedva cekam da ova sezona zavrsi
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pjanić haha...Dolaz Suarez u sredinu i niko više a Pjanić nije za Barcu jer imamo već takvih igraća.

 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakva lopta, milina 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Koji to poluigrač vrijedi 35 mil eura? Zna zabit iz slobodnjaka i ima brz prvi pas. Arda nema nikakav pas i zabija nikad.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Koliko god mi navijaci ne bi voljeli vidjeti Pjanica u Barceloni nikad ne reci nikad. Miljenik Enriqea..Po meni mi vec imamo takvog. Bolji od Arde je ali mislim da nije vrijedan toliko para, radje dodati jos i kupit pravu investiciju.Vidjet cemo sve. Nego sto bi  Barcelona u ovoj utakmici da nije bilo Messia??

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 22:15 (el.šef).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Leo je jako izgubio na brzini,ne znam sto je uzrok.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Govoriš u svoje ime, osobno bi volio da dođe. Da imamo takvog bili bi sretni, 11 asista i 11 golova. U Barci više od 10+ golova i asista ima samo MSN. Tako smo govorili i za Rakitića pa je prošlu sezonu odigrao odlično.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nije loš Pjanić ali nije ni ono što Barca treba trenutno.Sličan kao i Rakitić sporiji grač,Ddobar pas idobar udarac.A vidjeli smo da kod Barca ti udarci zvana ne igraju nikakvu ulogu.

Uopće se ne spominje u nikakvim kombinacijama jedino ako se Arda proda onda bi mogao biti u igri.

Vidjet ćemo sve očito Enrique ne računa na Ardu u sredini a bome ni Rafinha nije u nekim kombinacijama.Nebi škodilo da dđe jedan dobar igrač.

 

Sjećam se da je Pjanić ima godinu dana izjavio da je odio pondue Barce i Bayerna.

 

Suarez zabio nakon 3 puta 1v1 . Prva dva puta lijveom promašio pa kad je došla na desnu zabio...Mogao jeimati 40 plus golova ove sezone.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Tako je,treba jos uzeti u obzir da je ove sezone 3,4 puta fulao prazan gol.
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Tako je,treba jos uzeti u obzir da je ove sezone 3,4 puta fulao prazan gol.

 3,4 puta je malo rečeno :D

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Svatko ima svoje misljenje, daleko od toga. Dosta ljudi u ovoj temi na spomen Pjanica nema nista pozivitno za reci barem kada se govori da bi trebao preci u redove Barcelone. Meni osobno nije los igrac ali nije to neko rijesenje po meni s druge strane dobro govoris nikad se ne zna kako bi igrao sa ovakvim klasama pored sebe. Po Rakiticu su pljuvalo pa je sad zaljepio Turana na klupu i prvih 11 je nezamislivo bez njega on je recimo bio odlicna kupovina za male novce. Opet kazem, moguce je da ce doci Pjanic, barem je izgledniji nego Pogba.. nazalost.

 

Mene iskreno ne zanima tko ce doci imam neke zelje kao i svi ali mala je vjerovatnost da ce doci do toga. Jedino sto ovoj momcadi treba jest da se ne potjera Ter Stegena, kvalitetna zamjena za Iniestu i dva mlada stopera, koliko mi vec godina igramo sa istim igracima u obrani? Mascherano je odlican, Pique zna bit rupetina, jednsotavno treba misliti na buducnost i dovesti mlade i kvalitetne stopere, isto tako i sredinu do 24,25 godina. Napadac ako je stariji to i nije lose jer ce ionako bit zamjena a iskustva mu nece falit. 

 

Sto se tice danasnje utakmice da nije bilo Messia ko zna sta bi bilo. Opet mi je cudna ta njihova igra, ne grizu kao prije, sve se gura u 16..Neymar izgubio previse lopti, Mascherano i Messi odlicni. Nikad mi nece bit jasno koji je razlog onog pada forme nakon 39 utakmica bez gubitka. Nadam se da cemo uzeti ligu ali postavlja se pitanje koliko su je zasluzili.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jedini razlog zbog kojeg Mesis igr au sredini je manjak kreativnosti Busqets,Inieste i rakitića.Pa ljudi oni nius dodali jednu dobru prema naprijed u prostor ili nešto od prošle godine.Messi nas izvlaći iako je na svojih 50%.

 

Treba nam igrač koji ima kreativnost npr Ozil.Znam da neće doći u Barcu ali jedan takav igrač sa takvim pregledom terena bi napravio to da Messi ne mora ulaziti u sredinu i djeliti lopte.

Iniesta je neprepoznatljivo loš i to Barcu ubija jer smo navikli na njegove dobre partije iz utakmice u utakmicu.

 

Mislim da se Ardu treba prodati jer se vidi da se loše postavlja i da ne zna gdje udara.Može ga se prdati za dobre novce to budite sigurni.Samo je pitanje koga dovesti?

Pjanić nije toliko loše rješenje jer momak zna igrati.Oduijek sam htio vidjeti Gundogana ali čito ništa od njega.Verrati također,Pogbu neće spominjati.

 

Po meni ako se ide na kupovinu veznog igraća kupiti Kokea ili Saula ako ne može nikog od njih od Pjanića jer Enrique zna koliko on može i ne može.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Svatko ima svoje misljenje, daleko od toga. Dosta ljudi u ovoj temi na spomen Pjanica nema nista pozivitno za reci barem kada se govori da bi trebao preci u redove Barcelone. Meni osobno nije los igrac ali nije to neko rijesenje po meni s druge strane dobro govoris nikad se ne zna kako bi igrao sa ovakvim klasama pored sebe. Po Rakiticu su pljuvalo pa je sad zaljepio Turana na klupu i prvih 11 je nezamislivo bez njega on je recimo bio odlicna kupovina za male novce. Opet kazem, moguce je da ce doci Pjanic, barem je izgledniji nego Pogba.. nazalost.

 

Mene iskreno ne zanima tko ce doci imam neke zelje kao i svi ali mala je vjerovatnost da ce doci do toga. Jedino sto ovoj momcadi treba jest da se ne potjera Ter Stegena, kvalitetna zamjena za Iniestu i dva mlada stopera, koliko mi vec godina igramo sa istim igracima u obrani? Mascherano je odlican, Pique zna bit rupetina, jednsotavno treba misliti na buducnost i dovesti mlade i kvalitetne stopere, isto tako i sredinu do 24,25 godina. Napadac ako je stariji to i nije lose jer ce ionako bit zamjena a iskustva mu nece falit. 

 

Sto se tice danasnje utakmice da nije bilo Messia ko zna sta bi bilo. Opet mi je cudna ta njihova igra, ne grizu kao prije, sve se gura u 16..Neymar izgubio previse lopti, Mascherano i Messi odlicni. Nikad mi nece bit jasno koji je razlog onog pada forme nakon 39 utakmica bez gubitka. Nadam se da cemo uzeti ligu ali postavlja se pitanje koliko su je zasluzili.

 
Messi je namjestio oba gola, iako onaj prvi treba biti iskren i reci da su onu loptu trebali
lako pokupiti igraci Betisa. Unatoc svemu tome, po meni messi nije odigrao ni blizu odlicne utakmice.
Istina imao je dvije asistenicje, ona druga pogotovo je magicna, ali sama igra messia nije na nivou.
Danas je igrao cisto na svoj genij, koji mu nitko nikad nece moci uzeti, ali fali dopsta tu drugi stvari.
Ne znam sta se s njime dogada, ali kao da ne moze trcati. Plus izgubio je dosta na brzini, a stoj jos vaznije
na eksplozivnosti. Nisu godine u pitanju jer ima 28 godina, da li je umor ili nesto drugo, ne znam.
Ali nekako nema tih driblinga, tih bijegova, vec se dosta povlaci u sredinu i igra kao playmaker. 
Ima odlicnu loptu i pregled igre, ali fali nam u napadu njegovi prodori, driblinzi, njegovi bijegovi,
ovako nekako to steka dosta s njim u sredini. 
Na zalost treba nam zamjena za iniestu, kod njega se vidi taj pad. Nadam se da ce ga Denis Suarez iduce sezone
mjenjat, to jest da ce trener rotirati njih dva, mislim da bi suarez mogao to mjesto odigrati i postati ono sto nam treba.
A uz iniestu da se uci samo pozitivno za njega moze biti. 
Sto se rakitica tice, njegova igra u oba smjera nam uistinu treba i tko god ga bude mjenjao
morao bi biti igrac koji igra u oba smjera i koji trci. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2016 3:06 (danny_2).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Upravo tako sve si dobro rekao. 

 

Enrique dosta postuje Pjanica to nikako ne treba zanemariti, prosle sezone sam vidio da dosta hvali i Kokea pa sad treba vidjeti.. Oni su mozda tu neki favoriti ako se gleda iz perspektive Enriquea. Najbolje bi bilo vidjeti Pogbu ili Verrattia ali sve mi se vise cini da ce Pogba ostati u Juventusu. Nikad se ne zna, ne bi bilo prvi put da nas uprava ugodno iznenadi na prijelaznom roku, ne treba iskljuciti mogucnost da mozda dodje i neki top veznjak. 

9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Ivan Rakitić: "Nije bila nimalo jednostavna utakmica. Teren je bio dosta suh i tvrd, a atmosfera, kao i uvijek, na vrlo visokom nivou. Uvijek je teško igrati ovdje, ali ostvarili smo svoj cilj. Osvojili smo tri boda i to je sve što je bitno."

 

Prema navodima katalonskog 'L'Esportiua', Neymar će i zvanično novi ugovor potpisati 1. jula/srpnja kada i zvanično započne nova financijska godina.

Astečki pjesnici kažu: “Nitko, nitko, nitko uistinu ne živi na zemlji.” Jer život na zemlji je poput sna iz kojeg se budimo smrću. Zemaljsko postojanje je nešto krhko i prolazno.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.5.2016 1:38 (keyofdestiny13).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Raketa po drugi put postao otac,kćer se zove Adara?! svaka čast....Bravo je zadobio povredu lista te ga sigurno neće biti protiv Espanyola, a i protiv Granade je upitan tako da će Ter Stegen dobiti priliku,što i nije tako loše...

9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Po prvi put, nakon sezone 1988/89, Barça je uspjela u oba ligaška susreta protiv Betisa sačuvati svoju mrežu netaknutom.

 

Astečki pjesnici kažu: “Nitko, nitko, nitko uistinu ne živi na zemlji.” Jer život na zemlji je poput sna iz kojeg se budimo smrću. Zemaljsko postojanje je nešto krhko i prolazno.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice