FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.730
|
čitano: 5.392.104
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Baš me zanima koje su to zvijezde koje bi trebale doć ovog ljeta. Veratti 100% neće doći, ima ugovor i to još par sezona. Šeiku pare nisu problem, mada će iz inata stavit 150 mil za njega pa da Barca odustane. Realno dečko ne vrijedi ni 50mil.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Da za nasu retardiranu upravu postoji samo jedan profil igraca i samo jedan dobar igrac kojitom stilu odgovora.

Potrosit ce na 2 igraca 150 miliona eura ... Mogli su probati sa Walkerom/Aurierom ili Koke/Rabiot/Erikssen...
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

GASI KLUBBB GASI SVEEEEE MAJKU LI TI JE*EM BARTOLOMEU 

Ovaj panj priznao da ima ponude Baercelone...Nebi me čudilo kad bi mu dali plaću od 10 miliona eura.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 18:08 (Boixus Nois PS).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Prodajte štakora Neymara zaboli me ku*ac za njega nek ga prodaju Realu što se mene tuiče samo da se ovakvi pacijenti od igrača poput Paulinha i Lime ne dovode u klub....

 

Majku li mu njeogovu što si on umišlja dabogda an ljeto otišao besplatno samo da negledam što rade od kluba.

Daj nam sve igrače iz La Masije stavi nego ovakve propuhe.

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20170624/423659785779/paulinho-barca-guangzhou-china-brasil-oferta.html

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Tebe treba slati na pauzu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
sretan rodjendan najvecem u povijesti!

 Pajdo zakasnio si 4 mjeseca, Ronaldu je 5.2. rodjendan da znas za ubuduce 

sala mala sretan rodjendan Leu, cini ovaj nogomet ljepsim skupa sa Ronaldom, pozz kolege 

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Nešto je trulo u državi Danskoj...Kupujemo kao Verrattia a odjednom imamo 2 službene ponude za 2 lika koja nemaju veze sa nogometom.

Uprava i klub su u velikim problemima to je jasno ko dan ova generacija bi mogla biti vrhunac i kraj Barcelone.

 

Živi bili pa vidjeli ali kad nakon propalih kupovina poput Mathieua,Vermaelena,Douglasa,Arde hoćeš kupiti još 2 propaliteta od skoro 30 godina , koji igraju u ligama daleko ispod Barcinog nivoa onda znaš da nešto nije u redu.

A mislim da je sve to zbog Neymara i njegovog oca koji rade ucjene sa dovođenjem igrača iz njihove firme.

 

Kad nam Messi ode plus Iniesta,Pique i kompanija a u klubu ostanu ighrači poput Gomesa,Munira,Cillesena i ostalih prosjeka onda ćete znati da više se nećemo moći vratiti na največi nivo...

Kao Milan...

 

Nadam se da grješim ali dati 100 miliona eura za Verrattia i usput dovesti par nepotrebnih igrača od 30 godina u relativno staru momčad u kojoj kostur ekipe čini igrači koji su na vrhuncu ili na kraju svojih najoljih izdanja...

To nešto govori a o čemu je točno riječ saznati ćemo u skoro vrijeme.

 

FACT

Paco Alcacer ima veću plaću za oko 30% od Isca i Marcela.Dosta za danas.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 19:35 (Boixus Nois PS).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boga mi, boixus dobro govoriš, takvi matori trebaju igrat za neke otrcane klubove tipa granada, girona itd itd... ne znam što se to događa no nimalo ne sluti na dobro, sve mi se više gadi ta uprava a počinje i neymar s ovim cakama poput paulinha... barca se pocinje privatizirat, o dovodjenju igraca se pitaju neymar i messi, pa čemu služi sportski direktor i skauti?! Jebo im pas mrtvu mater
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boga mi, boixus dobro govoriš, takvi matori trebaju igrat za neke otrcane klubove tipa granada, girona itd itd... ne znam što se to događa no nimalo ne sluti na dobro, sve mi se više gadi ta uprava a počinje i neymar s ovim cakama poput paulinha... barca se pocinje privatizirat, o dovodjenju igraca se pitaju neymar i messi, pa čemu služi sportski direktor i skauti?! Jebo im pas mrtvu mater
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Čitam da hoće Paulinha kao da ojačaju poziciju defanzivnog veznog...

 

Busqets - Verratti - Rakitić

Paulinho - Iniesta - Gomes

Roberto - Denis - Rafinha - Arda - Messi

 

2 igrača će igrati na krilu . Znači da su minimalno 3 igrača viška.Minimalno.

Nije bitno hoće li doči Verratti ili netko treći ali očito žele dovesti 2 vezna igrača.

 

Rafinha i Arda po mojoj procjeni su viška.

 

Roque Mesa igrač iz Las Palmasa koji odličan igrač i tenk u sredini sa svojom nenormalnom brzinom nije uopće uzet u obzir.

Sramota.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Po mome su Iniesta i Arda višak, stvarno svaka čast Iniesti za trud koji je godinama ulagao ali on može maksimalno pola sata provest na terenu, dobro dođe kao zamjena... Ardino vrijeme je bilo dok je igrao za Atletico Madrid, imao je nekih trenutaka i za Barcu al nije to to, ima i godina...
Rafinhi i Gomesu treba dat priliku, s Gomesom treba porazgovarat sta se konkretno dogodilo s njim da u godinu dana toliko propadne kao igrač...
Nadam se kupovini Verrattija
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

 iniesta je bolji od svih nasih veznjaka i moze napraviti u pola sata vise nego gomes/rakitic/arda/rafinha/suarez  za cijelu utakmicu

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

 iniesta je bolji od svih nasih veznjaka i moze napraviti u pola sata vise nego gomes/rakitic/arda/rafinha/suarez  za cijelu utakmicu

 Slažem se, ali utakmica se igra 90 minuta, bit je što više stvari napravit u datom periodu, a za to je najveći favorit Verratti, a čak bi se dobro snašao i Rabiot

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da, ali kada Veratti i eventualno Rakitić igraju bezidejno, Iniesta može ući i za pola sata napravit bar 3 stopostotne prilike i od toga da makar jedna završi u golu ;)

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ne možemo se cijelo vrijeme oslanjat na Iniestu, Iniesta ovo, Iniesta ono... Treba gledat mlade i perspektivne igrače...
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

 mislim da je verrati opovrgnuo to na instagramu

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Je...Izgleda da ga nista osim Barcine nesposobne uprave moze vratiti u Pariz
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Da je. Upravo tako, ako ga ne dovedu cestitat im na vjerovatno najgorem poslovanju u povjesti jos kad vidim ovo Paulinho itd.. doslovno za nasmijat se ali doslovno.

Barcelona - Mes que un club
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Navodno ako verratti propadne saul je opcija...
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hahaahhha nadam se da će se na neki način doći do prijevremenih izbora za predsjednika... pa ovo je sprdačina s pojom FC Barcelona i svim navijačima ove spodobne kugle zemaljske...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
PSGu predsezona počinje 04.07. ako do tad Barca ne napravi potez možemo zaboraviti na Verrattija, a onda ne trebaju nikog ni dovoditi jer kupovanje bezpotrebnih igrača je puno gore nego nekupovanje potrebnih. Kad pogledamo samo koliko smo dali na takve igrače zadnje 3 sezone danas smo mogli imati dvije momčadi da pitaš s kojom hoćete da osvojimo sve.

U slučaju propalog prijelaznog roka nadam se da će i mediji i navijači reagirati na pravi način, ako se tad ne smijeni kompletna uprava onda nam stvarno nema spasa.
Gospodo iz uprave čekamo na vaše poteze.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
PSGu predsezona počinje 04.07. ako do tad Barca ne napravi potez možemo zaboraviti na Verrattija, a onda ne trebaju nikog ni dovoditi jer kupovanje bezpotrebnih igrača je puno gore nego nekupovanje potrebnih. Kad pogledamo samo koliko smo dali na takve igrače zadnje 3 sezone danas smo mogli imati dvije momčadi da pitaš s kojom hoćete da osvojimo sve.

U slučaju propalog prijelaznog roka nadam se da će i mediji i navijači reagirati na pravi način, ako se tad ne smijeni kompletna uprava onda nam stvarno nema spasa.
Gospodo iz uprave čekamo na vaše poteze.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ispada da je ipak bolje nikog ne dovesti. Pokrpat ekipu iz Barce B i stavit Lea u vezni red. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Anketica.

 

Ako će transfer iznositi više od 75 miliona eura kojeg igrača bi rađe vidjeli u Barci?

 

 

6 O.Dembele
8 M.Verratti
This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 18:12 (Boixus Nois PS).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Anketica.

 

Ako će transfer iznositi više od 75 miliona eura kojeg igrača bi rađe vidjeli u Barci?

 

 

Ja bi prije Verrattija jer mislim da nam je u ovom trenutku WC vezni puno potrebniji od krilnog igraca. Naprijed imamo MSN a u vezi Raketu, Gomesa, Suareza, Ardu...Dembele moze i iduce godine doci, sad moraju dovesti nekog provjerenog i WC veznog igraca ili ce opet biti problema. Neko moje misljenje.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 21:32 (jopaa991).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Trebali su Koke-a umjesto Arde dovesti, puno bi se više isplatio.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ili Saula, ovako su popusili s Ardom

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nadam se da ce Pjanic doci sto prije. Pjanke je igrac.

...
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 22:15 (Evil Access).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gledam U21 španjolsku...

 

Ovaj Dani cebalos je ekstra igrač.Ali naravno da naši nebi mogli vidjeti novog Iniestu...Deulofeu sasvim solidan.

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice