FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.007
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nakon dugo vremena argentina ima i glavu i rep. Jako dobra igra. CvrstA. Mnogo radnika, manje elegancije.

 

Na dobrom su putu.

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Nakon dugo vremena argentina ima i glavu i rep. Jako dobra igra. CvrstA. Mnogo radnika, manje elegancije.

 

Na dobrom su putu.

 Još reci - protiv "odličnog, veličanstvenog Brazila"? Naravno ne zaboravi i "maestralnu" partiju Kutinja!  Neka, bitno je da se mi dobro zabavljamo.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...

Nakon dugo vremena argentina ima i glavu i rep. Jako dobra igra. CvrstA. Mnogo radnika, manje elegancije.

 

Na dobrom su putu.

 Još reci - protiv "odličnog, veličanstvenog Brazila"? Naravno ne zaboravi i "maestralnu" partiju Kutinja!  Neka, bitno je da se mi dobro zabavljamo.

 Mogu samo reci da sam jako zabrinut za tvoje mentalno stanje. Svima zelim dobro, pa i tebi.

 

Tvoja je obaveza da pomenes Kutinja. Zar sam ja njegovu losu igru koristio kao argument za pljuvanje trenera? Zapravo, ne moras nista, znam da ti je krivo sto sam bio u pravu. Al sta se moze.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Nakon dugo vremena argentina ima i glavu i rep. Jako dobra igra. CvrstA. Mnogo radnika, manje elegancije.

 

Na dobrom su putu.

 Majke ti, ti si u apsolutno svemu sto napišeš u krivu. Kao da pokušavaš namjerno biti u krivu.

 

"Mnogo radnika, malo elegancije". To je i bio moto Argentine u zadnjih 10 godina. Kad su to oni bili elegantni u tom razdoblju? Upravo u tome je i problem što im je vezni red pun "radnika" bez lopte i niti jedan od njih nije nimalo kreativan.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 18:21 (antimadridista).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

Nakon dugo vremena argentina ima i glavu i rep. Jako dobra igra. CvrstA. Mnogo radnika, manje elegancije.

 

Na dobrom su putu.

 Majke ti, ti si u apsolutno svemu sto napišeš u krivu. Kao da pokušavaš namjerno biti u krivu.

 

"Mnogo radnika, malo elegancije". To je i bio moto Argentine u zadnjih 10 godina. Kad su to oni bili elegantni u tom razdoblju? Upravo u tome je i problem što im je vezni red pun "radnika" bez lopte i niti jedan od njih nije nimalo kreativan.

 hahahah. Argentina je tezila eleganciji i kod Bielse, i kod Pekermana, a posljednih 10a godina  i kod Maradone, i kod Martina, i kod Bauze i kod Sampaolija. Pregledo sam svaku utakmicu argentine u tom periodu i to je jasna stvar.

Istina je i da su najveci uspjeh postigli sa Sabelom, koji se oslanjao na crvstu odbranu, messijevu genijalnost i di marijinu brzinu, al sto se cvrstine tice to je sve u tom periodu.

Vjerujem da je to Skaloni razumio, i odusto također od elegancije kojoj je tezio u prvim utakmicama. To se jasno vidjelo na zadnjoj Copa americi kad je na pocetku jako lose rezultate postizao ofanzivnom igrom i zeljom da dominira pas igrom u sredini. 

Ubrzo je odustao od tog i Argentina je odigrala dvije jako dobre utakmice protiv Brazila i Chilea, i da su sudije bile odgovorne prema svom poslu vrlo moguće da bi izbacili Brazil i otisli u finale.

A ako vec meni pametujes da pisem krivo, evo ti i ovi komentari pa se sa njima obracunavaj AKO razumijes engleski: 

 

 

 

 

14 godina
offline
FC Barcelona

Maradona i Bauza težili eleganciji 

 

Gledaj badminton

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ja vidim samo trailer koji je ima par dana izašao?

This time next year we'll be millionaires
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...

Nakon dugo vremena argentina ima i glavu i rep. Jako dobra igra. CvrstA. Mnogo radnika, manje elegancije.

 

Na dobrom su putu.

 Još reci - protiv "odličnog, veličanstvenog Brazila"? Naravno ne zaboravi i "maestralnu" partiju Kutinja!  Neka, bitno je da se mi dobro zabavljamo.

 Mogu samo reci da sam jako zabrinut za tvoje mentalno stanje. Svima zelim dobro, pa i tebi.

 

Tvoja je obaveza da pomenes Kutinja. Zar sam ja njegovu losu igru koristio kao argument za pljuvanje trenera? Zapravo, ne moras nista, znam da ti je krivo sto sam bio u pravu. Al sta se moze.

 Čuj kad napišeš takvu budalaštinu za Argentinu što ne bi pohvalio i ovaj kriminalni Brazil i istog takvog Kutinja? To sam mislio , ali nisi shvatio. Ovo za mentalno, može vas biti sram, "treneru"! 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...

Nakon dugo vremena argentina ima i glavu i rep. Jako dobra igra. CvrstA. Mnogo radnika, manje elegancije.

 

Na dobrom su putu.

 Još reci - protiv "odličnog, veličanstvenog Brazila"? Naravno ne zaboravi i "maestralnu" partiju Kutinja!  Neka, bitno je da se mi dobro zabavljamo.

 Mogu samo reci da sam jako zabrinut za tvoje mentalno stanje. Svima zelim dobro, pa i tebi.

 

Tvoja je obaveza da pomenes Kutinja. Zar sam ja njegovu losu igru koristio kao argument za pljuvanje trenera? Zapravo, ne moras nista, znam da ti je krivo sto sam bio u pravu. Al sta se moze.

 Čuj kad napišeš takvu budalaštinu za Argentinu što ne bi pohvalio i ovaj kriminalni Brazil i istog takvog Kutinja? To sam mislio , ali nisi shvatio. Ovo za mentalno, može vas biti sram, "treneru"! 

dosli ste u fazu da vam nisu bitne činjenice već samo da mi kontrirate. A to ste meni sve vrijeme zamjerali - da sam kontras.

 

eto kako se obije o glavu. 

pali na glavu, slomili vrat.

ružno vidjeti

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 0:33 (Barcelonista).
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mi ti kontriramo.....pa gdje si Kim Jong-un?  A da ne kontriraš ti svima? Kao kad javljaju da jedan vozi u kontra smjeru na autobanu, a Mujo će na to - šta jedan, stotine?!

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ja vidim samo trailer koji je ima par dana izašao?

 da, serija izlazi uskoro na rakuten.tv, a vjerojatno ce biti za skinuti negdje. 

uglavnom, kod nas ce isto biti s hr titlovima, samo ne znam tko ima prava za to i jel postoji rakuten.tv u hrvatskoj uopce.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Mi ti kontriramo.....pa gdje si Kim Jong-un?  A da ne kontriraš ti svima? Kao kad javljaju da jedan vozi u kontra smjeru na autobanu, a Mujo će na to - šta jedan, stotine?!

 Zao mi je, al postalo je ocigledno. Na ovom pitanju argentine je zabljesnulo. Strucnjaci cijelog svijeta i apsolutna vecina navijaca pozitivno ocjenjuju utakmicu argentine,, a ti zbog mene u kontru.

 

Potrudi se da tako ne bude, besmisleno je.

 

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Slažem se da se može ocijeniti pozitivno ako se gleda utakmice prije ove, ali Argentina je golo govno. P.S. stručnjaci cijelog svijeta su Modriću dali ZL, a Messija stavili na peto mjesto. Toliko o "stručnjacima".

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 22:59 (bananaman1).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Slažem se da se može ocijeniti pozitivno ako se gleda utakmice prije ove, ali Argentina je golo govno. P.S. stručnjaci cijelog svijeta su Modriću dali ZL, a Messija stavili na peto mjesto. Toliko o "stručnjacima".

 tako možeš sve obezvrijeđivati u svijetu fudbala

 

i messijeve zlatne lopte, i ronaldove, i guardioline titule, i kloppove, i allegrijeve, i delboskeove..... 

 

zlatna lopta je specificna nagrada i ima vise faktora koji na nju utjecu a nisu svi fudbalske prirode.

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

 katalonski sport za izvor navodi tportal

 

pa kredibilitet ovih novina ne može biti niži od ovog

 

bajdevej petković nikako, ali nikako nije kvalitetom za barcelonu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 22:53 (Del_Boy97).
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
bananaman1 kaže...

Slažem se da se može ocijeniti pozitivno ako se gleda utakmice prije ove, ali Argentina je golo govno. P.S. stručnjaci cijelog svijeta su Modriću dali ZL, a Messija stavili na peto mjesto. Toliko o "stručnjacima".

 tako možeš sve obezvrijeđivati u svijetu fudbala

 

i messijeve zlatne lopte, i ronaldove, i guardioline titule, i kloppove, i allegrijeve, i delboskeove..... 

 

zlatna lopta je specificna nagrada i ima vise faktora koji na nju utjecu a nisu svi fudbalske prirode.

 Ok, a Luka je dobio ZL zašto? Što je to što je nagnalo "stručnjake" da loptu daju Luki, a Lea stave na 5-to mjesto? Usput rečeno, kako ti se svidjela igra Argentine sa Urugvajem? Meni kao i uvijek mučenje gdje se čeka čarolija LM.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
Barcelonista kaže...
bananaman1 kaže...

Slažem se da se može ocijeniti pozitivno ako se gleda utakmice prije ove, ali Argentina je golo govno. P.S. stručnjaci cijelog svijeta su Modriću dali ZL, a Messija stavili na peto mjesto. Toliko o "stručnjacima".

 tako možeš sve obezvrijeđivati u svijetu fudbala

 

i messijeve zlatne lopte, i ronaldove, i guardioline titule, i kloppove, i allegrijeve, i delboskeove..... 

 

zlatna lopta je specificna nagrada i ima vise faktora koji na nju utjecu a nisu svi fudbalske prirode.

 Ok, a Luka je dobio ZL zašto? Što je to što je nagnalo "stručnjake" da loptu daju Luki, a Lea stave na 5-to mjesto? Usput rečeno, kako ti se svidjela igra Argentine sa Urugvajem? Meni kao i uvijek mučenje gdje se čeka čarolija LM.

 Ne znam sto me ispitujes za Zlatnu loptu. To je kontroverzna nagrada. Ronaldo je dobio kad nije nijednog trofeja osvojio a riberi Ligu, ligu prvaka i kup njemacke. Ove godine su jednu nagradi dali Van Dijku, drugu Messiju i bog zna kome ce otici treca. 

Sa jedne strane, Modrić je jedan od najboljih veznih igrača u historiji. Bilo bi glupo da mi u karijeri nikakvu nagradu nisu dali. Sa druge strane, tu glasaju selektori i kapiteni. To to onda dodje ko glasanja na izborima. Zašto je HDZ na vlasti, il u Srbiji Vucic itd. A tu ti isto vrijedi glas i Hadzibegica na klupi Crne Gore i Deshampa...

 

Ali ako vecina strucnjaka smatra Guardiolu najboljim, sto bi se ja vodio hiljadama komentara po forumu koji smatraju da je ubleha sa milijardama.

 

Odlicna je Argentina. Urugvaj igra jako defanzivno a napravili su priliku i po u toku citave utakmice. Sjeti se kako su Portugal izbacili na svjetskom.

Da, mucili su se kao Barca protiv Intera 2010 i celzija 2012. Protiv izrazito defanzivih ekipa je strasno tesko igrati, pogotovo reprezentacijama jer se nemaju kad uigrati.

 

Argentina je imala dosta prilika, i najbolja nije dosla preko messija.

 

 

 

 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Opa nova izmisljotina naseg Ernesta. Jel to on presao u formaciju 4-2-3-1? Vidio je da Argentina tako igra pa pokusava i on.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Opa nova izmisljotina naseg Ernesta. Jel to on presao u formaciju 4-2-3-1? Vidio je da Argentina tako igra pa pokusava i on.

 Bolje da izmišlja jer do sada nikakva igra. Možda mu neka taktika i formacija i prorade?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
kexzoR kaže...

Opa nova izmisljotina naseg Ernesta. Jel to on presao u formaciju 4-2-3-1? Vidio je da Argentina tako igra pa pokusava i on.

 Bolje da izmišlja jer do sada nikakva igra. Možda mu neka taktika i formacija i prorade?!

 Nisam bas optimistican, izmislja i isprobava već više od 2 godine. Mi jos uvijek nemamo prvi sastav tj. ocekivanu ekipu koja ce igrati bitne utakmice.

13 godina
offline
FC Barcelona

Zanimljiv sastav, svida mi se malo promijene jer ionako je igra bila katastrofalna.

Messi ce igrati malo vise u sredini, jedini problem je sto on ne trci te ce Busquets i De Jong morati puno vise raditi u obrani, no igraju protiv najlosijih ekipa trenutno u ligi. Griezmann se isto tako pokazao kao igrac koji se vraca i uzima loptu natrag, sve u svemu mislim da ce biti zanimljivo (nadam se) .

 

Btw, zasto ovako ni jednom nismo probali dok je Cou bio u Barci?

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 12:32 (Jack Black).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Busquets u 5min 3 greske.
14 godina
offline
FC Barcelona

Igramo sa jebena dva zadnja vezna i 4 napadača. Valverde je propala prevara baskijska. Proklet bio dan kad je postao trener Barcelone i sve najgore u životu i njemu i onome tko ga je doveo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Bez brige, Sergio Busquets ce donijeti prevagu. Svojim driblinzima i topovskim udarcima ce izludjivati Leganesovu obranu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 13:18 (kexzoR).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Bez brige, Sergio Busquets ce donijeti prevagu. Svojim driblinzima i topovskim udarcima ce izludjivati Leganesovu obranu.

 ajde ne seri više samo po jednom igraču. Dosadan si.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Da bar hoće ostat ovako, otkaaaaz!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Gospodin krakati ne moze igrati presing jer je prespor, zato je sad dobio zuti. Najbolje bi mu bilo da ne prelazi centar.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 13:33 (kexzoR).
14 godina
offline
FC Barcelona

Trebaš biti apsolutno najgori trener na svijetu ikad da od igrača koji je bio najbolji vezni u Europi prošle sezone u Ajaxu napraviš nekakvog prosječnog veznjaka koji izgleda kao neka lošija verzija Arijana Ademija.

 

NITI JEDAN igrač nije napredovao pod Valverdeom. Igre nema nikakve. Apsolutno svi stagniraju. Kako pobogu sa ovakvim individualcima možeš igrati tako dosadan, neuvjerljiv i neučinkovit nogomet? Pa Bog te j*bo da se netko trudi namjerno razj*bati ovu ekipu, nebi bio toliko loš koliko je loš Valverde

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
kexzoR kaže...
Bez brige, Sergio Busquets ce donijeti prevagu. Svojim driblinzima i topovskim udarcima ce izludjivati Leganesovu obranu.

 ajde ne seri više samo po jednom igraču. Dosadan si.

 Volim i ja Busquetsa i smatram da je bio jedan od najvaznijih igraca Barce u proslosti i najbolji zadnji vezni, ali brate cijelo vrijeme grijesi. Nije napravio nista dobro. De Jong treba preuzeti njegovu poziciju, ovako kad su skupa na terenu uvijek je jedan nevidljiv. Pa mislim je li moguce da je od najboljeg veznjaka i najveceg potencijala danasnjice, De Jong postao nevidljiv na utakmicama? Zasto se forsiraju igraci koji zive na staroj slavi? Imaju treninge, treba staviti onog tko najbolje igra i tko je u formi. Ne moze Busquets igrati 90 minuta i napraviti

apsolutno nista.

 

EDIT: Definitivno se slazem s tobom u postu gore.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 13:52 (Jack Black).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice