Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 404.666
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Činjenica je da od svjetskog prvenstva i finala na kojem smo rasturali Francusku igrom, nismo odigrali poštene utakmice, osim sa Slovačkom, i ja za to najviše krivim izbornika, koji za 3 godine nije pronašao igru sa tolikim dobrim igračima koji bi realno morali bolje igrati. Mi u 90 minuta sa prosječnim ekipama ne napravimo 3 poštene akcije (izrađene). Hajde realno nije da smo za prvih par mjesta na Euru, ali tako smo "dobri" da mi se neki put ni ne gleda. Spori smo do bola, premalo se trči, pogotovo kad uzmemo loptu u izglednoj situaciji, ali onda taj koji ima loptu nema kome dati jer ovi ostali se ne priključuju. Imamo i igrača koji meni ne bi igrali jer nikad ništa ne naprave, ili premalo da bi opravdali minute koje su odigrali. Svakome treba dati više prilika, ali ako igraš puno utakmica i vidi se da to nije to traži se bolja solucija (igrač). Neću sad imenovati koji se meni ne sviđaju, jer svaki od nas ima neki svoj pogled na nogomet, ali za to postoji izbornik, koji po meni nije na visini zadatka. Za ono 1918. svaka mu čast, ali sve ovo poslije - loše.

16 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Loše i razočaravajuće, ali ne i neočekivano.
Vidli smo kroz posljednje razdoblje da nema kruha od naših...
13 godina
suspendiran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Daleko od toga da se ne slažem da smo danas igrali pod ručnom, bez neke konkretne ideje u završnici, do koje smo vrlo rijetko i dolazili. 

Kada je na jednom portalu bilo postavljena ankete, treba li nekih mjesec dana prije Eura dati izborniku otkaz, ja sam stavio “klik” na; ne, pustiti ga da odradi ovaj ciklus, pa pogledati kako i kuda dalje! 

Ovakvom igrom, nadam se da griješim, ipak se moramo sjetiti Rusije, ali i nekih bitnih, vrijednih igrača isto tako, nije puno toga više u kreditima zaslužio. 

U samom početku, slažem se trebalo je obuzdati njihove početne napade, u čemu su uspjeli, i onda, umjesto da od 30’ počnu presing, jer su Englezi disali na škrge, naši odigraju bljutavu mlaku kamilicu 

 

U današnjoj utakmici gol smo primili zbog trenutka opuštanja/nepažnje/nesmotrenosti, i dalje nije bilo truna nečeg lucidnog konciznog. 

Ako se nešto ne promjeni bitno, prije svega izostaviti Brozovića, budemo špilali još samo jedan tjedan. 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Englezi kleče protiv rasizma, a zvižde hrvatskoj himni objašmenje

3 godine
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Cansee kaže...

Englezi kleče protiv rasizma, a zvižde hrvatskoj himni objašmenje

 Englezići su oduvijek narcisoidne samodopadne budale...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Armor kaže...
Loše i razočaravajuće, ali ne i neočekivano.
Vidli smo kroz posljednje razdoblje da nema kruha od naših...

 Pa nismo ni ni na SP blistali (dva puta prošli na lutriju penala).

po meni smo najbolje igrali na prošlom EP kad nas je pobijedio onaj prosječni Portugal s umornim Ronaldom...

Trebali smo tada po kvaliteti biti prvaci Europe

15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Pa i Hrvati i Englezi su bijelci ne vidim problem.
3 godine
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Cansee kaže...

Englezi kleče protiv rasizma, a zvižde hrvatskoj himni objašmenje

 Fulao si ceo fudbal, iako je istina da su zviždali našoj himni istina je i da su zviždali svojima zbog klečanja.

Englezi zviždali svojim igračima zbog klečanja na utakmici protiv Hrvatske - Index.hr

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
user2206 kaže...
Cansee kaže...

Englezi kleče protiv rasizma, a zvižde hrvatskoj himni objašmenje

 Fulao si ceo fudbal, iako je istina da su zviždali našoj himni istina je i da su zviždali svojima zbog klečanja.

Englezi zviždali svojim igračima zbog klečanja na utakmici protiv Hrvatske - Index.hr

 

a moguće je da sam krivo povezao stvari, ne tvrdim da sam nepogriješiv, pogledatću snimku opet

3 godine
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Lako ti je za provjeriti, zvižde im već dosta utakmica, nije ovo prva.
7 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

ja to više i ne primjećujem, bilo bi mi čudno da stadionski tenkre ne zviždi na himnu, misli li tko da se u hr ne bi zviždalo na eng himnu?

2 godine
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Problem je što je dalic loš trener uvijek bio i biti će...  2 mjesto na svjetskom je više plod individualne kvalitete koju smo imali a ne da nam je trener mačak a plus i raspored je odigrao dobru ulogu...  Najbolje se to vidi nakon što je imao 3 godine za uigravanje isprobavanje svježe krvi a ono ćorak.  Reprezentacija nikad ne bi trebala bit poligon pa da neki mogu igrat na racun kredita iz prošlosti ili zbog međugorja... Hint imaš napadača iz primere koji je dao 11 golova i plaćena je rekordna odšteta srednjeg kluba primere a nama je ispred njega lik koji je u hnlu dao jednocifreni broj golova i to pola iz penala... Tako da tata iz medugorja i dalje komanduje na više instanci... 

Realno da smo u vremenskom periodu od cca odlaska bilica do danas imali neko jako trenerskoj ime (tipa vahida halilhodzica ili nekog sličnog sa punim autoritetom)  postigli bi mi puno više...  Pun mi je kufer tv servisera i lino lada izbornika koji su došli i zapravo uništili jednu od najjačih generacija u reprezentativnim nogometu u zadnjih 10 15 godina.  Kao da drugi smo na svijetu ali dalic po meni tu ima najmanje zasluga... 

Aut inveniam viam aut faciam
8 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Jednostavno je, ko ne puca u gol ne može ni zabiti gol. 

Meni nikad neće bit jasno kako ljudi koji treniraju čitav život ne mogu sa 15-16m pogoditi u okvir gola, a taj okvir i nije baš mali. Neka golman obrani, i on trenira i to mu je posao, ali ne može svaki udarac promašiti gol. Neka se taj golman potrudi da ne primi gol. Ovako ispada da nije ni trebao doći na utakmicu.

Ovo vrijedi i općenito, a ne samo za našu utakmicu

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Dojitza kaže...
Pa i Hrvati i Englezi su bijelci ne vidim problem.

 Hrvati bi bili budale kad bi klečali, zašto pa zato što mi otkad postojimo kao država i nacija nismo imali robove niti smo bili kolonisti.Tako da apsolutno podržavam stav hns-a, za neko klečanje i iskazivanje poštivanje drugačijih od nas. 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 9:12 (dreadmoore).
3 godine
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Jbt koliko trenera po forumima, portalima... Šta god otvorim iskoči hrpa stručnjaka koji sjede pred tv-om, cugaju ozujsko i serendaju tko je trebao igrati, tko nije, sta nije valjalo u taktici, koji igrac je los itd.

 

Za nepovjerovat, klosari sa pivskim stomakom koji loptu vide jedino na tv odjednom su eksperti za ama bas svaku utakmicu.

 

Daj upisite uefinu akademiju za trenere, skolujte se par godina pa se onda javite kad odradite barem jednu utakmicu.

Ili jednostavno instalirajte na pcu managera pa se igrajte, ostavite se lupetanja o nogometu.

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Izgleda da će i dalić postati peder tako je to u hrvatskom nogometu u koliko ne prođemo grupu.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
uniball kaže...

Jbt koliko trenera po forumima, portalima... Šta god otvorim iskoči hrpa stručnjaka koji sjede pred tv-om, cugaju ozujsko i serendaju tko je trebao igrati, tko nije, sta nije valjalo u taktici, koji igrac je los itd.

 

Za nepovjerovat, klosari sa pivskim stomakom koji loptu vide jedino na tv odjednom su eksperti za ama bas svaku utakmicu.

 

Daj upisite uefinu akademiju za trenere, skolujte se par godina pa se onda javite kad odradite barem jednu utakmicu.

Ili jednostavno instalirajte na pcu managera pa se igrajte, ostavite se lupetanja o nogometu.

 

tako je, svi sad znaju sve o nogometu, prošli mjesec u znali sve o virusima, bakterijama i nanotehnologiji, samo pročitaju članak na 24sata i odma se glava puni kvalitetnim informacijama.

 

jučer tokom trekme u birtiji čujem tipa kako govori kako je Dalić prevara od trenera, a inače znam tog tipa, lokalac iz kvarta, dužan ko grčka, samo ga možeš vidjet kako izlazi iz kladionice i sjedi u birtiji, nikad u životu nije donio dobru odluku, ništa nije napravio kako treba, propalica i klošar, ali eto Dalić je prevara. Fuj.

7 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

evo ga, uvijek se nađe pametnjaković koji bi zatvarao forum, pogotovo je bitno ne talasati na nevjerojatno bitnoj temi za nacionalnu sigurnost i javno zdravlje kao što je nogomet.... ne služi li nogomet kako bi se gledao i komentirao? da si čovjek da oduška i fantazira o tome šbb-kbb

13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
A gle, ako ne možemo proći ni ovu grupu onda je*eš sve. Ovakvoj Engleskoj nismo dorasli, ali ako nećemo biti barem najbolji treći onda trebaju svi po redu otići, ne samo Dalić.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Hexfire kaže...
A gle, ako ne možemo proći ni ovu grupu onda je*eš sve. Ovakvoj Engleskoj nismo dorasli, ali ako nećemo biti barem najbolji treći onda trebaju svi po redu otići, ne samo Dalić.

 mene živcira to što jesmo dorasli ali je na klupi izbornik koji osim održavanja dobre atmosfere nije dorastao, imo

6 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
uniball kaže...

Jbt koliko trenera po forumima, portalima... Šta god otvorim iskoči hrpa stručnjaka koji sjede pred tv-om, cugaju ozujsko i serendaju tko je trebao igrati, tko nije, sta nije valjalo u taktici, koji igrac je los itd.

 

Za nepovjerovat, klosari sa pivskim stomakom koji loptu vide jedino na tv odjednom su eksperti za ama bas svaku utakmicu.

 

Daj upisite uefinu akademiju za trenere, skolujte se par godina pa se onda javite kad odradite barem jednu utakmicu.

Ili jednostavno instalirajte na pcu managera pa se igrajte, ostavite se lupetanja o nogometu.

 Pišem isključivo iz 2 razloga, da vidim hoće li se netko složit sa mnom, ukazat mi na nešto što sam propustio gledajući ili će moje piskaranje pobit argumentima i činjenicama. Pritom sve nastojim držat civilizirano sa moje strane. Demokratska država, mogu ovo radit! Dalje, pišem da bi se ljudi poput tebe naživcirali jer to je meni hrana! To je meni stil zabave! Ako nekoga naživciram, ufff!!  Pisat ću i dalje, ban me može spriječit, ali nema razloga za bilo kakvom zabranom. Edit: pivski trbuh ću možda imat sa 60. Ako doživim te godine.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 10:19 (cvaja997).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Louis Pluto kaže...

evo ga, uvijek se nađe pametnjaković koji bi zatvarao forum, pogotovo je bitno ne talasati na nevjerojatno bitnoj temi za nacionalnu sigurnost i javno zdravlje kao što je nogomet.... ne služi li nogomet kako bi se gledao i komentirao? da si čovjek da oduška i fantazira o tome šbb-kbb

 

služi, naravno da je uredu i komentirati i ne slagati se. Mene samo nerviraju takve isključive izjave, on je loš izbornik, a čovjek bio drugi na svijetu. Na sreću jel? Ne volim to, odnosno takve izjave mi zapravo najviše govore o osobi koje ih izgovore. Kad čujem Antuna Samovojsku da to kaže onda ću to uzeti u obzir

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Bio je i ćiro 3 na svijetu pa je ispao peder tako će biti i daliću.Ja sam mišljenja da je dalić trebao potpisati one ugovore za par milijuna dolara jer kako mi se čini bit će ovo debakl u repki pa će i on postati peder.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 11:39 (dreadmoore).
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
15 godina sam držao birtiju, uvijek ista priča - dok pobjeđujemo viče se majstore, kad gubimo - pederu. Ostalo su varijacije na temu, a forum nije ništa drugo do internetske birtije
3 godine
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Prte kaže...

Jednostavno je, ko ne puca u gol ne može ni zabiti gol. 

Meni nikad neće bit jasno kako ljudi koji treniraju čitav život ne mogu sa 15-16m pogoditi u okvir gola, a taj okvir i nije baš mali. Neka golman obrani, i on trenira i to mu je posao, ali ne može svaki udarac promašiti gol. Neka se taj golman potrudi da ne primi gol. Ovako ispada da nije ni trebao doći na utakmicu.

Ovo vrijedi i općenito, a ne samo za našu utakmicu

 Lopte su danas prelagane, napravljene da bi ih vratar teže kontrolirao ali su i neugodnije za šut.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 14:06 (Drazen99).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Pa ne moras biti strucnjak da vidis da lose igramo, bez ideje, bez vatrenosti i volje. Pa nasa utakmica je bila negledljiva, vjerojatno najdosadnija i najgora utakmica na prvenstvu.
Vise sam uzivao gledajuci utakmice Austrije i Nizozemske.
Ovakvom igrom necemo proci skupinu. Ako odigramo nerjeseno ostale 2 utakmice bit ce to vrhunac ovakve igre. Briga mene tko je kriv ali igramo lose , dosadno i negledljivo.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
dreadmoore kaže...
Bio je i ćiro 3 na svijetu pa je ispao peder tako će biti i daliću.Ja sam mišljenja da je dalić trebao potpisati one ugovore za par milijuna dolara jer kako mi se čini bit će ovo debakl u repki pa će i on postati peder.erpeerpeee

 Ćiru su zvali derpe i prije 98

7 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Cansee kaže...

služi, naravno da je uredu i komentirati i ne slagati se. Mene samo nerviraju takve isključive izjave, on je loš izbornik, a čovjek bio drugi na svijetu. Na sreću jel? Ne volim to, odnosno takve izjave mi zapravo najviše govore o osobi koje ih izgovore. Kad čujem Antuna Samovojsku da to kaže onda ću to uzeti u obzir

 pa što ako je bio drugi na svijetu? popravio je atmosferu koju je rasturio (ne znam više ni kako se zove) serviser televizora i dao rakitiću da živi, skinuo ga s prednjeg veznog i prebacio na osmicu, imao je uigrane šeme i kompletno postavljenu repku, uveo je par korekcija i sada to nije dovoljno, igrači stare, dolaze novi i ukoliko mi netko kaže da su slabe igre u ligi nacija i protiv engleske sranje a dalić ok, onda u stvari govori da imamo loše igrače, a nemamo i moglo se bolje ali za bolje treba stručni tim koji će osim stvaranja atmosfere moći i posložiti taktiku, prikriti nadostatke i istaći vrline, moje mišljenje je da dalić to ne zna... btw. on je plaćen (između ostalog) da trpi kritike, da ga se pribije na križ ili da dotakne nebo, javni posao je javni posao i kad je ulazio u trenerski posao trebao je računati s tim, većina ljudi u društvu se niti želi niti može nositi s kritikom javnosti, on mora

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 15:46 (Louis Pluto).
3 godine
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
nije dalić ništa kriv.Ovo je sad stvarnost hrv. nogometa.Neki su otišli, neki u godinama, mladi dolaze, ali nije lako biti novi modrić,rakitić,manđukić
6 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Kasni sa izmjenama. Ako ne ide, ne ide. Mijenjaj. Nikome ne zamjeram, samo me osobno izbacuju iz takta Rebić i Brozović. Kako je kolega rekao, neka Rebić poludi već jednom. Neka se krene trgat, zato je i dobio poziv. Ne zato jer je napadač kalibra CR7, već radi tog "ubilačkog" nagona od prije 3 godine. Ali... 0!! Brozović nije normalan. Ili mu se neda ili osjeća nekakav pritisak. Uglavnom mislim da nebi trebao igrat.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice