Manchester United - nogometna institucija izdvojena tema

poruka: 534
|
čitano: 110.369
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
autobus kaže...

To je to, i Ronaldo je vrhunski igrač, čovjek odluke u brojnim utakmicama, ali nije vođa na terenu, ne ponaša se kapetanski. Za status legende je osim ljudske crte i igračkih sposobnosti potreban i mentalitet vođe.

  Šta je za tebe mentalitet vođe, kad se gubi sezona uzet stvar u svoje ruke i opalit dva topa sa 25-30 metara, + jos zabit penal i namistit jedan

 

ili nesto nevidljivo sta se vidi u zraku?

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
cecenac kaže...

 Šta je za tebe mentalitet vođe, kad se gubi sezona uzet stvar u svoje ruke i opalit dva topa sa 25-30 metara, + jos zabit penal i namistit jedan

 

ili nesto nevidljivo sta se vidi u zraku?

Za mene ne možeš biti legenda kluba ako si na terenu nekorektan, simuliraš, a kada gubiš plačeš i mašeš rukama. Zamisli Giggsa kako simulira ili se valja po podu. Ne ide? Za status legende moraš biti čovjek i na terenu i izvan terena.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija

@autobus   Opet ti o ljudskosti. Ronaldo je brz i često ima balun u nogama u sprintu i na njemu se napravi redovito 7-8 faula po tekmi. kad ti sa 30 na sat trusneš o pod nećeš se veselo   nasmijat i dignit na noge.   A i u interesu tvoje ekipe je kad te neko skosi gura čupa da legnes doli uvatiš se za nogu i radiš grimasu. to radi messi, to radi ronaldo, to rade svi. sta se tice simuliranja penala tu se apsolutno slazem, iako u zadnjih par godina nisam vidio nijedan ronaldov pokusaj u posljednjem kolu je isa simulirat i to je bilo nekorektno.

 

Al osim toga ronaldo je i na terenu i van njeg korektan lik i pravi je vođa kad triba izvadit ekipu iz gova*a..

 

Jel tebi Totti legenda? Za Tottija ce 99% ljudi reć da je legenda Rome i nogometa, a na terenu je jedan od najprgavijih i najodvratnijih igrača.

 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
15 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija

Totti je svakako legenda Rome, u tome nema spora. Da je odvratan igrač je, al to ne mijenja to da je njihova legenda, čovjek koji je oduvijek tamo, koji je uvijek ostajao vjeran Romi iako su ga tražili puno veću klubovi. I Keane je legenda Uniteda iako je x puta radio sranja na terenu i van njega. Pobogu, on je čovjeku namjerno slomio nogu! A još uz sve to srao po Fergiu i klubu nakon završene igračke karijere. Best je bio pijanica, pa je legenda. Cantona je radio svašta, suspendiran 9 mjeseci, legenda. Upravo zbog "onog nečeg", one neke karizme, uz super igračku klasu.

 

Ruud je čovjek kojeg obožavam, koji ima super score u Unitedu, ali također ne spada u krug legendi. Tko će za 20,30 god pričat o Ruudu, Naniju, Ronaldu i drugim igračima koji su bili klase u svoje doba u Unitedu, puno osvojili? Sumnjam da puno ljudi, već sad se Ronaldo rijetko spominje kad su došli novi ljudi. O Charltonu, Bestu, Lawu, keanu, Nevilleu, Beckhamu, Giggsu, Scholesu, Schmeichelu, Solskjaeru će se još dugo dugo pričati :D

 

Al eto, to sam samo ja, svatko ima svoje mišljenje oko takvih stvari :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
autobus kaže...

Za mene ne možeš biti legenda kluba ako si na terenu nekorektan, simuliraš, a kada gubiš plačeš i mašeš rukama. Zamisli Giggsa kako simulira ili se valja po podu. Ne ide? Za status legende moraš biti čovjek i na terenu i izvan terena.

S ovim se ne slazem, kad si vec uzo Giggsa za primjer, po tvojem on nemre bit legenda zbog svog RL-a..

LoL nick: Strongtoni R.I.P EP
15 godina
protjeran
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
Don Strongtoni kaže...
autobus kaže...

Za mene ne možeš biti legenda kluba ako si na terenu nekorektan, simuliraš, a kada gubiš plačeš i mašeš rukama. Zamisli Giggsa kako simulira ili se valja po podu. Ne ide? Za status legende moraš biti čovjek i na terenu i izvan terena.

S ovim se ne slazem, kad si vec uzo Giggsa za primjer, po tvojem on nemre bit legenda zbog svog RL-a..

A igranje nogometa mu nije RL?

Canibus > _________ <------- insert MC name here.
12 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

Nakon malo offtopicarenja vracamo se pobjedama:

 

Lagana pobjeda zahvaljujuci raspolozenom rooneyu, valenciji i scholesu. Nelos nogomet smo prikazali. evo golovi:

 

http://www.dailymotion.com/video/xq5bll_m4-0a-footyroom-com_animals?start=166#from=embediframe

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
Manchester United - nogometna institucija

Zbog ovakvih stvari mi je ona tekma podnosljiva..

Svi smo mi Mentalist.. LoL nick West: Strongtoni
14 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

očekujem osvajanje prvenstva od strane uniteda

city je klub bez srca koji je kupljen od strane multimilijardera šeika koji na taj način mogu samo uništiti nogomet

trebalo bi biti kao u Bayern Munchenu, "troši koliko i zaradiš"

 

Manchester is Red!

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
15 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija

Šta ti je nogomet... pogodiš stativu sa 2 metra što bi donijelo 5-2 i onda u narednih 5min dobiješ 2 gola i završi 4-4.... strašna tekma, jedna od najboljih ove sezone, al ovo nam stvarno nije trebalo... loša obrana, slabo dupliranje i eto komplikacije...

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
Luuka kaže...

Šta ti je nogomet... pogodiš stativu sa 2 metra što bi donijelo 5-2 i onda u narednih 5min dobiješ 2 gola i završi 4-4.... strašna tekma, jedna od najboljih ove sezone, al ovo nam stvarno nije trebalo... loša obrana, slabo dupliranje i eto komplikacije...

Ja sam nakon 3:1 mislio da je gotovo. Šteta olako izgubljeni bodovi. Ali ako Jelavić ovako bude zabijao za repku neće biti problema! 

12 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

Kako glupo prosuto. Rafael bi triba uzet knjigu osnove nogometa pa malo procitat koje su zadace beka.. ferdinand također los u vise navrata. napad odlican, wellbeck perfektan. pokaza je zasto ga se stavlja isprid berbe i chicharita.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
13 godina
offline
Manchester United - nogometna institucija
Ovakav rezultat na ovakvoj utakmici, nešto neprocijenjivo!
Činjenica da je palo "samo" 8 golova, govori puno toga i o Premiershipu, o klubovima, ali i o obranama, prije svega Manchester Uniteda, ali i to je čar i draž najvažnije sporedne "stvari" na svijetu.
Gradski rival je pobijedio, približio se opako opasno, gradski "sukob" će dati nekakav odgovor tko je winner Premiershipa ove sezone!
ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

Pozzdrav ,Odlicna tema!

 

Evo ja sam poceo za ManU navijat 1999 - Finale LP protiv bayerna, i dan danas najdraza utakmica koju sam gledao !

 

GLORY GRLORY MANU !!!!!!!!!!!!

12 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

pogledajte kako su nasi retardirani portali, svi odreda jedan od drugog kopirali isti clanak, i svi imaju istu gresku ferdinandom and patriceom evrom. to nisu preveli od engleskog portala... koje jadno novinarstvo majko mila...:

 

http://www.index.hr/sport/clanak/ronaldo-nedostaje-mi-united-to-je-moja-obitelj/611570.aspx

 

http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/cristiano_ronaldo_nedostaje_mi_manchester_united_i_pita_od_jabuka_s_kremom/699331.html

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

jedva čekam ponediljak (21.00h)

gradski derbi Manchester City vs. Manchester United

da se konačno riješi pitanje naslova premiershipa

ako city dobije onda nije niti blizu rješenja

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
14 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
ima ko link za neki pošteni stream za današnju tekmu?
Pričam i serem bezveze
15 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija

Tu će se prije utakmice pojaviti linkovi.Nigdje nećeš naći bolje streamove,al ako imaš spori internet nećeš moći pokrenuti najveću kvalitetu,ja mogu jedino pokrenuti najlošiju,a opet izgleda bolje nego igdje drugdje.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 19:24 (emerik).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
The Unforgiven kaže...
ima ko link za neki pošteni stream za današnju tekmu?

  sop://broker.sopcast.com:3912/106723

 

Sopcast je potreban za pokrenuti link.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 20:05 (vgetik).
14 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

ako se ne promini igra vragova u drugom poluvrimenu loše im se piše

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
13 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
Cerina15 kaže...

ako se ne promini igra vragova u drugom poluvrimenu loše im se piše

Morat će napast u drugom poluvremenu. Ovako vjerojatno gube naslov.

16 godina
online
Manchester United - nogometna institucija

Bilo je samo pitanje vremena kad će City zabiti. Unitedova desna strana nešto opasno zabušava danas, mislim da se Giggs ne vraća dovoljno nazad. Park je jako dobar u presingu i puno trči no zato u napadu nije baš nešto. Fali više prodornosti po krilima. Čini mi se da bi Valencia bio bolji izbor na desnoj strani od Nanija. 

 

Ne sviđa mi se što je Sir Alex očito išao na čuvanje rezultata, izmjene Young - Giggs te Welbeck - Park su po meni nužne. Treba preuzeti malo više rizika. Još se stigne sve okrenuti. 

13 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
Bichanich kaže...

Bilo je samo pitanje vremena kad će City zabiti. Unitedova desna strana nešto opasno zabušava danas, mislim da se Giggs ne vraća dovoljno nazad. Park je jako dobar u presingu i puno trči no zato u napadu nije baš nešto. Fali više prodornosti po krilima. Čini mi se da bi Valencia bio bolji izbor na desnoj strani od Nanija. 

 

Ne sviđa mi se što je Sir Alex očito išao na čuvanje rezultata, izmjene Young - Giggs te Welbeck - Park su po meni nužne. Treba preuzeti malo više rizika. Još se stigne sve okrenuti. 

Meni je normalno da je postavio defanzivnu igru pošto im je i remi dobar. Ruku na srce, nije baš City imao neke izgledne prilike iako zasluženo vode. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
Kolko je rezultat,nemam tv u blizini a na mobu sam.
13 godina
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
FireMan97 kaže...
Kolko je rezultat,nemam tv u blizini a na mobu sam.

1:0 za City, 55 minuta.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
FireMan97 kaže...
Kolko je rezultat,nemam tv u blizini a na mobu sam.

1:0 vodi City, u 45. Kompany ,  52 minuta je 

12 godina
neaktivan
offline
Manchester United - nogometna institucija

Instalirao sam sopcast. Što sad?

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
AceRimmer2012 kaže...

Instalirao sam sopcast. Što sad?

http://www.castup.tv/channel.php?u=city2

meni na ovom linku najbolje radi {#}

14 godina
offline
Manchester United - nogometna institucija

po meni, nani jako los danas..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Manchester United - nogometna institucija
marin4561 kaže...
AceRimmer2012 kaže...

Instalirao sam sopcast. Što sad?

http://www.castup.tv/channel.php?u=city2

meni na ovom linku najbolje radi {#}

 Hvala na linku. Malo je zapinjalo, ali moglo se gledat. Šteda zbog poraza :-(((((

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice