NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.536
|
čitano: 582.344
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Bilo bi mi draže da je Dwight otišao u Warriorse ali i ovako nije loše. Čeka nas zanimljiva NBA sezona.

 

OD OSTALIH VIJESTI:

Iguodala dolazi u Warriorse. Bojan Bogdanović će vjerovatno potpisat trogodišnji ugovor sa Netsima te ćemo napokon dobiti jednog Hrvata u NBA ligi.

Paul Millsap ide u Hawkse (2 godine,za ukupno 19 milijuna dolara). Chris Copeland u Pacersima,Calderon u Mavsima (4 godine,29 milijuna) te OJ Mayo u Bucksima (3 godine,24 milijuna).

15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Sad samo treba Bogdanović pratiti Piercea na treningu i bit će odlično.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2013 12:55 (al zagorec).
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
the. Shelby kaže...

A i Howard je tupan, kad vec zeli titulu mogao je da ode u Golden State gdje je Iguodala upravo sletio. Zamislite Currya, Igoudalu, Dwighta i Leea zajedno.

Ovako ima samo Hardena, ostalo sve slabo. Ako Josh Smith dodje onda se moze necemu nadati, ali meni je opet GSW bio bolja opcija za njega.

Bilo je jasno od prvog dana da ce zavrsit u Houston, pogotovo kad su na sastanak dosli Klyde Drexler i Hakeem i uz to su imali Yao Minga na skypu. Nastavlja se tradicija 'big men' igraca u Rocketsima i po meni bi bila greska da je ostisao u GSW, jer ce ga ovdje trenirat Hakeem i mozda napokon svlada post-move tehniku. 

 

Uz to GSW nakon sto su potpisali Igoudalu nisu imali dovoljno mjesta pod salary capom za Howarda pa bi trebali odradit nekakvi sign&trade s LAL, spominjali su se Lee, Barnes, Thompson. 

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
14 godina
online
NBA liga

Konačno panj odlučio. 

GSW dobar posao. Ne treba im Howard. Dat 3 igrača, za frajera kojemu je hebe za košarku je previše. + LAL ne bi pristao ako ne bi dali Curryja što nema šanse da se dogodi. 

 

Jedino mi ovi kreteni u NOPu nisu jasni, tako super krenuli i počeli graditi lijepu momčad i onda likovi sve shebu. Dat Noela i pick prve runde iduće godine za Holidaya je previše. I onda još potpišu Evansa. 

 

Izgleda da ćemo iduće godine gledati reprizu ovogodišnjeg NBA Finala.

12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
the. Shelby kaže...

A i Howard je tupan, kad vec zeli titulu mogao je da ode u Golden State gdje je Iguodala upravo sletio. Zamislite Currya, Igoudalu, Dwighta i Leea zajedno.

Ovako ima samo Hardena, ostalo sve slabo. Ako Josh Smith dodje onda se moze necemu nadati, ali meni je opet GSW bio bolja opcija za njega.

ima on i Lina al nekako mi se nije pokazo u rocketsima, trebo je u knicksicam sa melom i amareom ostat...

14 godina
offline
NBA liga

Meni je samo bitno da se ovaj kurton Stern umirovio {#}

''Impossible is nothing..'' ''It's on me: To be lighter, fly higher, go further.,,'' ''Train your mind and the body will follow''
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ovaj Howard mi je presmiješan. Link

15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Celticsi se zahvalili Pierceu i Garnettu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2013 15:53 (al zagorec).
12 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Prati netko summer league? Taman u Orlandu završilo...

 

Jeste vidjeli malog Olynyka u Celticsa? Mogli bi već sad oko njega počet gradit ekipu, ima uvjerljivo najbolju post igru cijelog drafa, ima odličan skok a može i šutnut kad zatreba i dvicu i tricu.

When I get sad I stop Being sad and be awesome instead. True Story.
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
donator_bubrega kaže...

Prati netko summer league? Taman u Orlandu završilo...

 

Jeste vidjeli malog Olynyka u Celticsa? Mogli bi već sad oko njega počet gradit ekipu, ima uvjerljivo najbolju post igru cijelog drafa, ima odličan skok a može i šutnut kad zatreba i dvicu i tricu.

Nisam pratio njegove igre ali mislim da je prerano za donositi takve zaključke. Lik je odigrao dobru utakmicu u SUMMER LEAGUE i odma bi trebali početi graditi ekipu oko njega ?
Ni par dobrih utakmica u NBA-u nije dovoljno da se oko nekoga gradi ekipa a ne u summer ligi.

 

Vidit ćemo kako će se lik snaći u NBA-u,čisto sumnjam da će biti najbolji igrač Celticsa (ili uopće u top3). 

13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
patch123 kaže...
donator_bubrega kaže...

Prati netko summer league? Taman u Orlandu završilo...

 

Jeste vidjeli malog Olynyka u Celticsa? Mogli bi već sad oko njega počet gradit ekipu, ima uvjerljivo najbolju post igru cijelog drafa, ima odličan skok a može i šutnut kad zatreba i dvicu i tricu.

Nisam pratio njegove igre ali mislim da je prerano za donositi takve zaključke. Lik je odigrao dobru utakmicu u SUMMER LEAGUE i odma bi trebali početi graditi ekipu oko njega ?
Ni par dobrih utakmica u NBA-u nije dovoljno da se oko nekoga gradi ekipa a ne u summer ligi.

 

Vidit ćemo kako će se lik snaći u NBA-u,čisto sumnjam da će biti najbolji igrač Celticsa (ili uopće u top3). 

Trebao si gledati summer league decko je za sada najvise pokazao i neki ga vec prozivaju "novi Dirk" iako po mom misljenju je to prerano da se usporeduje buduci Hall of Famer s jednim rookijem iako je Olynyk za sada od rookiea najvise pokazao i decko ima stvarno svijetlu buducnost ako ostane zdrav

Mateo
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
MateoJurišić kaže...

Trebao si gledati summer league decko je za sada najvise pokazao i neki ga vec prozivaju "novi Dirk" iako po mom misljenju je to prerano da se usporeduje buduci Hall of Famer s jednim rookijem iako je Olynyk za sada od rookiea najvise pokazao i decko ima stvarno svijetlu buducnost ako ostane zdrav

Kao što sam već rekao,Summer league se ne može usporediti sa NBA-om. To što je dečko pokazao da ima potencijala ne znači da odmah trebaš graditi ekipu oko njega na temelju 2-3 dobro odigrane utakmice i to u summer ligi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
patch123 kaže...
MateoJurišić kaže...

Trebao si gledati summer league decko je za sada najvise pokazao i neki ga vec prozivaju "novi Dirk" iako po mom misljenju je to prerano da se usporeduje buduci Hall of Famer s jednim rookijem iako je Olynyk za sada od rookiea najvise pokazao i decko ima stvarno svijetlu buducnost ako ostane zdrav

Kao što sam već rekao,Summer league se ne može usporediti sa NBA-om. To što je dečko pokazao da ima potencijala ne znači da odmah trebaš graditi ekipu oko njega na temelju 2-3 dobro odigrane utakmice i to u summer ligi.

Sve što si rekao je istina,Celticsi bi trebali biti sretni s ovim igracem jer decko ima samopouzdanja da pogodi u clutch situacijama i nije decko "napuhan" po ponašanju izvan terena kao onaj Noel i zato je meni Olynyk najbolji centar ovog drafta

Mateo
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Znači tako izgleda kad si 218cm visok {#}

14 godina
offline
NBA liga

Oden oso u Heat...

Ovo bude zanimljivo, jedva cekam pocetak sezone... {#}

http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Sretan rođendan Kobe !

15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

T-Mac odlazi u penziju. Prošli tjedan isto objavio Iverson. Odlazi polako zadnja generacija iz 90-ih {#}

 

Gdje bi završio T-Mac da nije bilo ozljeda...

13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
al zagorec kaže...

 

 

Gdje bi završio T-Mac da nije bilo ozljeda...

 

Samo jedan podatak, citao sam clanak u vezi njegove penzije i navodi se da je statisticki imao najbolju sezonu izmedju Jordana i LeBrona! Znaci sezona bolja od svih sezona Bryanta, Shaqa, Duncana... mislim da je to njegova '02-'03 sezona u Orlandu.

Naravno 13 poena za 30 sekundi ce ostati upamceno kao jedan od najvecih comeback-ova u historiji moderne kosarke.

 

Zivio majstore!

14 godina
protjeran
offline
Re: NBA liga

Gdje pratiti novu sezonu NBA?

 

Preko ovih flash strimova mi se baš neda i nije gušt.

 

Jel se neko od vas preplatio na NBA LEAGUE PASS?? Za 15.99$ mjesečno sve utakmice uživo još i u HD-u.

B-A-R-C-A
15 godina
offline
Re: NBA liga
iNo_bhf kaže...

Gdje pratiti novu sezonu NBA?

 

Preko ovih flash strimova mi se baš neda i nije gušt.

 

Jel se neko od vas preplatio na NBA LEAGUE PASS?? Za 15.99$ mjesečno sve utakmice uživo još i u HD-u.

ja baš jučer ubo sa onim popustom 10% tu mjesečnu... oko 720kn za 9mj sa ovim 10mj kad je preseason... a kad ovako uzimas 760kn... ne kuzim racunicu ali eto... 

no svakako je gust league pass imati! :D

MuWu
14 godina
protjeran
offline
Re: NBA liga
MujagaWudakhi kaže...
iNo_bhf kaže...

Gdje pratiti novu sezonu NBA?

 

Preko ovih flash strimova mi se baš neda i nije gušt.

 

Jel se neko od vas preplatio na NBA LEAGUE PASS?? Za 15.99$ mjesečno sve utakmice uživo još i u HD-u.

ja baš jučer ubo sa onim popustom 10% tu mjesečnu... oko 720kn za 9mj sa ovim 10mj kad je preseason... a kad ovako uzimas 760kn... ne kuzim racunicu ali eto... 

no svakako je gust league pass imati! :D

Pa i ovo je jeftino 90 kuna za mjeseca dana. Mislim da ču to uzet.

B-A-R-C-A
14 godina
offline
NBA liga

Rose se vratio napokon, nakon godinu i pol. Odigrao jučer 20 minuta u pripremnoj utakmici protiv Pacersa, zabio 13 koševa. Nadam se da će opet biti onaj stari kakav je bio prije ozljede {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
protjeran
offline
Re: NBA liga

Platio LP za mjesec dana. Sada gledam Heat - Hawks. Slika je odlična mislim da je 720p.

B-A-R-C-A
15 godina
offline
NBA liga

za sve vas koji ste uzeli mjesečnu pretplatu.... ukoliko iz nekog razloga ne želite  više gledati nba, morate im se javiti mailom i otkazati pretplatu jer će vam se automatski svaki mjesec onoga dana kada ste prvi put uzeli pretplatu naplatiti za idući mjesec.

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2013 11:51 (MujagaWudakhi).
14 godina
offline
NBA liga

Malo uvoda u sljedeću sezonu za Atlantic i Southeast divizije. Tu na Sportnetu svaka 3-4 dana pišu uvod u druge dvizije do početka sezone i tesktovi su odlični.

http://www.hrsport.net/blogovi/kosarka-iza-ponoci/?date=20131010

http://www.hrsport.net/blogovi/kosarka-iza-ponoci/?date=20131014

 

Priča oko Orlanda je svakako najzanimljivija. Na početku kad su trade-ali Howarda je ispalo da su napravili najgori posao stoljeća, ali sad se tek vidi kako su gledali na budućnost. 

Biti će zanimljivo vidjeti koje će biti najlošije ekipe, mislim da će se ekipe doslovno boriti za najlošije pozicije u ligi ove sezone zbog Wigginsa. Definitivno najperspektivniji draft igrač u zadnjih nekoliko godina. Ustvari cijeli draft za sljedeću godinu izgleda moćno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2013 19:18 (antimadridista).
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Odavno se vec zna da ce jedno 5-6 ekipa tankat radi lottery pickova, tako da u ovom trenutku, bar po meni, Philadelphia ima najbolju sansu za najgori score ove sezone jer im je roster ogavan. Igrace tipa Nerlensa, Ronda i slicne koji se vracaju od ozljeda u lose momcadi mozda ni necemo vidit na parketima tamo do drugog mjeseca. 

 

Uglavnom zapad nikad popunjeniji s playoff momcadima, dok istok ima 5-6 "sigurnih" playoff momcadi i ove ostala dva mjesta ce popuniti dvije slabije ekipe. 

 

Evo za ljude kojima se neda citat tonu teksta, Jalen Rose i Bill Simmons rade anaize za svaku momcad pojedinacno. Grantland.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Kao fan denver nuggetsa žao mi je odlaska Andre Igoudale ali drago mi je što je Nate Robinson došao mislim da će se ljepo uklopit u minutažu s Ty Lawsonom jer ipak Ty nije superstar i nadam se stvarno da Nate pokaže da je "pravi" za Denver i također Denver dobio novog trenera pomalo mi je čudno što su otpustili Geroge Karla (Čovjeka koji je osvojio Najboljeg trenera godine) i nadam se nekom 6-7 mjestu na zapadu i da možda nakon ove 4 teške godine prođemo napokon prvu rundu :) ali i moram komentirati Lakerse i Boston jer svi misle da će biti loši ovo ono...ja vam kažem Nikad nemojte pocijenjivati franšize poput Bostona i LALakersa

Mateo
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
MateoJurišić kaže...
 ali i moram komentirati Lakerse i Boston jer svi misle da će biti loši ovo ono...ja vam kažem Nikad nemojte pocijenjivati franšize poput Bostona i LALakersa

Vece su sanse da Miami opet osvoji naslov nego da LAL i BOS vide playoff. Ubiti LAL mozda i nekako uspije uci u playoff ali se mora poklopit stvarno puno toga ipak mislim da ce Pau Gasol promijenit momcad do trade deadlinea. 

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
JackD kaže...
MateoJurišić kaže...
 ali i moram komentirati Lakerse i Boston jer svi misle da će biti loši ovo ono...ja vam kažem Nikad nemojte pocijenjivati franšize poput Bostona i LALakersa

Vece su sanse da Miami opet osvoji naslov nego da LAL i BOS vide playoff. Ubiti LAL mozda i nekako uspije uci u playoff ali se mora poklopit stvarno puno toga ipak mislim da ce Pau Gasol promijenit momcad do trade deadlinea. 

LAL ima neke šanse ali Boston ima jako mlad roster s igračima velikog talenta i moram spomenuti njihov backcourt Avery Bradley i Rondo pa po meni dosta solidan backcourt u napadu ali imam osjecaj da ce biti odlicni u obrani pošto je sam i Bradley izvrstan obrambeni šuter...a za Lakerse Gasol je izjavio da mu je premala plaća... a za Miami nevjerujem da ce 3-Peat ali imaju šanse prošle godine su se "izvukli" i ove godine Warriorsi su jako dobri,Houston se poboljšao,a na istoku tu je sad ekipa brooklyna koja ce jurišati na naslov u ove 2 godine zbog starosti igraća i tu je Indiana koja nas je sve iznenadila prošle godine s izvrsnom igrom Paul Georgea i mogu s sigurnošću reći čeka nas odlična NBA sezona :)

Mateo
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

LOL ESPN.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice