NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 573.901
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ma sportklub nikad nije ima dobre komentatore, radilo se o nogometu ili kosarci, ocajni su. Zato sam ja neku vecer gleda Bos - Mia na ADTHE i slika je bila odlicna, komentator da ne govorim. Ma ja cu sebi dogodine uplatit za League Pass, nije skupo a mogu gledat sta hocu kad hocu.

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
JackD kaže...

Ma sportklub nikad nije ima dobre komentatore, radilo se o nogometu ili kosarci, ocajni su. Zato sam ja neku vecer gleda Bos - Mia na ADTHE i slika je bila odlicna, komentator da ne govorim. Ma ja cu sebi dogodine uplatit za League Pass, nije skupo a mogu gledat sta hocu kad hocu.

ja ću sebi ove godine uplatiti za league pass broadband

za koji dan ću na njemu gledati utakmice a sportklub i njegovi dosadni komentatori te atdhe/veetle i njihovo štekanje su prošlost

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga

Nevjerujem da cu ove godine uplatit, nemam vremena uz faks i sve ostalo, ali dogodine sigurno, jednostavno se isplati. Us to imas i arhivu i mozes gledat i drugi dan, o slici i komentatorima netreba ni govoriti, jedino mi smetaju prekidi za vrijeme time-out-a i poluvremena. Ali zasad mi je ATDHE dovoljan, slika je dobra ne steka.

14 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Gledao sam ove sezone 1x Miami, i mislim da su glavni favoriti za osvajanje titule :)

U redu, nije im protivnik bio LA, ali su odbranom i brzim kontranapadima samleli sve. U poslijetku sam imao dileme da se LeBron neće najbolje uklopit, ali ipak je uspio:)

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga

Neznam sta si gledao, ja sam ih pogledao oba puta protiv bostona, i daleko su oni od naslova, jesu individualno mozda i najjaci ali se jos trebaju uigrat. Bosh je tek neki dan proigrao sa 35 koseva, a iskreno momcad im najbolje izgleda kad je sam LeBron na terenu, nemogu njih trojica skupa da ga *ebes. Trebaju se uklopit uz to im fali Mike Miller, ali eto navijam za njih i Orlando. Dosadili su mi Lakerski i Bryant, a Boston je dovea Westa i Robinsona a nemogu ih smislit.

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
igić222 kaže...

Gledao sam ove sezone 1x Miami, i mislim da su glavni favoriti za osvajanje titule :)

U redu, nije im protivnik bio LA, ali su odbranom i brzim kontranapadima samleli sve. U poslijetku sam imao dileme da se LeBron neće najbolje uklopit, ali ipak je uspio:)

 

Mislim da su Lakersi glavni kandidati za osvajanje titule.

Miami je u ovih nekoliko početnih utakmica sezone pokazao previše slabosti koje će jake i iskusne ekipe u playoffu znati iskoristiti

 

Celticsi su ih već 2 puta pobjedili a imaju velikih problema u reketu,Millsap im je zabio 46 poena a Okafor ih je također unišavao.

 

Mislim da bi im pametnije bilo mijenjati Bosha za nekog dobrog centra koji zna braniti reket i hvatati skokove jer je Bosh koristan samo u napadu a u obrani kao da nestane sa terena.

 

Svaka čast Miamiju što su uspjeli skupiti ovakvu ekipu ali mislim da će ove godine naslov opet uzeti Lakersi ili Celticsi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2010 11:16 (patch123).
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Da vidimo koliko pratite NBA.

 

Koliko utakmica prosječno pogledate tjedno ?

4 0
2 1
2 2
3 3
1 4 ili više
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 4:06 (patch123).
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Sad gledo game recap s NBA stranica, točnije LA Clipperse vs NY Knicksa i Blake Griffin pokazuje da ima kvalitete da postane među (naj)boljim igračima lige kroz nekoliko sezona

A sad je zasigurno među (naj)boljim rookijima

 

14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Stvarno bolesno {#}

 

 

 

14 godina
offline
NBA liga

Evo moji SPURSI upisali novu pobjedu ! :DD

Ginobili for MVP! :D

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: "Mozda ipak nije kao drazen petrovic ali ipak igra kao super zvijezda"
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Griffin je stvarno odličan igrač,posebno sam oduševljen njegovim potezima i zakucavanjima.

Može on biti još bolji,šteta što su Clippersi smeće pa sa njima neće moći ništa napraviti dok ne dovedu neko pojačanje.

14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Upravo je završila utakmica Boston-Toronto koju sam gledao.

Utakmica je bila fantastična,Toronto je pobjedio 102-101,Pierce promašio šut za pobjedu.

 

Činilo se kao da će Celticsi odnijeti pobjedu jer su 23 sekunde prije kraja imali +1 i loptu kod Raya Allena.

Raptorsi kradu loptu Allenu,Amir Johnson izbori faul,zabije oba slobodna i Celticsima ostaje 2.7 sekunde do kraja kako bi zabili koš za pobjedu.Allen izvodi loptu Pierce koji šutira i promašuje.

14 godina
offline
NBA liga

SPURS-i opet dobili :D

Kako vam SPURSi igraju ove sezone s obzirom da imaju 12 pobjeda i 1 izgubljena

10 Odlično
0 Mogu i bolje
0 Loše
0 Goru igru nisam vidio
Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: "Mozda ipak nije kao drazen petrovic ali ipak igra kao super zvijezda"
15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga

Igraju dobro ali ih ja nemogu smislit. Navijam za OKC i Denver na zapadu.

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
Top Bugovac kaže...

SPURS-i opet dobili :D

Kako vam SPURSi igraju ove sezone s obzirom da imaju 12 pobjeda i 1 izgubljena

anketa baš nema smisla,spursi nikako ne mogu igrati loše ako imaju omjer 12-1

 

btw,gledao sam spurse sinoć protiv magica

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 18:37 (patch123).
14 godina
offline
RE: NBA liga
patch123 kaže...
Top Bugovac kaže...

SPURS-i opet dobili :D

Kako vam SPURSi igraju ove sezone s obzirom da imaju 12 pobjeda i 1 izgubljena

anketa baš nema smisla,spursi nikako ne mogu igrati loše ako imaju omjer 12-1

 

btw,gledao sam spurse sinoć protiv magica

Ima svakakvih ljudi... možda neki misle da mogu i bolje... 

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: "Mozda ipak nije kao drazen petrovic ali ipak igra kao super zvijezda"
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Odlična utakmica između Lakersa i Bullsa. Derrick Rose je svarno bio odličan, a Brown i Odom su odradili odličan posao za Lakerse kojima obrana nije bila baš najbolja. Samo da im se vrati Bynum pa će to biti bolje. {#}

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2010 8:57 (Razer_Copperhead).
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Večeras u 1.30h po našem vremenu Miami gostuje u Orlandu.

 

Što mislite tko će pobjediti i hoćete li gledati utakmicu ?

1 Gledat ću,Orlando pobjeđuje
2 Gledat ću,Miami pobjeđuje
1 Neću gledati,Orlando pobjeđuje
4 Neću gledati,Miami pobjeđuje
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Sta su svi razludili sa ovim anketama u zadnje vrijeme. :)

 

Gledat cu, ali nisam siguran da ce Miami pobjedit, nadam se da ce se napokon poklopit sve pa da i njih krene.

LBJ for MVP :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
JackD kaže...

Sta su svi razludili sa ovim anketama u zadnje vrijeme. :)

 

Gledat cu, ali nisam siguran da ce Miami pobjedit, nadam se da ce se napokon poklopit sve pa da i njih krene.

LBJ for MVP :)

Ja se nadam da će Orlando pobjediti iako bih dao blagu prednost Miamiju.

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ja sam od ove sezone počeo pratiti NBA,tj.Bullse(ne zbog Jordana XD). Šteta što HRT ne prikazuje NBA,ali eto dovljno je reć da 1 od najpraćenijih nogometnih doagađaja(el classico) se neće prikazivat. Nego recite mi gdje vi pratite NBA ?

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga

.

Ovdje gledamo... Ovdje gledamo...
Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Koja momčad je glavni favorit za osvajanje naslova?

9 Los Angeles Lakers
1 Boston Celtics
3 Miami Heat
0 San Antonio Spurs
1 Neka druga momčad
West Side
14 godina
offline
RE: NBA liga
al zagorec kaže...

Koja momčad je glavni favorit za osvajanje naslova?

Iako navijam za SPURS-e ipak je ovo zadnja godina Philu.. 

edit://

I što je na kraju s Cibonom?

Znam da je otišao predsjednik i direktor..

a sada?

.. ..
Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: "Mozda ipak nije kao drazen petrovic ali ipak igra kao super zvijezda"
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.11.2010 23:59 (Top Bugovac).
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
Keops kaže...

Ja sam od ove sezone počeo pratiti NBA,tj.Bullse(ne zbog Jordana XD). Šteta što HRT ne prikazuje NBA,ali eto dovljno je reć da 1 od najpraćenijih nogometnih doagađaja(el classico) se neće prikazivat. Nego recite mi gdje vi pratite NBA ?

ja sve utakmice pratim preko interneta

sportklub ne mogu smisliti jer gore komentatore nisam vidio u životu

 

Upravo gledam Orlando-Miami,Orlando vodi 10 razlike.

Igraju dosta bolje od Miamija i ako ovako nastave vrlo bi lako mogli pobjediti.

 

EDIT:Orlando zasluženo došao do pobjede

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2010 4:24 (patch123).
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

OVDJE možete glasati za igrače koje želite vidjeti na All-Star utakmici koja se održava 20.2.2011 u Staples Centru (Los Angeles).

 

btw,

 

EDIT:Koju utakmicu da gledam večeras ?

 

Napisano vrijeme je vrijeme u Hrvatskoj ne u SAD-u.

0 Atlanta @ Toronto 7,00h
0 New York @ Detroit 7,30h
2 San Antonio @ New Orleans 9,00
1 Utah @ LA Clippers 9,30h
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.11.2010 14:08 (patch123).
14 godina
offline
NBA liga

Evo SPURSi pobjedili Hornets-e u gostima, Hornetsi su vodili 20 razlike pa su ih SPURSi odličnom igrom Ginobilija u nastavku prestigli na +10..

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: "Mozda ipak nije kao drazen petrovic ali ipak igra kao super zvijezda"
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
Top Bugovac kaže...

Evo SPURSi pobjedili Hornets-e u gostima, Hornetsi su vodili 20 razlike pa su ih SPURSi odličnom igrom Ginobilija u nastavku prestigli na +10..

gledao sam utakmicu

kako su igrali na početku hornetsi su izgledali kao sigurni pobjednici ali nikad se ne smije otpisati spurse

14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

 

Sutra se u 19,00h po našem vremenu igraju 2 utakmice.

Koju da gledam ?

 

5 Boston @ New Jersey
1 New York @ Toronto
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.12.2010 12:32 (patch123).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice