Real Madrid C.F. izdvojena tema

poruka: 5.060
|
čitano: 712.668
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
7 godina
offline
Real Madrid C.F.

Slika govori sve, ruka na leđima, koljeno u leđa - čisti penal. Argument da se u 93. minuti ne sudi ovakav penal nikako ne stoji, jer zaista nije bitno je li 10., 93. ili bilo koja druga minuta ako je počinjen prekršaj za penal. 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Snoozly kaže...

Slika govori sve, ruka na leđima, koljeno u leđa - čisti penal. Argument da se u 93. minuti ne sudi ovakav penal nikako ne stoji, jer zaista nije bitno je li 10., 93. ili bilo koja druga minuta ako je počinjen prekršaj za penal. 

Slika nikada nista ne govori, jer je zamrznuta, ali video koji su na HRTu maloprije vrtili i nekoliko puta je puno toga pokazao...

10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...

Veliki forumski antitalenti za nogomet koji nogometa nikad nisu zaigrali i po kojima je svaki kontakt penal.

 

Poserem vam se svima na znanje.A i ti mitch obrisi onaj komentar zadnji nije ti to trebalo.

 nije ti to trebalo bolje obrisi da ti boxic ne dolazi doma...penal cist ko suza

9 godina
offline
Real Madrid C.F.

da li je ovo zaleđe 

?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
Kao navijac Barce kazem da je cisti penal.
Nije bitna kolicina kontakta, nego pitanje da li bi neometen zabio gol.

99% igraca bi zabili ovo i zato je sviran penal.

Crveni je potpuno neopravdan, da sam ja Buffon ja bi nakon crvenog odma nokaut bacio.

Utvaram si da NISI u pravu, kada kažeš da je crveni potpuno neopravdan. 

 

Kao prvo, da je samo "silente" reakcija, bez ikakvog komentara od strane Buffona, još bih i prihvatio takvu soluciju, ali obzirom je Luiggi došao u kontakt sa sudcem, i to sa leđa, a i tko zna što mu je sve kazao ?!?! 

 

Škužaj, ali u ovom kontekstu nisi u pravu! 

 

BTW; kada je sudio Colina, on je sudio i kasnije, i za manje, stoga, kako nam je sudac opravdano poništio gol, tako je i opravdano dosudio penal. 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...

Veliki forumski antitalenti za nogomet koji nogometa nikad nisu zaigrali i po kojima je svaki kontakt penal.

 

Poserem vam se svima na znanje.A i ti mitch obrisi onaj komentar zadnji nije ti to trebalo.

 Ako ovo nije penal, onda nije ni onaj Suarezov prosle godine protiv PSGa

10 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Ovo večeras je isključivo Juventusova krivica jer nisu sebi smjeli dopustiti onako nonšalantno dobacivanje pred svojim kaznenim prostorom. Imali su 25 minuta poslije trećeg gola da dokusure Real koji je bio na koljenima, ali ne, hoće Talijani siguricu. Ne, nema sigurice.
Penal je bio 50-50, sve je bilo do sudije, hoće-neće. Ovo večeras je po meni i ok, kad se sjetim šta su prošle godine Kassai i njegova mađarska ekspedicija uradili Bayernu, baš negdje u ovo vrijeme.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 0:31 (Chico12).
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ATJLučko kaže...

 Niti jedan sudacki pravilnik nema crveni kontakt za uvrede sucu lol.

 

Samo fizicki kontakt prema sucu je crveni karton.

Opcenito je sudenje i jucer i danas tragikomicno.

LP je smijesna od 2005. I dalje mi nije jasno da nema niti video review, niti ista. Ameri ih sisaju masovno i zato svaki sport tamo okrece masnu lovu.

12 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
ATJLučko kaže...
Mitch kaže...
Kao navijac Barce kazem da je cisti penal.
Nije bitna kolicina kontakta, nego pitanje da li bi neometen zabio gol.

99% igraca bi zabili ovo i zato je sviran penal.

Crveni je potpuno neopravdan, da sam ja Buffon ja bi nakon crvenog odma nokaut bacio.

Utvaram si da NISI u pravu, kada kažeš da je crveni potpuno neopravdan. 

 

Kao prvo, da je samo "silente" reakcija, bez ikakvog komentara od strane Buffona, još bih i prihvatio takvu soluciju, ali obzirom je Luiggi došao u kontakt sa sudcem, i to sa leđa, a i tko zna što mu je sve kazao ?!?! 

 

Škužaj, ali u ovom kontekstu nisi u pravu! 

 

BTW; kada je sudio Colina, on je sudio i kasnije, i za manje, stoga, kako nam je sudac opravdano poništio gol, tako je i opravdano dosudio penal. 

 Gigi kao kapetan jedini ima pravo reagirat. Pa makar i kompletno frustriran odlukom nije trebao dobiti crveni karton. Sudac se malo tu pogubio. Da je penal, 50-50. Tu nema dileme oko toga, neko bi ga fucko, neko nebi. Steta je jedino kaj tekma nije otisla u produzetke jer bi bilo svega.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
offline
Real Madrid C.F.

penal čist samo žao mi je sramota što je ovako završilo...benatia je kriv što je divljak pa ide kao da igra ragbi,a ne nogomet na igrača. Trebali su produžetci biti pa tko je bolji bolji je. Svaka čast sudcu na mudima i donošenju prave odluke. Malo koji bi to dosudio. O carvajalu neću da komentiram. Po meni nacho je i dalje bolji  bek. Modrić nula bodova kao i Bale. Isco nestao u drugom poluvremenu. Obrana nam je katastrofa. Varane hoće biti leader pa valleju loptu otima. Parodija. Mali vallejo će biti zvijer. Kako iznosi loptu samo da se još malo opusti tj igra više. Nasljednik Ramosa.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...

 

Poserem vam se svima na znanje.A i ti mitch obrisi onaj komentar zadnji nije ti to trebalo.

UEFAlonci, ne tugujte. Uvijek se sjetite da ste iz iste države uzastopnih europskih šampiona i vratiće vam se osmijeh na lice.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
6 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
Mitch kaže...
 Niti jedan sudacki pravilnik nema crveni kontakt za uvrede sucu lol.

 Samo fizicki kontakt prema sucu je crveni karton.

 

nisi u pravu.

ne smiješ ni verbalno uvrijediti suca jer isto možeš dobiti žuti ili crveni karton.

npr. kažeš mu da mu radiš ONO s majkom i ?

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
9 godina
odjavljen
offline
Re: Real Madrid C.F.
Čuj ovog gore, Nacho bolji bek od Carvajala??? Nacho je dobar stoper i može odigrat beka prema obrani, prema napadu nikak.
14 godina
offline
Real Madrid C.F.

Koliko ja znam.u engleskoj ligi čim se dvojica.približe sucu ovaj ima pravo podijeliti barem žuti karton (znači da ništa ne kažu)

11 godina
offline
Real Madrid C.F.

Navijac sam i veliki fan Real Madrida. 

Ali ovo sinoc je bilo malo bezveze. 

Kao prvo nas Real nije odigrao uopce dobro utakmicu, Juve je bio bolji bez ikakve dvojbe. 

Ja kad sam napisao par stranica prije sa ce nam Mandzukic biti problem neki su se smijali i pisali gluposti, sad vidite koliko vam je plitko znanje o nogometu.

Da su bili produzeci vjerovatno bi to Real dobio jer ovo vise nisu imali snage. 

Penal po meni nije bio da budem iskren. Kontakta je bilo ali ovo se me sudi u ovakvim utakmicama. 

15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Boixus Nois PS kaže...

Veliki forumski antitalenti za nogomet koji nogometa nikad nisu zaigrali i po kojima je svaki kontakt penal.

 

Poserem vam se svima na znanje.A i ti mitch obrisi onaj komentar zadnji nije ti to trebalo.

 Osobno volim ovakve triliere od tekmi, a pogotovo jer se nakon njih jave trolovi-kmečavci i cvile na sve strane, a do tog trenutka su bili u misjoj rupi.

Tako da je ovakav prolaz na kraju najbolji.

 

Penal cisti ko suza, branič  nije imao šanse da dođe do lopte.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 8:23 (kostolomac).
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.

 Pa dobro rekao je da trebaš biti hrabar da ovako sudiš, a lik osim što je to bio je i pravilno dosudio. Jer igrač je trebao samo dirunuti loptu i bio bi gol, a ovaj ga ko manjak pogura rukama i još šutne nogom u rebra i to s leđa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 9:32 (Jack Sparrow).
10 godina
protjeran
offline
Real Madrid C.F.

.... profesionalci, osim Beusana, opravdavaju dosudjeni penal. S druge pak strane svi su uvjereni da tog klauna od suca, olivera, vise nikad necemo vidjeti u nekoj tako vaznoj utakmici lige prvaka.... pa kako sad to?.... inace do jucer nije imao problema sa golmanima....

dc hejter
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Tallahassee kaže...

.... profesionalci, osim Beusana, opravdavaju dosudjeni penal. S druge pak strane svi su uvjereni da tog klauna od suca, olivera, vise nikad necemo vidjeti u nekoj tako vaznoj utakmici lige prvaka.... pa kako sad to?.... inace do jucer nije imao problema sa golmanima....

 i radi toga što mu Hart napravio je bio jako kritiziran, opekao se i sjebo što nije Hartu dao crveni. Ovaj put je isto napravio Gigi pa je sudac iz iskustva znao što treba.

13 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
kbenzema kaže...
Čuj ovog gore, Nacho bolji bek od Carvajala??? Nacho je dobar stoper i može odigrat beka prema obrani, prema napadu nikak.

 Da ne može prema napadu nikako, a pokazao u dosta utakmica da je solidan ako ne i na istom nivou kao carvajal prema naprijed.

 

Ma juve nas je ubio jer su nam bekovi bili previše prema naprijed i nisu se stizali vratiti. Mislim imaš vodstvo 3-0 šta se malo ne povučeš pa igraš na kontre. A ne marcelo i carvajal igrali praktički krila cijelu tekmu.

13 godina
offline
Real Madrid C.F.

Ajd kad su se svi već raspisali, mojih 2 centa:

 

1. Ako postoji ijedan klub koji u slijedećih 500 godina ne bi smio komentirati sudačke odluke, onda je to bez ikakve dvojbe Juventus. Zanimljivo kako se brzo zaborave neke stvari.

 

2. Osobno ne bih stavio ruku u vatru da je penal 100% čist. Možda bi ga 7/10 sudaca sviralo. S jedne strane na screenshotu to izgleda čisto, ali na videu mi kontakt ne izgleda baš toliko snažan da bi svatko bez razmišljanja pokazao na bijelu točku. Pogotovo kad se gleda iz više kutova. Možda i snimka vara jer nije uvijek lako procijeniti intenzitet faula. Ali na kraju dana sudac je bio na pola metra i bio je u najboljoj poziciji za procjenu. Ići tako agresivno je prije svega glupo od Benathie, a Vasquez je samo prihvatio ponuđeno. Isto ko što je Suarez napravio protiv PSG-a i ko što su tisuće napadača napravile kroz povijest. Neki znaju kako iznuditi penal kad treba. Doduše, da je na Vasquezovom mjestu bio Ronaldo i tako pao, ne vjerujem da bi se sudac oglasio. Ali i budimo realni, ovaj penal bi bio kontroverzan bez obzira u kojoj minuti dosuđen. Naravno da će se takvi penali prije suditi Barci i Realu i rjeđe protiv njih nego ikome drugome. Pa pogledajte koliko premišljanja i nagovaranja od strane pomoćnika je trebalo da glavni sudac Romi da penal nakon onog judo poteza Piquea.

 

3. Meni prvom bi bilo draže da je ovo otišlo u produžetke, a ako je moralo biti penala da to budu oni nakon produžetaka, ali završilo je kako je završilo. Ali ove teze da se tak nešto ne sudi u nadoknadi su bezvezne. Ne smiješ suditi u 1' jer je tek počela tekma,     ne smiješ u 90' jer je skoro kraj, ne smiješ u 45' jer je šok za ekipu kad tik prije poluvremena dobije gol, ne smiješ ovako, nesmiješ onako. U svakom slučaju, puno sudaca ne bi imalo muda ovo svirati u tom trenutku makar bilo i čišće od ovoga.

 

4. Buffon. Svaka čast njemu, ali neka granica mora postojati. Da, kapetan ima pravo prigovoriti, ali onakva reakcija nema opravdanja. Emocije, afekt, sve to, ok, ali opet. Tko zna što sve mu je izgovorio i ne znam da li je bilo kakvog fizičkog kontakta,

   ali uvijek sam za zaštitu sudaca. Ne vjerujem da bi ga isključio da je to bio neki raniji stadij utakmice, ali teško je čovjeku nešto zamjeriti. Isključenje zbog takvog prigovora je dosta strogo iako ne neviđeno, ali dok se ne ubaci nešto tipa privremenog isključenja što mi se osobno jako sviđa, tako je kako je.

 

5. Pročitao sam na par mjesta da je i ovo dokaz da nam treba Video Asisted Referee ilitiga VAR treba pod hitno. Tko god to tvrdi nema blage veze kako VAR funkcionira i koja mu je uopće poanta. 

 

Toliko od mene

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Real Madrid C.F.

Slažem se Hexfire, slično razmišljam. Samo što ovdje VAR ništa ne bi riješio. Da li je bilo kontakta, jeste. Može li VAR reći intezitet kontakta, ne može. I nakon VAR-a, buljit u ekran će morati suci koji će se u jednom trenutku morati odlučiti da li je to što gledaju penal ili ne. Nema skripte sa binarnim 0 i 1 i dinamometra da mjere silu dodira.

 

Problem ili draž nogometa, ovisi kako se uzme, je što se gol događa rijetko. Nije kao u rukometu ili košarci gdje tijekom cijele utakmice akumiliraš bodove. I na kraju sve padne na jednu loptu, na jednu sudačku odluku. Puno češće underdog pobjeđuje, za razliku od ostalih sportova. Vjerovatno zato i jeste najpopularniji, jer ljudi vole dramu.

 

https://www.tportal.hr/tehno/clanak/evo-zasto-je-nogomet-najuzbudljiviji-sport-20130425

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 10:53 (hrvooje).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
hrvooje kaže...

... Samo što ovdje VAR ništa ne bi riješio. Da li je bilo kontakta, jeste. Može li VAR reći intezitet kontakta, ne može. I nakon VAR-a, buljit u ekran će morati suci koji će se u jednom trenutku morati odlučiti da li je to što gledaju penal ili ne. Nema skripte sa binarnim 0 i 1 i dinamometra da mjere silu dodira.

 

Problem ili draž nogometa, ovisi kako se uzme, je što se gol događa rijetko. Nije kao u rukometu ili košarci gdje tijekom cijele utakmice akumiliraš bodove. I na kraju sve padne na jednu loptu, na jednu sudačku odluku. Vjerovatno zato i jeste najpopularniji, jer ljudi vole dramu.

 Nisi u pravu. Riješio bi, ali daleko prije. U onoj situaciji kada je bez ikakvog razloga poništen čisti gol Isca. Logično da bi time ovi naknadni događaji bili bespredmetni.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
12 godina
offline
Real Madrid C.F.

Benatia je odavno trebao dobiti kartone, ovo na kraju je kap koja je prelila casu, preagresivan je bio cijelu tekmu, tolerirao mu je svasta nesto englez.

Ja osobno ovaj penal ne bi nikad sudio u situaciji gdje 5 sekundi kasnije mogu svirati kraj i krenuti u produzetke gdje su obe momcadi u nuli.

Da nije svirao penal nitko mu ne bi nista mogao prigovoriti.

Unistio je jedno vrlo dobru tekmu. Šteta.

Reakcija samog Điđija je jos i dobra jer on je uvijek realan i iskren prije svega covjek a onda nogometas. Gospodin.

Ocekivao sam ga da ce ga pogoditi šakom u čelo i da je to napravio za mene bi bio heroj.

Aposlutno nisam ovu tekmu gledao kao navijac Reala nego kao ljubitelj nogometa zadnih 23 godine.

 

Ne znam ako ste primjetili, ali mislim da se Luka ozljedio kod onog starta sa Matuidiem, nije ga se vidjelo na terenu nakon toga.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2018 11:05 (C3c1l).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Real Madrid C.F.
Jura iz druge galaksije kaže...

 Nisi u pravu. Riješio bi, ali daleko prije. U onoj situaciji kada je bez ikakvog razloga poništen čisti gol Isca. Logično da bi time ovi naknadni događaji bili bespredmetni.

 Ako se pozivaš na to, onda, koliko je RM dao takvih golova, možda ne bi ni došli u situaciju da sudjeluju u LP. Sjećam se jednom penala kad je mislim Isco faulirao Modrića i bio je penal za RM, tako da ništa od te teorije dr. Emmette Brownu :)

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Hexfire kaže...

Ajd kad su se svi već raspisali, mojih 2 centa:

 

1. Ako postoji ijedan klub koji u slijedećih 500 godina ne bi smio komentirati sudačke odluke, onda je to bez ikakve dvojbe Juventus. Zanimljivo kako se brzo zaborave neke stvari.

 

2. Osobno ne bih stavio ruku u vatru da je penal 100% čist. Možda bi ga 7/10 sudaca sviralo. S jedne strane na screenshotu to izgleda čisto, ali na videu mi kontakt ne izgleda baš toliko snažan da bi svatko bez razmišljanja pokazao na bijelu točku. Pogotovo kad se gleda iz više kutova. Možda i snimka vara jer nije uvijek lako procijeniti intenzitet faula. Ali na kraju dana sudac je bio na pola metra i bio je u najboljoj poziciji za procjenu. Ići tako agresivno je prije svega glupo od Benathie, a Vasquez je samo prihvatio ponuđeno. Isto ko što je Suarez napravio protiv PSG-a i ko što su tisuće napadača napravile kroz povijest. Neki znaju kako iznuditi penal kad treba. Doduše, da je na Vasquezovom mjestu bio Ronaldo i tako pao, ne vjerujem da bi se sudac oglasio. Ali i budimo realni, ovaj penal bi bio kontroverzan bez obzira u kojoj minuti dosuđen. Naravno da će se takvi penali prije suditi Barci i Realu i rjeđe protiv njih nego ikome drugome. Pa pogledajte koliko premišljanja i nagovaranja od strane pomoćnika je trebalo da glavni sudac Romi da penal nakon onog judo poteza Piquea.

 

3. Meni prvom bi bilo draže da je ovo otišlo u produžetke, a ako je moralo biti penala da to budu oni nakon produžetaka, ali završilo je kako je završilo. Ali ove teze da se tak nešto ne sudi u nadoknadi su bezvezne. Ne smiješ suditi u 1' jer je tek počela tekma,     ne smiješ u 90' jer je skoro kraj, ne smiješ u 45' jer je šok za ekipu kad tik prije poluvremena dobije gol, ne smiješ ovako, nesmiješ onako. U svakom slučaju, puno sudaca ne bi imalo muda ovo svirati u tom trenutku makar bilo i čišće od ovoga.

 

4. Buffon. Svaka čast njemu, ali neka granica mora postojati. Da, kapetan ima pravo prigovoriti, ali onakva reakcija nema opravdanja. Emocije, afekt, sve to, ok, ali opet. Tko zna što sve mu je izgovorio i ne znam da li je bilo kakvog fizičkog kontakta,

   ali uvijek sam za zaštitu sudaca. Ne vjerujem da bi ga isključio da je to bio neki raniji stadij utakmice, ali teško je čovjeku nešto zamjeriti. Isključenje zbog takvog prigovora je dosta strogo iako ne neviđeno, ali dok se ne ubaci nešto tipa privremenog isključenja što mi se osobno jako sviđa, tako je kako je.

 

5. Pročitao sam na par mjesta da je i ovo dokaz da nam treba Video Asisted Referee ilitiga VAR treba pod hitno. Tko god to tvrdi nema blage veze kako VAR funkcionira i koja mu je uopće poanta. 

 

Toliko od mene

 Taman u subotu sad prije ove utakmice Juventusu poklonjen nepostoječi penal kako bi se izvukli protiv močnog Beneventa, a VAR nije bio niti korišten iz nekog razloga.

 

U svakom slučaju Beusan isto kenja. Pa penal je penal, sad dal je u prvoj minuti ili zanjoj, dal je finale LP ili kvalifikacije nema veze. Što sad bi pravila trabala imati dvostruka mjerila radi toga? Nije čudo da Beusan nije probio nigdje :)

10 godina
protjeran
offline
Re: Real Madrid C.F.
....smece je ispravilo gresku s Hartom u teki sasvim drugih klubova.... ti si ubrojiv?.....
dc hejter
15 godina
offline
Re: Real Madrid C.F.
Tallahassee kaže...
....smece je ispravilo gresku s Hartom u teki sasvim drugih klubova.... ti si ubrojiv?.....

 di sam ja napisao da je ispravio grešku? Grešku je napravio, ali ju nije ponovio.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Real Madrid - Kraljevski klub!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice