Cudan problem asus z300c

poruka: 8
|
čitano: 1.812
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Cudan problem asus z300c

Dali je normalno da u specifikacijama na online trgovini za ovaj tablet stoji da ima procesor snage 1.4 Ghz , na web stranici Asusa piše da ima procesor snage 1.2 Ghz a ja očitavam u postavkama svog tableta da procesor radi na max 900 Mhz . Dali je moguće da je proc na neki način "zaključan"?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cudan problem asus z300c
zeljko6 kaže...

Dali je normalno da u specifikacijama na online trgovini za ovaj tablet stoji da ima procesor snage 1.4 Ghz , na web stranici Asusa piše da ima procesor snage 1.2 Ghz a ja očitavam u postavkama svog tableta da procesor radi na max 900 Mhz . Dali je moguće da je proc na neki način "zaključan"?

 To je ušteda energije ako se nevaram.

Spusti takt procu kao i na pc-u kad nije opterečen.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
11 godina
neaktivan
offline
Cudan problem asus z300c

u postavkama tableta piše da procesor radi na taktu 416-900 MHZ

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cudan problem asus z300c

zeljko6,

dali si općenito zadovoljan sa tim ASUS-ovim tabletom i ako bi mogao napisati riječ-dvije o svojem iskustvu sa njim ?

Ja baš mislim uzeti neki jeftiniji tablet za surfanje, rad sa emailom i slično i dvoumim se između Asusa Z300C i ACER Iconie TAB 10 B3-A10. Vrlo su sličnih karakteristika, razlika u cijeni u Linksu je zanemariva (cca 100kn skuplji je Asus), ekrani su identični. Asus ima 2Gb RAM-a dok Acer ima samo 1Gb, ali Acer podržava OTG a Asus ne (bar se nigdje ne navodi drukčije). Ni sam nisam pametan šta od toga je pametnija kupnja.....

Largo
11 godina
neaktivan
offline
Cudan problem asus z300c

teško mi je usporediti ga i reči bilo što pametno jer mi je ovo prvi tablet kojeg sam imao u rukama :) Uglavnom, sve što sam pokušao s njim uraditi odradio je bez trzanja i problema (kod mene je to uglavnom mail, youtube, internet). Djeca su igrala neke igrice i nismo primjetili zastajkivanje. S obzirom da ne pokrećemo na njemu neke bjesne igrice od ovih 2 gige memorije je uvijek oko 50% bilo slobodno. Kao što vidiš, susreli smo se sa jednim problemom da procesor ne radi na brzini koja je u specifikacijama. Zbog toga je trenutno na servisu gdje su otkrili da mu je neispravna matična ploča i zbog toga procesor ne radi dobro, te su naručili novu kako bi ju zamjenili. Znam da nisam puno pomogao, ali to su moja zapažanja. Uglavnom za moje potrebe je itekako dobar, čak i ovako neispravan, a kakav će biti kad ga poprave, budemo vidjeli.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cudan problem asus z300c

Ma puno si pomogao, trebalo mi je neko mišljenje kakav je u normalnom radu jer ni mene baš ne zanimaju igrice...

Čitao sam na netu da taj takt procesora nije dobro naznačen na pakiranju i da se pojavljuju podaci od 0,9GHz do 1,2GHz ovisno da li piše Intel ili  Asus....

Da li podržava OTG ?

Largo
11 godina
neaktivan
offline
Cudan problem asus z300c

zaista ne znam dali podržava OTG, ali sudeći po ovom glasu na amazonu, trebao bi

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cudan problem asus z300c
Istina.
Hvala na pomoći, sutra bi mi trebao stići pa ako bude problema javim...
Largo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice