Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

poruka: 447
|
čitano: 178.108
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mind_challenge kaže...

  Zbilja je V5. Odlično.

u cemu je razlika izmedju v1-v5?

15 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
wifi kaže...
mind_challenge kaže...

  Zbilja je V5. Odlično.

u cemu je razlika izmedju v1-v5?

  Navodno od V5, gpu ima 4 jezgre, te je malo napredniji model. Možda postoji još razlika, ja znam za ovu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

ovaj model je 4 jezgre sigurno

11 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
mcf kaže...
markonezg kaže...

Trkelj ili ne trkelj firma u kojoj sam zaposlen je takodjer nudila proizvode putem tih stranica te je uredno dobivala cijelokupan iznos od prodaje unutar 10 dana od dana zavrsetka ponude. Dal se sto promjenilo u nacinu poslovanju takvih stranica ne znam, i meni je cudno da bi jajce prodavalo ugleda za par tisuca kn. Vidjet cemo...jos kad mi se javi "zastupnik" koji ne zna osnovne stvari o proizvodu.....mašala

Ne kazam da tvoja sumnja nije opravdana, "trkelj" dio (bez ljutnje) se odnosio na usporedbu ebaya i "kolektiva" -  proces je ipak  drugaciji, sa posrednikom cija je funkcija da posreduje, naplacuje i "garantira".

 

Sto se tice mojih iskustva sa kolektivama, slagao sam nekomu projektic, doticni je dobio iznos tek nakon sto je isporucio obecanu uslugu. No, ne znam da li svi grupon sajtovi kod nas imaju istu praksu.

 

@dado, rekoh "nekoliko" k kuna :)  30k kn gubitka kostaju kao par reklama na HTV koje se vrte za jaje, i dalje sumnjam da bi popusili negativni publicitet radi toga.

 

O tome se i radi jer niti ja ne znam dali svi takvi sajtovi imaju istu politiku. 

Takodjer mi je cudno da ukoliko se radi o muljazi koja je svrha svega toga ako "prodavac" ne moze uzet lovu a jajce izgubi ugled kojeg skupo placaju po TV postajama.

 

Kao sto je kolega gore napisao, volio bi da vjerujem ali mi razum govori NE.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 15:49 (markonezg).
13 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Na stranici proizvođača ima razlike u cijeni (12 dolara po kom) ako kupiš 10 ili 50 komada.

 

Slika

 

Znači ako kupiš 4000 onda je cijena prava sitnica.

 

 

Da Sir Oliver iz Alan Forda nije imao svoje ruke u svemu tome.

Marko Ištuk
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 15:54 (Marko008).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
skoljco kaže...

samo bih htjeo da ljudi ne misle da je to prevara zbilja je taj tablet i po toj cijeni , ocito da nismo naucili da malo placamo mi smo naucili da nas ogule pa kad netko izade na trziste sa pristupanom cijenom malo i nerealnom odma ljudi misle da je prevara , zbilja nije

Kao što je netko već pitao, Izjava o sukladnosti?  Upute na HR jeziku?  Ide bez toga preko njuškala za par komada, ali ovo već postaje distribucija kroz d.o.o.   Servis van garantnog roka? Mislim da je 7 godina rok dostupnosti rezevrnih dijelova..

 

Sve mi se čini da je to jednokratna priča tipa " ajmo zavrtit pa kud puklo.."  Nadam se da sam u krivu, lijepa bi bila mogućnost kupovine gadgeta ovakvih karakteristika po tim cijenama.

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
15 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

350kn s jedne strane nije puno, ali sa druge strane, to je puno novca.

 

Budući da se radi o crnom jajetu (sa kojeg sam već kupio nekoliko proizvoda/putovanja) vjerujem da je ponuda "legit". Ako se na kraju krajeva ispostavi da ponuda nije valjana, iako mi tih 350kn nije presudno za život, stavit ću ih u sve moguće novine(i crno jaje i ove druge likove), forume i gdje god stignem (samo iz prkosa). Možda neću dobiti lovu natrag, možda neće moja kampanja ništa postići, ali bar ću ja lakše spavati.

 

BTW. Čudno mi je kako se u ovoj temi javlja dosta likova koji imaju par mjeseci ili nula dana forumskog statusa. Hmm "strange or i'm i just paranoid"?

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
@skljoco: uz sve pročitano, još nisam siguran isplati li se kupiti ili ne, no, interesira me par stvari - što je sa servisom? ti kineski tableti jako često navečer rade, ujutro mrtvi. servis, zamjena ili neko treće rješenje? koje su na koncu boje u ponudi? ako sam dobro shvatio, crni i bijeli okvir tj. prednja strana i siva poleđina? što je sa punjačem? da li je osiguran euro šteker ili će se morati zasebno kupovati adapteri? na svim reviewima, youtubeu manje više svi imaju US tip, pa na to spajaju US->EU adapter. i na koncu, da li je 374kn sa jajeta (349 tablet + 25 dostava) krajnja cijena? da ne bude kakvih iznenađenja kod isporuke paketa? hvala!
Ne svađaj se sa glupljim od sebe; nikada nećeš pobijediti.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

NE CIJENA DOSTAVE JE MISLIM 22 KN TOCNO NE 25 CIJENA NE SKACE SIGURNO . GARANCIJA JE PISANA I FUNKCIONIRA TAKO DA UKOLIKO JE IKAKVA GRESKA KOD SOFTWERA I HARDWERA DOBIVATE U ZAMJENU NOVI TABLET.

16 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

skljoco: Objasni nam kako možeš prodavati tablet za 60$ (ignoriram proviziju Crnog jajeta) koji svugdje dođe minimalno 150$? Čak i na veliku kolićinu, radi se o popustu od 60% (zanemarujem troškove dostave, carine i ostale namete).

More Li...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

ok, hvala. na CJ piše da je dostava 25 kn, pa sam zato napisao, no, to je još najmanji problem.

 

niste mi napisali, za boju i punjač.

hvala!

 

Ne svađaj se sa glupljim od sebe; nikada nećeš pobijediti.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Skljoco da li se moze uraditi dostava u BiH i koliki bi bili troskovi dostave?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Gledajte to je već poslovna matematika koja vas po mom pitanju nebi trebala zanimati , za vas je bitno da ce te dobiti tablet koji ste narucili da sve performanske koje su gore navedene su točne , tablet nema po meni niti jedne greske osim nisam zadovoljan kamerom koja nije da mi je srozala mišljenje nego cisto to je kamera sa 5MP

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Može za trošak dostave nisam siguran moram provjeriti

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

punjač normalni na rastavljanje usb boja siva sa crnim zaslonom i crna sa bijelim zaslonom

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Hajde molim te provjeri,uzeo bih 2.Kada provjeris posalji mi poruku.Hvala
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

recimo cc 100 kn zajedno , mislim da ti nebi smjela biti više.

 

14 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Uzeo bih 2 komada preko CJ. Kada pocinjete sa isporukom tableta i saljete li onda oba zajedno da ne placam dvije postarine?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Stani malo.

Jel nikom nije malo sumnjiva ova firma koju je on stavio pod link (ivenmart.com)

 

http://prntscr.com/182kqj

 

Usb od 640 gb sa deset godina garancije, 10 dolara. Na kojem to planetu.

Pa da je tako naši (Links i društvo) bi kupovali kamione toga i prodavali nama ovcama za 500 kn.

 

Ovo je što sam našao o sajtu IVENMART

 

http://prntscr.com/182np7

Marko Ištuk
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 17:28 (Marko008).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Bash me zanima razvoj ove priče. Malo sam pronjuskao po netu, o vlasniku, raspitao se o cijenama na Alibabi tj. tražio izravne ponude u ime svoje firme. I mogu samo reći na osnovu kratkog istraživanja da ovo nikako ne drži vodu. Niti cijenom niti dojmom o pouzdanosti dobavljača.

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Skoljco, ako priča drži vodu (što ćemo vidjeti za mjesec dana, a i prije), kupujem komad za 350 kn, direktno od tvoje tvrtke. Ako što ostane. Zahvaljujem.

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
14 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

evo ja naručio sa frendovima 4 tableta, uplatio na banci i sad čekam kupone, koliko treba da mi dodu ti kuponi?

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Marko008 kaže...

Stani malo.

Jel nikom nije malo sumnjiva ova firma koju je on stavio pod link (ivenmart.com)

 

http://prntscr.com/182kqj

 

Usb od 640 gb sa deset godina garancije, 10 dolara. Na kojem to planetu.

Pa da je tako naši (Links i društvo) bi kupovali kamione toga i prodavali nama ovcama za 500 kn.

 

Ovo je što sam našao o sajtu IVENMART

 

http://prntscr.com/182np7

Izgleda kao najobicniji "alibaba reseller", mozda cak whitelabel neciji. Nista cudno.

 

Inace, sto se tice linksa i drustva, sta mislis kako nasi distributeri/uvoznici nabvaljaju robu? Ne sklapaju cipove u podrumu :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

mislim da sam sve objasnio . ponuda je ograničena  pa tko stigne kupit stigne mislim da ce vam kasnije biti zao ali meni je svejedno .

14 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Ja se bojim da je on naručio 1 tablet od scammera koji su mu ga i poslali, ali samo kao "ogledni primjerak"..

 

I sada kada je frknuo naruđbu za 1000, 2000 ili kolko već lijepo će uplatit novce, a njemu poslati šipak.

Onda će i on biti u problemima i CJ i svi mi..

 

Volio bih vidjeti dokaz da su tableti već tu..

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 17:37 (NightShadow).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

pogledajte i procitajte sve pa cete mi reci dali je to istina to se odnosi na cjelokupnu robu iz kine nista upueno samoj stranici

http://www.scamvoid.com/check/ivenmart.com

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

dio pošiljke

13 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Koliko dugo se ima vremena za platit ako ga sad narucim posto akcija istjece za koji sat. A taman se sad vratio sa faksa da ne idem opet do grada u banku?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

evo

13 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Prijatelju ne mislim ja da ti nas želiš zamuljat, nego ja mislim da će Ivenmart zamuljat tebe. Firma je stara 81 dan i kineskog porjekla. Još bih nekako,ali teško mogao progutati ovako niske cijene njihovih proizvoda, ali npr. orginal Samsung Galaxy S3 za 175 dolara, ne mogu.

Marko Ištuk
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice