Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

poruka: 447
|
čitano: 178.095
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Momak nemoj se naljutit, ali iskreno mislim da ako si pošten onda si jako naivan i nemoj da ti sve ovo izadje na nos.
Jel imas ti tih 2000 tableta u skladištu? Ili je tih 2000 tableta još u Kini?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

AKCIJA SE ZAVRSAVA DANAS ALI U SRIJEDU POČUNJE OPET ZBOG VELIKE POTRAŽNJE ZA PROIZVODM TE CE SE REKLAMIRATI NA DOMA I NOVA TV

11 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Na www.ivenmart.com "kupuju" samo 4 lika i to: Sergey Ivanov, Eric Cloutier, Allan Sellier i tu i tamo Jacquie Kennedy :D
skoljco kao generalni zastupnik ONDE i vjerni partner www.invenmart.com se nigdje ne spominje :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 17:44 (markonezg).
 
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

DALI STE ZNALI DA JE ZA IPHONE 5 PROIZVODNA CIJENA  5,12 USD SA SVIM TROSKOVIMA STO LJUDI STRUJE MATERIJAL ITD ITD

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

POSLAO SLIKE

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
skoljco kaže...

AKCIJA SE ZAVRSAVA DANAS ALI U SRIJEDU POČUNJE OPET ZBOG VELIKE POTRAŽNJE ZA PROIZVODM TE CE SE REKLAMIRATI NA DOMA I NOVA TV

Opet preko crnog jajeta sa istom cijenom?

skoljco kaže...

DALI STE ZNALI DA JE ZA IPHONE 5 PROIZVODNA CIJENA  5,12 USD SA SVIM TROSKOVIMA STO LJUDI STRUJE MATERIJAL ITD ITD

Ovo je smijesno za 30kn se ne moze nista proizvesti a ti misli kako hoces :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

DA CRNO JAJE ISTA CIJENA.

nebi se htjeo uvlačiti u neke velike tj šire rasprave to je podatak koji je provjeren i vjeruj da je to 100 % 5.12 usd proizvodna cijena iphona 5 .

16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Par laičkih pitanje.. što se od jutros promijenilo da je cijena uređaja na njuškalu bila 750 kn na količinu veću od 20 kom, a sad spustio na 389 kn? 

 

Ako ti se isplati prodavati za 349 kn preko jajeta, što nisi prodavao za tu cijenu preko njuškala pa da ti ostane i njihova provizija u džepu? Jerbo ti je svejedno, obzirom da imaš barem 2000 kom na skladištu..  Rekao bih da bi se i za 400-450 kn prodavao na kile, čemu Jaje onda?

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
11 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Priznajem da sam sad i ja sumnjičav. Da je slabij verzija u igri, bilo bi mi ok. Ovako.... predobro da bi bilo istinito.

 

Ali i dalje uzimam. Ili će sve biti ok ili će biti cca 1000 jako gnjevnih ljudi zajedno sa mnom.

 
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

cijena za 20 komada ako sam točan 399 ili 349 kn a za jedan komad je 749.

Crno jaje je veliki marketing ako vam što govori u 24 sata ce biti prodano 1000 komada gdje ja to prodati mogu u jednom danu po toj cijeni?????????????????????????????????

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
ferovca1 kaže...

Par laičkih pitanje.. što se od jutros promijenilo da je cijena uređaja na njuškalu bila 750 kn na količinu veću od 20 kom, a sad spustio na 389 kn? 

 

Ako ti se isplati prodavati za 349 kn preko jajeta, što nisi prodavao za tu cijenu preko njuškala pa da ti ostane i njihova provizija u džepu? Jerbo ti je svejedno, obzirom da imaš barem 2000 kom na skladištu..  Rekao bih da bi se i za 400-450 kn prodavao na kile, čemu Jaje onda?

S JAjetom je bolja reklama. Vidiš da je ovo poprimilo nacionalne okvire :) Ako se pokaže da je ponuda legit i sve bude ok, onda si je tvrtka priskrbila jako dobru reklamu.

16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

5 dolara košta replacement baterija za iphone, original made in china.. 

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
skoljco kaže...

DALI STE ZNALI DA JE ZA IPHONE 5 PROIZVODNA CIJENA  5,12 USD SA SVIM TROSKOVIMA STO LJUDI STRUJE MATERIJAL ITD ITD

A razvoj? A marketing? A plaće ljudi koji se ubijaju u Foxconnu? A ostali troškovi? Nijedan proizvod ne košta samo onoliko koliko koštaju njegove komponente.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Svakako svatko ima pravo na svoje mišljenje i viđenje situacije zato prepuštam sada vama da se lijepo zabavite na forumu  ja sam vam sve što sam imao objasnio i pojasnio , mislim da je riječ o prevari gospodo već bi ja bio iz ŽELJEZA.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

OK AJDE IH PITAJ KOLIKO BI TI NAPLATILI DA UZMES 100,000 KOMADA PA CES DOBITI CC CIFRU . GARANTIRAM NE VECA OD 1 USD

16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
skoljco kaže...

cijena za 20 komada ako sam točan 399 ili 349 kn a za jedan komad je 749.

Crno jaje je veliki marketing ako vam što govori u 24 sata ce biti prodano 1000 komada gdje ja to prodati mogu u jednom danu po toj cijeni?????????????????????????????????

obzirom da imaš krcato skladište, svejedno ti je prodao u jednom danu ili u tjedan dana.. na njuškalu, uz tu cijenu, moguće.. razglasalo bi se, eksponencijalno štoviše..

 

Otkud cijena od 750 kn ako je nabavno ispod 30 USD?  Dobra ti marža onda bila..

 

IZJAVA O SUKLADNOSTI?? Nisi odgovorio do sada o tom detalju..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 18:10 (ferovca1).
11 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
skoljco kaže...

DA CRNO JAJE ISTA CIJENA.

nebi se htjeo uvlačiti u neke velike tj šire rasprave to je podatak koji je provjeren i vjeruj da je to 100 % 5.12 usd proizvodna cijena iphona 5 .

http://www.neowin.net/news/the-real-price-of-the-iphone-5-207

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

jedno kratko... kad je dostava?

Battlelog: Mily_Vanily
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

http://www.google.hr/#site=&source=hp&q=ivenmart&oq=ivenmart&gs_l=hp.3..0i13l10.878.3105.0.4597.8.8.0.0.0.0.192.1235.1j7.8.0...0.0...1c.1.15.hp.SKv2Y6w8HUY&fp=1&biw=1920&bih=1003&cad=b&bav=on.2,or. - pogledajte 2. rezultat

Molim te objasni na svojoj fotografiji pošiljke što su Sony (lijevo) i Canon (desno) u pozadini? Prodaješ i fotiće?
Fotografija se lako nađe na netu. Uvozna dokumentacija, potvrda špeditera i sl. bi uvelike potkrijepila tvoj status. Koliko znam trebao bi ishoditi i dozvolu HAKOM-a. To sve košta. Da ne pričamo o trošku dotave iz Kine. Proviziji CJ, moje iskustvo s grouponima je da uzimaju sebi 50%, od oglašene cijene s popustom. No recimo da su uzeli 20%, i dalje ne vidim računicu. Osim ako nije sve "palo s kamiona".

 

Zagrizao si na ivenmart affiliate 100% i shebat ces sebe i jos 1000 lakovjernika.


Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 18:29 (Bura).
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Koliko je vremenski potrebno da kod kupona dođe na mail adresu?

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 18:25 (counter).
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Malo mi je ovo sumnjivo, njegov YouTube account https://www.youtube.com/user/skoljco/videos?flow=grid&view=0 ima jedan video te je taj video "How to make money online" tj., neka vrsta referral click principa (moguce scam?). http://i.imgur.com/dK7eDgJ.png

 

Imgur mirror ako obrise acc ili video http://i.imgur.com/4LlKuIq.png

 

Ja sam uzeo jedan tablet, ali drago mi je da je dosta ljudi uzelo tako da necu biti sam i bit ce dosta problema za doticnog ako ovo ispadne prijevara.

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Neka uslika jutarnji ili večernji kod te pošiljke :D

14 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

ako nista barem dobre tetovaže radi
https://www.facebook.com/matija.peterfaj

Come to the dark side.... we have cookies :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Jednostavno sam se morao registrirati da iskomentiram ovog lika koji kao prodaje te tablete.

 

Nevjerovatna je količina nepismenosti koju dotični pokazuje, iskreno, ja se pitam jel se on zna potpisati?

Takva osoba ne može biti sposobna za vođenje bilo kakve firme, naručivanje bilo čega izvana i sve ostalo.

 

Druga stvar je neopisiva količina gluposti koje izvaljuje, tipa da se iPhone 5 napravi za 5 dolara, to ne može ozbiljna i zdrava osoba izjavljivat, očito su mu ti kinezi koji će mu ko fol poslati tablete napunili glavu s tim idiotarijama.

 

Sljedeće što je zanimljivo je da ne odgovara na bitna pitanja koja su mu postavljena.

 

I na kraju, slika koju je dotični stavio (kutije s tabletima) uopće nije slikano kod njega, to su njemu kinezi poslali, kao evo vidi, tvoje je spremno za slanje, samo uplati novce, naivčino.

 

Uglavnom, sramota je cijeli nastup dotičnog lika pod nickom 'skoljco', onaj ko želi od njega išta kupiti pametan je ko i on.

 
12 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
skoljco kaže...

DALI STE ZNALI DA JE ZA IPHONE 5 PROIZVODNA CIJENA  5,12 USD SA SVIM TROSKOVIMA STO LJUDI STRUJE MATERIJAL ITD ITD

Mentalno zdrav čovjek ne može ovo napisati u zahebanciji, kamoli pomisliti da je ovo istina.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
thumb kaže...

Jednostavno sam se morao registrirati da iskomentiram ovog lika koji kao prodaje te tablete.

 

Nevjerovatna je količina nepismenosti koju dotični pokazuje, iskreno, ja se pitam jel se on zna potpisati?

Takva osoba ne može biti sposobna za vođenje bilo kakve firme, naručivanje bilo čega izvana i sve ostalo.

 

Druga stvar je neopisiva količina gluposti koje izvaljuje, tipa da se iPhone 5 napravi za 5 dolara, to ne može ozbiljna i zdrava osoba izjavljivat, očito su mu ti kinezi koji će mu ko fol poslati tablete napunili glavu s tim idiotarijama.

 

Sljedeće što je zanimljivo je da ne odgovara na bitna pitanja koja su mu postavljena.

 

I na kraju, slika koju je dotični stavio (kutije s tabletima) uopće nije slikano kod njega, to su njemu kinezi poslali, kao evo vidi, tvoje je spremno za slanje, samo uplati novce, naivčino.

 

Uglavnom, sramota je cijeli nastup dotičnog lika pod nickom 'skoljco', onaj ko želi od njega išta kupiti pametan je ko i on.

I ja sam primjetio da mu je pravopis na vrhuncu pogotovo č i ć,a uostalom ne vjerujem da bi se takav tablet prodavao za 350kn jer bi po tom proizvodnja bila 150-200kn ali mislim da je nemoguće proizvest tablet visoke rezolucije s extra grafikom,1.5ghz procesorom i 16gb memorije za 350kn,a kamoli za 150-200 EDIT:još sam zaboravio i transport iz kine koji nije jeftin

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 18:46 (kivic15).
13 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Vidim da se kod dosta ljudi ukljucio STALKER mod. I pomalo idemo svi u offtopic.

 

Lik kaze da je sve legalno + nije prodaja direkt nego preko crnog jajeta(ajmo rec pouzdana stranica) + niste sami koji kupujete nego ima preko 500 ljudi+ znas mu ime, adresu, broj mobitela.

Vjerojatno mu nije u interesu da prevari toliki broj ljudi od 500 ljudi vjerojatno ima par onih koji su ga spremni "posjetiti" ukoliko im uzme novac, a ne dostavi robu.

Tako da nije potrebno ici gledati sto, kako, zasto. 

 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Bura je dao fini link.. problemi sa narudžbom.. ali, kako bi mi u Hr rekli, pipl mast trast as!  :D

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Nije poanta na tome da on svjesno želi prevariti ekipu. Nego da je progutao kinesku scam udicu što se pretvorilo u parangal od  skoro 1000 ljudi. Tu je problem.

15 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

ok, cemu razapinjanje covjeka?

Mislim da ni on ni gosp. Hrvoje Bujas aka Crno Jaje nisu djeca da se igraju s ovim stvarima.

Uostalom iako je scam, zamislite buduceg poslodavca/poslovnog partnera kada upise njihovo ime u Google :)

 

Inace 7" Allwinneri se uredno kupuju za 30 dolara i manje u kini. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 18:51 (partyk).
 
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice