Windows Mobile 6

poruka: 4
|
čitano: 3.322
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Windows Mobile 6

bok ljudi...ja imam HP Ipaq 1950 i htio bi na njega staviti wm6...da li mi itko moze rec od kud da ga skinem i kako da ga instaliram?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows Mobile 6

 

Taj uređaj je dizajniran i implementiran za WM5 i na njemu ti nece raditi WM6, barem ne ispravno osim ako je proizvođač tako odlučio. Naime, operativni sustavi za mobilne uređaje nisu dizajnirani kao oni za PC računala, dakle ne dolaze sa svim mogućim drajverima na sebi, niti se oni naknadno instaliraju, nego proizvođač napravi softverski sloj koji je kompatibilan sa WM i onda isporučuje sve zajedno. Na proizvođaču uređaja je da implementira svaku komponentu na način da je kompatibilna s OSom koji će se isporučivati s tim uređajom.  Jedino ako je sam proizvođač odlučio napraviti i podršku za WM6, dakle ako takvo nešto postoji, trebalo bi se nalaziti na stranicama proizvođača, ali malo njih radi takve stvari.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows Mobile 6

Neznam kako stoje HP uređaj stime, ali na svakom HTC uređaju može napraviti update ROM-a npr. s verzije WM 5.0 na WM 6 (WM6 - WM6.1).

 

Pogledaj si malo prvo na službenoj stranci, ako nema pogledaj ovaj link, uglavnom su ti "kuhani" ROM-ovi od ekipe koja se bavi time. SAMO pazi da ako što nađeš mora ISKLJUČIVO biti za taj tvoj uređaj, HP Ipaq 1950.

hcsc
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows Mobile 6
HCSC kaže...

Neznam kako stoje HP uređaj stime, ali na svakom HTC uređaju može napraviti update ROM-a npr. s verzije WM 5.0 na WM 6 (WM6 - WM6.1).

 

Pogledaj si malo prvo na službenoj stranci, ako nema pogledaj ovaj link, uglavnom su ti "kuhani" ROM-ovi od ekipe koja se bavi time. SAMO pazi da ako što nađeš mora ISKLJUČIVO biti za taj tvoj uređaj, HP Ipaq 1950.

 Tako je. XDA znaju svoj posao.

If you have NOS,you are the BOSS!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice