Android TV Box, molim preporuku izdvojena tema

poruka: 2.564
|
čitano: 1.552.930
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Coder256 

Evo, znao sam da je bilo nešto na tri slova

Model izabranog tv-a je AEG, mislim da je bio zadnji od ponudenih modela koji je proradio.

Sretno

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2023 14:54 (generator).
14 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Hvala, proradilo je i gasenje tva i smanjivanje/pojacavanje zvuka i to bas na zadnjem kako si i rekao :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Pošto ne vidim posebnu temu za nvidia shield-ove, vjerujem da je ova second best. 

 

Ovak, po kući mi je do svakog tv junctiona doveden Gbit Lan. Jedna telka je nešto stariji 4k webos a druga je philips bez pravih smart funkcija i ta će se zamjenit uskoro nečim moderniji.

Ono kaj mene zanima je streamanje igara s glavnog kompa na bilo koji od uređaja. Za to koristim Sunshine(Nv gamestream zamjena) kao streaming server na glavnom kompu i Moonlight na klijentima. 

 

Trenutno mi za te radnje koriste intelov nuc na jednoj telki, i lenovova aio ploča na drugoj. 

I sad, ja želim da to sve u budućnosti bude kolko tolko neat a i nuc bi koristio za nešto drugo, pa bi uzeo dva adekvatna divajsa koji bi mi služili samo za to + moguće dodatne android tv funkcije za svaki slučaj.

Postojeći lg nema nativnu moonlight aplikaciju, nego kao hombrew app koji mi baš i ne radi kak bi trebalo. Odnosno, radi app, ali stream je dosta loš. Isprobalo se i na xiaomijevom p1 android tv-u. Isto nije baš stabilno. Očito vali nešto u hardveru za glatko izvođenje.

Nvidia shield me već dulje vrijeme kopka. Skup hardver ali je nativno imao gamestream opciju pa valjda je radio kak se spada. Da li je itko od vas koristio shield za tu namjenu i kakvo je iskustvo?

 

Iako je mreža Gbit, znam da telke imaju samo 100Mbit lan kontrolere, ali stream radi noramalno i na 40mbps. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

nvidia je priča za sebe.. nvenc, kao i av1.. tj hw koji to ima, može svašta.. a to 'oni' ne daju, tj skupo naplaćuju, skrivaju itd.. dok bi bilo za sad nerealno očekivati da će proizvođači uređaja kao tv (ili još manje jeftikaner media player-prijemnici i sl u klasi parsto kuna..) to ugraditi po sadašnjim cijenama ili konačna cijena, za nešto što opet većina za sad ne bi koristila..

-tj za hobiste-entuzijaste tad imaš shield.. skupo, to je tako jer nije masovno a neće ni uskoro..

-odnosno uređaj (računalo) koje bi to moglo treba imati enkoder za nvenc ili av1 a to imaju jače-skuplje grafulje, ne jeftikaner kutija klase nuc.. no možda će iduće generacije imati jaču gpu.. ali ako se dobro sjećam vijesti intel gasi nuc..

-btw, zato se đifors kao 3080 koristi za edit-video, ima dva enkoder-čipa.. ostale niže-jeftinije jedan i tad je upotreba ograničena na jedan task-stream dok za edit treba timeline-montažu i izlaz-capture, dva..  tj isti razlog zašto samo top model ima čipove-dva je cijena-zarada, dok nema najave da će u skorije vrijeme lowend klasa dobiti čip jer nikad ne režu granu na kojoj sjede-zarađuju i tom logikom neće ni u dogledno vrijeme biti jeftinijih boxova, tj konkretno nvidiji je cilj cloud-usluge-gaming, ono što radiš kućno, kao izvor zarade online gamingom.. i naravno da tad neće dati te alate-dostupnost juzerima za po doma, tj ovisi .. za sad im je to želja-plan, možda postanu altruistični dobrotvori pa omoguće svima :)

 

-naravno, kad imaš enkoder čip na oba mjesta, server-kodira-šalje i prijemnik dekodira i prosljeđuje na ekran, tad to radi, glatko-čisto.. bez tog imaš npr vnc-remote, klasične desktop i sl mogućnosti bez prave upotrebe hw-čipa i time ograničenja.. tj ili bi server morao slati dekodirano što je tad x-puta više prometa podataka no tad bi svaki prijemnik mogao primiti-obraditi, dok je tad i sama propustnots mreže usko grlo, tj zato je pravo riješenje baš koder..

 

.. a sad, i može se :) .. čak jeftino, naravno neće biti kao shield (ili možda hoće, ovisi koliko dobre reklamne snimke-efekte vidimo ili očekujemo, kvaliteta prikaza na nekom ekranu-tvu..)

-bilo koji hdmi capture uređaj, imaš ulaz za hdmi, prolaz, izlaz + usb.. i koristi raširen h264-265 kao svaki tv-dvbt prijemnik.. dovoljno dobro, dovoljno za stream-propustnost pa i na fast-100 mreži ili wlanu.. uz jedini problem što ti treba uređaj koji zna raditi s usb-kutijicom, tj na računalu i osu kao win je to neka apps za capture kao obs... bilo koja, jer sve nude izbor captrue devicea-ulaza kao i izlaz.. ili stream na mrežu pa tad ovisiš o mreži-protokolu kao dlna.. i to radi, zadovoljavajuće, za gledanje filmova, gaming-yt klipići i sl. tj tako se vjerojatno radi većina yt klipova, ne klasična kamera pogotovo ne za gaming jer.. je to slika s gpu, soft-igra pri čemu je jedino kao dodatak ako se gamer želi vidjeti na snimci da sebe snima kamerom, obična web jeftikaner i tad takvu sliku tj dva izvora šalje kao jedan stream recimo obs-om.. 

-hoće li to zadovoljiti tvoja očekivanja kao rezolucija i kvaliteta slike-boja-oštrina.. ne znam, ipak su to jeftikaner kutijice.. po domaćim trgovinama 15€, kina trećina te cijene + poštarina pa za šaku kuna-eura ne treba očekivati čuda, tj teško je znati što je kome dovoljno kvalitetno-očekivanja :) ... provjeri hdmi captrue..

-tj uređaj koji zna raditi s nekim dongleom na nekom andoridu i sl. nema razloga posebnog da ne bi mogao ono što inače radimo na računalu s win-lin-macom i softom kao obs.. a posotji li neki soft-editro za neki os-tv-a.. ne znam, no pošto već imaš nuc + ruačunala tad oni to mogu, pri čemu sam osb nije posebno zahtijevan tj nije soft taj koji radi posao nego čip-uređaj capture pri čemu npr možeš snimati na disk-medij snimku no ne ovisiš o tome da uopće postoji disk-storage ili kapacitet jer se ne mora snimati itd.. a file i snaga za obradu su identični svakoj dvbt kutijici što će reć čip radi svoj posao kao za PVR funkciju snimača pri čemu mu je po zahtijevnosti taska-težine svejedno snima li na medij ili emitira kablom hdmi-mreža dalje.. tj jeftikaner kutijica za 20€ ima PVR i radi, prikazuje normalan hdtv signal i snimka je adekvatna.. pa je za očekivati da ako te to zadovoljava kao tv porgram tad će raditi upravo tako kao i dvbt kutijica, no ne kao nvenc-av1 koji su višestruko jači i ograničeni na skupi-egzotičan hw i interese vlasnika koji ima planove u cloudu no oni moraju s tim jačim, jer za razliku od kućnog koji može u mreži podnjeti količinu podataka streama slabijeg kompresora, njima bi u planu bile tisuće online korisnika a to znači i umnožak prometa tog kompresiranog signala pa nije dovoljna h264 kompresija tj količina podataka u sektundi uz propustnost medja-optike-mreže i broj korisnika, tj kao da želimo dati download jednoj osobi ili stotinama osoba istovremeno.. treba tad veća propustnost ili jači kompresor.. tebi bi trebao biti dovoljan kućni-h264 za kućne potrebe.. tj dovoljan je za hdtv koji traži 7-15mbita i to ide i po 100tki glatko dok je br i više 2-4-8k rezolucjie prema 40-80mita.. itd. tj na tim rezolucijama bi već fast-100 postajao usko grlo ili pitanje što se sve u mreži istovremeno radi, skida-kopira itd..

 

-ima li neki adekvatan editor koji bi zamijenio obs na nekom osu-uređaju? .. ne znam, no vjerojatno google zna ako postoji :) .. tad je to sve za šaku kuna i par klikova npr možda DoridCam-obs na googleplayu kao prvi ponuđeni link za mobilne-android..  tj na mobaču-tabletu-tvu (andorid) je samo pitanje nudi li soft kontrolu uređaja ne nekom portu kao usb, kao capture device-ulaz i izlaz opet po želji, dok će vjerojatnije nuditi recimo samo na yt.. ili dodati mirror, nešto kao za autoradio-spajanje i sl.

-hoće li neki tv ponuditi u svom osu? teško, tj proizvođači kao sony žele prodati skupu opremu (kao i nvidia) i ne žele piliti granu na kojoj sjede-zarađuju dok bi sam soft mogao biti 'težine' tetrisa tj samo pitanje ulaza-izlaza kao mixer, audio mixer i sl. pri čemu sam uređaj nema neki teški task enkodinga tj sve to radi hw-čip za video kojeg ima ili nema.. a danas svi mobači i kutijice imaju h264-265 pa lako playaju yt-filmiće (dok nemaju nvenc-av1..). a drugi problem je čisto ograničenje osa-uređaja da ponudi korištenje nekog vanjskog porta-ulaza kao usb, dongle.. pri čemu recimo router može koristiti wlan adapter za backup internet, printer ili storage.. i bitne razlike nema no mora biti napravljeno-predviđeno da se može 'kliknuti' (korisiti).. može se, lako je.. problem što to netko-proizvođač mora napraviti a do tad za svoje potrebe može nuc i sl. dok je tv tad samo ekran za prikaz, ostalo radi capture kutijica i računalo s editorom u kojem je ulaz-izlaz za stream.. gledajući po cijeni i mogućnistima hw-a nema posebnog razloga da to već danas ne radi neki dvbt.. jednako kao što može snimati tv program, no prvo se netko to treba sjetiti napraviti i ponuditi tržištu, ne veliki kao sony i nvidia jer imaju druge planove-biz, nego kineski proizvođači kutijica za šaku kuna koji po pravilu rade ono što se može masovno prodati.. pa kvaka-22.. dok nema takve potražnje neće biti ni ponude :) .. moraš sam.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Moram kupiti android box jer mi je stari umro.


Ono šta mi treba je:

- Amlogic S905X4 ili A311D2
- malo se grije
- ethernet priključak od 1 Gbit
- HDMI CEC i da šalje zvuk na receiver preko HDMI-a

- dolby vision/HD10+, sound passtrough na receiver preko HDMI kabela
- SDkartica na koju se moze instalirat paralelno neka distribucija (libreelec/coreelec)
- daljinski

 

X96 X4

ToX3
UGOOS AM7
Beelink GT King II - ne proizvode više android boxove, ovo je zadnji, upitno sto je s podrskom
Beelink GT King - stari model, isti problem kao i za king II

X96 X4 je najjeftiniji i ima sve što mi treba, jedino nisam siguran za podršku od strane proizvođača (firmware upgrades). Prijedlozi?

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2023 12:16 (Opti).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

pozdrav, trazin android box kojem je prvenstvena namjena iptv i netflix, dosad san ima mi stick ali je posta jako spor i mislin da mu je wireless dosta los. glavni uvjet bi i bia dobar wifi jer mi je router na katu.

HŽV
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

+2 mjeseca korištenja amazon fire tv 4k sa dnevnom satnicom +10 sati, bez ikakvih problema, samo iptv i nf... uzeo u hg spotu za 49 eura

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
....

 

Iako je mreža Gbit, znam da telke imaju samo 100Mbit lan kontrolere, ali stream radi noramalno i na 40mbps. 

 

 Stara poruka ali sad vidjeh. Na mom LG C1 uredno radi lan to usb sa alixpresa od par dolara i imam gbit mrezu...

13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Posmatrač kaže...
....

 

Iako je mreža Gbit, znam da telke imaju samo 100Mbit lan kontrolere, ali stream radi noramalno i na 40mbps. 

 

 Stara poruka ali sad vidjeh. Na mom LG C1 uredno radi lan to usb sa alixpresa od par dolara i imam gbit mrezu...

 To je dobro za znati.

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Da, radi to ,ali nažalost kad spojiš gigabitni adapter na C1 bude ograničen na nekih 400-450 Mbps zbog USB 2 standarda jer su u LGu odlučili da maknu USB3 iako je bio u prijašnjim serijama .

Imam 500 Mbps u paketu i na starom LG UH85 koji ima usb3 port sam imao punu brzinu , na c1 380 max , sto je više nego dovoljno da se razumijemo i bolje od 100Mbps preko mrežne, al eto uvijek ima nekih caka :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.9.2023 16:32 (error_666).
5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
error_666 kaže...
Da, radi to ,ali nažalost kad spojiš gigabitni adapter na C1 bude ograničen na nekih 400-450 Mbps zbog USB 2 standarda jer su u LGu odlučili da maknu USB3 iako je bio u prijašnjim serijama .

Imam 500 Mbps u paketu i na starom LG UH85 koji ima usb3 port sam imao punu brzinu , na c1 380 max , sto je više nego dovoljno da se razumijemo i bolje od 100Mbps preko mrežne, al eto uvijek ima nekih caka :D

 Da sve radi ne bi imao razloga kupiti C2 ;)

5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
dax-lax kaže...
Posmatrač kaže...
....

 

Iako je mreža Gbit, znam da telke imaju samo 100Mbit lan kontrolere, ali stream radi noramalno i na 40mbps. 

 

 Stara poruka ali sad vidjeh. Na mom LG C1 uredno radi lan to usb sa alixpresa od par dolara i imam gbit mrezu...

 To je dobro za znati.

 I sto je najgore taj jeftilen nije radio na laptopu. Stalno se odjavljivao i prijavljivao a na tvu radi uredno....

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Ne razumijem što si želio reći , kakav sad c2?
12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Opti kaže...

Moram kupiti android box jer mi je stari umro.


Ono šta mi treba je:

- Amlogic S905X4 ili A311D2
- malo se grije
- ethernet priključak od 1 Gbit
- HDMI CEC i da šalje zvuk na receiver preko HDMI-a

- dolby vision/HD10+, sound passtrough na receiver preko HDMI kabela
- SDkartica na koju se moze instalirat paralelno neka distribucija (libreelec/coreelec)
- daljinski

 

X96 X4

ToX3
UGOOS AM7
Beelink GT King II - ne proizvode više android boxove, ovo je zadnji, upitno sto je s podrskom
Beelink GT King - stari model, isti problem kao i za king II

X96 X4 je najjeftiniji i ima sve što mi treba, jedino nisam siguran za podršku od strane proizvođača (firmware upgrades). Prijedlozi?

 X96 X4 je najjeftiniji zato jer nema 1Gbps lan

5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
error_666 kaže...
Ne razumijem što si želio reći , kakav sad c2?

 Kazem da nikad u jedan proizvod nece ugraditi sve sto se moze jer onda nemas razloga kušpiti novi model....

13 godina
offline
Android TV Box, molim preporuku

Brisano, kriva tema

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2023 13:46 (dax-lax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Koliko vidim, kod nas se sad već neko vrijeme može kupiti druga generacija Xiaomijevog boxa.

Ima li netko već s njim iskustva i isplati li se nadograditi s prve generacije?

Imam tu prvu generaciju već par godina i sve okej šljaka, osim WiFija. Baš ga jako slabo hvata.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
MedO1337 kaže...
Koliko vidim, kod nas se sad već neko vrijeme može kupiti druga generacija Xiaomijevog boxa.

Ima li netko već s njim iskustva i isplati li se nadograditi s prve generacije?

Imam tu prvu generaciju već par godina i sve okej šljaka, osim WiFija. Baš ga jako slabo hvata.

 2nd gen box imam ali ti ga ne mogu uporediti sa ičime. S wifijem nema problema za sad

12 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Da, to stoji svakako , poanta posta gore pored ostalog navedenoga je što je taj isti USB 3.0 bio na tv-u istog branda pet godina starijem i dvije klase ispod ( lg serije 8 iz 2016)... ne znam za druge, meni osobno to nije jasno nikako ,al hajd' nevažno.
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
MedO1337 kaže...
Koliko vidim, kod nas se sad već neko vrijeme može kupiti druga generacija Xiaomijevog boxa.

Ima li netko već s njim iskustva i isplati li se nadograditi s prve generacije?

Imam tu prvu generaciju već par godina i sve okej šljaka, osim WiFija. Baš ga jako slabo hvata.

 imam ja 1. generaciju, hvata wi fi kroz armirani zid, udaljenost od rutera je cca 10 metara, odlicno hvata wi fi, mada citam da mnogi imaju problem, bolje ti je uzmi wifi extender, pojacaj signal, ja sam ga uzeo da pokrijem drugi dio velikog stana i odlicno sve radi

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2023 8:48 (dadotb).
10 mjeseci
offline
Android TV Box, molim preporuku

Millions of cheap Android TV boxes come pre-infected with botnet malware

https://www.tomsguide.com/news/millions-of-cheap-android-tv-boxes-come-pre-infected-with-botnet-malware

 

 
1 0 hvala 0
10 mjeseci
offline
Android TV Box, molim preporuku

evo još malo upozorenja, provjerite svoje kutijice.

 

Somehow, advanced Triada malware was added to devices before reaching resellers.

In total the researchers confirmed eight devices with backdoors installed—seven TV boxes, the T95, T95Z, T95MAX, X88, Q9, X12PLUS, and MXQ Pro 5G, and a tablet J5-W.

https://arstechnica.com/security/2023/10/thousands-of-android-devices-come-with-unkillable-backdoor-preinstalled/

 
1 0 hvala 0
7 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
Dali moze neko da mi preporuci koji android box da sebi kupim a da na njemu se moze instalirati ,,,hik connect,,,da gledam kamere na njemu najvise me to zanima
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
rookica19 kaže...

pozdrav, trazin android box kojem je prvenstvena namjena iptv i netflix, dosad san ima mi stick ali je posta jako spor i mislin da mu je wireless dosta los. glavni uvjet bi i bia dobar wifi jer mi je router na katu.

 Možda MI TV Box S 2nd Gen 

ja imam "prvu" generaciju i evo već sam par godina super zadovoljan  svaka preporuka 

11 godina
neaktivan
offline
Android TV Box, molim preporuku

Ekipa pitanje, tražim trenutačni best buy box pošto imam LG B2 tv i volio bih koristiti Stremio kako bih se prestao zamarati skidanjem filmova na USB.

Trenutačno je pitanje da li kupiti Orico docking station + 2.5" HDD pa da je stalno spojen na PC i TV ili ako me isto izađe kupiti android box i gledati preko stremia bez zamaranja i još uz to sve druge funkcije koje bi dobio s androidom.

Uvjet mi je da bez problema vrti 4k hdr i da se može kontrolirati pomoću LG magic remote-a pošto ne želim stalno 2 daljinca korisititi.

 

Koliko samo istražio po temi, za preporuku je Mecool KM2 PLUS no nigdje ne vidim da li se može kontrolirati s daljinskim od tv-a pa eto ako može savjet ili iskustva od nekog tko ga ima, hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
gelon kaže...

Ekipa pitanje, tražim trenutačni best buy box pošto imam LG B2 tv i volio bih koristiti Stremio kako bih se prestao zamarati skidanjem filmova na USB.

Trenutačno je pitanje da li kupiti Orico docking station + 2.5" HDD pa da je stalno spojen na PC i TV ili ako me isto izađe kupiti android box i gledati preko stremia bez zamaranja i još uz to sve druge funkcije koje bi dobio s androidom.

Uvjet mi je da bez problema vrti 4k hdr i da se može kontrolirati pomoću LG magic remote-a pošto ne želim stalno 2 daljinca korisititi.

 

Koliko samo istražio po temi, za preporuku je Mecool KM2 PLUS no nigdje ne vidim da li se može kontrolirati s daljinskim od tv-a pa eto ako može savjet ili iskustva od nekog tko ga ima, hvala unaprijed.

 ja imam b8 i google chromecast 4k i koristim daljinac od LGa i stremio. ne znam jel b2 i b8 ista stvar.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku

Jesi zadovoljan s chromecastom općenito i za stremio?

Vidim da su slične cijene on i Mecool tak da mi svejedno većinom, a za tv većinom su slični tako da bi sve trebalo raditi jednako.

10 mjeseci
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
gelon kaže...

Ekipa pitanje, tražim trenutačni best buy box pošto imam LG B2 tv i volio bih koristiti Stremio kako bih se prestao zamarati skidanjem filmova na USB.

Trenutačno je pitanje da li kupiti Orico docking station + 2.5" HDD pa da je stalno spojen na PC i TV ili ako me isto izađe kupiti android box i gledati preko stremia bez zamaranja i još uz to sve druge funkcije koje bi dobio s androidom.

Uvjet mi je da bez problema vrti 4k hdr i da se može kontrolirati pomoću LG magic remote-a pošto ne želim stalno 2 daljinca korisititi.

 

Koliko samo istražio po temi, za preporuku je Mecool KM2 PLUS no nigdje ne vidim da li se može kontrolirati s daljinskim od tv-a pa eto ako može savjet ili iskustva od nekog tko ga ima, hvala unaprijed.

 Koliko vidim Amazon FireStick radi bez problema sa LG Magic Remoteom. Sad će ti na black friday biti za smiješnu cijenu na Amazonu, a i izašla je upravo nova 4k verzija.

5 godina
offline
Re: Android TV Box, molim preporuku
millennial kaže...
gelon kaže...

Ekipa pitanje, tražim trenutačni best buy box pošto imam LG B2 tv i volio bih koristiti Stremio kako bih se prestao zamarati skidanjem filmova na USB.

Trenutačno je pitanje da li kupiti Orico docking station + 2.5" HDD pa da je stalno spojen na PC i TV ili ako me isto izađe kupiti android box i gledati preko stremia bez zamaranja i još uz to sve druge funkcije koje bi dobio s androidom.

Uvjet mi je da bez problema vrti 4k hdr i da se može kontrolirati pomoću LG magic remote-a pošto ne želim stalno 2 daljinca korisititi.

 

Koliko samo istražio po temi, za preporuku je Mecool KM2 PLUS no nigdje ne vidim da li se može kontrolirati s daljinskim od tv-a pa eto ako može savjet ili iskustva od nekog tko ga ima, hvala unaprijed.

 Koliko vidim Amazon FireStick radi bez problema sa LG Magic Remoteom. Sad će ti na black friday biti za smiješnu cijenu na Amazonu, a i izašla je upravo nova 4k verzija.

 firetv cube isto radi

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Koji media player kupiti?, Kodi Addonsi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice