Corsair SSD P64; isplati li ga se kupiti?

poruka: 7
|
čitano: 3.987
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Corsair SSD P64; isplati li ga se kupiti?

SSD znači mogao bih izdvojiti toliko novaca samo me zanima dali za te noce postoji bolje ili da ipak idem na nešto skuplji intel od 80 GB?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Corsair SSD P64; isplati li ga se kupiti?

Čuo sam da je dobar... Malo sam gledao neke reviewe na internetu.. Al možda se pojavi netko tko stvarno zna iz prve ruke...

Prodajem: Matičnu ploču Matsonic + Intel Pentium IV 1.7 Ghz, Floppy Disk Drive + odgovarajući kabel, Modeme (PCI), AsRock MBO + Athlon XP 2600+, ATI Radeon 9200 SE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Corsair SSD P64; isplati li ga se kupiti?

koliko sam ja shvatio dosta je vazan koji kontroler disk koristi ako je Jmicron onda ne valja ako je intel onda valja, mislim da ima jos neki (nekako rusko zvuci) za njega ne znam!

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Corsair SSD P64; isplati li ga se kupiti?

puno nagađanja ,puno oprečnih informacija. ne znam ni sam. kažu da nisu ssd-ovi toliko  dobri koliko ih se hvalilo. jedino su sa win 7 puno bolji jer novi os zna iskoristiti performanse diska. ipak to je samo za sistemski disk,a podaci i dalje moraju onda na neki eksterni,pa je kopiranje sporije. mislim da je bolje uzeti neki 500 gb na 7200 (ako se radi o laptopu). ili moćan intel koji je oko 2500 do 3500 kn...

Z
16 godina
offline
Corsair SSD P64; isplati li ga se kupiti?

Ja imam taj samo P128 i mogu reci da su razlike vidljive u brzini ucitavnja win7 u brzini pokretanja programa opcenito u brzini izvrsavanja... ja sam zadovoljan s tim da sam ga uspio nabaviti za 1500 knCool

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Corsair SSD P64; isplati li ga se kupiti?

ma samo mi treba za sistemski disk, storage disk imam....znači u svakom slučaju se isplati uzet ako je os win7?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Corsair SSD P64; isplati li ga se kupiti?
smrad06 kaže...

ma samo mi treba za sistemski disk, storage disk imam....znači u svakom slučaju se isplati uzet ako je os win7?

isplati se, pogotovo jer imaš ostatak konfiguracije za dugo i lijepo korištenje. Imam Intelov SSD, ali dođe ti na isto. Rad u windowsima je ultrabrz, a kad i pokrećeš nešto sa SATA diskova, usporavanje zbog rada OS-a(Win7 u ovom slučaju) ne postoji...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice