WD Caviar Blue 1tb 32mb iskoristivo

poruka: 5
|
čitano: 3.391
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
WD Caviar Blue 1tb 32mb iskoristivo

Ekipa ovak,otac mi ima u svom PC-u WD Blue 1tb 32mb cache,sve je uredno radilo do 1 trenutka dok nije dobio BSOD i sve 5 resetira se pc no neulazi u winse,sve smo probali no problem je u disku,od njegovog 1tb on prikazuje 31mb da je dostupan,pa me zanima što napraviti?

Na disku ima hrpa bitnih podataka.

Sony M2,Z1c,Z3.Samsung N7100, kontakt:evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: WD Caviar Blue 1tb 32mb iskoristivo
kruskar kaže...

Ekipa ovak,otac mi ima u svom PC-u WD Blue 1tb 32mb cache,sve je uredno radilo do 1 trenutka dok nije dobio BSOD i sve 5 resetira se pc no neulazi u winse,sve smo probali no problem je u disku,od njegovog 1tb on prikazuje 31mb da je dostupan,pa me zanima što napraviti?

Na disku ima hrpa bitnih podataka.

da to nije neka sistemska hidden particija od 31Mb? Pretpostavljam da je samo oštećen MBR ili PT. Probaj nekim programom za recovery obnoviti podatke o particijama da bi ih vidio.

P.S. evo free program: http://findandmount.com/ , ali mislim da i poznatija imena (Easeus, Ontrack...) imaju trial verzije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 10:26 (jozef).
13 godina
offline
Re: WD Caviar Blue 1tb 32mb iskoristivo
jozef kaže...
kruskar kaže...

Ekipa ovak,otac mi ima u svom PC-u WD Blue 1tb 32mb cache,sve je uredno radilo do 1 trenutka dok nije dobio BSOD i sve 5 resetira se pc no neulazi u winse,sve smo probali no problem je u disku,od njegovog 1tb on prikazuje 31mb da je dostupan,pa me zanima što napraviti?

Na disku ima hrpa bitnih podataka.

da to nije neka sistemska hidden particija od 31Mb? Pretpostavljam da je samo oštećen MBR ili PT. Probaj nekim programom za recovery obnoviti podatke o particijama da bi ih vidio.

P.S. evo free program: http://findandmount.com/ , ali mislim da i poznatija imena (Easeus, Ontrack...) imaju trial verzije.

Samo pronalazi tih 31-32mb,ostatak nepronalazi :(

Sony M2,Z1c,Z3.Samsung N7100, kontakt:evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
neaktivan
offline
WD Caviar Blue 1tb 32mb iskoristivo

Probaj sa WinDFT, isto tako sa DLD za početak quick scan

 

 

edit: MHDD

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 11:41 (Flying Dutchman).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: WD Caviar Blue 1tb 32mb iskoristivo
Flying Dutchman kaže...

Probaj sa WinDFT, isto tako sa DLD za početak quick scan

 

 

edit: MHDD

 Još uvijek se borim s tim diskom :/

Health status je PERFEKTAN,no skeniranja neodrađuje.

 

EDIT
Danas je stavljena i druga elektronika i isti slučaj hmm,disk nit se gasi niti išta drugo,on radi savršeno tj. ne radi :P

 

EDIT2

Elektroniku sam stavljao s WD Green 1tb,na samoj pločici elektronike piše ista revizija isto sve samo s tom elektronikom nije htio motor zavrtit.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2015 19:31 (kruskar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice