Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)

poruka: 13
|
čitano: 5.541
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)
pitanje

hey ekipa ovako ja uvjek imam neke lude ideje valjda da ubjem vrijeme pa me zanima imam nekakav mali hard sa starog laptopa koji sam zapalio hahah ima nekih 6giga dali ga je moguce nekako spojit na računalo puno hvala

Cool


zelim raditi na kompjuterima a neznam dali bi znao dovoljno hahaahha
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)

moja preporuka ti je da, ako vec imas volje, od njega napravis eksterni disk...

16 godina
neaktivan
offline
Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)

Ja sam isto napravila sa mojim diskom od 60 gb.

Samo kupiš ladicu za 2,5 inčne ATA diskove (pretpostavljam da je taj), dođe oko 100 kn a može se naći i jeftinije i dobiješ prenosivu memoriju od 6 gb.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)

Postoji i jeftinija varijanta - adapter 2,5" na 3,5" HDD  (30-ak  kuna) ukoliko nema potrebe za prijenosom.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)
biser kaže...

Postoji i jeftinija varijanta - adapter 2,5" na 3,5" HDD  (30-ak  kuna) ukoliko nema potrebe za prijenosom.

 Da, ali kolika mu korist od tih 6 gb ako ih ne može prenosit, nije neka dobit.
16 godina
neaktivan
offline
Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)
autorov komentar

eto to mi je dobra ideja sa ladicom ali u rovinju ima samo sata ladice i nepase mi disk malo sam googlo i nemogu nac nigdje trgovinu za narucit takav tip ladice nesto sam cak naso ali nevidim unutra nema slike da znam dali pase ako ima neko nekakav link nek se javi poz

Cool


Želim postat moljac to mi je san života!!!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)
tripix kaže...

eto to mi je dobra ideja sa ladicom ali u rovinju ima samo sata ladice i nepase mi disk malo sam googlo i nemogu nac nigdje trgovinu za narucit takav tip ladice nesto sam cak naso ali nevidim unutra nema slike da znam dali pase ako ima neko nekakav link nek se javi poz

Cool


 Mislim da bi u Eurotradeu trebalo biti. Canyon 2,5" IDE ladica za HDD.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)
Ziga kaže...
tripix kaže...

eto to mi je dobra ideja sa ladicom ali u rovinju ima samo sata ladice i nepase mi disk malo sam googlo i nemogu nac nigdje trgovinu za narucit takav tip ladice nesto sam cak naso ali nevidim unutra nema slike da znam dali pase ako ima neko nekakav link nek se javi poz

Cool


 Mislim da bi u Eurotradeu trebalo biti. Canyon 2,5" IDE ladica za HDD.
Nemoj kupovat Canyon. Ja sam imala i ladicu i usb stick te marke i oboje mi crkli točno nakon isteka garancije. Inače, imam mali miljun gadgeta i sl. i nikada mi ništa nije crklo osim ovog i rekla sam da nikada više neću kupovat Canyon. Sada imam ladicu ICY BOX i dobro mi radi.
16 godina
offline
RE: Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)
manic kaže...
Nemoj kupovat Canyon. Ja sam imala i ladicu i usb stick te marke i oboje mi crkli točno nakon isteka garancije. Inače, imam mali miljun gadgeta i sl. i nikada mi ništa nije crklo osim ovog i rekla sam da nikada više neću kupovat Canyon. Sada imam ladicu ICY BOX i dobro mi radi.
 
Gle kako odmah paljada po Canyonu. Molim te nemoj pričati gluposti, stopa kvarova je statistika, kao i za 99,999% artikala na tržištu. Osobno koristim 2,5" ALU Canyon i 3,5" ALU Canyon ladicu, sve rade bez ikakvih problema već preko 1 godinu zajedno s Icy Boxom na poslu. I druge ladice se mogu pokvariti, npr mom frendu se Icy Box pokvario nakon mjesec dana, u zamjenu za novu je uzeo istu i radi već pola godine bez ikakve greške. Što bi ja sad trebao vikati "nemoj kupovati Icy Box".

Čovjek neka kupi što mu je dostpunije, ionako u Rovinju nema pretjerano velik izbor, nije to Zagreb.


16 godina
neaktivan
offline
RE: Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)
Ziga kaže...
manic kaže...
Nemoj kupovat Canyon. Ja sam imala i ladicu i usb stick te marke i oboje mi crkli točno nakon isteka garancije. Inače, imam mali miljun gadgeta i sl. i nikada mi ništa nije crklo osim ovog i rekla sam da nikada više neću kupovat Canyon. Sada imam ladicu ICY BOX i dobro mi radi.
 
Gle kako odmah paljada po Canyonu. Molim te nemoj pričati gluposti, stopa kvarova je statistika, kao i za 99,999% artikala na tržištu. Osobno koristim 2,5" ALU Canyon i 3,5" ALU Canyon ladicu, sve rade bez ikakvih problema već preko 1 godinu zajedno s Icy Boxom na poslu. I druge ladice se mogu pokvariti, npr mom frendu se Icy Box pokvario nakon mjesec dana, u zamjenu za novu je uzeo istu i radi već pola godine bez ikakve greške. Što bi ja sad trebao vikati "nemoj kupovati Icy Box".

Čovjek neka kupi što mu je dostpunije, ionako u Rovinju nema pretjerano velik izbor, nije to Zagreb.


Baš zbog statistike sam to i rekla. Ako mi nikad ništa ne crkne jer pravilno rukujem i pazim, a jedina 2 Canyon uređaja koja imam mi crknu, kolika je vjerojatnost da su ta 2 događaja nepovezana. Kažeš da imaš preko 1 godinu oboje, hehe brzo će ti crknut, tako je meni otprilike nakon godinu i po crklo, jedino ako nisu popravili seriju jer ja sam ipak kupila te uređaje prije 2-3 godine.
Ps, nadam se da sam u krivu i da samo ja imam lošu sreću.
16 godina
offline
RE: Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)
manic kaže...
Baš zbog statistike sam to i rekla. Ako mi nikad ništa ne crkne jer pravilno rukujem i pazim, a jedina 2 Canyon uređaja koja imam mi crknu, kolika je vjerojatnost da su ta 2 događaja nepovezana. Kažeš da imaš preko 1 godinu oboje, hehe brzo će ti crknut, tako je meni otprilike nakon godinu i po crklo, jedino ako nisu popravili seriju jer ja sam ipak kupila te uređaje prije 2-3 godine.
Ps, nadam se da sam u krivu i da samo ja imam lošu sreću.
 Krivo je mjesto gdje si kupila, a ne ono što je proizvođač napravio :)
Napredovala je Canyon serija, bez brige, sad mini USB nije moguće potrgati unutar 1 godine :))

16 godina
neaktivan
offline
Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)
autorov komentar

ahahahhaha da eto naso sam je u eurotrade

mrzim taj eurotrade ahahahah covjece kosta 170kn pa ja mislim da taj moj jadni hard nekosta toliko ma a gledo sam u gradu ima neki net-caffe i sate kostaju 100kn koja krađa

moj narode ----ma barem se nemogu bunit da nema nista u rovinju ahahahahhahahahhahah tako mi i treba--- jos jednom hvala svimaCool


Želim postat moljac to mi je san života!!!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Spojit hdd sa laptopa na komp? :):)

ili nesto ovako kao ja od bakine kuhinje Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.3.2008 20:00 (bytecollektr).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice