Hakeri napali, najebaše Moneybookers! zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 2.100
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Hakeri napali, najebaše Moneybookers!

Oprostite na naslovu, al baš mi je seksi {#}

 

Skupina hakera koja 'skida' stranice u ime WikiLeaksa hakirala je uslugu za plaćanje preko Interneta - Moneybookers. To je zadnja meta na njihovoj listi. Moneybookers je nedostupan čitav dan. Dobro je napomenuti da su već hakirali PayPal-ov blog, Visa.com, MasterCard.com, te mnoge druge web stranice koje su se suprotstavile WikiLeaksu.

 

 

 

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hakeri napali, najebaše Moneybookers!
prostacenje u naslovu nije dopusteno
btw postoji tema napad na wikileaks i komentari osobnog stava na koima se nadugo i nasiroko raspravlja o wikileaksu, nova tema stvarno nije potrebna
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
14 godina
protjeran
offline
RE: Hakeri napali, najebaše Moneybookers!
1337Code_breaker kaže...
prostacenje u naslovu nije dopusteno
btw postoji tema napad na wikileaks i komentari osobnog stava na koima se nadugo i nasiroko raspravlja o wikileaksu, nova tema stvarno nije potrebna

 

Nisam primjetio ovo za naslov, vidio sam puno gorih naslova na ovom forumu. Neka moderatori/administratori promjene ako je naslov tolika grozota. Nisam baš često ovdje, pa ne provjeravam u kojoj se točno temi vodi rasprava o nečemu (jer naslov "WikiLeaks" ne govori ništa o Moneybookersu).

13 godina
protjeran
offline
RE: Hakeri napali, najebaše Moneybookers!
lrx kaže...

Oprostite na naslovu, al baš mi je seksi {#}

 

Skupina hakera koja 'skida' stranice u ime WikiLeaksa hakirala je uslugu za plaćanje preko Interneta - Moneybookers. To je zadnja meta na njihovoj listi. Moneybookers je nedostupan čitav dan. Dobro je napomenuti da su već hakirali PayPal-ov blog, Visa.com, MasterCard.com, te mnoge druge web stranice koje su se suprotstavile WikiLeaksu.

 

 

 

Za naslov SVAKA ČAST uljepšo si mi ovaj dosadan dan,a za ovo hakiranje,to je gadno gadno jako gadno,no dobro srećom ja preko interneta neplaćam ništa,pa čak  i neživim u americi to je čista sreća.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Hakeri napali, najebaše Moneybookers!
a jesi vidio plavu slicicu lokota pored naslova tih tema? :)
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
14 godina
protjeran
offline
RE: Hakeri napali, najebaše Moneybookers!
1337Code_breaker kaže...
a jesi vidio plavu slicicu lokota pored naslova tih tema? :)

Ne.

16 godina
moderator
offline
RE: Hakeri napali, najebaše Moneybookers!
lrx kaže...
1337Code_breaker kaže...
a jesi vidio plavu slicicu lokota pored naslova tih tema? :)

Ne.

a sad? {#}

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice