Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 244.070
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

E to ja imam part 1 od 4 :).

Nadam se svim dijelovima uskoro:).

Koliko sam švrljo po njihovom forumu izgleda da se od ta četiri dijela dobije kao neki pet companion u vidu vile koja daje boost na expirience ili slično.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...

Nisam siguran o kojoj vili pričaš, ali sam kao daily bonus dobio neku wand part kao grančicu koja je part 2 od 4, pretpostavljam da je dio nečega što se treba skupiti, ali nisam naišao da se u igri skupljaju kroz questove, već izgleda kao daily bonus.

Pa ta 4 dijela > craftanje = vila koja te prati i povecava brzinu hodanja (imam part 2 i 4), takoder se moze i kupiti ali to kosta dosta adermanta...

 

http://drakensangers.blogspot.com/2012/04/got-fairy-at-last.html

 

boxer kaže...
Što se tiče Heradura, prvo se mora očistiti sve oko njega (kosturi, vještice), isto tako ako vas proganja to će samo raditi do određenog manjeg dijela mape oko njega i onda će se vratiti do svog dijela gdje je sarkofag i napuniti energijom, čak postoji mogućnost da se vrati ako se sa njime borite oko onih fontana što mi se jednom desilo, vrlo iritantno jer sam mu skinuo 2/3 energije i seronja se vratio i napunio energijom. Što se mene tiče za mene nije bio brz, samo sam morao voditi računa da me ne opali onom kuglom koju izbacuje jer mi je tada skidao 90% energije na levelu kojem sam bio tada. Imun je bio na stunanje i druge skillove koje sam imao, tako da sam ga pobjedio pomalo trčkaranjem oko njega, healanjem i udaranjem kada nabacim rage. Jednostavno nabacite orb sa 200% damage i otprilike za 10 tak minuta bi trebao biti gotov. Igram sa Darknight pa možda sam imao malu prednost u jačini napada, ali mislim da nebi trebali imati problema.

Drugi boss je ona vještica Khaly u Elysium e ona je već opak boss jer se mogu samo približiti njoj i onda me već sredi jer ima jake napade kristalima. Bez grupnog prelaženja mislim da boss neće pasti.

Ne pojavljuje se uvijek tamo kod sarkofaga (drugi put mi je bio u onoj prostoriji preko puta, desno...)....... borio sam se s njim u velikom hodniku kod stupova (nisam isao do fontane), posto je tu kod stupova slobodniji, primjetit ce se njegova brzina u hodanju.... ostali su spori ko babe u hodanju naspram njega (napadi su im zato brzi i ucinkoviti jer ti ne daju vremena za stajanje), a posto moj spellweaver bas i nije za blisku borbu, morao sam se konstantno udaljavati od njega (a spor sam). Orbove za veci damage, vecu stetu (zeleni orbovi) i napitke cuvam, dosada ih nisam bas niti jednom koristio u dungeonima, inace, to stedim i koristim za PvP. Jos me nesto uzasno irititra, npr. u jednom slotu moze biti max 10 istih napitaka (ne moze 99 odnosno vise od 10).... nez, je li to neki bug ili koji k, ali glupo je jer u questovima mogu imati vise od 10 istih itema po slotu.

 

Jest da mi je onaj lik u onih 2-3 min pomogao da mu malo skinemo zajednicki HP, ali poslije sam bio sam kada je on crknuo. Kada se cuje njegovo "urlanje", samo treba kruziti oko njega i fulat ce te uvijek, a ako ides tocno ravno ispred njega = dead (tak je mene prvi puta ubio, jednim udarcem).

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2012 13:02 (lovac82).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...
WItcher kaže...

E to ja imam part 1 od 4 :).

Nadam se svim dijelovima uskoro:).

Koliko sam švrljo po njihovom forumu izgleda da se od ta četiri dijela dobije kao neki pet companion u vidu vile koja daje boost na expirience ili slično.

A vidio sam da neki likovi imaju malog zmaja uz sebe ... možda je to to.

Jel se vi mozete spoijiti na server.. ja ne?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2012 13:58 (WItcher).
16 godina
offline
Re: Drakensang online
lovac82 kaže...

Orbove za veci damage, vecu stetu (zeleni orbovi) i napitke cuvam, dosada ih nisam bas niti jednom koristio u dungeonima, inace, to stedim i koristim za PvP. Jos me nesto uzasno irititra, npr. u jednom slotu moze biti max 10 istih napitaka (ne moze 99 odnosno vise od 10).... nez, je li to neki bug ili koji k, ali glupo je jer u questovima mogu imati vise od 10 istih itema po slotu.

 

 

Najvjerovatnije jedna od metoda da te na neki način nagovori da kupiš andermante za proširivanje inventoryja. Health potionsi su rijetki, relativno skupi, pa je bolje onda proširiti inventory a za isti trebaju andarmanti.

 

Ne morate nešto štediti te orbove, za 2-3 sata farmanja da se nakupiti popriličan broj. Ja ih ima 4 ili 5 x999 sve skupljeno farmanjem.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Nije zmaj, to je drugi ljubimac koji te prati (mislim da on povecava XP-e), a vila povecava brzinu hodanja.... i citao sam, govore da se ne mogu koristiti istovremeno. Ne mogu se niti ja spojiti trenutno na Grim..... server, drugi serveri rade (bas sam si sada kreirao novog lika).

 

BTW nesto su mi u zadnje vrijeme vrlo rijetki truth stonesi... prisiljen sam prodavati iteme, craftati ih ali ne znam koliko dugo cu izdrzati jer ne mogu ih otkljucati xD, a slobodnih mjesta polako ponestaje.

 

EDIT:

 

Hah, kao sto sam spomenuo u jednom postu.... kreirao sam novog lika i pazite sad, ono mjesto gdje se stvorite u pocetku (baka, kcer i unuka...), ima vise onih bacvi, skrinja... i primjetio sam da zapravo uvijek dobijes isto u nekima (tamo kod one vjestice...). 3. puta sam bio izbacen sa servera, prva dva puta sam imao problema s konekcijom, a treci put (sad) sam opet dobio iste iteme (adermante, zeleni oklop, pare... i u jos jednom truthove).

 

lol, eto nacina kako da zaradite adermante.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2012 16:34 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Uopće se ne mogu spojiti na Grimmag server?! {#}

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Premjestali su server.. samo isključite i uključite ponovno ruter jer trebate promjeniti svoj ip i radil bude.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...

Uopće se ne mogu spojiti na Grimmag server?! {#}

 

 

 

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
offline
Drakensang online

E jbg, kada sam se danas pokušava nekoliko puta spojiti na server nije mi prikazivalo nigdje tu poruku ili je nisam vido. No nema veze, napravio sam novog karaktera na drugom serveru i malo zaigrao sa Spellweaverom. Nevjerovatno, ali dosta bolji lik za igranje, manje iritantan od Dragonknighta. Za par sati 13 lvl.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Iznad sam postao zašto neradi igra.

 

Usput ako nekog zanima kaj je poslje 15 lv onoga kaj knjige skupljete:

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

Iznad sam postao zašto neradi igra.

 

Usput ako nekog zanima kaj je poslje 15 lv onoga kaj knjige skupljete:

Ovo je stvarno ili je nekakva montažica?

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
16 godina
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

Iznad sam postao zašto neradi igra.

 

Usput ako nekog zanima kaj je poslje 15 lv onoga kaj knjige skupljete:

Da, ali kada sam se sa posla vratio kući PC i router su bili ugašeni, a svaka 24 sata se resetira i IP pa ponovno nije htio spojiti na server, tako da niti resetiranje pc-a niti routera nije pomoglo.

Btw, pokušao sam ranije i sa posla, drugi pc i router i ista stvar se dešavala. No nema veze.

 

Koji je vrag sa ovim tipovima, milion ancient knowledge i wisdom booksa?!

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

pozdrav svima koji igraju i ako kome treba pomoc nek se javi

 

na Hereduru ranger lv 20

a na Grimmagu spellweaver lv 22

 

nick u igri KUHAR007

 

a mogli bi i kakav klan napravit

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
thuglife kaže...
WItcher kaže...

Iznad sam postao zašto neradi igra.

 

Usput ako nekog zanima kaj je poslje 15 lv onoga kaj knjige skupljete:

Ovo je stvarno ili je nekakva montažica?

Ne ..to ti je max 15 lv toga .. prepostavljam da je u beti 15 lv max.. valja budu poslje izmislili neke nove moći.

Ja sam za za neki klan :).

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
14 godina
offline
Drakensang online

bilo bi ok klan napravit :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Nick - Boxerbih - Darknight lvl 27, Grimmag server

Nick - Zmajodbosne - Spellweaver 13 lvl, Heredur server

 

Mogli bi se dogovoriti  da čoporativno napadnemo Khaly u Elysiumu {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 13:14 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...

Nick - Boxerbih - Darknight lvl 27, Grimmag server

Nick - Zmajodbosne - Spellweaver 13 lvl, Heredur server

 

Mogli bi se dogovoriti  da čoporativno napadnemo Khaly u Elysiumu {#}

Ja sam za ..al mislim da je dosta teško i s 40 lv  a kamoli manjim..je se regenerira .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 15:26 (WItcher).
15 godina
offline
Drakensang online

Heredur: Redsonia666  29. lvl  Spellweaver

 

Werian: Sya   29. lvl  Ranger

 

Grimmag: Fcth  22. lvl  Dragonknight

 

S time da je ovaj zadnji pomalo promašen karakter.

 

Njega sam krenuo prvog igrati pa nisam ni znao štošta...

 

 

 

 

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Ja igram na Grimmagu, Dragonknight 18lv.

 

I evo pao je Heradur (ako se ono tako zvao, hehe), jednostavnim kiteanjem oko njega, udarac, okreni se oko njega, udarac i tako dalje, ima jako mal radius u kojem udara ispred sebe.

S time da me jednom hitao s onim svojim specijalnim napadom kad nisam mogao proći od stupa i ostavio me na 2% hpa.

 

Bez ikakve zelene opreme i onih crystala te potiona, sad zamislite koliko je trajalo.  {#}

 

 

Ps: Dropao govna.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
PLASMAorLCD kaže...

Ja igram na Grimmagu, Dragonknight 18lv.

 

I evo pao je Heradur (ako se ono tako zvao, hehe), jednostavnim kiteanjem oko njega, udarac, okreni se oko njega, udarac i tako dalje, ima jako mal radius u kojem udara ispred sebe.

S time da me jednom hitao s onim svojim specijalnim napadom kad nisam mogao proći od stupa i ostavio me na 2% hpa.

 

Bez ikakve zelene opreme i onih crystala te potiona, sad zamislite koliko je trajalo.  {#}

 

 

Ps: Dropao govna.

Zato ti je i trebao 18 lvl da ga pređeš kada imaš običnu opremu. Nije mi jasno kako nemaš neke improved opreme, za što koristiš truth stonese, čuvaš ih za legendary?

 

Upravo sada mi od običnog gremlina dropao zlatni item za Spelweavera - Amulet of Insight ali traži 250 truth stonesa. {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Ma prelagano je, mogao sam i na lvl 16, samo sto ja inace nisam tip koji ima volje da kitea 10minuta, ali eto dobre sam volje nakon pobjede Italije. {#}

 

A imam malo preko 300 truth stonesa , čuvat ću ih dokle mogu. 

 

 

Sutra ću uzet i onaj starter pack, sviđa mi se igra i nije mi žao dati samo onih 3€ za 7 slotova i par goodiesa.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

ma svi kazu da stonove treba cuvat da se na pocetku uopce ne isplate

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
mandarinko kaže...

ma svi kazu da stonove treba cuvat da se na pocetku uopce ne isplate

Na pocetku ne jer brzo level dobivaš al... nakon nekog 30 lv ( ili tu negdje) e to se onda nejde tako brzo.. manje je kvestova...pa moraš više ubijati za exp+jači i raznovrsniji neprijatelji.

Pa nek ti dođu oni kaj na daleko one kugle bacaju i kaj mogu oživljavati+oni strijelci i ispred toga se nasere zmaj(zmaj po sebi nije jak toliko al ima hpa dosta)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2012 11:08 (WItcher).
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Najgluplja stvar mi je kod kraftanja kaj nikad nez kaj bude ispalo:)

Da vece su sanse ako stavis vise istih da ti ispadne to kaj zelis ali nije pravlio.

Ja dans stavim 3 wanda i jedne čizme i vidi čuda ispadne čiszma.. pi*dio sam:) i zato to povlači sa sobom veliki nedostatak auction housa.

Valjad se boje da onda igraći nebi kupovali Andermante, pa neka uvedu i treću valutu  s kojom se kupuje samo unutar auction housa...kako bi to bilo super:).

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

Najgluplja stvar mi je kod kraftanja kaj nikad nez kaj bude ispalo:)

Da vece su sanse ako stavis vise istih da ti ispadne to kaj zelis ali nije pravlio.

Ja dans stavim 3 wanda i jedne čizme i vidi čuda ispadne čiszma.. pi*dio sam:) i zato to povlači sa sobom veliki nedostatak auction housa.

Valjad se boje da onda igraći nebi kupovali Andermante, pa neka uvedu i treću valutu  s kojom se kupuje samo unutar auction housa...kako bi to bilo super:).

Najavili su nadogradnju sa dodatnim sadržajem pod imenom Atlantis za sljedeći mjesec, možda bude kakvih novih sadržaja u tom pravcu.

 

Atlantis

 

100 novih questova, novi kontinent, 11 novih čudovišta, izmijenjeni level cap za neka područja itd.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2012 12:55 (boxer).
15 godina
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...
PLASMAorLCD kaže...

Ja igram na Grimmagu, Dragonknight 18lv.

 

I evo pao je Heradur (ako se ono tako zvao, hehe), jednostavnim kiteanjem oko njega, udarac, okreni se oko njega, udarac i tako dalje, ima jako mal radius u kojem udara ispred sebe.

S time da me jednom hitao s onim svojim specijalnim napadom kad nisam mogao proći od stupa i ostavio me na 2% hpa.

 

Bez ikakve zelene opreme i onih crystala te potiona, sad zamislite koliko je trajalo.  {#}

 

 

Ps: Dropao govna.

Zato ti je i trebao 18 lvl da ga pređeš kada imaš običnu opremu. Nije mi jasno kako nemaš neke improved opreme, za što koristiš truth stonese, čuvaš ih za legendary?

 

Upravo sada mi od običnog gremlina dropao zlatni item za Spelweavera - Amulet of Insight ali traži 250 truth stonesa. {#}

Slicna stvar kod mene, nikakvu posebnu opremu nisam imao (samo zelene rukavice, ako se dobro sjecam...), samo sto je mene prvi puta ubio jednim udarcem (spellweaver, cini mi se da sam bas u tamnici dobio 17 lvl.), poslije sam ga ubio bez ikakvih problema (nije me niti okrznuo).

 

U pocetku sam bio glup ko *****, trosio sam te truthove na gluposti, a sada kako sam presao lvl 20 sam shvatio da su u ovoj igri zapravo najbitniji truthovi, a ne adermanti jer su dosta rijetki. Tako da imam dosta ljubicastih itema, a niti jedan ne mogu identificirati {#}

WItcher kaže...

Najgluplja stvar mi je kod kraftanja kaj nikad nez kaj bude ispalo:)

Da vece su sanse ako stavis vise istih da ti ispadne to kaj zelis ali nije pravlio.

Ja dans stavim 3 wanda i jedne čizme i vidi čuda ispadne čiszma.. pi*dio sam:) i zato to povlači sa sobom veliki nedostatak auction housa.

Valjad se boje da onda igraći nebi kupovali Andermante, pa neka uvedu i treću valutu  s kojom se kupuje samo unutar auction housa...kako bi to bilo super:).

Citao sam negdje na FAQ-u i pise ovako:

1. Ako imas npr. dva amuleta i dva prstena, sanse su 50% da ces dobiti prsten i 50% da ce biti amulet.

2. Ako koristis 4 ista itema, onda ce 100% doci taj item.

3. Ako su svi itemi razliciti, onda su sanse 25% za svaki.... tako je mislim isto i u tvojem slucaju, bez obzira sto imas 75% za wand (25% za svaki), a za cizme 25%... jednostavno je pobijedilo ovih 25%.

4. Za ona draga kamenja, moraju biti svi isti da bi ih mogao craftati

Zadnji korak, zbrajanje levela:

Zbrajaju se levelli, zbroje se svi i kada podijelis to s 4 dobit ces level itama. Ako je rezultat level itema nepostojeci u igri, onda ce biti onaj prvi manji koji postoji, ali zato su vece sanse da dobijes one dodatne enchantmente.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

jeeeeeeee

Od danas u 17 ( njemačko vrijeme .. to je valjda i nase) se dobiva 25 % vise expa.

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=454356

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

jeeeeeeee

Od danas u 17 ( njemačko vrijeme .. to je valjda i nase) se dobiva 25 % vise expa.

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=454356

Da, pojavilo mi se odmah danas.... iako ne letim previse za tim levelima, bolje je malo se zadrzati na lvl x9 i poboljsati si malo poziciju na high score-u xD.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

I tako igram ja igram..ubijam malo .. nita posebno..kad ono vidi naranđasto žuta slova...ja ono wow ..sav sretan..al kad sam ugledao koliko treba za indentificirati.

Inace to mi je prvi takvi item .

 

Pogeldal sam na netu kaj kažu , i kažu da su takvi itemi vrlo rijetki,tako da ih cuvajte.

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=435414

A eto neki lik ga je i indentificirao, kad sam vidio da ima jos 100 mane vise .. OP+ 500 armora...milina.

http://postimage.org/image/a03ta5uw7/

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2012 10:07 (WItcher).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice