Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 244.094
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Drakensang online

Nije los level, sretnice xD..... mora da je brutala item i posto je toliko rijedak, hmm mozda se i ne moze dobiti takav kraftanjem.

 

Btw, imam i ja dobrih novosti.... nesto ne igram previse u zadnje vrijeme (lvl 27 sam):

 

1. Potvrdujem da novih 5 mjesta u banci uvijek kosta 800 adermanta vise (dva puta sam kupio po 5 mjesta, sada je cijena 2400 A).

 

2. Dobio sam jos jedan part za onu vilu (sada imam part 1, 3 i 4)

 

3. Razlika izmedu kraftanog itema i dropanog (razlika drasticna).

 

 

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2012 11:44 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Jednom kada dostignete lv 35 onda vise nema questova... moram cekati sa ovaj veliki update.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

Jednom kada dostignete lv 35 onda vise nema questova... moram cekati sa ovaj veliki update.

Onda ti ostaje da farmaš po dungeonima na hard modu, kažu da ima veoma vrijedne opreme + expirience.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...
WItcher kaže...

Jednom kada dostignete lv 35 onda vise nema questova... moram cekati sa ovaj veliki update.

Onda ti ostaje da farmaš po dungeonima na hard modu, kažu da ima veoma vrijedne opreme + expirience.

Hvala na ovome..prvo sto sam dobio je ljubičasti wand za 39lv .. nisam mogao bolje.. jedva cekam 39.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

ispravljam te.. ima jos par questova kad se dostigne lvl 36..

trenutno sam lvl 37,ranger,ostao bez questova,ceka me farmanje :D

ajmo se grupirat i pravac Khaly {#}

nick: mrcinna

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
mrccina kaže...

ispravljam te.. ima jos par questova kad se dostigne lvl 36..

trenutno sam lvl 37,ranger,ostao bez questova,ceka me farmanje :D

ajmo se grupirat i pravac Khaly {#}

nick: mrcinna

 

 

di si nasao te q?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...
mrccina kaže...

ispravljam te.. ima jos par questova kad se dostigne lvl 36..

trenutno sam lvl 37,ranger,ostao bez questova,ceka me farmanje :D

ajmo se grupirat i pravac Khaly {#}

nick: mrcinna

 

 

di si nasao te q?

  resistance command center.. questovi su uglavnom haračenje po dragon caverns..

15 godina
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...
WItcher kaže...

Jednom kada dostignete lv 35 onda vise nema questova... moram cekati sa ovaj veliki update.

Onda ti ostaje da farmaš po dungeonima na hard modu, kažu da ima veoma vrijedne opreme + expirience.

Dobro to, a sto je sa sansom za pronalazenje truthova? to mi je ipak najbitnije u ovoj igri, slijedi oprema i zadnje su leveli....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
offline
Re: Drakensang online
lovac82 kaže...
boxer kaže...
WItcher kaže...

Jednom kada dostignete lv 35 onda vise nema questova... moram cekati sa ovaj veliki update.

Onda ti ostaje da farmaš po dungeonima na hard modu, kažu da ima veoma vrijedne opreme + expirience.

Dobro to, a sto je sa sansom za pronalazenje truthova? to mi je ipak najbitnije u ovoj igri, slijedi oprema i zadnje su leveli....

Hard mode u dungeonima povećava level cap neprijatelja tako da možeš dobivati expirience jer nije prevelika razlika u levelima između tebe i njih, s obzirom da je regija sa većim levelom pretpostavljam da su šanse za dobivanje sve opreme, pa i truth stonesa iste, samo što se dobiva veća količina truth stonesa po dropu i bolja level oprema. Na vama  je da probate, ja sam na 19 levelu Spellweaver malo se zanimam oko PVP.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Drakensang online

Evo,meni dao konačno dobro oružje,trebalo mi je samo 221 kristala za

identifikaciju :)

 

I imam nacraftane opreme skoro punu škrinju i par žutih itema još koje

sam pronašao tijekom igre,samo kristala nema za identifikaciju.

 

Ipak,u globalu sam zadovoljan,imam sve ljubičaste iteme na sebi,solidan health,

armor i damage.

Spider-Leg Axe Spider-Leg Axe
ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Ja sam iz Daily bonusa dobio dva ista itema za onu vilu, bezveze...

 

Jučer sam naišao i na trojicu koji su se zazali u Kingshillu, dva su bili u kostimima zeca i bacali cvijeće, a jedan je skako i urlao Yeah.

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2012 19:49 (boxer).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Drakensang online

Haaaaaaaaaahaaaah,koji carevi XD

 

Maloprije sam dobio isti wand,ne znam da li se može nosit 2 komada odjedared,bilo bi fora :P

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

neznam jel to samo kod mene ili kaj..al uzasno mi rijetko ispadaju itemi od monstera...tu i tamo koji zeleni,plavi rijetko a ljubicasti od kad igram mi je jednom ispao..

 

edit: zec :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2012 22:00 (mrccina).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

hah i ti cuvas Urdin amulet, pitam se samo sluzi li to icemu uopce, odnosno hoce li biti od kakve koristi u buducnosti....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
lovac82 kaže...

hah i ti cuvas Urdin amulet, pitam se samo sluzi li to icemu uopce, odnosno hoce li biti od kakve koristi u buducnosti....

Sada je beskoristan, ali eto ostaviću ga zajedno sa još par legendary u zalihu pa ćemo viditi.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Drakensang online

Rasprodao Legendary iteme,njih 10-ak,prešišao ih levelom,a kristala za identifikaciju i tako malo imam.

 

Zakrčio inventorij i škrinju bio pa sam se odlučio na taj potez.

 

Zanimljiv mi je jedan frend,29. level je,ima preko 1500 kristala a nosi običnu opremu,ne znam koji vrag to čuva.

 

Ja mu čuvam guzicu dok obavlja questove ali ipak svako malo umire jer neće investirati u opremu.

 

Ja sam blizu 33. levela s Spellweaverom,ima svega par područja koja ne mogu sam prelazit,

 

ostalo ide kao po špagi:)

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Jel netko zna u kojem dungeonu na hard se dobiva najvise exp?

Ja trenutno koljem po POS i LL.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

Jel netko zna u kojem dungeonu na hard se dobiva najvise exp?

Ja trenutno koljem po POS i LL.

  ja trenutno pohađam samo dragon caverns i unutar njega hidden sanctum.. monsteri lv 37-38,a boss zmaj u hidden san. je lvl 40.

15 godina
offline
Drakensang online

Evo, i ja sam dobio zlatni item u Liar tamnici.... Weapon adornment of splendor lv 20 (weapon decoration...) > 500 truthova. Ja sam lv 27, e sad.... da ga identificiram ili ne? imaju li igdje specifikacije za ovaj item?

 

Evo jos jedna zanimljiva tema, obavezno bacite oko na nju i glasajte.... 

 

klik

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.7.2012 18:09 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
lovac82 kaže...

Evo, i ja sam dobio zlatni item u Liar tamnici.... Weapon adornment of splendor lv 20 (weapon decoration...) > 500 truthova. Ja sam lv 27, e sad.... da ga identificiram ili ne? imaju li igdje specifikacije za ovaj item?

 

Evo jos jedna zanimljiva tema, obavezno bacite oko na nju i glasajte.... 

 

klik

Ja sam totalno za da to maknu...al oni kaj koriste takve stvari vjerojatno su i glavni izvor DSO zarade.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
16 godina
offline
Re: Drakensang online
lovac82 kaže...

Evo, i ja sam dobio zlatni item u Liar tamnici.... Weapon adornment of splendor lv 20 (weapon decoration...) > 500 truthova. Ja sam lv 27, e sad.... da ga identificiram ili ne? imaju li igdje specifikacije za ovaj item?

 

Evo jos jedna zanimljiva tema, obavezno bacite oko na nju i glasajte.... 

 

klik

Na to je veoma teško odgovoriti. Taj zlatni item je 7 lvl ispod tvog, ali opet po mojem iskustvu može ti dati veći boost u karakteristikama, ali zato i košta, no opet možeš se i razočarati, odnosno da dadneš 500 TS-a i da zbog toga što je manjeg levela boosta ti statistike kao neki 29/30 lvl plavi item, pa ti onda bude žao što si utrošio 500 TS-a koje si mogao čuvati za neki 30+ level zlatni item.

Mišljenja sam da ne treba trošiti TS-e na zlatne iteme koji su ispod 30 lvl, eventualno ako se ide protiv nekog jačeg bossa. Možda nisam u pravu, ali namjeravam tako igrati, pa ću viditi da li je uspješna taktika.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Eto malo report na kraju dana.

Nesto mi oprema i nije padala danas al koliko sam se stonova nakupio nekih par stotina + par stotian ovih na A (plavh kuglica).

Nadam se ubrzo ekspanzji i nadam se možda manje stonova potrebnih za indentifikaciju pošto se na to svi žale.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

Eto malo report na kraju dana.

Nesto mi oprema i nije padala danas al koliko sam se stonova nakupio nekih par stotina + par stotian ovih na A (plavh kuglica).

Nadam se ubrzo ekspanzji i nadam se možda manje stonova potrebnih za indentifikaciju pošto se na to svi žale.

Andermanti - ljubičaste kuglice. Ja čitavo vrijeme govorim truth tones a zapravo su Crystal of Truth.

 

Šta mislite koliko CoT-a treba za neki legendary 40 lvl item?  Pretpostavljam oko 1500-2000?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...
WItcher kaže...

Eto malo report na kraju dana.

Nesto mi oprema i nije padala danas al koliko sam se stonova nakupio nekih par stotina + par stotian ovih na A (plavh kuglica).

Nadam se ubrzo ekspanzji i nadam se možda manje stonova potrebnih za indentifikaciju pošto se na to svi žale.

Andermanti - ljubičaste kuglice. Ja čitavo vrijeme govorim truth tones a zapravo su Crystal of Truth.

 

Šta mislite koliko CoT-a treba za neki legendary 40 lvl item?  Pretpostavljam oko 1500-2000?

 

Eto citam malo ..

"max level legendarys range from 1097-1250, not 1500(lvl 37 best neck belt is 1097. best lvl 40 legendary armor is 1250)"

 

Kad geldas odjednom to je puno al ja sam na sebi vec potrosio barem 2000 njih.

Pa nemozes sve dobiti odmah... dosadilo bi ti brzo:).

 

Ovako malo farmanja

"Although some of my friends can make it up to 150 Cots per hour, but it's still gonna cost them at least10 hours of farming.....and it's such a waste of time. Besides, there're more than ONE item to be identified. If you want to get a whole set of legendary items on you, which will be at least 12 in total, then you'll have to obtain at least 15000 CoTs to make it happen..."

 

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2012 1:21 (WItcher).
16 godina
offline
Drakensang online

Uuuuu jbt mnogooo farmanja i skupljanja CoT-a i šta onda kada se skupi...pvp.

 

Nisam naišao na opciju, pa me zanima da li se predmeti mogu davati ili trejdati u guildi...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...

Uuuuu jbt mnogooo farmanja i skupljanja CoT-a i šta onda kada se skupi...pvp.

 

Nisam naišao na opciju, pa me zanima da li se predmeti mogu davati ili trejdati u guildi...

Također nisam naiosao na tu opciju...to bi ipak unistilo njihovu zaradu:).

Samo ako ti nesto treba ili ti netrebas-trade a ovako moraš baciti i tražiti novo.

I malo mi je glupo kaj nevidim koju lik opremu ima( navika iz klasicnih MMORPGa).

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
16 godina
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...
boxer kaže...

Uuuuu jbt mnogooo farmanja i skupljanja CoT-a i šta onda kada se skupi...pvp.

 

Nisam naišao na opciju, pa me zanima da li se predmeti mogu davati ili trejdati u guildi...

Također nisam naiosao na tu opciju...to bi ipak unistilo njihovu zaradu:).

Samo ako ti nesto treba ili ti netrebas-trade a ovako moraš baciti i tražiti novo.

I malo mi je glupo kaj nevidim koju lik opremu ima( navika iz klasicnih MMORPGa).

Mene također malo iritira npr. kada napreduješ pa mjenjaš improved, magic, extraordinary opremu i prodaješ stariju slabijeg lvl da imaju veoma niske prodajne cijene 16-60 bronze coina a npr. uložio si desetke ili stotinu CoT-a, a jedan obični drop Medallion bez ikakvih specifikacija košta 2-3 srebrnjaka. Nije problematično ali zgodno bi bilo da je vrijednija s obzirom da se uloži dosta vrijednih CoT-a i da se podeblja račun za kupovanje zelene esencije za povećani damage.

Bilo bi i zgodno da uvedu da se i plave esencije, health elixiri također mogu kupovati za coine, neka su poskupi ali bilo bi OK. No nije im to u cilju s obzirom da neki pretpostavljam kupuju i to za pare.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Sto se tice tih potionsa, imam ih pun kufer.... vec mi pomalo idu na jetra xD, a posto ih zapravo i ne koristim jer nemam bas potrebe (jedino mozda da pocnem u PvP-u), tako da ne razumijem zasto je tolika cijena.

 

Jucer mi je netko dropao onaj kljuc u Liaru, taman ga podignem i za 10-tak sekundi pukne konekcija, poslije se vratim i..............

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
lovac82 kaže...

Sto se tice tih potionsa, imam ih pun kufer.... vec mi pomalo idu na jetra xD, a posto ih zapravo i ne koristim jer nemam bas potrebe (jedino mozda da pocnem u PvP-u), tako da ne razumijem zasto je tolika cijena.

 

Jucer mi je netko dropao onaj kljuc u Liaru, taman ga podignem i za 10-tak sekundi pukne konekcija, poslije se vratim i..............

Da li misliš na ključ za škrinje koje su razbacane po dungonima? O kojem se tipu ključa radi, copper, iron, silver key?

 

U PvP ti stvarno zatrebaju health potionsi, bez obzira što se povremeno pojave health orbovi koji potpuno liječe.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...
lovac82 kaže...

Sto se tice tih potionsa, imam ih pun kufer.... vec mi pomalo idu na jetra xD, a posto ih zapravo i ne koristim jer nemam bas potrebe (jedino mozda da pocnem u PvP-u), tako da ne razumijem zasto je tolika cijena.

 

Jucer mi je netko dropao onaj kljuc u Liaru, taman ga podignem i za 10-tak sekundi pukne konekcija, poslije se vratim i..............

Da li misliš na ključ za škrinje koje su razbacane po dungonima? O kojem se tipu ključa radi, copper, iron, silver key?

 

U PvP ti stvarno zatrebaju health potionsi, bez obzira što se povremeno pojave health orbovi koji potpuno liječe.

Ja kao mag jednostano pocnem bežati okolo kad me skrate za HP:) .. i cekam zvuk koji oznacuje dolazak orba.

Danas odigram jednu rudnu naravo protiv 40-ih lv. Lik me pukne sa 3500...samo sam gledao:).

 

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2012 19:09 (WItcher).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice