Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 244.047
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Drakensang online

Ako niste vidjeli kako se igra sa budućim mountovima u Drakensangu, možete viditi na videu - test server.

 

 

 

Btw, malo sam na youtubeu gledao filmiće o farmanju, proučavao lokacije itd, i naletim na video jednog lika na kojem se u inventoryju vidi da je stackao potionse.

Vrlo čudno i ne znam kako. Evo SS.

 

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Drakensang online

Fuck Yeah,  ekipa jel mogu u klub 40? {#}

 

Btw, otišao sam u Grimmagstone i početna hrpica kostura je od mene napravila kašu u 3 sekunde. {#}

 

Btw da usput pitam, ekipa često spama chat sa upitima q1, q2, q3, q4 - što im to zapravo znači?

 

Questovi po levelima ili što?

 

Jedan me je zaspamao sa invitom za q2 u Kingshillu, prihvatio sam i vidim tim od 5 igrača svi lvl 40 i stalno me upituje za q2 i pitam ga što podrazumjeva i odmah instant kick iz grupe. SOB!{#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Drakensang online

jel zna netko gdje je ''lynette'' , trebam je naći u troll canyon

''how yes no''
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
mierda-del-torro kaže...

jel zna netko gdje je ''lynette'' , trebam je naći u troll canyon

Pretpostavljam da se radi o onoj spodobi, kao mini boss. Nalazi se u jugozapadnom dijelu mape skroz dole. Imaš kao mali potočić koji prijeđeš i odmah će te napasti čim ga prijeđeš.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Re: Drakensang online
boxer kaže...

Fuck Yeah,  ekipa jel mogu u klub 40? {#}

 

Btw, otišao sam u Grimmagstone i početna hrpica kostura je od mene napravila kašu u 3 sekunde. {#}

 

Btw da usput pitam, ekipa često spama chat sa upitima q1, q2, q3, q4 - što im to zapravo znači?

 

Questovi po levelima ili što?

 

 

Čestitke prijatelju,bilo ti je već i vrijeme xd

 

Da,to su questovi. Za 40-te levele.Koji se odrađuju u ekipama od po 5 igrača.

Možda može manje,ali nije preporučljivo (vidio si i sam zašto xd)

 

q1- Grimmagstone

q2-Hagastove Grotto

q3-Wildhertz Cave

q4-Prison of Souls/Lairs Lair/Khalys

q5-? Mislim da je Herald (ispravite me ako griješim)

 

Ja nisam baš igrao dalje od q1 i to na sva 3 lika koja imam lvl 40.

Kad farmanje CoT-a traje li ga traje,a Legendary opreme za identifikaciju 

ima koliko hoćeš XD

 

Da stvar bude bolja,još sam započeo na Werianu DK karakter,

mala je25. lvl već :P

 

Sve riješavam sam i samo jedared do sad sam zaginuo i to zbog laga u igri XD

Ima da ju nabrijem,bit će bomba :P

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
16 godina
offline
Drakensang online

Evo upravo sa jednom ekipom bio u Grimmagstone i odradili smo 3 ture. Neprijatelji su teški do yaya. S obzirom da sam tek 40 lvl i nisam identifikovao još niti jedan legendary dobro se držim, ali zna se zaginuti.

Najviše me smeta kad izgubim kursor miša i više ne znam gdje tučem od silnog blještavila, meteora, munja, spellova i sl. jer svi udaramo na jedno mjesto.

 

Tek iskraftao legendary remen za koji treba 1000+ CoT-a. {#}

 

Bilo je i smiješnih scena za pišanje, ima jedan boss koliko se sjećam zove se "Rapid Death"  i tu smo zaglavili jer je ganjao jednog iz ekipe a imun je na sve stunove i ovaj mu je bježao oko 10 minuta oko nekog kamena dok nismo ubili bossa. Scena ala "Run Forrest Run!!" Leader grupe popisdio na nas. {#}

 

 

Što se tiče ovih Amonovih questova ovdje treba prići ozbiljno i preko teamspeaka ili skypa oformiti pouzdanu ekipu, jer je chat truba, svako vodi svoju politiku, ne prate dogovoreni plan i taktiku itd.

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 1:02 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

Već 2 server shootdowna danas xd

 

Izašao je novi update,o svemu više na:

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=2867029#post2867029

 

ipak,malo su pretjerali s Raid talentom...3000 knjiga treba za 1 lvl,znači...15k knjiga da bi se otključao Raid talent!!!!

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Već 2 server shootdowna danas xd

 

Izašao je novi update,o svemu više na:

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=2867029#post2867029

 

ipak,malo su pretjerali s Raid talentom...3000 knjiga treba za 1 lvl,znači...15k knjiga da bi se otključao Raid talent!!!!

Al imas Daily q koji daje 250 knjiga.. jest da je to jos uvijek malo al...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

ispravak:

 

q1- Grimmagstone

q2-Hagastove Grotto

q3-Catacombs

 

q4-Wildhertz Cave

q5-Prison of Souls/Lairs Lair/Khalys

 

lako je craftati legendary items-e,nakon grimmagstone-a sam imao sve legendary,ali su stajali neidentificirani :P

svaki q ima svoje cake,pa onda onaj koji ne kuzi caku kod npr.ubijanja rapid death-a,na njega se najvise "dere"..jednom sam cak i letio iz grupe,dok nisam skuzio kaj ljudi hoce od mene :P

kaj cu im ja kad ne kuzim one hijeroglife kaj pisu rumunji,rusi,cesi,kaj god..

sretno u grimmagu,to mi je za sada bio najbolji dio igrice  {#}

 

 
1 0 hvala 1
15 godina
online
Drakensang online

Ha! Frend (mage ) i ja (archer) napravili par run-ova po Grimmagestone-u

SOLO!

I ide to nama. Išlo bi i bolje da on ne srlja bezglavo.

Čovjek se zabija u skupine protivnika XD

Tako je igrao od početka,a ja izgubio već živce ponavljajući....

mage si,kud u 3 p.m. se zaletavaš u protivnike :P

 

Dobro,olakotna okolnost mu je to što je danas bio prvi puta tamo.

Ja... imam skoro riješen quest....

 

*Tako je,Catacombs sam potpuno smetnuo s uma.

Hebiga,tako je to kad visiš na igri 20-ak sati dnavno :P

 

EDIT: Ja Legendary-je iskraftao na Gorgi još.

      A,ponešto je izbacila gotovo već,svojom voljom.

      Danas mi Madok izbacio pak Legendary Arrows XD

 

      Bilo bi to super da prekjučer nisam potrošio

      kristale za identifikaciju upravo tog itema :P

 

Taj frend ima samo još 2 Legendary itema za identificirat,

ja imam još 5!!!! Tko će nafarmati (ja XD) tolike kristale.....

 

 

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 17:49 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Ha! Frend (mage ) i ja (archer) napravili par run-ova po Grimmagestone-u

SOLO!

I ide to nama. Išlo bi i bolje da on ne srlja bezglavo.

Čovjek se zabija u skupine protivnika XD

Tako je igrao od početka,a ja izgubio već živce ponavljajući....

mage si,kud u 3 p.m. se zaletavaš u protivnike :P

 

Dobro,olakotna okolnost mu je to što je danas bio prvi puta tamo.

Ja... imam skoro riješen quest....

 

*Tako je,Catacombs sam potpuno smetnuo s uma.

Hebiga,tako je to kad visiš na igri 20-ak sati dnavno :P

 

EDIT: Ja Legendary-je iskraftao na Gorgi još.

      A,ponešto je izbacila gotovo već,svojom voljom.

      Danas mi Madok izbacio pak Legendary Arrows XD

 

      Bilo bi to super da prekjučer nisam potrošio

      kristale za identifikaciju upravo tog itema :P

 

Taj frend ima samo još 2 Legendary itema za identificirat,

ja imam još 5!!!! Tko će nafarmati (ja XD) tolike kristale.....

 

 

Jel se može ako imate vise likova na istom Accu prebacivati COT i A s jednog na drugog lika?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
15 godina
online
Drakensang online

Da,Andermanti su share-ani između karaktera,dok oprema i CoT nažalost nisu:(

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

da se i ja malo pohvalim svojim likom :D

 

nikak da mi dropa unique neki,a puno puta sam ubio i herolda i sigija..

 

ovaj event Storm of Essence mi se ne svidja,hrpa ljudi ceka na tom jednom mjestu da se stvori monster i ko ima srece mu napravi zadnji kill shot. i napokon ubijem i ja jednog,kad ono dobijem 10 ljubicastih,bzvz..

 

 
1 0 hvala 1
15 godina
online
Drakensang online

daj napiši za te iteme koje imaš na sebi,kakvi su?

prsten,oklop,kaciga....

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Danas iskraftao svoj prvi Polished gem. {#}

Iskraftao sam 5-6 legendary opreme i da bi to identifikovao treba mi oko 7 000 CoT-a!

To je mnoogo farmanja i ubijanje čari igre, pretpostavljam da mi treba barem mjesec dana intenzivnog farmanja po 5-6 sati da bi ih sakupio. Crnjak.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

moze li mi tko reci statove od grimmag's starry robe za 35 lvl. da li se isplati identificirat jer treba 1008 cot

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
docich kaže...

moze li mi tko reci statove od grimmag's starry robe za 35 lvl. da li se isplati identificirat jer treba 1008 cot

  Kolega FCTH je ubacio screenshot gdje možeš viditi statse.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/web-igre/drakensang-online/151938.aspx?page=7&jumpto=3076132&sort=asc&view=flat

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Gdje mogu sakpuljati onu novu valutu, Draken?

To samo za vrijeme nekog eventa ili?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Malo sam igrao PVP sa novim likom i u duelu 1vs1 uleti i treći!! igrač kojeg kada ubijem ne dobijam bodove?!

Igra me već počinje smarati svojim bugovima, a izdali su nekih 70 mini patcheva i izmjena.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2012 18:50 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

I mene zna naživcirati,kao izašla iz bete a ima bugova kao u alpha verziji xd

 

Naprimjer,oni dnevni questovi,uzmeš quest u gradu i kad izađeš van on ti ponovo ponudi

 

na odabir,naravno...nešto sasvim 10-to,često lošije :P

 

BTW,konačno sam završio q1 na Werianu,štopao me frend cijelo vrijeme,danas odlučih bez njega to dovršit.

 

I nagrada mi se i ne sviđa baš previše,za toliku muku su mogli smislit nešto bolje{#}

 

Ammon Clutches iliti rukavice XD Ammon Clutches iliti rukavice XD
ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Drakensang online
docich kaže...

moze li mi tko reci statove od grimmag's starry robe za 35 lvl. da li se isplati identificirat jer treba 1008 cot

 

Da,isplati se definitivno!

 

Boxer,gdje si to započeo novi lik,imam i ja par novih pa možemo možda skupa zaigrati?

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...
docich kaže...

moze li mi tko reci statove od grimmag's starry robe za 35 lvl. da li se isplati identificirat jer treba 1008 cot

 

Da,isplati se definitivno!

 

Boxer,gdje si to započeo novi lik,imam i ja par novih pa možemo možda skupa zaigrati?

Ma to mi je eksperimentalni lik onako malo se zezam sa njime uglavnom rijetko.

Drugi karakter na accountu Grimmag server, imam još DK stari lik na 28 lvl.

 

Uglavnom igram na Hereduru sa onim mojim Spellweaverom, ali te nema na serveru.  Većinom farmam CoT za iskraftanu legendary opremu i polagano skupljam materiju u Q1.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

hvala na infu

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

I mene zna naživcirati,kao izašla iz bete a ima bugova kao u alpha verziji xd

 

Naprimjer,oni dnevni questovi,uzmeš quest u gradu i kad izađeš van on ti ponovo ponudi

 

na odabir,naravno...nešto sasvim 10-to,često lošije :P

 

BTW,konačno sam završio q1 na Werianu,štopao me frend cijelo vrijeme,danas odlučih bez njega to dovršit.

 

I nagrada mi se i ne sviđa baš previše,za toliku muku su mogli smislit nešto bolje{#}

 

  Da previše muke nizašto, primarni statsi i nisu nešto posebno, ali bonusi koji se dobiju za full set su koliko vidim više namijenjeni PVP.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Dođem do 40 lv odem u Grimmagstone ( pralelni svijet) i sta je ovo pa to je pretesko za jednog:).

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

Dođem do 40 lv odem u Grimmagstone ( pralelni svijet) i sta je ovo pa to je pretesko za jednog:).

Pa što kaže kolega FCTH tada počinje SEX, kraftanje legendary geara, farmanje CoT za identifikaciju, blue essence i healthsi, te onda invitaš ekipu od 5 ljudi i polako idete čistiti Grimmag jedno 100-puta da sakupiš materiju i završiš quest.

I tako 4-5 puta dok se ne završi Ammon quest i ne sakupiš sav gear.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Drakensang online

Maloprije ušao u dva TDM 20-29 lvl cap i u suprotnim timovima 29 lvl igrači sa kupljenim unique gearom. Očiti pay to win, Fuuuuuu....

 

 

Nabasao sam na nekog šalabajzera na chatu, haha.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

kad smo vec kod chata.. kakav BOG  {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Jel ima itko da igra na Grimmag-u?

If you do not turn on to politics, politics will turn on you
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Drakensang online

pa ima nas dosta, doduse primjetio sam da je tesko naletjeti na nekoga, u guildu CROTIGERS smo.

ja igram otprilike svaki drugi dan po nekih sat vremena pa ako me uhvatis dodaj me IGN: Dalthor

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice