Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 243.385
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Cek jel ja dobro kapiram da su oni popravili bug kod mortisa ili je to nesto drugo.Svaka cast za arenu.:D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

A,jadna li nam majka,i nama i BugPointu XD

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=3243637#post3243637

 

BTW,konačno sam Royal Crown uspio dobit:

Zar se kruna ne zove Crown of the Victorious? Kako god, lijepo je viditi članove guilde kako napreduju, tako da čestitam. {#}

 

Usput da javim da neću biti aktivan u igri kao prije, isključio sam net zbog određenih razloga pa ćemo se viditi za određeno vrijeme.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2013 14:44 (boxer).
15 godina
online
Drakensang online
Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

I ovaj event je bio *ičkin dim XD

 

Event gotov Event gotov
Shadow Minion Armor Skin+Cloak Of Gloom Shadow Minion Armor Skin+Cloak Of Gloom
Tigar Krezumica
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

E prvo svaka ti cast.

Ovaj event je zesce sranje udjem na map 1 5 puta dobijem i prvi i 4 fragment ma ocaj zivi,kao povecali drop kod sargona pa jesu kad moras da kupis drugi i treci fragment da bi dobio kutiju.

P**ka im materina.

Oce neko da mu prodam nalog?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

A,gle....ja nisam bogami kupovao baš ništa,kako za ovaj event tako ni išta drugo

 

a igram  već skoro godinu dana 10 accounta na 5 servera.

 

Istina jest da je drop rate tih portal fragemnata nebalansiran kao i puno toga drugoga u igri.

 

No,tko voli ovo *ranje,igra ga,tko ne voli ode igrat nešto drugo.

 

Bar sam ja (pre)glasan na njihovom službenom forumu,

 

stalno ih pljujem s nadom da će poboljšat nešto i otklonit bugove.

 

No,njih zanima samo zarada a baš tu ja udaram,gdje najviše boli xd

 

Nedam im niti novčića za takvu igru i takav pristup korisnicima.

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2013 22:58 (fromcelltohell).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Pa gle ja ne znam koje si godiste ali j sam 96 i idem u Prvu beogradsku gimnaziju i nmg igrati satima da bi dobio nesto,nego ako usere usere.

Mislim to im jeste poenta da kupuju,tipa vidim neke sve nabudzeni a ni 10 lvl nisu sto kupuju one item-e.Moze im se.

Nemam ja vremena ceo dan da sedim ispred kompjutera i da igrad.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

hahaha koliko gemova i kutija iznenađenja

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Ne vezano, zna li itko neki hack za Andermante koji NE ZAHTJEVA vražji survey/lozinku? Prekopala sam cijeli Internet i sve što pokušam zahtjeva survey. -.-'

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
Nebitno94 kaže...

Ne vezano, zna li itko neki hack za Andermante koji NE ZAHTJEVA vražji survey/lozinku? Prekopala sam cijeli Internet i sve što pokušam zahtjeva survey. -.-'

Ovo ti je jedini "hack" za tu igru. {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Drakensang online

Ohohoooooooooo,tko nam je to živ XD

 

BTW:

 

http://prntscr.com/1adwo4

AKotO AKotO
Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Drakensang online
Nebitno94 kaže...

Ne vezano, zna li itko neki hack za Andermante koji NE ZAHTJEVA vražji survey/lozinku? Prekopala sam cijeli Internet i sve što pokušam zahtjeva survey. -.-'

 

Zlatica,ja ću ti reći: samo farm  i farm i farm i farm,pogle čika Lazycrazy-ja kako je narast'o veeeeejiki zato što je farmao xd

Tigar Krezumica
15 godina
online
Drakensang online

Bow nadogradjen:

Nešto malo DMG XD Nešto malo DMG XD
Tigar Krezumica
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Drakensang online

Danas poceo igrati igru. Moze mi netko u par rijeci reci o cemu se radi? Nikad nisam igrao diablo. Igram lol jedino pa nemam bas iskustva sa takvom vrstom igre. hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Drakensang online

Skuzio sam neke stvari i sad mi je jasnije. lvl 8 sam :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

još malo DMG gore:

616-727 616-727
Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

još malo DMG gore:

Jel' se to meni čini ili su opet nešto muljali sa patchevima i sada su vrijednosti enchanmenta i više nego prethodne koje su bile?

Btw, kao free to play sustižeš pay to win igrače u damage vrijednostima. Svaka ti dala...{#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2013 9:25 (boxer).
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Sad necu da psujem,ali ejsu amlo sutra ojacali enchantment-e jer sam ja imam stari legendary wand 39lvl daje mi 85damage i 1.14 attack speed otkljucam shadow wand legendary 40 lvl i daje 1.13 attack speed 72 damaga i 122 critical hit.Ojacali su ih tako il te usere odma ili moras da otvoris 5 istih legendary itema da bi taj 5. bio dobar.Igrica je sranje,ja je isgram bas dosta,ne placam nista i nemam nikakav unique item sem ovo sto sam zavrsio do a3.:D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Lazycrazy kolko ti dnevno igra pa iams tako dobas skor i iteme?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

Još malo podebljan base dmg,bez Viagre
629-740 
Sa zelenom Viagrom 
681-792

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2013 21:49 (fromcelltohell).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

FCTF nisi još skupio sve fragmente za zadnji cloak? Vidim da imaš 1K golda sigurno to još nedostaje.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

Nisam niti započeo,ne da mi se davat 1K golda za taj cloak,kad imam No.4 i još Cloak of Gloom,unique Sargonov.

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 10:25 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Pozz ljudi evo ja igram vec drakensang vec 1 godinu i svida mi se super je, nick mi je Hus1 htio sam Hus pa nisam mogao bilo je zauzeto sad mi je vec i pomalo glupo Hus1 ali nema veze :D, lvl 28 sam i samo stalno arene igram za sada sam centuriom i samo sa arenama samo dosao na lvl 29 nisam q ni radio ni nista samo daly pokupim i rijesim q za knjige i arena i tako svaki dan :D, samo sta nikako nemogu dobiti onaj dijamant za vilu sve ostale dijelove imam hah, ako netko ko je lvl kao ja neka me add pa mozemo zajedno ici q raditi ili sta vec trebate, pozz jos jednom :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 20:19 (Husss).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Drakensang online

Jel to besplatna igra ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
ibme74 kaže...

Jel to besplatna igra ili?

Free to play je igra, znači možeš je igrati badava bez ikakvog ulaganja u igru, ali ako hoćeš možeš mikrotransakcijama kupovati određene iteme, gear, gemove, esencije, skoro sve se može kupiti a isto tako i zaraditi free igranjem.

Možeš igrati iz web browsera zašto je potrebno samo da instaliraš javu ili da skineš njihov 12MB klijent i ulogiraš se i igraš preko njega.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 20:59 (boxer).
10 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Igrate li vi jos?, koji ste lvl i to???

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

De Hus,pročitaj malo temu prije {#}

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

hahaahah ma di??? :D

15 godina
online
Drakensang online

na forum.hr :P

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 22:39 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

heeheh nemoj mi rec :D

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice