Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 241.657
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Drakensang online
Blizek kaže...

Evo iscraftal si prvi legendary item, tek tolko da vidim kolko CoTa mi treba xD. Zadnja 2 dana se nadobivao ljubičastih pa ajde da vidimo kako izgleda legendary item.

  Za 40 lvl legendary gear treba 1245 CoT, a za neke unique iteme koji su dodani i po 1500.  {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
boxer kaže...
Blizek kaže...

Evo iscraftal si prvi legendary item, tek tolko da vidim kolko CoTa mi treba xD. Zadnja 2 dana se nadobivao ljubičastih pa ajde da vidimo kako izgleda legendary item.

  Za 40 lvl legendary gear treba 1245 CoT, a za neke unique iteme koji su dodani i po 1500. {#}

Divno xD. Polako shvaćam da je iteme relativno lagano dobiti, ali treba skupljat CoTe. E sad neznam zašto se Andermanti najviše troše, ali nekako mislim da se troše na CoTe.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
15 godina
offline
Re: Drakensang online
Blizek kaže...
boxer kaže...
Blizek kaže...

Evo iscraftal si prvi legendary item, tek tolko da vidim kolko CoTa mi treba xD. Zadnja 2 dana se nadobivao ljubičastih pa ajde da vidimo kako izgleda legendary item.

  Za 40 lvl legendary gear treba 1245 CoT, a za neke unique iteme koji su dodani i po 1500.  {#}

Divno xD. Polako shvaćam da je iteme relativno lagano dobiti, ali treba skupljat CoTe. E sad neznam zašto se Andermanti najviše troše, ali nekako mislim da se troše na CoTe.

  Pa u roku od par sati možeš iskraftati sve legendary iteme na kraju igre farmajući zadnjeg bossa Gorgu, vrlo lako je iskraftati jer daje dosta opreme, najviše zelenih, ali bude često plavih i ljubičastih, ali identificirati ih je već druga priča.

No uniqeu je već dosta teže dobiti. Ja skoro mjesec dana sa 2 lika nisam dobio niti jedan unique.

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Da se osvrnem na ovaj moj gornji post.

 

Skupio sam 1145 CoT-a i reko odoh identificirati legendary ring da sebi povećam damage (korisno za Ammon questove i PVP), al hebemu dobijem ring koji mi digne armor i crit za 100 i 5 hp više od običnog extraordinaryja, te manje 11 dmga.

Sranje, ovo je već 3 legendary item u koji sam se razočarao po karakteristikam. Najviše sam se obradovao +30 dmg kada sam identificirao legendary granit crystal.

 

Btw, isprobao sam sve 3 klase u pvp, ali Ranger klasa nadaleko ima prednost pred svima zbog nekog nenormalnog crit chance i prejakog udara nakon markiranja neprijatelja koji čak ne odgovara niti realnim crit šansama i dmg.

 

Sa Rangerom sam ispunio prvi 100 TDM quest... Toliko o klasi...daleko najlakše igrati sa rangerom igru i vrlo je kompetetivan u pvp.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Drakensang online

Evo probao igrat igricu i igrica je odlicna lv6 sam za sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Evo dobio sam jedan epic blade bow kod Sigrismara dns. Jedva čekam da dođem do lvla 33 pa da uživam u njemu {#}.

67 dmg lvl 33 not bad 67 dmg lvl 33 not bad
Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
Blizek kaže...

Evo dobio sam jedan epic blade bow kod Sigrismara dns. Jedva čekam da dođem do lvla 33 pa da uživam u njemu {#}.

LoL taj Bow na 33 lvl skoro ima damage kao moj Legendary Wand... Rangeri su OP.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Drakensang online

Evo samo da informiram: Savez na Grimmagu je krcat i aktivan,rokaju se runovi po dungeonima sve u 16:)

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Raja kako ide farmanje esencije i eventa?

 

Igram event uglavnom sa spellweaverom 40 lvl na Hereduru i treba mi skoro 500 esencije da ubijem Bossa, a na Grimmagu sa rangerom B0xer 25 lvl ga ubijem bez ikakvih problema sa max 250 esencije.

Ranger sa bijednim 25 lvl mi pravi critical hitove kao Spellweaver 40 lvl sa legendary Wandom i  Crystalom...

Tko je tu lud?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Dupli post, brisanje...

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 17:03 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

Ide ok,ali samo sa range accountima. DK su totalno inferiorni u odnosu na magove i posebice rangere. 

 

Onom  glavnom boss-u (uvijek zaboravim kak se zove xd) s archerima radim preko 5k critical damage :P

 

Jučer smo se skupili po prvi put iz saveza i išli na Heredura Hard,rokali ga jedno pol sata i izašli razočarani.

 

Nitko nije dobio ništa spomena vrijedno.

 

I za kraj : The Medislav

 

Naletio na lika u Kingshillu,morao sam se uslikat pored njega XD

 

 

Pogle ga,isti Dracula Pogle ga,isti Dracula
Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Ja sam bio sa ekipom koja redovito farma hard bossove i bili smo dva puta kod Heralda, prvi puta mi dao legendary belt, a drugi puta samo extraordinary.

 

Ma može se farmati milijun puta, ali puka sreća da izbaci uniqe, ali sva sreća koristi se bug uveliko samo ekipa mora biti uigrana. Kada se aktivira bug onda samo deri na autoattack.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

Ček-ček,kako to misliš na auto-attack? I o kakvom bug-u se radi,može P.M. {#}

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Ček-ček,kako to misliš na auto-attack? I o kakvom bug-u se radi,može P.M. {#}

Male tajne velikih majstora...

 

Invitaj mi rangera B0xer u guildu na Grimmagu?!

 

 

Autoattack - pucas u neprijatelja npr lijevim klikom miša i onda nadvučeš kursor na neku od vještina dole na baru i pustiš i on sam dalje puca dok je neprijatelj ziv. Vrlo korisno kod Heralda kada ga zbagujemo..

 

Ima neki bug koji su riješili bili, pa se opet pojavio sa prethodnim patchem, sad ne znam jesu li sa ovim patchem opet riješili. Kako god, jedan tenk DK ga navuče u gornji desnii ćošak mape, a ostali dođu tik do Heralda i stoje mu uz leđa bez micanja, pa onda tenk preskoči Heralda, a on se zbaguje i ne okreće se više. I onda ga mi zatučemo nakon 20 minuta uz autoattack da nam ne otpadnu prsti na šaci.

 

Kada se zbaguje Herald nitko ne smije mrdnuti (kretati se) inače se sve mora ispočetka.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Drakensang online

Lijepo si ti to objasnio,ali dok ja ovima to objasnim još 2x osijedim i brada mi do poda naraste (nije da još puno fali XD)

Tigar Krezumica
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Lijepo si ti to objasnio,ali dok ja ovima to objasnim još 2x osijedim i brada mi do poda naraste (nije da još puno fali XD)

Bit će problema u početku, neće svaki puta raditi, ali ponavljajte sve dok ne proradi, 5-6 puta, a kad se desi bug, ni mrdac i samo tucite...

 

Odradite par puta na normal da vidite kako ide pa onda probajte na hard.

 

Gle, dobio sam Demon Costume od bossa... {#}{#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2012 23:14 (boxer).
15 godina
online
Drakensang online

Stigao je novi patch za igru,o svemu pročitajte na ovom linku:

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=2986637#post2986637

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Drakensang online

Drago mi je što su uveli promjene u PVP jer su me počeli izluđivati jbeni kamperi koji ulaze u TDM i samo stoje na mjestu dok ih protivnici melju i zbog njih gubimo mečeve. Dobro je da su uveli redukciju bodova za takve igrače pa je sada preraspodjela PVP bodova smislenija i prema učinku u borbi. No ostaje mi za vidjeti kako to funkcionira jer je zasada slovo na papiru...

 

Dešvaju li se vama anomalije da vam npr. ispadne CoT i kada kliknete umjesto normalne količine za lokaciju farmanja napiše vam ogroman broj, a zapravo dobijete šipak?

 

Slučaj na slici 1, ali uvijek napiše onoliko koliko imate u inventoriju. Slučaj na slici je vezan za prethodni event gdje se farmala esencija, ali isto mi se dešava i sa CoT. Desilo mi se barem 20-30 puta, a jedan član guilde na Hereduru je prijavio da je tako dobio 2500 CoT-a i da mu je zapravo uračunalo, što se meni nije desilo u ovih 400+ sati igre.

 

Slike 2 i 3 su SS iznenađenja u dropovima ;)

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Drakensang online
Hej igram inače Diabla al već mi se popeo na vrh qurca, ovo je nešta slično zar ne? Ili se varam, ali izgleda mi kao pljunuta kopija
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
CaptainBunnyKIller kaže...
Hej igram inače Diabla al već mi se popeo na vrh qurca, ovo je nešta slično zar ne? Ili se varam, ali izgleda mi kao pljunuta kopija

Pa ima dosta dorirnih tačaka sa Diablom, neke stvari su skoro pa prekopirali, ali ima MMO komponentu, Guilde, Daily Questove, Weekly Evente, PVP, relativno velik i raznolik svijet, vrlo dobru grafiku...

 

Probaj i vidi sam za sebe kako ti odgovora igra.

Btw, imamo i domaću guildu CRO TIGERS 1 i 2

 

 

Probao sam PVP nakon ovog patcha i znao sam da će nešto usrat k'o po običaju.

- u 3vs3 TDM mečevima idioti su izbacili timske boje, pa nastane opći dernek i neznaš k'o koga hebe do sredine meča, lupaj pa kome pada energija prihvati se njega...LOL

- Duel ima timske boje

- PVP kemperima i dalje idu bodovi bez obzira što stoje po čitav meč, ali bodovi su sada nešto manji.

 

Sve u svemu failali su PVP promjene, nije na nivou kako bi trebalo biti.

 

 

Što donosi Coat of Power?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Vec neko vrijeme pratim ovaj podforum, pa došlo vrijeme da se javim, da postojim :)

Igre na racunalu sam započeo sa diablo serijalom, tako da mi se DO sviđa i planiram ga igrati u slobodno vrijeme.

Izbor je pao na DK na Grimmagu koji je trenutno 29 lvl. Nick kako i potpis na forumu. Mislim da ce ostati na tom levelu dok ne sakupim cetvrti skill u FAME stablu...

Kako slobodnih slotova u inventoriju nikad dosta, farmaju se andamanti i COT.

 

Pozdrav

 

 

 

 

 

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Drakensang online
JozaTheGreat kaže...

Vec neko vrijeme pratim ovaj podforum, pa došlo vrijeme da se javim, da postojim :)

Igre na racunalu sam započeo sa diablo serijalom, tako da mi se DO sviđa i planiram ga igrati u slobodno vrijeme.

Izbor je pao na DK na Grimmagu koji je trenutno 29 lvl. Nick kako i potpis na forumu. Mislim da ce ostati na tom levelu dok ne sakupim cetvrti skill u FAME stablu...

Kako slobodnih slotova u inventoriju nikad dosta, farmaju se andamanti i COT.

 

Pozdrav

 

 

 

 

 

  Radim istu taktiku, no ostalo mi je 10 TDM borbi za završavanje PVP questa. Također imam DK-a 29 lvl (Boxerbih), pa bi mogli zajedno ići lemati u PVP. 

Prešao sam u 30. lvl i završio 100 TDM borbi. Lik je odsad na ledu jer je 35 lvl cap poprilično težak jer ima dosta igrača sa kupljenim gearom.

 

Imam i Rangera (B0xer) 27 lvl i sa njim uglavnom igram PVP i pomalo farmam za opremu, pa se i sa ovim likom možemo naći u TDM-u. Svi su na Grimmagu.

Ovaj će biti dosta aktivan jer su Rangeri poprilično konkurentni u PVP.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 23:41 (boxer).
15 godina
offline
Drakensang online

Evo vijesti o nekim dodacima koji bi se trebali ubaciti u igru do proljeća 2013. godine.

 

  • Cloaks and epic mounts
  • Guild PVP
  • Proširenje Isle of the Dead for 40+ lvl
  • Zimski Event
  • Povećanje LVL limita
  • Novi PVP meč 6vs6 sa dodacima

 

Više pročitajte na njihovom forumu

 

KLIK

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

@boxer

Svaka čast na 100 tdm-a.
Sa mojim DK tek imam 20-ak borbi. SAakupilo bi se to brzo, ali guštam sa rangerom lvl 19 koji je trenutno na 65/100. Prvo njega da sjedne 2000 andija :)

 

Toga se i bojim kad preskocim 30. lvl. Dvoumim se da zadržim DK što duže  na 29, da lakse osvajam 250 knjiga iz daily questa, ili da se bacim na PvE. Što prije na 40, pa farmanje opreme...

Što se tiče zajedničke igre, obično zaigram poslije 22:30. Potražio sam "boxer" u tražilici, ali nije te bilo online.

pozz

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
JozaTheGreat kaže...

@boxer

Svaka čast na 100 tdm-a.
Sa mojim DK tek imam 20-ak borbi. SAakupilo bi se to brzo, ali guštam sa rangerom lvl 19 koji je trenutno na 65/100. Prvo njega da sjedne 2000 andija :)

 

Toga se i bojim kad preskocim 30. lvl. Dvoumim se da zadržim DK što duže  na 29, da lakse osvajam 250 knjiga iz daily questa, ili da se bacim na PvE. Što prije na 40, pa farmanje opreme...

Što se tiče zajedničke igre, obično zaigram poslije 22:30. Potražio sam "boxer" u tražilici, ali nije te bilo online.

pozz

  Sa Rangerom sam odavno prešao 100 TDM borbi, trenutno je 27 lvl i onda nastavljaš sa qestom od 1000 TDM borbi. Ukupno zasada 150 TDM borbi sam završio.

Za 1k TDM borbi treba dooosta vremena, ali konkurentan sam u TDM dok u suprotnoj ne uleti par pay to win igrača.

Ranger mi se zove B0xer - 0 - nula.  

 

 

Ubio sam medu 30- tak puta i neće škrtac da mi baci Tormentora, a baš bi mi bio ekstra koristan u pvp.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Evo dolazi nam novi update....

 

Kao po običaju donesu neke nove stvari, poboljšanja postojećih, isprave par bugova, a onda i nešto useru što već dobro radi.

 

Sudeći prema novom patchu popravili su boje u PVP, ali sada ne rardi normalno automatska aktivacija PVP poslije borbe. {#}

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?p=2998026#post2998026

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Drakensang online

eh jakoh im updatea.

sad kad se izlazi iz pvpa i stavi kvačica na register for another match - nema koristi jer ne prijavi za novi match.

Također desilo mi se da smo igrali pvp 3 vs 4 - ne kuzim kak, jasno mi je ajde kad bude 2 vs 3 al ovo fakat.

ajde bar me veseli što će uskoro doći neki noviteti u vidu 45 lvla, novih područja i nove klase.

jos jedna pobjeda me dijeli do 100 TDM pobjeda pa onda napokon mogu preci na questove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

@FCTH

Sjećam se da si sa likom LazyCrazy identificirao Skutu Hunting Cloak, pa evo jučer sam ga slučajno dobio u Slifmooru kada sam farmao CoT-e.

Možeš li uploadati SS da pogledam kakve su mu specifikacije jer tream 990 CoT-a za identificiranje, a već imam Legendary armor na Rangeru zbgo pvp.

 

Koji uniqe daje Arachna za Ragera?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2012 10:17 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Drakensang online

odgovor na jedno i drugo imas tu http://drakensangonline.wikia.com/wiki/Unique_drops

15 godina
online
Drakensang online

Jesam i vjerovali ili ne,još uvijek nosim taj oklop a 40. sam level XD

 

Oklop je meni još uvijek dobar (kad nemam bolji) a daje:

 

33 base armor

 

4 gem slota

 

+25 dmg

 

+ 10% critical dmg

 

Arahna daje koliko se sjećam unique short bow

 

koje ja ne koristim jer ne igram PvP

 

A,Dalthor je ponovo linkao odličnu stranicu na kojoj ima zbilja 

 

sve odlično prikazano,meni je u bookmarku od prije još{#}

 

LP svima:)

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice