Boot time problem Windows 7 ultimate 64

poruka: 11
|
čitano: 5.192
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Boot time problem Windows 7 ultimate 64

Koristio sam windows 7 professional 32 bita vise od pola godine i bio sam prezadovoljan sa os-om i odlucio sam prec na 64 bita  i primjetio sam da mu treba jako dugo da se boota...oko 40 do 50 sekudni sto je jako frustirajuce jer mi se sedmica 32 bitna digla u roku od 10 sekundi max max!Sta sad jel to normalno da mu tak dugo treba ili sta??? ne kuzim zasto je to tak a friski su windowsi i nemam nikakvih virusa 100%.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Boot time problem Windows 7 ultimate 64
kach kaže...

Koristio sam windows 7 professional 32 bita vise od pola godine i bio sam prezadovoljan sa os-om i odlucio sam prec na 64 bita  i primjetio sam da mu treba jako dugo da se boota...oko 40 do 50 sekudni sto je jako frustirajuce jer mi se sedmica 32 bitna digla u roku od 10 sekundi max max!Sta sad jel to normalno da mu tak dugo treba ili sta??? ne kuzim zasto je to tak a friski su windowsi i nemam nikakvih virusa 100%.

edit: neka moderator izbriše post

"I didn't cry when Bambi's mother was shot... but I cried when HAL was turned off."
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 14:00 (superJozo).
14 godina
neaktivan
offline
Boot time problem Windows 7 ultimate 64

hahahaha!jooj nisam ni gledao uopce!!!! Smijeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Boot time problem Windows 7 ultimate 64

Evo reko sam moderatoru da premjesti post.E sad molim da mi da netko odgovor dali je to normalno da ima tak malo duzi boot?

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 14:49 (kach).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Boot time problem Windows 7 ultimate 64

Anybody???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Boot time problem Windows 7 ultimate 64

provjeri s ccleanerom npr koji ti se programi dižu s os-om, pa isključi one nevažne - npr adobeove updatere..

 

to isto možeš i sa tune up utilities

14 godina
neaktivan
offline
Boot time problem Windows 7 ultimate 64

Jesam sve sam to napravio i mrvicu je bolje,ali cinjenica je da je prije sedmica od 32 bita bila nakrcana sa svim mogucim sranjima i dizala se superbrzo dok ovi 64 bita koji imaju manje tog instalirano jer je friska instalacija su nekak tromi kod boota!Sad neznam dal drigima tak isto radi ili kaj?Bas me zanima dal ima netko tko je koristio prije sedmicu 32 bita  i onda presao na 64 i dali je primjetio kakvu razliku..evo jedino kaj sam zasad primjetio je da mi battlefield bad company 2 malo bolje radi i nista vise:/ 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Boot time problem Windows 7 ultimate 64
kach kaže...

Jesam sve sam to napravio i mrvicu je bolje,ali cinjenica je da je prije sedmica od 32 bita bila nakrcana sa svim mogucim sranjima i dizala se superbrzo dok ovi 64 bita koji imaju manje tog instalirano jer je friska instalacija su nekak tromi kod boota!Sad neznam dal drigima tak isto radi ili kaj?Bas me zanima dal ima netko tko je koristio prije sedmicu 32 bita  i onda presao na 64 i dali je primjetio kakvu razliku..evo jedino kaj sam zasad primjetio je da mi battlefield bad company 2 malo bolje radi i nista vise:/

ja sam imao x86 i prebacio sam se na x64, zbog više rama naravno. čini mi se da x64 sporije boota, ali mi to ne smeta jer mi je pc uvijek na sleep, pa se digne u roku par skenudi kada mi zatreba. x64 je veći sam po sebi, vjerojatno ima u sebi nekih registrija ili servisa koje x86 nema.

 

nisi morao stavljati x64 sedmicu zbog igara, jer igre koriste 2-3 gb rama.

 

zašto te toliko muči ta brzina boota?

14 godina
neaktivan
offline
Boot time problem Windows 7 ultimate 64

Ma nisam samo zbog igri stavljno nego opcenito i zbog drugih programa a i bavim se muzikom...ma nemuci me boot nego me samo zanima dal je to meni samo tak ili je i drugim ljudima isto to jer mi je cudno bilo kak se 32 bitna odma boota a 64 treba nekih 30 sekundi duze.al dobro ak je tebi isto tak boota onda valjda tak mora bit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Boot time problem Windows 7 ultimate 64
kach kaže...

Koristio sam windows 7 professional 32 bita vise od pola godine i bio sam prezadovoljan sa os-om i odlucio sam prec na 64 bita  i primjetio sam da mu treba jako dugo da se boota...oko 40 do 50 sekudni sto je jako frustirajuce jer mi se sedmica 32 bitna digla u roku od 10 sekundi max max!Sta sad jel to normalno da mu tak dugo treba ili sta??? ne kuzim zasto je to tak a friski su windowsi i nemam nikakvih virusa 100%.

 

kach kaže...

Jesam sve sam to napravio i mrvicu je bolje,ali cinjenica je da je prije sedmica od 32 bita bila nakrcana sa svim mogucim sranjima i dizala se superbrzo dok ovi 64 bita koji imaju manje tog instalirano jer je friska instalacija su nekak tromi kod boota!Sad neznam dal drigima tak isto radi ili kaj?Bas me zanima dal ima netko tko je koristio prije sedmicu 32 bita  i onda presao na 64 i dali je primjetio kakvu razliku..evo jedino kaj sam zasad primjetio je da mi battlefield bad company 2 malo bolje radi i nista vise:/ 

 

kach kaže...

Ma nisam samo zbog igri stavljno nego opcenito i zbog drugih programa a i bavim se muzikom...ma nemuci me boot nego me samo zanima dal je to meni samo tak ili je i drugim ljudima isto to jer mi je cudno bilo kak se 32 bitna odma boota a 64 treba nekih 30 sekundi duze.al dobro ak je tebi isto tak boota onda valjda tak mora bit.

 

tocka, zarez, bilo sta! skoro me kap udarila dok sam citao tvoje postove...

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Boot time problem Windows 7 ultimate 64
kach kaže...

Ma nisam samo zbog igri stavljno nego opcenito i zbog drugih programa a i bavim se muzikom...ma nemuci me boot nego me samo zanima dal je to meni samo tak ili je i drugim ljudima isto to jer mi je cudno bilo kak se 32 bitna odma boota a 64 treba nekih 30 sekundi duze.al dobro ak je tebi isto tak boota onda valjda tak mora bit.

 sigurno se diže sporije, ali s obzirom da nema sada mogućnost usporediti brzinu bootanja, ne mogu ti reći koliko konkretno. mislim da te to ne treba zabrinjavat. kao što rekoh, kod mene je uvijek na sleepu, i kada mi treba digne se za par sekundi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice