Izgubljeni podaci na disku

poruka: 40
|
čitano: 8.876
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: Jao dečki pomoč!!!!!
miki1981 kaže...
leyer kaže...
logic kaže...

Da su bili jako jako vazni imao bi backup.

Hirens boot cd skini i na njemu more alata za to.

I ne vici.

E, jel mi možeš malo detalji pokazati kako radi taj program Hirens boot? 

Za ovaj Recover My Files mi treba licenca koju nemogu naći ://

Rekao ti je odmah na početku, šta ga ne slušaš. čim više pokušaja imaš to više štete radiš!.

Pročitaj par postova gore, lijepo ti je rekao šta da radiš a Hirens-om.

 

I ne zaboravi logic-u poslat lovu, još u prvom postu si rekao da ćeš nekoga novčano nagradit ako ti pomogne...

Samo mu to pošalji prije nego se ubiješ...

 

 

Evo uspio sam vratiti sve uspiješno u datotekama kako je prije bilo preko Ontrack EasyRecovery programa... :)

samo jedno pitanje, da mi se ovo ne dogodi, kako napraviti taj backup? :P i na šta je najbolje da to sve snimim? :P

15 godina
offline
RE: Jao dečki pomoč!!!!!

-na sigurno mjesto :))

Ma sigurno je i na disku, ali nemoj biti brzoplet. Ovisno o količini ipak snimi na DVD...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
RE: Jao dečki pomoč!!!!!
ihush kaže...

-na sigurno mjesto :))

Ma sigurno je i na disku, ali nemoj biti brzoplet. Ovisno o količini ipak snimi na DVD...

Eh, treba mi 3 DVD-a onda... 15 GB ima :P

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Jao dečki pomoč!!!!!

Jako jako bitni podaci. vika dreka pare samoubistvo i sad ti skupo 3 DVD-a. E jbg sad.

:)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Jao dečki pomoč!!!!!
logic kaže...

Jako jako bitni podaci. vika dreka pare samoubistvo i sad ti skupo 3 DVD-a. E jbg sad.


Nisam nigdje napisao da mi je skupo 3 DVD-a :P Kupit ću i 30 nije bed :P Samo sam danas smršavio 15 kg od brige! :P

16 godina
offline
RE: Jao dečki pomoč!!!!!
leyer kaže...
logic kaže...

Jako jako bitni podaci. vika dreka pare samoubistvo i sad ti skupo 3 DVD-a. E jbg sad.


Nisam nigdje napisao da mi je skupo 3 DVD-a :P Kupit ću i 30 nije bed :P Samo sam danas smršavio 15 kg od brige! :P

Da, vanjski CD, pa imas vanjske diskove, pa imas online storage... Ovaj put si imao srece, da si pisao po tim podacima koje si spasavao bog te nebi spasio... (mozda par tisuca kuna bi)

I'm going woo woo
15 godina
offline
Izgubljeni podaci na disku

- nije ništa izgubio, ali je (možda) nešto naučio. Tako da je zapravo na dobitku? -OK, to je optimistična prepostavka. Osmijeh

Usput odgovor logicu u vezi početka problema.... (prva rečenica)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Izgubljeni podaci na disku

ajde da ne otvaram novu temu,stavio sam novu graficku updetao drivere restartam komp i nestane mi jedan folder sa desktopa uglavnom slike,pjesme itd i nebi ga nasao nigdje,probao sa nekim revuca programom ali nece...pomoc :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Izgubljeni podaci na disku

Prvo si pogledao u koš za smeće ? ..ako je izbrisano može se i vratiti ako koš ima dovoljno Mb u postavkama.

Inače instalacije drajvera ne brišu ništa sa desktopa ..... vjerovatno je izbrisano prije..

Pošto na desktopu nitko ne drži podatke već samo shortcat-e  za njih , provjeri gdje je direktorij (mapa) npr. D:\  ...možda je i dalje sve od podataka tamo.

10 godina
offline
Re: Izgubljeni podaci na disku
Kada sam prikopcao garficku i upalio komp desktop mi je izgledao kao da sam nove windowse stavio sve je novo i uspio sam naci na startu u trazilici pod imenom tu datoteku povukao na desktop reko ok,nakon nekog vremena restartam komp desktop se vrati kako je bio prije na staroj grafi ali jedino ta datoteka nedostaje nema je nigdje....
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice