Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 361.038
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ma zezam te :P

Kao MI8 minimum, a prije smo hvalili Note 3. Pratim ja tebe ne brini 

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Cromaki kaže...

Ja baš prodajem Mi Note 3 uskoro jer mi pak NFC nikako nije potreban i nabaljam Mi 8 SE 

 ako si zainteresiran za plavi trenutno ovdje je pojeftinio i jeftiniji je od crnog, prije 8 dana kad sam ja uzimao bio je skoro 20 $ skuplji.. moj stize sutra.. sjebo sam se i neki dan stavio pixel experience na mi 5, to leti kao da sam uzeo novi mob i msm da sutra uopce ne budem imao neki wow efekt na brzinu sd 710, jos miui.. da nebi bilo s konja na magarca 

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Uzeo sam već plavog 6/64GB, htio sam crni ali bi me ispao 150-200kn više a ovako i onako sam već naručio crni i bijeli case  

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Onda Cromaki poguraj sad taj global rom za Mi8SE sad :P
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Sumnjam da će biti Global ROM za SE, samo Mi 8 ima globalnu varijantu

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Cromaki kaže...

Sumnjam da će biti Global ROM za SE, samo Mi 8 ima globalnu varijantu

 kak to mislis? pa svaki xiaomi uredaj ima china rom i global rom, samo sto global dode koji mjesec nakon sto uredaj izade u prodaju.. 

12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Neki uređaji koji su samo za kinesko tržište nemaju Global ROM uopće, ili ako dobije dobije samo Stable koje se updatea svakih X mjeseci.

Probat ću doći do informacije što je sa SE modelom, tj hoće li biti Global Developer ROM

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

onda cu kad dodem doma odmah poslat zahtjev za otkljucat bootloader pa puknut na njega eu rom pa sto se mene tice nek se oni odlucuju mjesecima za global rom hoce nece

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Danas mi je dosa mi8 se...sve super,zadovoljan sam...trazia sam od njih da ne otvaraju mobitel,međutim oni su rekli da sad to uvik rade i da će stavit na njega globla firmware.

Sad me zanima koji ja točno rom imena na mobitelu
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Stavili su ti unofficial ROM koji ima Google Apps i multi-language

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Je li dobar ili da minjam to na službeni?
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ako si zadovoljan i ako ti sve radi onda ostani na njemu, samo ne znam kako funkcioniraju tj. hoćeš li uopće imati kakav update.

 

Trenutno ima samo official China ROM koji nema multi-language, i nema Google Apps pre-installed.

 

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Već mi je sada ponuđen update od 1.5gb
Ok mi je,na prvu dosta fluidnost....jedino šta sam skužia da malo šteka je kada radim gesti za homescreen,onda malo lagano ta animacija
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Onda super ako Xiaomi.EU ima svoj updater, prije se moralo ručno preko recoverya flashati svaki tjedan.

Što se tiče tih animacija, poznat problem radi se na otklonu tako da se valja strpit malo.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

stigao i meni dns samo kaj ja nisam dobio eu rom odma nego china rom jer trazio sam sealed box, uzeo sam preko mi global store trgovine.. valjda samo goldway obavezno stavlja rom iako trazis sealed.. nudi mi update na 9.5.10.0, jel s tim romom sve ok? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Je sve je okej s tim romom. Zadnjih par nis se promjenilo.
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ako neko oce ovakvu MSVII maskicu za Mi8 a neda mu se cekat tjednima preko e-baya mogu mu poslat preko tiska trosak je 10 kn i za dan-dva je kod vas.. poslali mi za krivi model, cijena je kolko sam i ja platio 30 kn

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Vidim da vas je tu nekoliko napisalo da ste uzeli Mi8 SE, jel netko uzeo baš Mi8? Da napiše malo dojmove koji bi meni i možda još nekome pomogli da se odluči.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Da, i mene isto zanima Mi 8. 

lp

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav svima,

 

u temi link sam pokrenuo raspravu o problemu koji imam nakon što je kćer pretpostavljam pokrenula update na xiaomi mi 8se (nakon čega je mob otišao u boot loop), manje vjerojatno da je update prekinula (ne zna ugasiti mob držanjem power tipke).

 

U svakom slučaju možda nekome pomogne/spriječi isti problem.

 

Lp,

Damir

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Vi koji imate 8SE molim preporuku zaštitnog stakla za ekran koje ste uzimali

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pozz ekipa u potrazi sam za mobitelom pa sam zapeo za xiaomi ali vidim da ima mi8 i mi8 se.U cemu je razlika izmedu ta dva uredaja te me zanima s koje stranice ga najbolje kupit,po kojoj cijeni te koliko se ceka na dostavu?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ja sam uzeo Mi8 prije nekih desetak dana ali ja vam nisam bas neki prezahtjevan korisnik. Presao sam sa LG G3 na Mi8 i ja sam prezadovoljan. Gledao sam Mi8SE ali sam odustao jer se nudi samo model sa 64GB sto je meni malo a ne podrzava microSD tako da sam uzeo Mi8 6/128.

Kamera je brza, slike su dobre ali ne mogu vam sad reci da li je bolja od Samsunga LG-a ili nekog treceg jer je meni to nebitno.

Baterija uz nekakvo normalno koristenje izdrzi dan i pol do dva bez problema.

GPS u zatvorenom prostoru tesko nadje signal (ali ne moze ni G3) ali cim sam stao kraj prozora nasao ga je odmah.

Ekran je dobar, mogu ga jedino usporediti sa G3. G3 ima odlican ekran mada je to model star vec sada skoro 4 godine ali ipak je na Mi8 Amoled i to se odmah primjeti, boje su ljepse.

 

Moj je sa Official Global ROM, nije Global Version. 

 

Bolje pitajte sta vas zanima jer ja sam samo prosjecan korisnik ,  mene nekakve nijanse (manje ili vece) izmedju Samsunga, LG-a ,One+  bas i ne zanimaju

 

Ovo je slikano sa Samsung J3 tako da slike nisu nesto. Uzivo to izgleda puno bolje. Na obadva je svjetlina na 100%

13 godina
offline
Xiaomi Mi 8
A vidi lufta ispod notcha... Jel u svakoj/većini aplikacija tako?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
@zuper
Da taj luft je prisutan i ma Mi8 i na Mi8SE. Malo bode za oci iskreno ali nadam se da ce tih par redova pixela pomaknut. Nadam se da ce se s MiUi10-om ispeglati takve stvari...
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
zee_15 kaže...

Pozz ekipa u potrazi sam za mobitelom pa sam zapeo za xiaomi ali vidim da ima mi8 i mi8 se.U cemu je razlika izmedu ta dva uredaja te me zanima s koje stranice ga najbolje kupit,po kojoj cijeni te koliko se ceka na dostavu?

Razlika je puno: https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9219&idPhone2=9065

 

Ako malo prelistaš temu vidjet ćeš odakle ljudi naručuju, ima raznih preporuka. U suštini, ako hoćeš da ti brzo i bez plaćanja carine dođe, kupiš negdje gdje ima EU skladište.

13 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Nece mi syncat sve kontakte na china romu, cak sam skinuo google contacts i svejedno fale neki brojevi.. a preko weba svi ti kontakti su uredno spremljeni samo ovo dubre nece syncat

 

rijesio tako sto sam skinuo vcf file sa svim kontaktima sa googla i uvezao u imenik

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2018 10:08 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
domac5 kaže...

Nece mi syncat sve kontakte na china romu, cak sam skinuo google contacts i svejedno fale neki brojevi.. a preko weba svi ti kontakti su uredno spremljeni samo ovo dubre nece syncat

 

rijesio tako sto sam skinuo vcf file sa svim kontaktima sa googla i uvezao u imenik

Radosti koje može iskusiti samo vlasnik Xiaomi mobitela. :D

 

Doživio sam hrpu tih bugova na svojima (Mi4 i Mi5) ali ipak su mi dragi nekako bili, ali sad sam u dilemi velikoj. Nikako da ROM globalni izađe, sam mobitel (Mi8) nije ispunio sva moja očekivanja a nekako sam željan novog mobitela. Tako da čak i razmišljam o alternativama...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Koja je razlika između Official Global ROM i Global Version?

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice