Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 364.748
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Oce mi nestat bloatware koji ne mogu maknut ako preko fastboota stavim Global?
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

.imam problem. Htio sam sa xiaomi.eu vratiti na developer rom preko on "updater" aplikacije, zatim mi se restartao mob i dodje do Mi logo i dalje ne ide..jedino mogu uci u fastboot mode..u recovery ne mogu jer opet se restarta i dode do Mi logo i dalje ne ide..i svakih 10 sekundi se sam od sebe restarta. sto da radim ? Ovo se isto meni desava pogrijesio sam..Molim za pomoc ili  je telefon za bacanje u kantu......

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
dajan2 kaže...

.imam problem. Htio sam sa xiaomi.eu vratiti na developer rom preko on "updater" aplikacije, zatim mi se restartao mob i dodje do Mi logo i dalje ne ide..jedino mogu uci u fastboot mode..u recovery ne mogu jer opet se restarta i dode do Mi logo i dalje ne ide..i svakih 10 sekundi se sam od sebe restarta. sto da radim ? Ovo se isto meni desava pogrijesio sam..Molim za pomoc ili  je telefon za bacanje u kantu......

 Probaj preko fastboota flashati official ROM:

http://en.miui.com/thread-228048-1-1.html

 

Pažljivo prati sve korake, ako si na Windows 10, ugasi driver signature.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Hvala, ali sada nece global rom za redmi 3 pokusao sam preko update aplikacije na telefonu imam china stable 7.1.2 verziju a pokazuje mi da moram instalirati 7.5.2 a ja sam htjeo odmah globalnu verziju mozda ipak trebam instaliari 7.5 pa ce onda barem prihvatiti globalnu verziju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Ne ipak nece ni sa 7.5 china stable a ni sa Fastboot Update kada bude Fastboot samo pojavi MI logo i to je to...Neznam u cemu je problem..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Zdravo imam pitanje, prije 15 dana sam odključo bootloader na redmi 3 i sad sam naručijo još jedan redmi 3. Pa me zanima dali ga mogu odkljućati sa tim istim Mi Unlock tools, jer kad idem na miui strani pod unlock, još mi piše download Mi Unlock, znači ne moram ništa jim slati. Jer negde sam čuo da sa jednim accountom možeš odključati samo jedan mobitel u roku 30 dana. Dali da napravim još jedan Mi account ili da probam unlockati s tim? hvala

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Jel ovo to što treba biti?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
jozak kaže...
Po ne znam koji put ponavljam, ako kupite redmi 3 ili redmi 3 pro, a mobitel ima više od 3 jezika(dva kineska i engleski) onda na mobitelu imate kuhani ROM.

Možeš li možda preporučiti neku trgovinu koja provjereno ne čačka po ROMu?

Ali da šalje iz EU-a zbog izbjegavanja maltretiranja s carinom, kao što npr. honorbuy i giztop rade. Mada honorbuy kaže "We only provide original xiaomi phone" dok netko ne potvrdi ništa ne vjerujem :)

7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3s

Pozdrav ljudi, molim vas za pomoc vec dugo surfam i j...e me ovo, zanima me jel mi pametno naruciti sa ovog linka ili mi napisite neki bolji i koja je razlika izmedju standard shiping i dhl-a? Drugim rijecima ja mogu cekati vise dana a da platim 180ak kuna manje,tak da jel mi obavezno DHL ili mogu standard ali da mi ne opale neku carinu ovdje naknadno? Koja je razlika?

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-3S-Snapdragon-430-Mobile-Phone-4100mAh-Battery-Fingerprint-ID-2GB-RAM-16GB-ROM/32683599224.html?spm=2114.01010208.3.13.kc7wKG&ws_ab_test=searchweb201556_8,searchweb201602_4_10057_10056_10055_10049_10059_10058_10017_405_404_10060_10061_10062_412,searchweb201603_7&btsid=0964a196-a8dd-4d4e-87ec-f801a894713b

Ako imate taj mobitel ali neku drugu pametnu opciju bacite mi link da ga vise narucim, ubija me ovo trazenje i kako sta

Unaprijed hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2016 11:45 (Primjer).
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Xiaomi Redmi 3s

Pouzdan prodavač, naruči slobodno.

Obavezno DHL jer inače ide 25% PDV i carinski troškovi pa te ispadne bar 300kn više i čekaš puno duže.

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3s

Imaš na jednom drugom forumu grupnu kupnju i kupone sa Grossoshopa, do petka traje akcija pa baci pogled, nema carine..

http://offers-hr.grossoshop.net/

14 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Da vas izvjestim, one koje zanima, wow shop mi priznao raskid ugovora i vratili novce tako da je taj dio poslovanja prosao bez problema.

 

Pitanjce, kako to da putem DHL-a nema carine i PDV-a? Mislio sam da se sve uvezeno izvan EU carini.

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Ghost777 kaže...
Pitanjce, kako to da putem DHL-a nema carine i PDV-a? Mislio sam da se sve uvezeno izvan EU carini.

 Paketi se šalju iz Engleske (koja je još uvijek u EU) u Hrvatsku.

Kako stigne do Engleske i tko ih prepakirava nije naš problem

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3s

Hvala


Sad mi pak nece platiti s karticom, kaze da moram u banku jer nemam tu opciju, predobro... Jel se moze negdje na Paypal?

Mr. Robot ~ Joanna Wellick
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3s
Primjer kaže...

Hvala


Sad mi pak nece platiti s karticom, kaze da moram u banku jer nemam tu opciju, predobro... Jel se moze negdje na Paypal?

 AliExpress- samo kartica :(

https://www.xiaomiforsale.com/en Nisam siguran za načine plaćanja. Pogledaj.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

ljudi pomagajte!

 

imam redmi 3 kupljen od honourbuya i na njemu je "global" stable 7.1.3.0 sa xiaomi.eu (taj rom je bio na fonu). predao sam zahtjev za unlock bootloadera i sve je odobreno (prije vise od 2 tjedna). kada idem unlockat bootloader sa miunlock, stalno pise da cant verify device (different acc error). probao sam sve zive romove (global dev, china dev, china stable, ...) preko recoveryja, fastboota, download moda, prijavljivanja fona na mi cloud, ostaviti 24h pa probati opet, ukljuciti "find my device" i neznam cega sve ne ali nikako da flasham ili unlockam bootloader uspjesno. sad ispada da sam kupio fon koji je zaglavio na tom "skuhanom" romu od sellera i ne mogu OTA update ni flashat novi rom ni unlockat bootloader. redmi 1s sam flashao kako sam se sjetio ali ovdje nista ne prolazi. sve to je probao na win10 x64 home.

 

 

miflash se srusi cim kliknem "flash" kad je fon u fastbootu, u download modu nakon 50ak sec javi "cant send configuration command" i opet nista. za miunlock sam gore napisao.

 

 

ima tko kakvu ideju ili nacin kako da probam otkljucat bootloader? redmi 1s je bio kamilica od fona ali redmi 3 mi polako pije zivce na slamcicu.

 

 

Hvala.

Xiaomi Redmi 3 (EU ROM, 7.1.3.0)
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2016 17:33 (Bass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Bass kaže...

ljudi pomagajte!

 

imam redmi 3 kupljen od honourbuya i na njemu je "global" stable 7.1.3.0 sa xiaomi.eu (taj rom je bio na fonu).

 Možeš reći zašto ga želiš mijenjati? Gledam da kupim također s honourbuya pa me zanima, nešto nije u redu s tim romom koji oni stave na njega, ili..?

15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

hocu nadograditi na miui8 ali nikako da mrdnem s tog roma 

Xiaomi Redmi 3 (EU ROM, 7.1.3.0)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Bass kaže...

hocu nadograditi na miui8 ali nikako da mrdnem s tog roma 

 A inače jesi bio zadovoljan? Čitajući ovaj thread dođe mi da odustanem od kupovine jer izgleda kao da nema čovjeka koji nije imao nekakav problem s tim telefonom :D

15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

zadovoljan sam. radi ko zmaj ali ako ga necu moci nadograditi, odmah ide na prodaju.

Xiaomi Redmi 3 (EU ROM, 7.1.3.0)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Bass kaže...

zadovoljan sam. radi ko zmaj ali ako ga necu moci nadograditi, odmah ide na prodaju.

 Zašto? Jel miui8 toliko bolji? Da pričekam da ga krenu isporučivati s njim.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3s
CyberDemonVZ kaže...
Primjer kaže...

Hvala


Sad mi pak nece platiti s karticom, kaze da moram u banku jer nemam tu opciju, predobro... Jel se moze negdje na Paypal?

 AliExpress- samo kartica :(

https://www.xiaomiforsale.com/en Nisam siguran za načine plaćanja. Pogledaj.

 

Xiomiforsale po novome sve šalje iz Kine i zagarantirano je plaćanje PDV-a..

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2016 19:06 (Ico_Zg).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3s
Primjer kaže...

Hvala


Sad mi pak nece platiti s karticom, kaze da moram u banku jer nemam tu opciju, predobro... Jel se moze negdje na Paypal?

 

Stavio sam ti gore link na Grossoshop, nema carine i plaćaš Paypalom, ispadne nešto jeftinije nego na aliexpressu..

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Ne vec ovo...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Bass kaže...

ljudi pomagajte!

 

imam redmi 3 kupljen od honourbuya i na njemu je "global" stable 7.1.3.0 sa xiaomi.eu (taj rom je bio na fonu). predao sam zahtjev za unlock bootloadera i sve je odobreno (prije vise od 2 tjedna). kada idem unlockat bootloader sa miunlock, stalno pise da cant verify device (different acc error). probao sam sve zive romove (global dev, china dev, china stable, ...) preko recoveryja, fastboota, download moda, prijavljivanja fona na mi cloud, ostaviti 24h pa probati opet, ukljuciti "find my device" i neznam cega sve ne ali nikako da flasham ili unlockam bootloader uspjesno. sad ispada da sam kupio fon koji je zaglavio na tom "skuhanom" romu od sellera i ne mogu OTA update ni flashat novi rom ni unlockat bootloader. redmi 1s sam flashao kako sam se sjetio ali ovdje nista ne prolazi. sve to je probao na win10 x64 home.

 

 

miflash se srusi cim kliknem "flash" kad je fon u fastbootu, u download modu nakon 50ak sec javi "cant send configuration command" i opet nista. za miunlock sam gore napisao.

 

 

ima tko kakvu ideju ili nacin kako da probam otkljucat bootloader? redmi 1s je bio kamilica od fona ali redmi 3 mi polako pije zivce na slamcicu.

 

 

Hvala.

 

 

 

 

 

Moras skinuti China Stable Rom...

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Bass kaže...

ljudi pomagajte!

 

imam redmi 3 kupljen od honourbuya i na njemu je "global" stable 7.1.3.0 sa xiaomi.eu (taj rom je bio na fonu). predao sam zahtjev za unlock bootloadera i sve je odobreno (prije vise od 2 tjedna). kada idem unlockat bootloader sa miunlock, stalno pise da cant verify device (different acc error). probao sam sve zive romove (global dev, china dev, china stable, ...) preko recoveryja, fastboota, download moda, prijavljivanja fona na mi cloud, ostaviti 24h pa probati opet, ukljuciti "find my device" i neznam cega sve ne ali nikako da flasham ili unlockam bootloader uspjesno. sad ispada da sam kupio fon koji je zaglavio na tom "skuhanom" romu od sellera i ne mogu OTA update ni flashat novi rom ni unlockat bootloader. redmi 1s sam flashao kako sam se sjetio ali ovdje nista ne prolazi. sve to je probao na win10 x64 home.

 

 

miflash se srusi cim kliknem "flash" kad je fon u fastbootu, u download modu nakon 50ak sec javi "cant send configuration command" i opet nista. za miunlock sam gore napisao.

 

 

ima tko kakvu ideju ili nacin kako da probam otkljucat bootloader? redmi 1s je bio kamilica od fona ali redmi 3 mi polako pije zivce na slamcicu.

 

 

Hvala.

 Malo si mi kontradiktoran, jer si napisao da si probao unlockati i sa china dev i stable, ali koliko vidim nisi ništa uspio flešati na mobitel.

 

Moja odokativna procjena je da ti ne valjaju driveri. Isključi driver signature verification u postavkama windowsa. Proguglaj, ne da mi se objašnjavati. Kad to isključiš, onda instaliraj mi flash i trebao bi imati sve dobre drivere. Onda preko mi flasha stavi china dev ROM, pa onda tek unlock bootloadera. 

 

Obično te sitnica zajebava. Neki su recimo, redmi note 3 pro uspjeli unlockati i na global stable ROM-u, ja nisam nikako mogao, ne ide pa ne ide. Već sam sam sebi bio glup. I onda ajde da probam i kineski dev ROM. Tek flešanjem najnovijeg china dev ROM-a sam uspio unlockati bootloader. Izgubio 5-6 sati bez veze. 

 

Strpljenja...  

 

A možda možeš probati flešati global dev ROM i javiti kakva su iskustva. Imaš i njega u fastboot verziji, možda ti se svidi. Iako ja osobno prednost uvijek dajem xiaomi.eu ROM-u. Global ROM mi je na mi3 bio bez veze, mislim da sam čak imao i problema s notifikacijama, tako da sam se uvijek vratio xiaomi.eu ROM-u.

15 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

decki, sve 5. uspio ja i to sve sa zakljucanim bootloaderom 

 

prvo je bio problem u miflash aplikaciji. skinuio sam beta verziju za 32bitne sisteme. zato nije radio flash ni u download modu ni u fastboot modu.

 

nakon toga sam skinuo pravu miflash aplikaciju (64bit) koja je radila kako treba i u fastboot modu mi javljala da je device locked. u diwnload modu sam uspio flashati china dev rom. nakon ~25min bootanja (vec kad sam bio skoro siguran da je bootloop ali posto je bio topao, znaci da je nesto radio), fon se pokrenuo i sve je divno.

 

slijedece sam stavio global dev rom koji i sad imam gore. sve to preko zakljucanog bootloadera i sa 64bitnom miflash aplikacijom. trenutno je i tako na uredaju: sluzbeni global dev rom (6.7.29, MIUI8), locked bootloader i imam hr posto miui8 tvornicki ima hr.

 

Hvala svima koji su utrosili svoje vrijeme na moje probleme. jednom prilikom imate cevape 

Xiaomi Redmi 3 (EU ROM, 7.1.3.0)
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2016 6:11 (Bass).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Jel 3s model od 2gb ima fingerprint? Negdje sam procitao da ima samo 3gb verzija pa sam zbunjen malo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Odlično! Vidiš da obično bude neka glupost ili greška u koracima.

Možeš probati otključati bootloader i na global dev ROM-u. Naravno, to ako ti global dev ne bude odgovarao.

Mislim da te sad sigurno nekoliko ljudi iščekuje da javiš kakav je global dev ROM 😂😂😂😂😂

Koliko vidim ti si prvi s tim ROM-om. Barem prvi koji se javio tu na forumu da je flešao taj ROM na mobitel.👏👏👏👍

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Deutsch kaže...
Jel 3s model od 2gb ima fingerprint? Negdje sam procitao da ima samo 3gb verzija pa sam zbunjen malo

 Ima fingerprint... Imam osobno tu verziju. ;D

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
1 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice